2018.12.16
nov.28

Londont nem sikerült megúszni

Szerző // Administrator Kategória // Hírek, Bajnokok Ligája 2018 november 28. szerda, 23:10

Még van esély a továbbjutásra!

80 percig állta a sarat az Inter a Tottenham ellen. Sajnos nem sikerült kivédekezni a meccset.
Jól cserélt Pochettino. A néhány perccel korábban beállt Eriksen, egy formás ellentámadás után betalált Handanovic kapujába. Ezzel pontszámok tekintetében beértek bennünket és a több lőtt góllal a második helyre kerültek. Az utolsó fordulóban csak nagy különbségű győzelemmel juthatunk tovább. Helyzetünk függ a Barcától is. Tottenham Hotspur - FC Internazionale 1-0. Góllövő: Eriksen a 80. percben.

Részletesen holnap! FORZA INTER!

A londoni tudósítás folytatása:

Bajnokok Ligája  "B" csoport 5. mérkőzés. 2018 november 11.21 óra. London Wembley Stadion.

Tottenham Hotspur FC - FC Internazionale 1-0. Góllővő: 80' Eriksen.
A csapatok összeállítása: Tottenham: 1 Lloris, 24 Auier, Vertongen, 4 Alderweireld, 17 Sisokko, 8 Winks (87' 15 Dier), 27 L Moura (62' 7 Son), 20 Dele Alli, 11 Lamela (70' 23 Eriksen), 10 Kane, vezető edző: M. Pochettino.
FC Internazionale: 1 Handanovic, 33 D'Ambrosio, 6 De Vrij (82' 23 Miranda), 37 Skriniar, 18 Asamoah, 8 Vecino, 77 Brozovic, 16 Pollitano (83' Keita Balde),14 Nainggolan (44' B. Valero),44 Perisic, 9 Icardi. V. edző: L. Spaletti.
Jétékvezető: Cakir, partjelzők:Bahattin és Tarik. 4. Jv.: Emre, gólbírók: Huseyin és Baris.

A mérkőzés eseményeiről röviden:

7' Harry Kane a bal oldali kapufát találta el az első veszélyes Spurs támadás során.
12' D. Alli 17 méterről lőtt fölé.A lövés kevéssel kerülte el a jobb felső sarkot.
15' Inter támadás során Politano veszélyes beadását kivágták a védők.
26' A hazaiak haza adott labdáját Lloris elvétette. A kipattanó labda Perisichez került, aki a védőjébe lőtte azt. Kecsegtető helyzet volt.
38' A Spurs újabb kapufát lőtt 19 méterről, Winks révén.
43' Kane tört be a bal oldalon az Inter  5-méteres vonaláig, De Vrij azonban jól blokkolt.
46' B. Valero jól indította Politanot, aki Icardihoz továbbította a labdát.A kipattanó labda a jó helyzetben lévő B.Valero elé került,a védők azonban megelőzték az irányítót.
52' L. Moura a jobb oldalon tört be az Inter ötöséig, lövésébe Asamoah lépett be és mentett.
58'és 61' Icardi két alkalommal is hibázott, jó helyzetben.
62' Skriniar kapott jó labdát az Inter szöglet után, azonban 6 méterről fölé bombázott.
76' Perisic 8 méteres lövését Lloris bravúrral védte.
80' Sisokko szerzett labdát az Inter térfelének közepén.Jó cselekkel betört a 16-oson belülre, visszajátszott D Allinak, aki a szabadon álló Eriksennek passzolt. A csereként beállt játékos védhetetlenül lőtt a kapuba.
                                                           1-0.
84' D'Ambrosio hatalmas lövését a jobb kapufa tövénél hárította bravúrral a világbajnok kapus Lloris.
A mérkőzés eredménye a hátralévő időben már nem változott, így csapatunk vereséggel távozott a Wembley-ből. Sajnos! Nem volt szerencsénk! Lehet elemezni a játékosok teljesítményét. A vereség ellenére a csapat egyenrangú ellenfele volt a londoniaknak, ahol világ bajnokok és több sztár játszott. A küzdelemben előre lépés tapasztalható, de még sok tennivaló lesz egy jó Inter össze kovácsolásáig!

Nehéz napok következnek, a hétvégén a Róma, később a Juve és a BL csoport utolsó mérkőzése a PSV ellen.