2018.04.22

Torino FC        1  -  0       Internazionale FC

A kapu torkából mentenek a Toro védők                                    Ljajic gólja

Nem lehetett jó étvágyunk  az Inter torinói vendégjátéka után. Fölényben játszottunk, azonban ez a fölény meddőnek bizonyult. Az ex Interesek újra büntettek bennünket, Burdisso, Obi, Ansaldi és a kölcsönben játszó Ljajics (góljával) nyert a Torinó az Olimpico Grande Stadion-ban.

TIM Seria-A  31. forduló 2012 április 8. 12.30 Stadio Olimpico Grande, Torino.
Torino FC- Internazionale FC 1-0
A csapatok összeállítása:
Torino FC: 39 Sirigu, 33 Nkolou, 13 Burdisso, 24 Moretti, 29 De Silvestri, 8 Baselli, 22 Obi, 15 Ansaldi, 10 Ljajic 9 Belotti, 14 Falgue. V. edző: Mazzari.
Internazionale FC: 1 Handanovic, 7 J. Cancelo, 37 Skriniar, 25 Miranda, 33 D'Ambrosio, 77 Brozovic, 5 Gagliardini, 20 B. Valero, 87 Candreva, 44 Perisic, 9 Icardi. V. edző: L Spaletti.
Játékvezető: Paolo Tagliavento. Partjelzők. Meli, Vouto. 4. J.v: Fourneau. Video assziszt.: Maresca, Posado.
A mérkőzés érdekesebb jelenetei:
11' Perisic elhibázott egy jó beadást.
13' Icardi hatalmas lövését Sirigu bravúrral védte.
18' Szép Inter támadás során Icardi visszafejelte a labdát Candrevának, akinek nagy lövését
     Sirigu kivédte.
20' Újabb Inter támadás után Perisic kapufára fejelte a labdát.
30' Candreva 28 méteres lövését hárította Sirigu.
36' Az Inter labdát veszített a fél pálya környékén, amellyel Belotti tört előre. Perisic utolérte őt és menteni próbált, azonban a kapu felé küldött labdájával De Sivestri iramodott el a jobb oldalon és keresztbe lőtt labdáját Ljajic balról mintegy 8 méterről a hálóba lőtte.
                                                           1-0.
41'Icardi egy jól ívelt labdát kapott, azonban azt nem találta el jól. Újabb helyzet maradt ki!
43' Falque lesgólt lőtt.

50' Brozovic jól tört a Toro kapuja felé, 25 méteres lövése a kapu közepére tartott, Sirigu könnyedén hárított.
55' Ljajic szabadrúgását követően De Silvestri veszélyztetett, Handanovic azonban hárított.
57' Ansaldi szlalom után Ljajic veszélyeztetett, labdája azonban mellé szállt.
63' Inter szöglet után Miranda visszafejelte a labdát, azonban a Toro védője ollózva vágta ki azt. (lásd a fenti fotón)
70'  Nagy nyomást gyakorolt az Inter a Toro-ra. A csereként beállt Rafinha a kapufát találta el.
86' A szintén csereként beállt Karamoh 19 méteres lövését Sirigu kapu fölé öklözte.

Az eredmény a mérkőzés végéig nem változott. A torinói gárda 1-0 arányú győzelmet aratott csapatunk felett. Az Inter 16 szögletet rúgott, fölényben játszott, sajnos gólt azonban nem tudott szerezni.