2019.11.12
dec.11

Méltatlan búcsú a BL-től

Szerző // Admin_KZ Kategória // Hírek, Bajnokok Ligája 2018 december 11. kedd, 23:32

Egy érthetetlenül összeállított csapat. Szégyen!

6 meccs, 4 gól... sajnos nem ért továbbjutást

A Bajnokok Ligája csoport mérkőzésén kedvenc csapatunk döntetlent játszott a holland PSV ellen.A Tottenham az utolsó percekben szerzett gólt a Barcelona ellen és döntetlent ért el. Csapatunk azonos pontszámmal, de a kevesebb szerzett gólok miatt a harmadik helyen maradtunk a csoportban és ki "zuhantunk"! Szomorú ez a keddi este számunkra!

Jól kezdtük a mérkőzést, azonban a hideg zuhany a 13. percben ért bennünket.Egy holland ellentámadás végén Lozano került helyzetbe és védhetetlenül fejelt a kapuba. 0-1. Lényegében nagy fölényben játszottunk, de csak a 73. percben tudtunk egyenlíteni, Icardi találatával és ezzel lett 1-1 az állás. A gól után is több helyzetünk is volt,de a régi hibák most is előtérbe kerültek. Rövid statisztika: BL 2. csoport záró mérkőzés: FC Internazionale - PSV Eindhoven 1-1. Góllövők: 13' Lozano és 73' M.Icardi. 2018 december 11. 21 óra.Milánó, G. Meazza stadion. Az Inter összeállítása: 1 Handanovic, 33 D'Amrosio, 6 De Vrij, 37 Skriniar, 18 Asamoah (69' 10 Martinez), 87 Candreva, 77 Brozovic, 20 B. Valero, 16 Politano (68'11 Keita), 44 Perisic, 9 Icardi. Következik a bajnokság és az Európa Liga! FORZA INTER!

Asamoah hibája vezetett az első gólhoz...