2019.03.25
dec.21

Játékos értékelések 18/19

Szerző // Interfan, PetR 2018 december 21. péntek, 00:11

MérkőzésekSamir HandanovicDaniele PadelliDanilo D'ambrosioSime VrsaljkoStefan de VrijJoao MirandaMilan SkriniarAndrea RanocchiaKwadwo AsamoahEstevao DalbertMatias VecinoMarcelo BrozovicRoberto GagliardiniBorja ValeroJoao MarioRadja NainggolanKeita BaldeMatteo PolitanoAntonio CandrevaIvan PerisicMauro IcardiLautaro MartinezCedric Soares
Éves átlagok:6,346 (39 meccs)6 (1 meccs)5,722 (27 meccs)5,591 (11 meccs)6,226 (31 meccs)5,708 (12 meccs)6,278 (36 meccs)5,75 (4 meccs)5,875 (32 meccs)5,818 (11 meccs)5,655 (29 meccs)5,929 (35 meccs)5,792 (12 meccs)5,591 (22 meccs)5,938 (16 meccs)5,72 (25 meccs)5,947 (19 meccs)5,842 (38 meccs)5,447 (19 meccs)5,557 (35 meccs)6,148 (27 meccs)6,043 (23 meccs)5,916 (6meccs)
Sassuolo-Inter6,55,5656,545565655
Inter-Torino4,55,55,56,566,555,55,5666,56
Bologna-Inter6,5666,56666,575,56,577
Inter-Parma65,566,56655,5654,5665
Inter-Tottenham675,5776,5665,55,557
Sampdoria-Inter65,566,57675,565,56,565,5
Inter-Fiorentina6,56,56,56,56576656,557
Inter-Cagliari666,566,565,56,566,555,57
PSV-Inter6,5676,56,56,55,576,55,57,5
Spal-Inter6,564,56,566,55,5655,56,57,5
Inter-Milan6676,556,56,56665,55,57,5
Barcelona-Inter7554,5566,556555,55,5
Lazio-Inter766,57677,566,5668
Inter-Genoa65,5776,57,57,5686,56,5765,5
Inter-Barcelona85,567,565,55,5656,55,57,5
Atalanta-Inter7454,554,54,54,54464445,5
Inter-Frosinone6,566,56,56665,5877
Tottenham-Inter65,56,56,565,55,56,55555,5
Roma-Inter6766655,56,5764,56,5
Juventus-Inter656,565,56,555,566656
Inter-PSV6,56,56745,55,5675,5575
Inter-Udinese666,56,566565,565,576
Chievo-Inter665,55655,556556,565,5
Inter-Napoli6,56,56,56,576666,56,5656,57
Empoli-Inter6,55,56,566,555,56,567666
Inter-Benevento65,56,56766676,56,57,5
Inter-Sassuolo75,566,55,55,55,5556,555
Torino-Inter5566654,55,54,554554,5
Inter-Lazio75,56,575,5564,55454,5556
Inter-Bologna6,556,56565,54,54,554,54,56
Parma-Inter65,56,56,565,56,55,56,55,557
Rapid Wien-Inter6,56,566665,555,5576
Inter-Sampdoria6,5775,56,5666766,56,5
Inter-Rapid Wien66,56,566,56,55,55,56,557,566
Fiorentina-Inter65,55,565,55,56,565,575,56,55,5
Cagliari-Inter65,554,5554,555,56554,56,5
Frankfurt-Inter7576,55555,56,554,55,5
Inter-SPAL6665,56666,55,56,5576
Inter-Frankfurt7,554,564,5555,54,545,5
Milan-Inter6,56,5776,5766,576,57

Források: FCInter1908, Calciomercato, CDS, TS, GDS átlagolva, kerekítve.

Legutóbbi mérkőzés
Következő mérkőzések
vasárnap, 31 március 2019
Inter vs Lazio
00:00 | Giuseppe Meazza stadion, Milánó
vasárnap, 7 április 2019
Inter vs Atalanta
00:00 | Giuseppe Meazza stadion, Milánó
Serie-A tabella
Pos Team Pl Pts
1. Juventus 27 75
2. Napoli 27 57
3. Inter 28 53
4. AC Milan 28 51
5. AS Roma 27 47
6. Torino 27 44
7. Atalanta 27 44
8. Lazio 26 42
9. Sampdoria 27 39
10. Fiorentina 27 37
11. Parma 27 33
12. Sassuolo 27 32
13. Genoa 27 30
14. Cagliari 26 27
15. Udinese 26 25
16. SPAL 27 23
17. Empoli 27 22
18. Bologna 26 18
19. Frosinone 27 17
20. Chievo 27 10
BL csoportkör
Pos Team Pl Pts
1. Barcelona 6 14
2. Tottenham 6 8
3. Inter 6 8
4. PSV 6 2
Ki olvas minket

Oldalainkat 207 vendég és 0 tag böngészi

Hirdetés