A csapat Brunicoban készül a bajnoki rajtra.

aug.11

Értékes győzelem Madridban

Kategória // Hírek, Felkészülés

Martinez óriási gólt lőtt, Asamoah gólpasszt adott és Icardi is gratulál

Sikerült amire kevesen gondoltak. Az Inter legyőzte a félelmetesnek hitt Atleticót otthonában a Wanda Metropolitán stadionban. A győzelmet jelentő gólt, (de milyen gólt!) az új csillag Lautaro Martinez szerezte az első félidőben. A találat érdekes módon született, Asamoah a félpálya környékéről indult a bal oldalon és mintegy 25-30 méterről hosszan ívelt előre, Martinez akrobatikus mozdulattal bombázott kapásból a jobb felső sarokba kb.6-8 méterről. Sorozatban ez a harmadik találata az ICC és a felkészülési mérkőzéseken a fiatal argentin fiúnak. A csapat az első félidőben szépen és fölényben játszott. A második félidőben viszont rengeteg hibával és pontatlanul játszottak a fiúk, főként a cserejátékosok. Az ICC tabellán az Inter így 7 ponttal a Tottenham és a Dortmund mögött a harmadik helyen végzett.
A bajnoki rajt előtt biztató ez a siker.

Bravó Lautaro, bravó Inter! Köszönjük!

aug.05

Siker Lecce városában

Inter- Lyon 1-0, Lautaro Martinez a Lyon kapuja előtt

Az Inter szombaton folytatta a Nemzetközi Bajnokok Kupája sorozat második mérkőzését a francia Lyon ellen. Lautaro Martinez újra eredményes volt, egy ragyogó góllal vette be a Lyon kapuját.

Spaletti csapata most épül és a játék képe alapján nehéz még végső következtetéseket levonni.
Hét helyen történt csere és még több számításba vehető játékos nem került bevetésre.
A bajnokság rajtja közeledik, közben a BL szezon is kezdetét veszi majd. A lehetséges átigazolási (vásárlási) "tervekből" Vidal "elszállt", a Barcánál landolt. A pletykák pedig maradnak.
Bízzuk a csapatépítést azokra , akikre tartozik! Maradjunk a realitás talaján! Reméljük a tisztes helytállást a bajnokságban, a kupában és a BL-ben! Egyik sem lesz egyszerű!

júl.29

Vereség Nizzában, tizenegyesekkel

Tegnap este büntető rúgásokkal maradt alul az Inter, a Chelsea elleni ICC (Bajnokok Nemzetközi Kupája) mérkőzésén.
A angolok agresszívan kezdték a mérkőzést és már a 9. percben Pedro révén vezetést szereztek.Az Inter első nagyobb helyzetét a 21. percben Icardi hagyta ki, miután Candreva beadásánál elcsúszott. Az ivó szünet után Handanovic, a 17 éves tehetség Odoi közeli lövését hárította. A 36. percben Politano veszélyeztetett. A félidő végén az Inter játszott fölényben.
A második félidő elején Politano veszélyes lövését a csereként beálló Caballero hárította. A 49. percben Bakayoko hibája után Icardi Gagliardini elé tálalt, aki a kapust átemelve szerezte az Inter egyenlítő gólját. A 61. percben L. Martinezt kecsegtető helyzetben, Ampadu állította meg. A 74. percben Handanovic hárította Abraham kísérletét, majd Karamoh kitűnő labdájával Martinez indult el, azonban Rudiger szerelte őt. A 82. percben Jorginho lövését Handanovic bravúrral tolta az alapvonalon kívülre. Az utolsó helyzetet az Inter hagyta ki, L. Martinez lövését Caballero bravúrral hárította.

A büntető rúgások következtek: Ranocchia, Gagliardini, Martinez és Karamoh nem hibázott, Skriniar lövését Caballero hárította. A Chelsea játékosok viszont nem hibáztak.

CHELSEA-INTER 1-1 (5-4 tizenegyesekkel)
A következő ICC mérkőzést a Lyon ellen játssza a csapat augusztus 4.-én Lecce városában.

aug.13

Bajnoki rajt előtt

Az Atletico ellen így kezdett a csapat

A felkészülés keretében játszott mérkőzések közül az utolsó Madridban került sor, amelyet sikerrel vett a csapat.
A kezdő csapat: 1 Handanovic, 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 25 Miranda, 29 Dalbert, 11 Vecino, 77 Brozovic, 18 Asamoah, 16 Politano, 10 L. Rodrigez, 9 Icardi

Csereként állt be B. Valero, Ranocchia, Karamoh, Candreva.
A csapat most már a bajnoki rajtra összpontosít és fontos lehet a magabiztos rajt. Nem lesz egyszerű, mivel a Sassuolo "fekete ló" az Inter számára.
A mérkőzést augusztus 19.-én 20 óra 30 perckor rendezik a Mapei stadionban.

aug.11

Következik az Atletico Madrid

Megérkezett Madridba az Inter. Diegi Simeone csapatával az Atletico-val játssza ma este 21,05 órakor utolsó ICC mérkőzését a csapat.

aug.02

Hírek

Vrsaljko megérkezett                                                                         Icardi az edzőtáborban

Tegnapi hír, hogy az orvosi vizsgálatokat követően Sime Vrsaljko aláírta szerződését az Interhez. Ahogy az a hírekben megjelent,egy évig mint kölcsönjátékos játszik majd, azonban a kék feketék egy év múlva kivásárolhatják a kiváló, VB ezüstérmes jobb hátvédet.
Szorítunk neked Sime, érezd jól magad a csapatnál és sok sikert kívánunk neked és a csapatnak!

A csapat közben Appiano Gentilében készül a hétvégi Lyon elleni ICC találkozóra.

júl.28

Nemzetközi Bajnokok Kupája mától

Ma este 20 órakor Nizzában, a Chesea ellen kezdi meg szereplését az Inter csapata a ICC (Nemzetközi Bajnokok Kupája) sorozatban.

Új hír, hogy elkészült a 2018/19 évi bajnoki sorsolás. Az inter.it oldalon lehet "mazsolázni".