2019.02.20
febr.04

Lejtőn az Inter

Szerző // Admin_KZ Kategória // Hírek, Serie A 2019 február 04. hétfő, 18:32

Vasárnap este újabb pofont kaptunk! A csapat és mi szurkolók is! A 22. fordulóban a kieső jelölt Bologna agresszív, lelkesebb játékával, Santander góljával felülmúlta csapatunkat. A lélektelen játék folytatódott. Érezhető volt a csapaton a bizonytalanság, a csapaton belül feltételezhető széthúzás és zavarodottság. Az edzői felelőtlenségről nem is érdemes beszélni!
A kulcs játékosok közül Icardi két alkalommal, Martinez, Perisic és Vecino egyszer-egyszer óriási helyzetben hibázott. Ezt nem engedheti meg magának egy csapat sem!
A Róma döntetlent játszott a Milan-nal, így egy ponttal kerültek közelebb hozzánk. A Róma gólját az Interben nevelkedett fiatal Zaniolo szerezte.

TIM Seria-A 22. forduló. 2019. február 3. Milánó, G. Meazza Stadion 18 óra.
FC Internazionale - Bologna FC 0-1. Góllövő: Santander a 39. percben.

Az Inter összeállítása:
1 Handanovic, 21 Cedric Soares (78' 13 Ranocchia), 6 De Vrij, 37 Skriniar, 29 Dalbert, 8 Vecino, 77 Brozovic, 87 Candreva (46' 10 L. Martinez), 14 Nainggolan (68' 15 J. Mario), 44 Perisic, 9 Icardi. Vezető edző: L. Spaletti.
A Bologna összeállítása:
28 Skorupski, 15 Mbye, 23 Danilo, 4 Lyanco (49' 3 Gonzalez), 35 Dijks, 16 Poli, 5 Pulgar, 21 R. Soriano, 24 Palacio (74' 11 Krejci) 9 Santander (87' 22 Destro) 7 Orsolini. Vezető edző: S. Mihajlovic.

Játékvezető: F. Pasqua, partjelzők: Bindoni és Mondin, 4. Jv.: Giua, Var: Massa és Meli.

A mérkőzés érdekesebb eseményei:
Az 50. másodpercben Icardi ajándék labdát kapott egy hazaadásból. A kapussal állt szemben és óriási helyzetben csúnyán mellé lőtt. Bosszantó hiba! A közelében nem volt védő, befelé cselezve, az üres kapuba guríthatott volna!
A 8. percben Orsolini zavartalanul lőhetett kapura, Handanovic bravúrral védett. A 20. percben Candreva pontos beadását Perisic mellé fejelte. 26.percben Perisic beívelt labdáját Icardi fejelte mellé. A 28. percben Santander középről 16 méterről szabadon lőtt kapura, Handanovic újra hárított. A 33. percben szögletrúgás után Pulgar ívelt élesen a kapu elé és Santander, De Vrij ölelő karjai között a jobb felső sarokba fejelte a labdát. Handanovic mozdulni sem tudott. 0-1.
A 39. percben Dalbert szépen futott el a bal oldalon. Az alapvonalról visszagurított Vecino-nak, aki 8 méterről csúnyán fölé lőtt. Négy perccel később Icardi ugrott ki a védők közül, egy kicsit hosszan szöktette magát, így a kapus szerezte meg a labdát. Az 51. percben Nainggolan hatalmas lövését védte Skorupski, a 66.percben Martinez fejelt mellé 6 méterről. Spaletti Ranocchia-t is behozta támadó feladattal, aki a 87.percben óriási lövést zúdított kapura. A kapus nagy bravúrral ütötte ki a labdát. A hosszabbítás utolsó percében Icardi passzolt Martineznek, aki 16 méterről lőtt, a labda azonban elkerülte a kaput. A végeredmény 0-1 maradt.
A Bologna harcosabb volt, időnként összjátékban is felül múlták a mieinket.
Ez a harmadik vereség az új évben. Nincs sok örömünk eddig!
Megyünk a pármai együtteshez, akik 3-3 arányú döntetlent értek el a Juve ellen.