2019.07.22
dec.21

Játékos értékelések 18/19

Szerző // Interfan, PetR 2018 december 21. péntek, 00:11

MérkőzésekSamir HandanovicDaniele PadelliDanilo D'ambrosioSime VrsaljkoStefan de VrijJoao MirandaMilan SkriniarAndrea RanocchiaKwadwo AsamoahEstevao DalbertMatias VecinoMarcelo BrozovicRoberto GagliardiniBorja ValeroJoao MarioRadja NainggolanKeita BaldeMatteo PolitanoAntonio CandrevaIvan PerisicMauro IcardiLautaro MartinezCedric Soares
Éves átlagok:6,347 (49 meccs)6 (1 meccs)5,819 (36 meccs)5,591 (11 meccs)6,222 (36 meccs)5,794 (17 meccs)6,25 (46 meccs)5,75 (4 meccs)5,964 (42 meccs)5,75 (12 meccs)5,73 (37 meccs)5,94 (42 meccs)5,853 (17 meccs)5,683 (30 meccs)5,889 (18 meccs)5,771 (35 meccs)5,896 (24 meccs)5,917 (48 meccs)5,435 (23 meccs)5,589 (45 meccs)6,014 (36 meccs)6,019 (27 meccs)6 (7meccs)
Sassuolo-Inter6,55,5656,545565655
Inter-Torino4,55,55,56,566,555,55,5666,56
Bologna-Inter6,5666,56666,575,56,577
Inter-Parma65,566,56655,5654,5665
Inter-Tottenham675,5776,5665,55,557
Sampdoria-Inter65,566,57675,565,56,565,5
Inter-Fiorentina6,56,56,56,56576656,557
Inter-Cagliari666,566,565,56,566,555,57
PSV-Inter6,5676,56,56,55,576,55,57,5
Spal-Inter6,564,56,566,55,5655,56,57,5
Inter-Milan6676,556,56,56665,55,57,5
Barcelona-Inter7554,5566,556555,55,5
Lazio-Inter766,57677,566,5668
Inter-Genoa65,5776,57,57,5686,56,5765,5
Inter-Barcelona85,567,565,55,5656,55,57,5
Atalanta-Inter7454,554,54,54,54464445,5
Inter-Frosinone6,566,56,56665,5877
Tottenham-Inter65,56,56,565,55,56,55555,5
Roma-Inter6766655,56,5764,56,5
Juventus-Inter656,565,56,555,566656
Inter-PSV6,56,56745,55,5675,5575
Inter-Udinese666,56,566565,565,576
Chievo-Inter665,55655,556556,565,5
Inter-Napoli6,56,56,56,576666,56,5656,57
Empoli-Inter6,55,56,566,555,56,567666
Inter-Benevento65,56,56766676,56,57,5
Inter-Sassuolo75,566,55,55,55,5556,555
Torino-Inter5566654,55,54,554554,5
Inter-Lazio75,56,575,5564,55454,5556
Inter-Bologna6,556,56565,54,54,554,54,56
Parma-Inter65,56,56,565,56,55,56,55,557
Rapid Wien-Inter6,56,566665,555,5576
Inter-Sampdoria6,5775,56,5666766,56,5
Inter-Rapid Wien66,56,566,56,55,55,56,557,566
Fiorentina-Inter65,55,565,55,56,565,575,56,55,5
Cagliari-Inter65,554,5554,555,56554,56,5
Frankfurt-Inter7576,55555,56,554,55,5
Inter-SPAL6665,56666,55,56,5576
Inter-Frankfurt7,554,564,5555,54,545,5
Milan-Inter6,56,5776,5766,576,57
Inter-Lazio75,5656,55,5555,55,55,555
Genoa-Inter66,56,56,56,578667777
Inter-Atalanta666,56,566,5656,555,56,54,55,5
Frosinone-Inter5,576,5766,55,56,575,5655,5
Inter-Roma6,56,55,5676754,56,56,56,56,5
Inter-Juventus666,56,56,566,56776,56
Udinese-Inter666,56,576,556,55,555,55,55,55,5
Inter-Chievo66,56,5766,55,55,5766,556,5
Napoli-Inter5,554,554,554,5545,5545,55,5
Inter-Empoli96,5665,556,56,576,566,546

Források: FCInter1908, Calciomercato, CDS, TS, GDS átlagolva, kerekítve.

Legutóbbi mérkőzés
Következő mérkőzések
szerda, 24 július 2019
Juventus vs Inter
13:30 | Nanjing Olympic Sports Centre, Nanjing
szombat, 27 július 2019
Paris Saint-Germain F.C. vs Inter
20:41
Serie-A tabella
Pos Team Pl Pts
1. Juventus 38 90
2. Napoli 38 79
3. Atalanta 38 69
4. Inter 38 69
5. AC Milan 38 68
6. AS Roma 38 66
7. Torino 38 63
8. Lazio 38 59
9. Sampdoria 38 53
10. Bologna 38 44
11. Sassuolo 38 43
12. Udinese 38 43
13. SPAL 38 42
14. Parma 38 41
15. Fiorentina 38 41
16. Cagliari 38 41
17. Genoa 38 38
18. Empoli 38 38
19. Frosinone 38 25
20. Chievo 38 17
BL csoportkör
Pos Team Pl Pts
1. Barcelona 6 14
2. Tottenham 6 8
3. Inter 6 8
4. PSV 6 2
Ki olvas minket

Oldalainkat 181 vendég és 0 tag böngészi

Hirdetés