2018.07.17

Hétfőn lejátszotta második mérkőzését az Inter az ázsiai túrán. Az ellenfél a francia élvonalbeli Olympique Lyon csapata volt. Spaletti ezúttal is több cserét hajtott végre, a csereként beállt játékosok közül G. Barbosa (Gabigól), a kapus Padelli is kiváló teljesítményt nyújtott. Jovetic a 75. percben Joao Mario átadását értékesítette. Az előkészítésben nagy szerepe volt Gabigólnak is, aki a legveszélyesebb volt a Lyon számára. Padelli a 60.perc tájékán egy fantasztikus védést produkált, ezzel megmentette a csapatot egy Lyon-i vezetéstől.

Nanjing,( Nancsing) 2017 július 24. FC. Intrnazionale - O. Lyon 1-0, Gőllövő: Jovetic, a 75.percben.

A merkőzést szerdán 15,25 órakor a Digi Sport 1-es csatornán felvételről újra megtekinthető.

A következő mérkőzésre csütörtökön kerül sor ezúttal Szingapurban, az ellenfél a Bayern München csapata lesz. Ezt a mérkőzést is élőben közvetíti a Digi Sport 1. (csütörtök 13.30 órakor), ahogyan szombaton a FC Chesea elleni mérkőzést is 13.30-kor.