2019.05.25

Icardi kétszer talált be                                                 Perisic is visszatért

A 30. fordulóban magabiztos győzelmet aratott az Inter gárdája a Hellas Verona felett. Icardi már a 35. másodpercben betalált Perisic hatalmas partdobása után. Perisic lőtte a másodikat és a második félidő elején újra Icardi volt eredményes.A gólpasszt ki más, mint Perisic adta...

TIM-Seria-A 30.forduló.2018 március 31. 15 óra. G. Meazza Stadion
FC Internazionale- Hellas Verona 3-0.
Góllövők: Icardi 1'és 49', Perisic 13'.
A csapatok összeállítása:
FC Internazionale: 1 Handanovic, 7 J.Cancelo, 37 Skriniar, 25 Miranda, 33 D'Ambrosio  ( 59' Santon),5 Gagliardini, 77 Brozovic, 87 Candreva, 8 Rafinha ( 75' 20 B. Valero), 44 Perisic, 9 Icardi (65' 23 Éder).
Hellas Verona: 1 Nicolas, 28 ferrari, 12 Caracciolo 26 Vukovic, 69 Souprayen, 2 Romulo,77 R. Büchel,23 Calvano, 16 Aarous, 70 Petkovic, 93 Fares.
Játékvezető: G. Rocchi. Partjelzők: Lo Cicero,Liberti. 4. JV.: Aureliano.
Video assziszt.: Guida és Fourneau.

A mérkőzés érdekesebb percei:
30. másodperc tájékán Perisic kb. 30 méteres partdobásával indította Icardit, aki szabadon vehette át a labdát és a tehetetlen Nicolas mellett a kapuba bombázott.
                                                                  1-0.
13' Perisic a bal oldalon tört be a veronai kapu előterébe, lövése a bal oldali kapufát érintve került a kapuba.
                                                                   2-0.
Nagy Inter fölényben telt az első félidő .
29' Icardi nagy helyzetbe került, azonban les miatt érvénytelen gólt lőtt.
33' Gagliardini nagy helyzetben fejelte fölé Perisic beadását.
49' Perisic tört be a bal oldalon, kiváló beadását Icardi becsúszva küldte a kapuba.
                                                                    3-0
64' Candreva cselezett a jobb oldalon befelé, lövése elszállt a bal kapufa mellett mintegy 20 centiméterrel.
68' Joao Cancelo  30 méteres nagy lövése fölé szállt.
72' Faaron lövése a bal oldali kapufát találta el. Szépítési lehetőség volt.
78' Gagliardini fejelte mellé a labdát óriási helyzetben.
83' Inter kapufa és Nicolas kiállítása,valamint a helyére beállt Romulo védése volt az utolsó percek legérdekesebb eseménye.
Az Inter a várakozásoknak megfelelően játszott, a védelem, a középpályások és a támadósor is biztatóan végezte munkáját a DERBI előtt.

Április 4.-én 18.30 órakor a G Meazzában kerül sor az összecsapásra. Az AC Milan 3-1 arányú vereséget szenvedett Torinóban a Juve ellen. ?????