Méltatlan búcsú a BL-től

Kategória // Hírek, Bajnokok Ligája

Egy érthetetlenül összeállított csapat. Szégyen!

6 meccs, 4 gól... sajnos nem ért továbbjutást

A Bajnokok Ligája csoport mérkőzésén kedvenc csapatunk döntetlent játszott a holland PSV ellen.A Tottenham az utolsó percekben szerzett gólt a Barcelona ellen és döntetlent ért el. Csapatunk azonos pontszámmal, de a kevesebb szerzett gólok miatt a harmadik helyen maradtunk a csoportban és ki "zuhantunk"! Szomorú ez a keddi este számunkra!

nov.07

Barca fölény. Döntetlen a G. Meazzában

A kapitány egyenlített

Kedden este a Bajnokok Ligája "B" csoportjának negyedik mérkőzésén a Barcelona volt a Inter ellenfele. Bár a Barcelona technikailag, labdabirtokolásban és gyorsaságban felülmúlta csapatunkat, a végjátékban sikerült az egyenlítés. Köszönhető Icardinak! A 16 közé jutás a londoni Spurs elleni mérkőzésen dőlhet el, mivel a Tottenham 2-1 arányban győzött a PSV ellen, és három pontot szerzett. A csoportot a Barca vezeti fölényesen. Az Internek 7, mig a Tottenhamnek 4 pontja van. A PSV 1 ponttal esélytelen a tovább jutásra.

okt.03

Újabb BL győzelem,most idegenben

Icardi első két BL meccsén is gólt szerzett. Pont mint Adriano.

A Bajnokok Ligája második csoport mérkőzését is megnyerte az Inter. Izgalmas mérkőzésen a PSV ellen 2-1 arányban kerekedett felül kedvenc csapatunk, Nainggolan és Icardi találatával.A Barca 4-2 arányban verte idegenben a Spurs-t. Mindkét csapat 6 pontos, mármint a Barca és az Inter. Bővebben később!

szept.18

Bravúr!

Icardi a 85 percben bomba góllal egyenlített

Jól sikerült az Inter BL rajtja. A 85. percig vezetett a Tottenham, azonban Asamoah baloldalról ívelt beadását Mauro Icardi 19 méterről kapásból a bal alsó sarokba lőtte a labdát. Bomba gól! Vecino a hosszabbítás második percében szép fejes góllal állította be a végeredményt. Reménykeltő a küzdeni akarás. Reméljük, hogy a csoportban helyt állunk!

Inter- Tottenham 2-1.
A másik csoport mérkőzésen a Barcelona, Messi mesterhármasával 4-0 arányban verte a PSV-t.

nov.28

Londont nem sikerült megúszni

Még van esély a továbbjutásra!

80 percig állta a sarat az Inter a Tottenham ellen. Sajnos nem sikerült kivédekezni a meccset.
Jól cserélt Pochettino. A néhány perccel korábban beállt Eriksen, egy formás ellentámadás után betalált Handanovic kapujába. Ezzel pontszámok tekintetében beértek bennünket és a több lőtt góllal a második helyre kerültek. Az utolsó fordulóban csak nagy különbségű győzelemmel juthatunk tovább. Helyzetünk függ a Barcától is. Tottenham Hotspur - FC Internazionale 1-0. Góllövő: Eriksen a 80. percben.

Részletesen holnap! FORZA INTER!

okt.24

Papírforma...

Megérdemelten nyert a Barca

Nincs szégyenkezni valónk! A csapat küzdött, a Barca győzött!
A BL újabb csoport mérkőzésén jól kezdtünk, azonban az ex Interes Rafinha fricskázott! Kinek mutatta? Maradhatott volna nálunk is!
A Barca technikai, labdabiztonság, és taktikai szempontból is felettünk áll! Ezt el kell ismernünk!
Nézzünk előre, jöjjön a hétvégi újabb bajnoki!

okt.02

A második BL csoport mérkőzés előtt

A tervek szerint ma 11.00 órakor tartotta utolsó hazai edzését az Inter, Appiano Gentile-ben.
A PSV 14.00 órakor tartott sajtótájékoztatót Eindhovenben, a Philips Stadionban.
16,30.-kor a PSV edzésére került sor, az első 15 perc eseményeit megnézhették a média képviselői.
17. óra 30 perckor az Inter játékosok és vezetők megtekinthetik a mérkőzés helyszínét, a Philips Stadiont.
18. órakor Inter sajtótájékoztató: Luciano Spaletti valamint két Inter játékos jelenlétével.

aug.30

BL sorsolás és következik a Bologna

Megtörtént a BL sorsolás, csapatunk a "B" csoportba került. Nincs könnyű csoport! A csapatnak össze kell szednie magát, ha a kieséses szakaszba szeretne jutni. Szerencsével onnan is tovább léphet.
De ehhez szombaton 18 órai kezdettel Bologna ellen kellene végre valami elfogadhatót alakítani.
A Stadio Dallara- ban Marco di Bello vezeti majd a mérkőzést, segítői Alassio és Lo Cicero, 4. jv.:Abbattista lesz majd.