2019.05.26
dec.21

Játékos értékelések 18/19

Szerző // Interfan, PetR 2018 december 21. péntek, 00:11

MérkőzésekSamir HandanovicDaniele PadelliDanilo D'ambrosioSime VrsaljkoStefan de VrijJoao MirandaMilan SkriniarAndrea RanocchiaKwadwo AsamoahEstevao DalbertMatias VecinoMarcelo BrozovicRoberto GagliardiniBorja ValeroJoao MarioRadja NainggolanKeita BaldeMatteo PolitanoAntonio CandrevaIvan PerisicMauro IcardiLautaro MartinezCedric Soares
Éves átlagok:6,322 (45 meccs)6 (1 meccs)5,818 (33 meccs)5,591 (11 meccs)6,221 (34 meccs)5,833 (15 meccs)6,274 (42 meccs)5,75 (4 meccs)5,961 (38 meccs)5,818 (11 meccs)5,721 (34 meccs)5,949 (39 meccs)5,867 (15 meccs)5,714 (28 meccs)5,889 (18 meccs)5,774 (31 meccs)5,886 (22 meccs)5,92 (44 meccs)5,425 (20 meccs)5,585 (41 meccs)6,141 (32 meccs)6,063 (24 meccs)5,916 (6meccs)
Sassuolo-Inter6,55,5656,545565655
Inter-Torino4,55,55,56,566,555,55,5666,56
Bologna-Inter6,5666,56666,575,56,577
Inter-Parma65,566,56655,5654,5665
Inter-Tottenham675,5776,5665,55,557
Sampdoria-Inter65,566,57675,565,56,565,5
Inter-Fiorentina6,56,56,56,56576656,557
Inter-Cagliari666,566,565,56,566,555,57
PSV-Inter6,5676,56,56,55,576,55,57,5
Spal-Inter6,564,56,566,55,5655,56,57,5
Inter-Milan6676,556,56,56665,55,57,5
Barcelona-Inter7554,5566,556555,55,5
Lazio-Inter766,57677,566,5668
Inter-Genoa65,5776,57,57,5686,56,5765,5
Inter-Barcelona85,567,565,55,5656,55,57,5
Atalanta-Inter7454,554,54,54,54464445,5
Inter-Frosinone6,566,56,56665,5877
Tottenham-Inter65,56,56,565,55,56,55555,5
Roma-Inter6766655,56,5764,56,5
Juventus-Inter656,565,56,555,566656
Inter-PSV6,56,56745,55,5675,5575
Inter-Udinese666,56,566565,565,576
Chievo-Inter665,55655,556556,565,5
Inter-Napoli6,56,56,56,576666,56,5656,57
Empoli-Inter6,55,56,566,555,56,567666
Inter-Benevento65,56,56766676,56,57,5
Inter-Sassuolo75,566,55,55,55,5556,555
Torino-Inter5566654,55,54,554554,5
Inter-Lazio75,56,575,5564,55454,5556
Inter-Bologna6,556,56565,54,54,554,54,56
Parma-Inter65,56,56,565,56,55,56,55,557
Rapid Wien-Inter6,56,566665,555,5576
Inter-Sampdoria6,5775,56,5666766,56,5
Inter-Rapid Wien66,56,566,56,55,55,56,557,566
Fiorentina-Inter65,55,565,55,56,565,575,56,55,5
Cagliari-Inter65,554,5554,555,56554,56,5
Frankfurt-Inter7576,55555,56,554,55,5
Inter-SPAL6665,56666,55,56,5576
Inter-Frankfurt7,554,564,5555,54,545,5
Milan-Inter6,56,5776,5766,576,57
Inter-Lazio75,5656,55,5555,55,55,555
Genoa-Inter66,56,56,56,578667777
Inter-Atalanta666,56,566,5656,555,56,54,55,5
Frosinone-Inter5,576,5766,55,56,575,5655,5
Inter-Roma6,56,55,5676754,56,56,56,56,5
Inter-Juventus666,56,56,566,56776,56

Források: FCInter1908, Calciomercato, CDS, TS, GDS átlagolva, kerekítve.

Legutóbbi mérkőzés
Következő mérkőzések
Serie-A tabella
Pos Team Pl Pts
1. Juventus 37 90
2. Napoli 37 79
3. Inter 37 66
4. Atalanta 37 66
5. AC Milan 37 65
6. AS Roma 37 63
7. Torino 37 60
8. Lazio 36 58
9. Sampdoria 37 50
10. Sassuolo 37 43
11. SPAL 37 42
12. Cagliari 37 41
13. Parma 37 41
14. Udinese 37 40
15. Fiorentina 37 40
16. Bologna 36 40
17. Empoli 37 38
18. Genoa 37 37
19. Frosinone 37 24
20. Chievo 37 16
BL csoportkör
Pos Team Pl Pts
1. Barcelona 6 14
2. Tottenham 6 8
3. Inter 6 8
4. PSV 6 2
Ki olvas minket

Oldalainkat 34 vendég és 0 tag böngészi

Hirdetés