2017.11.21
Szombat esti láz Rómában
Írta: Administrator
2017. augusztus 27. vasárnap, 13:22

Csodálatos nyár esti élményben volt része az Inter szurkolóinak szombaton az olimpiai stadionban, valamint a TV nézőinek a képernyők előtt. Az idei bajnoki év első rangadó mérkőzésén az Inter 3-1 arányban múlta felül a rendkívül erős AS Róma csapatát. Változatos, érdekes mérkőzést láthattak a nézők. A kék - fekete csapat a Fortuna kegyeit is élvezte ezen az estén, hiszen a római csapat három kapufát is lőtt. Mindkét csapat jól játszott. Az Inter játékát a küzdeni akarás, a harcosság jellemezte, amit az előző évben hiányoltak a szurkolók. Főleg a második félidő második felében kerültek fölénybe, hiszen tíz percenként születtek a gólok, amelyek a sikerhez vezettek.

2017. augusztus 26. Stadio Olimpico, Róma.  AS Roma- FC. Internazionale 1-3. Góllövők: Dzeko 14', Icardi 67' 77', Vecino 87'

Az AS Róma összeállítása: 1 Alisson, 4 Nainggolan, 5 J. Jesus, 6 Strootman, 8 Perotti, (91'  32 Tuminello), 9 Dzeko, 11 Kolarov, 16 De Rossi, 20 Fazio, 23 Defrel (63'  92 El Shaarawy), 44 Manolas. Vezető edző: Eusebio di Francesco. Az FC Internazionale összeállítása: 1 Handanovic, 5 Gagliardini (46'  10 J. Mario),9 Icardi, 11 Vecino, 20 B. Valero, 25 Miranda, 33 D'Embrosio, 37 Skriniar, 44 perisic, 55 Nagatomo ( 55'  25 Dalbert), 87 Candreva (82' 7 Cancelo).Vezető edző: Luciano Spaletti. Játékvezető: Irrati, partjelzők: Di Libertore, Meli, negyedik jv.: Maresca. Video bírók: Orsato és Aureliano.

A következő bajnoki mérkőzésre a világbajnoki selejtező mérkőzések után kerül sor, szeptember 9.-én a Spal ellen, Milánóban.