2018.10.22

Kedden este folytatta szezonbeli felkészülését az Inter, ezúttal a Premier League- ben szereplő Sheffield United ellen. A mérkőzés 1-1 arányú döntetlennel végződött. A gólokat McGoldrick és Icardi szerezte. A tudósítások szerint az első percekben az Inter Candreva révén többször veszélyeztette az angolok kapuját, gondot okozva a hálóőr Hendersonnak. A 10'-ben Dalbert megsérült, helyére Roric állt be. A 27. percben D'Ambrosió ballábas lövését mentette bravúrral a kapus. Egy perccel később Fleck labdájával McGoldrick került jó helyzetbe, Handanovic tehetetlen volt az angollal szemben 1-0. A 35 percben Icardi egyenlített, L. Martinez indította Candrevát,aki nagyszerűen ívelt Maurónak, aki befejezte a nagyszerű támadást.. 1-1.

A kék-feketék uralták az első félidő utolsó részét, Icardi a 38'-ben Martinez átadásából lőtt kapura, Henderson azonban hárított.
A második félidő elején Martinez lövése célt tévesztett. Az 55'-ben Lundstram fejelt kapura, a fejes  azonban elkerülte Handanovic kapuját. A mérkőzés vége előtt Sharp erős lövését Handanovic bravúrral öklözte főlé. A végeredmény 1-1 maradt.
Spaletti az eddig megszokott tizenegy játékossal kezdett és érdekes cseréket hajtott végre:
Inter: 1 Handanovic, 33 D'Ambrosio, 6 De Vrij (69' Ranocchia 13),37 Skriniar, 29 Dalbert (10' Roric 65),87 Candreva (64' Zappa 67), 5 Gagliardini, 40 Emmers (88' Pompetti 63) 18 Asamoah, 10 L. Martinez (79' D'Amico), 9 Icardi (79' Colidio 32)