2019.09.20
szept.19

Nehéz kezdés a Bajnokok Ligájában

Kategória // Hírek, Bajnokok Ligája

Kínkeserves döntetlennel kezdett az Inter a BL csoportmérkőzésén a Slavia ellen. Ahogy azt Conte megjósolta, nem lesz könnyű a Cseh bajnok elleni összecsapás. Keményen letámadtak bennünket és nagyon pontos, gyors játékkal nem hagyták a mieinket kibontakozni. Nem volt ellenszerünk, hogy a bajnokságban megszokott labdatartást és nyomást rákényszerítsük a prágai együttesre. A második félidőben a Slavia szerzett vezetést Olayinka révén és továbbra is veszélyesek voltak támadásaik. A nyolc perces hosszabbítás nekünk kedvezett, Barella találatával sikerült kiegyenlítenünk.

dec.11

Méltatlan búcsú a BL-től

Egy érthetetlenül összeállított csapat. Szégyen!

6 meccs, 4 gól... sajnos nem ért továbbjutást

A Bajnokok Ligája csoport mérkőzésén kedvenc csapatunk döntetlent játszott a holland PSV ellen.A Tottenham az utolsó percekben szerzett gólt a Barcelona ellen és döntetlent ért el. Csapatunk azonos pontszámmal, de a kevesebb szerzett gólok miatt a harmadik helyen maradtunk a csoportban és ki "zuhantunk"! Szomorú ez a keddi este számunkra!

nov.07

Barca fölény. Döntetlen a G. Meazzában

A kapitány egyenlített

Kedden este a Bajnokok Ligája "B" csoportjának negyedik mérkőzésén a Barcelona volt a Inter ellenfele. Bár a Barcelona technikailag, labdabirtokolásban és gyorsaságban felülmúlta csapatunkat, a végjátékban sikerült az egyenlítés. Köszönhető Icardinak! A 16 közé jutás a londoni Spurs elleni mérkőzésen dőlhet el, mivel a Tottenham 2-1 arányban győzött a PSV ellen, és három pontot szerzett. A csoportot a Barca vezeti fölényesen. Az Internek 7, mig a Tottenhamnek 4 pontja van. A PSV 1 ponttal esélytelen a tovább jutásra.

okt.03

Újabb BL győzelem,most idegenben

Icardi első két BL meccsén is gólt szerzett. Pont mint Adriano.

A Bajnokok Ligája második csoport mérkőzését is megnyerte az Inter. Izgalmas mérkőzésen a PSV ellen 2-1 arányban kerekedett felül kedvenc csapatunk, Nainggolan és Icardi találatával.A Barca 4-2 arányban verte idegenben a Spurs-t. Mindkét csapat 6 pontos, mármint a Barca és az Inter. Bővebben később!

máj.29

Izgalom tetőfokon. B.L. helyen az Inter

Kategória // Hírek, Serie A, Bajnokok Ligája

Elképesztő izgalmakat éltünk át vasárnap este az Inter idei szezonzáró mérkőzésén. Az elmúlt évben, az Olimpicóban is hasonlót éltünk át. Akkor is a B.L. indulási joga volt a tét. Most egy kiesőjelölt volt az ellenfél és ahogy az várható volt, óriási erőfeszítést tett az elit csoportban maradásért. Az Inter most is labdabirtokolási fölényben volt. Keita a második félidő elején megszerezte a vezetést, majd Icardi büntetőt hagyott ki. Az Empoli negyed órával a befejezés előtt egyenlített, a fiatal Traore révén. Nainggolan újra vezetéshez juttatta csapatunkat! Az Empoli nem adta fel! Mindent elkövetett az egyenlítésért! Mindkét oldalon hatalmas helyzetek maradtak ki. A nézők a fejüket fogták a Meazza-ban és feltételezhetően a képernyők előtt. Őrület volt az, ami a pályán zajlott! Végül szerencsével,de győztesen fejeztük be a mérkőzést és ősszel újra Bajnokok Ligájában játszhat a csapatunk! Az Empoli példát mutatott a küzdeni tudásból és lelkesedésből. Legyen szerencséjük és nyerjék meg a bajnokságot a második vonalban! Úgy vélem a sportszerűség ezt kívánja tőlünk!

nov.28

Londont nem sikerült megúszni

Még van esély a továbbjutásra!

80 percig állta a sarat az Inter a Tottenham ellen. Sajnos nem sikerült kivédekezni a meccset.
Jól cserélt Pochettino. A néhány perccel korábban beállt Eriksen, egy formás ellentámadás után betalált Handanovic kapujába. Ezzel pontszámok tekintetében beértek bennünket és a több lőtt góllal a második helyre kerültek. Az utolsó fordulóban csak nagy különbségű győzelemmel juthatunk tovább. Helyzetünk függ a Barcától is. Tottenham Hotspur - FC Internazionale 1-0. Góllövő: Eriksen a 80. percben.

Részletesen holnap! FORZA INTER!

okt.24

Papírforma...

Megérdemelten nyert a Barca

Nincs szégyenkezni valónk! A csapat küzdött, a Barca győzött!
A BL újabb csoport mérkőzésén jól kezdtünk, azonban az ex Interes Rafinha fricskázott! Kinek mutatta? Maradhatott volna nálunk is!
A Barca technikai, labdabiztonság, és taktikai szempontból is felettünk áll! Ezt el kell ismernünk!
Nézzünk előre, jöjjön a hétvégi újabb bajnoki!

okt.02

A második BL csoport mérkőzés előtt

A tervek szerint ma 11.00 órakor tartotta utolsó hazai edzését az Inter, Appiano Gentile-ben.
A PSV 14.00 órakor tartott sajtótájékoztatót Eindhovenben, a Philips Stadionban.
16,30.-kor a PSV edzésére került sor, az első 15 perc eseményeit megnézhették a média képviselői.
17. óra 30 perckor az Inter játékosok és vezetők megtekinthetik a mérkőzés helyszínét, a Philips Stadiont.
18. órakor Inter sajtótájékoztató: Luciano Spaletti valamint két Inter játékos jelenlétével.