2017.11.21
Sikeres folytatás...
Írta: Administrator
2017. augusztus 07. hétfő, 13:23

Folytatódik az Inter jó sorozata, vasárnap este is győzelemmel zárta a nyári felkészülési mérkőzését az FC Internazionale csapata a spanyol CF Villareal ellen. Eder,Jovetic és Brozovic góljaival 3-1 arányú siker született San Benedetto del Tronto-ban. A spanyolok gólját R. Soldado szerezte.

2017, augusztus 6. FC. Internazionale-CF Villareal 3-1. Góllövők: Eder 26. perc. Soldado 40. p. Jovetic II. félidő 22.p. Brozovic 45.p. Az Inter összeállítása: Handanovic, D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Nagatomo, Gagliardini, B. Valero, Candreva, J. Mario, Perisic, Eder.  Cserék: 46,percben Kondogbia, Brozovic, a 64. p. Ansaldi, Murillo, Vecino, Jovetic, 72. p. Icardi, G. Barbosa, 80. p. Ranocchia. Edző: L. Spaletti. Játékvezető:Michael Fabbri.

Jól kezdte a mérkőzést az Inter, néhány perccel a kezdés után Eder került helyzetbe és mintegy 10 m.-ről mellé bombázott. A spanyol csapat is veszélyeztetett a 10 percben, azonban a helyzet kimaradt. A 26. percben Candreva robogott el a jobb szélen és kiváló beadását Eder lőtte a spanyol kapuba, megelőzve védőjét. A 40. percben egyenlített a Villareal, Soldado szemfüles góljával. A II félidőben a cserék után, a 22.percben Jovetics érdekes kapáslövésével már újra az Inter került előnybe. A következő időszakban mindkét csapat próbálkozott támadásokkal, azonban a mérkőzés befejezése előtt Icardi remek átadásából Brozovic volt eredményes 3-1. Ezzel az eredménnyel zárult a mérkőzés. Az augusztus 20.-i rajt előtt még egy barátságos mérkőzést játszik csapatunk, az élvonalbeli spanyol Betis csapata ellen.