2018.02.25

FC Internazionale   1   -    1    FC Crotone

Éder fejes gólja nem volt elég!

Egy újabb kieső jelölt tréfált meg bennünket! Szombaton este a szokásos időben fogadta az Inter a Crotone gárdáját. A hosszú böjt után nagy reményekkel vártuk végre a győzelmet. Hát nem és nem! Nem sikerült!

Icardi hiányzott, ki tudja mi áll a háttérben? Nem ízlett a Crotone letámadó stílusa. A kulcsemberek Brozovic, Perisic, Candreva siralmasan játszottak. A hátvédek újra bizonytalanok voltak az egyenlítő gól előtt. Ez a mérkőzés hasonlított a Spal elleni találkozóhoz. Talán Rafinha és Karamoh egy - egy megmozdulása ad némi reményt. Nem a szurkolókon múlik, mi továbbra is aggódva szorítunk a csapatnak, hogy kimásszon a gödör aljából.

Milánó, Guiseppe Meazza stadion,2018 február 3. 20 óra 45.perc.

FC Internazionale- FC Crotone 1-1. Góllövők: Éder 24' és Barberis 60. percben.

A capatok összeállítása:

FC Internazionale: 1 Handanovic, 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 25 Miranda, 29 Dalbert (74' 7 Cancelo), 11 Vecino, 20 B. Valero, 77 Brozovic (77' 17 Karamoh), 87 Candreva (64' 8 Rafinha), 23 Éder, 44 Perisic. Vezető edző: L. Spaletti.

FC Crotone: 1 Cordaz, 37 Faraoni (85' 34 Simic), 7 Ceccherini,23 Capuano, 87 Matella (58' 20 Pavlovic), 10 Barberis, 38 Mandragora,92 Benali,11 Ricci, 29 Trotta (77' 5 Stoian), 9 Nalini. Vezető edző: Walter Zenga.

A mérkőzés néhány érdekesebb pillanata:

Inter támadásokkal kezdődött a mérkőzés, a 4. percben második szögletét rúgta az Inter.

A Crotone játékosai kellemetlenül letámadták a mieinket.

15' Brozovic jó labdát passzolt Vecinónak, aki fölé lőtte azt.

24' Brozovic szögletét Éder fejelte a kapu jobb felső sarkába, Faraoni feje is bele ért a labdába.

1-0

60' Az Inter labdát vesztett a fél pályánál, a 16-os tájékán a tömörülő védő között Barberis került  helyzetbe és a kapu bal oldalába rúgja azt. Handanovic mozdulatlanul nézte az eseményeket.

1-1

Elkeseredetten rohamozott az Inter!

69' D'Ambrosio elfutott a jobb szélen, de kiváló beadását Perisic fölé bombázta.

74' Éder jó helyzetben lőtt mellé.

77' Rossz passzok után labdát szerzett a Crotone, Trotta szabadon futott el a bal oldalon és nagy helyzetben mellé lőtt.

80' Vecino szerzett labdát, Perisic-nek passzolt, aki nagy helyzetben mellé gurította azt.

82' Karamoh tört be ügyesen a védők mögé, visszagurított labdáját a védők kivágták.

88' Perisic több jó csel után visszagurította a labdát Rafinhának akinek óriási lövését Cordaz hatalmas bravúrral ütötte szögletre.

92' Perisic tört be az öt méteres vonal sarkáig jó helyzetben elügyetlenkedte a helyzetet.

A végeredmény  1-1 maradt. Felejthető mérkőzést láttunk! Az eredménytől és a látott játék ellenére is: