jún.26

Az ifjú hölgyek is bajnokok

Kategória // Inter Nők, Utánpótlás

A 17 éven aluli hölgyek a bajnoki trófeával

Az Inter fiataljai versenyeznek a bajnoki címek megszerzésében? A hölgyek sem akarnak lemaradni!

Az U-17 éves korosztályban az Interes lányok is bajnoki címet szereztek.

Stefano Torriani tanítványai a Marcon csapatát 2-1 arányban és a Sassuolo gárdáját 1-0 arányban győzték le és ezzel bajnokok lettek. Bravó hölgyek! Gratulálunk!

jún.20

Sikeres fiatalok

Kategória // Hírek, Utánpótlás

Az Inter ifjúsági korosztály csapatai sikert- sikerre halmoznak. Az ifjú hölgyek 12. éven aluliak csapata megnyerte a Danon Nemzetközi Kupát.

A 16 éven aluli fiúk a Róma csapatát 2-1 arányban győzték le és bejutottak a korosztályos bajnokság döntőjébe. Gabriele Bonacina edző fiai Esposito és Oristanio góljaival győztek.
A döntőt pénteken játsszák majd.
Bravó lányok!
  Hajrá fiúk!

jún.10

Bajnok az Inter primavera csapata

TIM Seria-A U-19 bajnok csapata az Internazionale FC

Szombat esti siker Reggio Emiliában: Fiorentina- Inter 0-2. A fiatalok a hosszabbításban Colidio és Rover góljaival győzték le a lilákat és ezzel megnyerték a scudettót.

Bravó fiatalok! FORZA INTER!

jan.10

Szuper Kupa győztes az Inter Primavera csapata

A hétvégi Seria-A 20. fordulójában az első osztályú csapat a Fiorentína ellen a hosszabbításig győzelemre állt, ám a 91. percben a lilák Simeone góljával döntetlenre mentették a mérkőzést. A csapat így is a harmadik helyen áll a tabellán. ACF Fiorentina - FC Internazionale 1-1. Góllövők: Icardi 55' és Simeone 91'.

A szenzációs hírt azonban az Inter Primavera csapata szolgáltatta. A korosztályos Szuper kupa  döntő mérkőzésén a fiatalok 2-1 arányban győztek az AS Róma ifjúsági csapata ellen. Az Inter ezt a trófeát első alkalommal nyerte el! Minden elismerés a csapat játékosainak és az edzőnek Stefano Vecchi-nek, aki kitűnő munkát végez a fiatalokkal ebben a szezonban.

Milano 2018 Guiseppe Meazza stadion. FC Internazionale- AS Róma 2-1. Góllövők: Colidio 3' és 118', Marcucci a 7. percben.

S. Vecchi irányítása alatt a fiatalok négy trófeát nyertek: a Trofeo Viareggio-t, a TIM Kupát az olasz bajnoki címet és a Szuper kupát.

GRATULÁLUNK!!

jún.24

Újabb ifjúsági siker

Az U-16-os korosztály is bajnok lett

Pénteken játszották le a Seria-A és B 16 éven aluli korosztály döntőjét Ravennában.
Az Inter a Juventus csapatával mérkőzött és biztos 3-0 arányú győzelmével egy újabb bajnoki címmel gazdagította a klubot. A gólokat Esposito a 10.', Sakho a 63'-ben és Oristanio a 67 percben szerezték. Gabriele Bonacina fiai magabiztos játékkal győzték le a "zebrákat".
Bravó fiatalok!

jún.15

Bajnok az U-15 ifjúsági csapat is

Újabb siker az ifi bajnokságban! Az Inter U-15 gárdája a Juventus elleni fölényes 5-0 arányú győzelmével megszerezte a korosztály bajnoki címét.

Minden elismerés Stefano Vecchi-nek, aki az utánpótlás csapatok felkészítését koordinálja és természetesen a csapatnak, valamint a vezető edzőnek Paolo Annoninak!

Gratulálunk!

jún.09

Döntőben a primavera

Zaniolo góljával győzött az ifjúsági csapat a Juve ellen

A 19 évesek ma a bajnoki címért játszanak a Mapei stadionban a Fiorentína ellen, miután a final four első mérkőzésén 1-0 arányban verték a zebrákat.