2019.09.20
dec.30

Játékos statisztikák 18/19

Szerző // Interfan, PetR 2018 december 30. vasárnap, 16:53

JátékosokMérkőzésGólGólpasszKezdőCsereSárgalapPiroslapJátékpercek
Samir Handanovic4900490104440
Daniele Padelli100100090
Sime Vrsaljko130210330912
Danilo D'ambrosio3826362903250
Milan Skriniar4602460804157
Stefan de Vrij3621360303232
Joao Miranda2000182301571
Andrea Ranocchia7102520266
Kwadwo Asamoah42024111003578
Estevao Dalbert121110220870
Marcelo Brozovic42214111413546
Matias Vecino4055328902899
Roberto Gagliardini2150156601220
Borja Valero38011721601749
Joao Mario2214139201168
Radja Nainggolan3673288302443
Ivan Perisic4598414703601
Keita Balde2953920311045
Matteo Politano4868408513438
Antonio Candreva29331118201048
Mauro Icardi37175325002972
Lautaro Martinez35921718701761
Cedric Soares9016310526

 

Legutóbbi mérkőzés
Következő mérkőzések
szombat, 21 szeptember 2019
AC Milan vs Inter
20:45 | Giuseppe Meazza stadion, Milánó
szerda, 25 szeptember 2019
Inter vs Lazio
21:00 | Giuseppe Meazza stadion, Milánó
Serie A Tabella
BL csoportkör
Serie A Góllövőlista
Ki olvas minket

Oldalainkat 40 vendég és 0 tag böngészi

Hirdetés