2018.11.17

De Vrij befejeli a másodikat

Érthetetlen! Az első félidőben iskolajátékkal fellépő Inter mellett szóhoz sem jutott a Toro.A második játékrészben felcserélődtek a szerepek. Csapatunk teljesen leállt és ezzel megadta a lehetőséget a torinói gárdának, hogy lefocizzanak bennünket. A vége 2-2 lett!

A Meazzában ez elfogadhatatlan!
A második félidő a "bolondos" Intert idézte! Már hányadszor?!

Seria-A TIM második forduló. Milánó G. Meazza stadion,2018. augusztus 26. 20 ó. 30 perc.
FC Internazionale-FC Torino 2-2. góllövők: 7' I. Perisic, 32' De Vrij, 55' Belotti és 68' Meite.

A csapatok összeállítása:
FC Internazionale: 1 Handanovic, 2 Vrsaljko (72' 11 Keita B.) 37 Skriniar,6 De Vrij, 33 D'Ambrosio,8 Vecino, 77 Brozovic, 18 Asamoah (66' 29 Dalbert) 16 Politano (91' 10 L. Martinez)  9 Icardi 44 Perisic. V.edző: L. Spaletti.
FC Torino: 39 Sirigu, 5 Izzo, 33 Nkoulou, 24 Moretti, 29 De Silvestri, 6 Soriano (61' 10 Ljajic) 88 Rincon, 23 Meite, 15 Ansaldi ( 22' 34 Aina), 14 I. Falque (88' 7 Lulic), 9 Belotti. V. edző: W. Mazzari.

Rövid összefoglaló:
4' Politano a bal oldalról élesen a kapu elé küldte a labdát, Icardi azonban hajszállal lekésett a labdáról.
7' Icardi futott el a jobb oldalon, visszajátszott labdáját Perisic kapásból védhetetlenül lőtte a kapuba.
 Klasszis gól született!
                                                              1-0.
Hatalmas Inter fölény alakult ki!
30' Vrsaljko tört előre, Politano-nak adta a labdát, akinek fejesét kivédte Sirigu.
32' Szabadrúgáshoz jutott az Inter. Politano készült azt elvégezni mintegy 25 méterre balról a Torino kapujától. A kitűnően csavart labdát De Vrij csúsztatta a kapuba.
                                                              2-0.
39' Az első torinói kísérletet Handanovic könnyedén hárította.
45' Szabadrúgáshoz jutott a Torinó. 18 méterre a kaputól Falque csavart kapura, a labda azonban elkerülte azt.
A második félidőben változott a helyzet.
50' Rincon került jó helyzetbe, kapáslövését azonban Handanovic kivédte.
55' Falque saját térfeléről kitűnő labdával indította Belottit, aki bravúrosan vette le azt mintegy 10 méterre az Inter kapuja előterében, becsapta Handanovic-ot és könnyedén gurított a kapuba.
                                                              2-1.
                                                     Hideg zuhany!!

65' Politano indult Icardi labdájával amit jól adott be, Icardi azonban lemaradt a beadásról.

68' Torinói szöglet után kavarodás támadt az Inter kapuja előtt, egy kivágott labda Meite elé került. Lövésébe Perisic és Handanovic is beleért, a labda azonban a bal sarokban kötött ki.
                                                                 2-2.
                                                    Ez már jeges fürdő!!

A gól fokozta a bordó mezesek elszántságát!
73' Belotti 25 méterről lőtt fölé.
76' Perisic került helyzetbe, 22 méteres lövése azonban fölé szállt.
78' Ljajic 10 méteres lövését Handanovic nagy bravúrral hárította.
86' Politano óriási lövését Sirigu védte bravúrral.
89' Belotti nagy lövését védte Handanovic.
92' Perisic 16 méterről lőtt kapura, Sirigu ezt is mentette.

Az eredmény nem változott, így az Inter két mérkőzés után egy pontot szerzett. Az első játékrész alapján gólokkal illett volna győzni, de ilyen a foci és ilyen az Inter!
Két sérültünk is lett. Asamoah és Vrsaljko lehet, hogy egy időre kiesik. Lesz még gondja Spaletti mesternek! A viszonylag sikeres felkészülési mérkőzések után most nagy a bizonytalanság. Ez a csapat még nem az igazi! De reménykedjünk!