2019.09.20
dec.21

Játékos értékelések 18/19

Szerző // Interfan, PetR 2018 december 21. péntek, 00:11

MérkőzésekSamir HandanovicDaniele PadelliDanilo D'ambrosioSime VrsaljkoStefan de VrijJoao MirandaMilan SkriniarAndrea RanocchiaKwadwo AsamoahEstevao DalbertMatias VecinoMarcelo BrozovicRoberto GagliardiniBorja ValeroJoao MarioRadja NainggolanKeita BaldeMatteo PolitanoAntonio CandrevaIvan PerisicMauro IcardiLautaro MartinezCedric Soares
Éves átlagok:6,347 (49 meccs)6 (1 meccs)5,819 (36 meccs)5,591 (11 meccs)6,222 (36 meccs)5,794 (17 meccs)6,25 (46 meccs)5,75 (4 meccs)5,964 (42 meccs)5,75 (12 meccs)5,73 (37 meccs)5,94 (42 meccs)5,853 (17 meccs)5,683 (30 meccs)5,889 (18 meccs)5,771 (35 meccs)5,896 (24 meccs)5,917 (48 meccs)5,435 (23 meccs)5,589 (45 meccs)6,014 (36 meccs)6,019 (27 meccs)6 (7meccs)
Sassuolo-Inter6,55,5656,545565655
Inter-Torino4,55,55,56,566,555,55,5666,56
Bologna-Inter6,5666,56666,575,56,577
Inter-Parma65,566,56655,5654,5665
Inter-Tottenham675,5776,5665,55,557
Sampdoria-Inter65,566,57675,565,56,565,5
Inter-Fiorentina6,56,56,56,56576656,557
Inter-Cagliari666,566,565,56,566,555,57
PSV-Inter6,5676,56,56,55,576,55,57,5
Spal-Inter6,564,56,566,55,5655,56,57,5
Inter-Milan6676,556,56,56665,55,57,5
Barcelona-Inter7554,5566,556555,55,5
Lazio-Inter766,57677,566,5668
Inter-Genoa65,5776,57,57,5686,56,5765,5
Inter-Barcelona85,567,565,55,5656,55,57,5
Atalanta-Inter7454,554,54,54,54464445,5
Inter-Frosinone6,566,56,56665,5877
Tottenham-Inter65,56,56,565,55,56,55555,5
Roma-Inter6766655,56,5764,56,5
Juventus-Inter656,565,56,555,566656
Inter-PSV6,56,56745,55,5675,5575
Inter-Udinese666,56,566565,565,576
Chievo-Inter665,55655,556556,565,5
Inter-Napoli6,56,56,56,576666,56,5656,57
Empoli-Inter6,55,56,566,555,56,567666
Inter-Benevento65,56,56766676,56,57,5
Inter-Sassuolo75,566,55,55,55,5556,555
Torino-Inter5566654,55,54,554554,5
Inter-Lazio75,56,575,5564,55454,5556
Inter-Bologna6,556,56565,54,54,554,54,56
Parma-Inter65,56,56,565,56,55,56,55,557
Rapid Wien-Inter6,56,566665,555,5576
Inter-Sampdoria6,5775,56,5666766,56,5
Inter-Rapid Wien66,56,566,56,55,55,56,557,566
Fiorentina-Inter65,55,565,55,56,565,575,56,55,5
Cagliari-Inter65,554,5554,555,56554,56,5
Frankfurt-Inter7576,55555,56,554,55,5
Inter-SPAL6665,56666,55,56,5576
Inter-Frankfurt7,554,564,5555,54,545,5
Milan-Inter6,56,5776,5766,576,57
Inter-Lazio75,5656,55,5555,55,55,555
Genoa-Inter66,56,56,56,578667777
Inter-Atalanta666,56,566,5656,555,56,54,55,5
Frosinone-Inter5,576,5766,55,56,575,5655,5
Inter-Roma6,56,55,5676754,56,56,56,56,5
Inter-Juventus666,56,56,566,56776,56
Udinese-Inter666,56,576,556,55,555,55,55,55,5
Inter-Chievo66,56,5766,55,55,5766,556,5
Napoli-Inter5,554,554,554,5545,5545,55,5
Inter-Empoli96,5665,556,56,576,566,546

Források: FCInter1908, Calciomercato, CDS, TS, GDS átlagolva, kerekítve.

Legutóbbi mérkőzés
Következő mérkőzések
szombat, 21 szeptember 2019
AC Milan vs Inter
20:45 | Giuseppe Meazza stadion, Milánó
szerda, 25 szeptember 2019
Inter vs Lazio
21:00 | Giuseppe Meazza stadion, Milánó
Serie A Tabella
BL csoportkör
Serie A Góllövőlista
Ki olvas minket

Oldalainkat 95 vendég és 0 tag böngészi

Hirdetés