2019.11.12
dec.21

Játékos értékelések 18/19

Szerző // Interfan, PetR 2018 december 21. péntek, 00:11

MérkőzésekSamir HandanovicDaniele PadelliDanilo D'ambrosioSime VrsaljkoStefan de VrijJoao MirandaMilan SkriniarAndrea RanocchiaKwadwo AsamoahEstevao DalbertMatias VecinoMarcelo BrozovicRoberto GagliardiniBorja ValeroJoao MarioRadja NainggolanKeita BaldeMatteo PolitanoAntonio CandrevaIvan PerisicMauro IcardiLautaro MartinezCedric Soares
Éves átlagok:6,347 (49 meccs)6 (1 meccs)5,819 (36 meccs)5,591 (11 meccs)6,222 (36 meccs)5,794 (17 meccs)6,25 (46 meccs)5,75 (4 meccs)5,964 (42 meccs)5,75 (12 meccs)5,73 (37 meccs)5,94 (42 meccs)5,853 (17 meccs)5,683 (30 meccs)5,889 (18 meccs)5,771 (35 meccs)5,896 (24 meccs)5,917 (48 meccs)5,435 (23 meccs)5,589 (45 meccs)6,014 (36 meccs)6,019 (27 meccs)6 (7meccs)
Sassuolo-Inter6,55,5656,545565655
Inter-Torino4,55,55,56,566,555,55,5666,56
Bologna-Inter6,5666,56666,575,56,577
Inter-Parma65,566,56655,5654,5665
Inter-Tottenham675,5776,5665,55,557
Sampdoria-Inter65,566,57675,565,56,565,5
Inter-Fiorentina6,56,56,56,56576656,557
Inter-Cagliari666,566,565,56,566,555,57
PSV-Inter6,5676,56,56,55,576,55,57,5
Spal-Inter6,564,56,566,55,5655,56,57,5
Inter-Milan6676,556,56,56665,55,57,5
Barcelona-Inter7554,5566,556555,55,5
Lazio-Inter766,57677,566,5668
Inter-Genoa65,5776,57,57,5686,56,5765,5
Inter-Barcelona85,567,565,55,5656,55,57,5
Atalanta-Inter7454,554,54,54,54464445,5
Inter-Frosinone6,566,56,56665,5877
Tottenham-Inter65,56,56,565,55,56,55555,5
Roma-Inter6766655,56,5764,56,5
Juventus-Inter656,565,56,555,566656
Inter-PSV6,56,56745,55,5675,5575
Inter-Udinese666,56,566565,565,576
Chievo-Inter665,55655,556556,565,5
Inter-Napoli6,56,56,56,576666,56,5656,57
Empoli-Inter6,55,56,566,555,56,567666
Inter-Benevento65,56,56766676,56,57,5
Inter-Sassuolo75,566,55,55,55,5556,555
Torino-Inter5566654,55,54,554554,5
Inter-Lazio75,56,575,5564,55454,5556
Inter-Bologna6,556,56565,54,54,554,54,56
Parma-Inter65,56,56,565,56,55,56,55,557
Rapid Wien-Inter6,56,566665,555,5576
Inter-Sampdoria6,5775,56,5666766,56,5
Inter-Rapid Wien66,56,566,56,55,55,56,557,566
Fiorentina-Inter65,55,565,55,56,565,575,56,55,5
Cagliari-Inter65,554,5554,555,56554,56,5
Frankfurt-Inter7576,55555,56,554,55,5
Inter-SPAL6665,56666,55,56,5576
Inter-Frankfurt7,554,564,5555,54,545,5
Milan-Inter6,56,5776,5766,576,57
Inter-Lazio75,5656,55,5555,55,55,555
Genoa-Inter66,56,56,56,578667777
Inter-Atalanta666,56,566,5656,555,56,54,55,5
Frosinone-Inter5,576,5766,55,56,575,5655,5
Inter-Roma6,56,55,5676754,56,56,56,56,5
Inter-Juventus666,56,56,566,56776,56
Udinese-Inter666,56,576,556,55,555,55,55,55,5
Inter-Chievo66,56,5766,55,55,5766,556,5
Napoli-Inter5,554,554,554,5545,5545,55,5
Inter-Empoli96,5665,556,56,576,566,546

Források: FCInter1908, Calciomercato, CDS, TS, GDS átlagolva, kerekítve.

Legutóbbi mérkőzés
Következő mérkőzések
szombat, 23 november 2019
Torino vs Inter
20:45 | Stadio Olimpico Grande Torino, Torinó
szerda, 27 november 2019
Slavia Praha vs Inter
21:00 | Eden Aréna, Prága
Serie A Tabella
BL csoportkör
Serie A Góllövőlista
Ki olvas minket

Oldalainkat 64 vendég és 0 tag böngészi

Hirdetés