febr.03

Búcsú az Olasz kupától

Kategória // Hírek, Coppa Italia 2019 február 03. vasárnap, 10:57

Nainggolan kihagyott büntetőjével ért véget a kupasorozat

Az utóbbi hetek halovány játékát produkálva kiesett csapatunk az olasz kupa nyolcad döntőjében. A Lazio sem volt a legjobb formában. A mérkőzés, a rendes játékrészben döntetlenül végződött. A hosszabbításban Immobile vezetést szerzett és már ekkor mindenki elkönyvelhette a vereséget. A 105. percben azonban D'Amrosio-t szabálytalanul szerelte M. Savic a 16-os vonalán belül. VAR értékelés alapján Abisso játékvezető büntetőt ítélt az Inter javára, amit Icardi értékesített.

Büntetőpárbaj következett: Mi kezdtünk: Brozovic belőtte, a Lazio részéről Immobile is betalált. Lautaro Martinez gyenge lövését Strakosha megfogta, Handanovic pedig Durmisi lövését ütötte ki óriási bravúrral! Icardi és Parolo, C. Soares és Acerbi is betalált. Következett a mi Nindzsánk, akinek a kapu közepére tartó magas (flegma) lövését Strakosha a kapu fölé öklözte. A Lazio részéről pedig Lucas Leiva könyörtelenül bevágta a labdát kapunkba.

FC Internazionale- SS Lazio  0-0, a hosszabbításban 1-1. Büntető rúgások után: 3-4. Összesítésben: 4-5.

A végjáték drámaira sikeredett!

A mérkőzés egészét tekintve csapatunk játéka, lelkesedése félelmetesen visszaesett!

Ezzel eldőlt: Viszlát Coppa Italia! (Most már sokadszor!)

Jön a vasárnapi bajnoki, a kieső helyen tanyázó Bologna ellen!