2017.11.21
Siker Szingapurban is
Írta: Administrator
2017. július 28. péntek, 19:34

Csütörtökön hazai idő szerint 13.30 órakor játszotta következő ázsiai felkészülési mérkőzését az Inter, a Bayern München csapata ellen. Kedvenc csapatunk jó játékkal lepte meg a német bajnokot és Eder (Éder) két fejes góljával biztosan győzött.

Szingapúr, Nemzeti Stadion, 2017 07.27. Bayern München - FC Internazionale 0-2, (félidő 0-2). Góllövő: Eder 9. és 30.perc.

A mérkőzés elején Ribery előtt adódott helyzet, azonban a 9.percben az Inter szerezte az első gólt. Candreva a jobb szélről pontosan ívelt be és Eder a felső sarokba fejelte a labdát. A német kapusnak nem volt esélye. A második gól előtt Nagatomo pontos indításából Perisic ívelt újra pontosan Edernek , aki nem hibázott 2-0. A mérkőzés 72. percében érdekes jelenet zajlott le, egy Bayern támadás során Miranda menteni próbált egy kapura tartó lövést és a rosszul eltalált felszabadítást Handanovicnak kellett bravúrral hárítani. A mérkőzés végül az Inter sikerével ért véget. Spaletti ezúttal is kilenc helyen cserélt, a csapat épül!  A következő mérkőzést szombaton magyar idő szerint 13,30 órakor játsza a csapat a Chelsea ellen. ( A mérkőzést a Digi Sport1 közvetíti a TV újságok tervei szerint, ez azonban változhat, amint az tapasztalható volt a Digi TV esetében szerdán a megismételt Inter mérkőzés esetében is.)