2019.04.22

SERIE D 2016/17


GIRONE A
1^ giornata - 3* e 4 Settembre 2016
Borgosesia-Inveruno................1-1 10'Morao(I), 43'Zamparo(B) *
Bustese Roncalli-Caronnese.........2-2 25'Patrini(C), 65'Alushaj(B), 83'r Moretti(B), 92'Mair(C)
Chieri-Casale......................3-1 4'Rebolini(Ca), 25'Messias(C), 75'Anastasia(C), 85'Pasquero(C)
Cuneo-Varese.......................0-1 15'Scapini
Folgore Caratese-OltrepoVoghera....3-2 13' 57'Di Renzo(F), 38'Colombo(O), 72'Antonucci(F), 75'D'Aniello(O)
Gozzano-Pro Settimo & Eureka.......1-1 10'Nacci(P), 50'r Massaro(G)
Pro Sesto-Bra......................1-0 23'Brognoli
Varesina-Legnano...................1-2 44'Castagna(V), 55' 70'Ibe(L)
Verbania-Pinerolo..................2-1 14'r Gioè(P), 28'Spadafora(V), 34'Bartora

2^ giornata - 11 Settembre 2016
Bra-Borgosesia.....................1-2 35' 59'Zampano(B), 87'Venneri(B)
Caronnese-Verbania.................2-1 50'Scudieri(V), 56'Mair(C), 72'Corno(C)
Casale-Varesina....................0-0
Inveruno-Cuneo.....................0-0
Legnano-Pro Sesto..................0-1 67'Panatti
OltrepoVoghera-Bustese Roncalli....2-0 40'Chimenti, 65'Romano
Pinerolo-Gozzano...................3-3 3' 95'Segato(G), 8'Pautassi(P), 18'Banegas(G), 64'Gioè(P), 93'Gasbarroni(P)
Pro Settimo & Eureka-Chieri........1-1 46'Poesio(C), 52'Procaccio(P)
Varese-Folgore Caratese............1-0 25'Scapini

3^ giornata - 18 Settembre 2016
Borgosesia-OltrepoVoghera..........0-0
Bustese Roncalli-Pro SettimoEureka.2-0 23'Moretti, 41'Mazzini
Chieri-Pro Sesto...................0-0
Cuneo-Caronnese....................2-2 11'Corno(C), 49'De Sena(Cu), 54'Radui(Cu), 92'Sgarbi(C)
Folgore Caratese-Pinerolo..........0-0
Gozzano-Legnano....................5-0 35' 50' 80'Banegas, 61'De Souza, 70'Massaro
Inveruno-Varese....................0-1 72'Becchio
Varese-Bra.........................2-1 50'Castagna(V), 83'Niang(B), 95'Broggi(V)
Verbania-Casale....................0-1 81'Kerroumi

4^ giornata - 24* e 25 Settembre 2016
Bra-Inveruno.......................0-1 41'Chessa
Caronnese-Folgore Caratese.........2-2 21'Simeri(F), 29' 77'r Mair(C), 70'Vaccaro(F)
Casale-Gozzano.....................1-0 75'Sinato
Legnano-Chieri.....................2-4 4' 36'Grandi(L), 5' 41'Pasquero(C), 15'Poesio(C), 91'Messias(C)
OltrepoVoghera-Cuneo...............3-1 12'a Colombo(C), 50'Coccu(O), 86'r D'Aniello(O), 90'Panigada(O)
Pinerolo-Bustese Roncalli..........1-0 20'Gioè *
Pro Sesto-Varesina.................2-1 64'Brognoli(P), 80'Castagna(V), 85'Lazzaro(P)
Pro Settimo Eureka-Verbania........3-3 1'Spadafora(V), 22'Rubin(P), 36'Austoni(V), 48'Orlando(V), 52' 56'Fumana(P)
Varese-Borgosesia..................0-3 45'r Zamparo, 82'Vita, 84'Tomaselli *

