Stefano Sensi
Három és fél szezon után Stefano Sensi és az Inter útjai elválnak. A középpályás 2023 nyarán tért vissza az Interhez, miután korábban 2019-től 2022 januárjáig viselte a Nerazzurri mezét.
Sensi második Scudettóját nyerte az Interrel, hiszen 2021-ben is a bajnokcsapat tagja volt. Az elmúlt szezonban öt alkalommal lépett pályára, két bajnoki címet, két Supercoppa Italiana-trófeát és a Coppa Italiát is megnyerte a Nerazzurri színeiben. Összesen 57 mérkőzésen négy gólt szerzett.
Alexis Sánchez
Négy szezon az Internél és öt trófea együtt: Az Inter és Alexis Sanchez hosszú közös utazás után külön folytatják. A chilei támadó a 2023/24-es szezonra tért vissza a klubhoz, miután korábban 2019 és 2022 között viselte a Nerazzurri színeit.
Az elmúlt szezonban kivette a részét a Nerazzurri Scudetto-győzelméből, ami Alexis második bajnoki címe volt az Interrel a 2020/21-es diadal után. A chilei emellett megnyerte a Coppa Italiát és két Supercoppa Italiana-trófeát is, amelyek közül az egyiket épp az ő az utolsó perces győztes találata döntött el.
Sanchez 2023/24-ben 23 alkalommal lépett pályára a Serie A-ban (kétszer volt eredményes), kétszer a Supercoppa Italianában és nyolcszor a Bajnokok Ligájában (két gól). Interes pályafutása során 142 mérkőzésen 24 gólt szerzett.
Davy Klaassen
Klaassen egy Interben töltött szezon után búcsúzik. A holland 2023 nyarán érkezett, és az elmúlt idényben 18 alkalommal lépett pályára: 13-szor a Serie A-ban, egyszer a Coppa Italiában és négyszer a Bajnokok Ligájában.
Juan Cuadrado
Egy szezon a Nerazzurri színeiben és egy bajnoki cím: Juan Cuadrado és az Inter útjai elválnak. A kolumbiai szélső 2023 nyarán érkezett összesen tizenkét alkalommal lépett pályára: tízszer a bajnokságban, kétszer pedig a Bajnokok Ligájában.
Emil Audero
Egy szezon után az Inter és Emil Audero útjai elválnak. A 2023 nyarán érkezett olasz kapus is részese volt Simone Inzaghi bajnokcsapatának. Audero hat mérkőzésen lépett pályára az Interben, ebből négyszer a bajnokságban, ahol mindössze három gólt kapott. A Coppa Italiában és a Bajnokok Ligájában is szerepelt.
Köszönünk mindent, amit a csapatért tettetek, és sok sikert a továbbiakban!