2019.01.21
dec.21

Játékos értékelések 18/19

Szerző // Interfan, PetR 2018 december 21. péntek, 00:11

MérkőzésekSamir HandanovicDaniele PadelliDanilo D'ambrosioSime VrsaljkoStefan de VrijJoao MirandaMilan SkriniarAndrea RanocchiaKwadwo AsamoahEstevao DalbertMatias VecinoMarcelo BrozovicRoberto GagliardiniBorja ValeroJoao MarioRadja NainggolanKeita BaldeMatteo PolitanoAntonio CandrevaIvan PerisicMauro IcardiLautaro Martinez
Éves átlagok:6,32 (25 meccs)6 (1 meccs)5,794 (17 meccs)5,591 (11 meccs)6,368 (19 meccs)5,5 (8 meccs)6,313 (24 meccs)6 (1 meccs)5,955 (22 meccs)5,833 (6 meccs)5,794 (17 meccs)5,978 (23 meccs)5,75 (8 meccs)5,618 (17 meccs)6,444 (9 meccs)5,9 (15 meccs)6 (18 meccs)5,827 (26 meccs)6 (9 meccs)5,583 (24 meccs)6,432 (22 meccs)6,091 (11 meccs)
Sassuolo-Inter6,55,5656,545565655
Inter-Torino4,55,55,56,566,555,55,5666,56
Bologna-Inter6,5666,56666,575,56,577
Inter-Parma65,566,56655,5654,5665
Inter-Tottenham675,5776,5665,55,557
Sampdoria-Inter65,566,57675,565,56,565,5
Inter-Fiorentina6,56,56,56,56576656,557
Inter-Cagliari666,566,565,56,566,555,57
PSV-Inter6,5676,56,56,55,576,55,57,5
Spal-Inter6,564,56,566,55,5655,56,57,5
Inter-Milan6676,556,56,56665,55,57,5
Barcelona-Inter7554,5566,556555,55,5
Lazio-Inter766,57677,566,5668
Inter-Genoa65,5776,57,57,5686,56,5765,5
Inter-Barcelona85,567,565,55,5656,55,57,5
Atalanta-Inter7454,554,54,54,54464445,5
Inter-Frosinone6,566,56,56665,5877
Tottenham-Inter65,56,56,565,55,56,55555,5
Roma-Inter6766655,56,5764,56,5
Juventus-Inter656,565,56,555,566656
Inter-PSV6,56,56745,55,5675,5575
Inter-Udinese666,56,566565,565,576
Chievo-Inter665,55655,556556,565,5
Inter-Napoli6,56,56,56,576666,56,5656,57
Empoli-Inter6,55,56,566,555,56,567666
Inter-Benevento65,56,56766676,56,57,5

Források: FCInter1908, Calciomercato, CDS, TS, GDS átlagolva, kerekítve.

Legutóbbi mérkőzés
Következő mérkőzések
vasárnap, 27 január 2019
Torino vs Inter
18:00 | Stadio Olimpico Grande Torino, Torinó
vasárnap, 3 február 2019
Inter vs Bologna
18:00 | Giuseppe Meazza stadion, Milánó
Serie-A tabella
Pos Team Pl Pts
1. Juventus 19 53
2. Napoli 20 47
3. Inter 20 40
4. AS Roma 20 33
5. Lazio 20 32
6. AC Milan 19 31
7. Atalanta 20 31
8. Sampdoria 20 30
9. Parma 20 28
10. Torino 20 27
11. Fiorentina 20 27
12. Sassuolo 20 26
13. Cagliari 20 21
14. Genoa 19 20
15. SPAL 20 18
16. Udinese 20 18
17. Empoli 20 17
18. Bologna 20 14
19. Frosinone 20 10
20. Chievo 19 8
BL csoportkör
Pos Team Pl Pts
1. Barcelona 6 14
2. Tottenham 6 8
3. Inter 6 8
4. PSV 6 2
Ki olvas minket

Oldalainkat 124 vendég és 1 tag böngészi

Hirdetés