5^ giornata - 2 Ottobre 2016
Borgosesia-Pinerolo................2-0 33'Zamparo, 64'Vita
Bustese Roncalli-Legnano...........1-1 26'Laraia(L), 52'r Mazzini(B)
Chieri-Bra.........................2-0 65'Pasquero, 76'Poesio
Cuneo-Pro Settimo & Eureka.........4-0 12' 20'D'Antoni, 35'De Sena, 84'a Romano
Folgore Caratese-Casale............1-3 8'Simeri(F), 46'Mazzucco(C), 55'Pavesi(C), 90'r Cardini(C)
Gozzano-Varesina...................0-2 42'Anzano, 51'Castagna
Inveruno-Caronnese.................1-3 50' 69'Giudici(C), 58'Bosio(I), 90'Scaramuzza(C)
Varese-OltrepoVoghera..............1-0 88'Scapini
Verbania-Pro Sesto.................2-0 58'r 64'Spadafora

GIRONE B
1^ giornata - 4 Settembre 2016
Caravaggio-Olginatese..............4-4 1' 80'Rossi(O), 18'Ferri(C), 23'Crotti(C), 40'Rebecchi(O), 49' 53'r De Angelis(C), 84'Recino(O)
Ciliverghe Mazzano-Levico Terme....2-2 8'Baido(L), 27'Bithiene(C), 38'Comotti(C), 80'Osti(L)
Ciserano Maderno-Scanzorosciate....0-0
Darfo Boario-Virtus Bolzano........4-0 11'Forfani, 33' 80'Aderni, 84'Mattei
Dro-Grumellese.....................2-0 10'Crivaro, 52'Bertoldi
Lecco-Monza........................0-5 5'Guanziroli, 52'Palazzo, 58'r D'Errico, 68'Guidetti, 86'Origlio
Pergolettese-Pontisola.............2-1 27'Dimas(P), 66'Anelli(P), 75'Basanisi(Po)
Seregno-Cavenago Fanfulla..........1-1 5'Cusaro(S), 82'Achenza(C)
Virtus Bergamo-Pro Patria..........2-2 13'Germani(V), 56'Morosini(V), 60'Zaro(P), 92'Disabato(P)

2^ giornata - 11 Settembre 2016
Cavenago Fanfulla-Ciliverghe Mazz..1-2 27'Andriani(C), 72'r Artaria(CF), 88'r Galuppini(C)
Grumellese-Seregno.................2-2 71' 89'Szekely
Levico Terme-Ciserano Maderno......2-3 16'Tobanelli(L), 23'Baido(L), 45' 65'Iori(C), 80'Giangaspero(C)
Monza-Darfo Boario.................2-0 21'Origlio, 57'r Ferrario
Olginatese-Virtus Bergamo..........1-2 23'Soumarè(V), 55'r Rebecchi(O), 91'Morosini(V)
Pontisola-Dro......................3-0 4'r Ferreira Pinto, 11'Signorelli, 80'Capelli
Pro Patria-Lecco...................1-0 43'Santana
Scanzorosciate-Caravaggio..........0-3 29'Ferri, 75'Galimberti, 90'De Angelis
Virtus Bolzano-Pergolettese........2-3 6'Piras(P), 26'Anelli(P), 83'Carletti(P), 89'Timpone(V), 92'De Simone(V)

3^ giornata - 18 Settembre 2016
Caravaggio-Pro Patria..............1-1 17'Mauri(P), 83'Sonzogni(C)
Ciliverghe Mazzano-Olginatese......5-1 18'Rossi(O), 23'Bithiene(C), 25'Bertazzoli(C), 47' 50'Carobbio(C), 72'Galuppini(C)
Ciserano Maderno-Virtus Bergamo....2-2 16'r Mastrototaro(C), 51'Ghisalberti(C), 66'Germani(V), 80'Morosini(V)
Darfo Boario-Grumellese............0-2 23'r 45'r Piantoni
Dro-Levico Terme...................1-0 18'r Amassoka
Lecco-Ponte San Pietro Isola.......4-3 4'Parravicini(L), 15' 61'Ferreira Pinto(P), 25' 54'Crocetti(L), 50'Ruggeri(P), 92'Romano(L)
Monza-Virtus Bergamo...............0-0
Pergolettese-Cavenago Fanfulla.....1-0 61'Rossi
Seregno-Scanzorosciate.............1-0 28'Capogna

4^ giornata - 25 Settembre 2016
Cavenago Fanfulla-Dro..............1-1 3'Molnar(D), 44'Gestra(C)
Grumellese-Pergolettese............0-3 3'Rossi, 40'Bodini, 70'Manzoni
Levico Terme-Seregno...............1-3 25'r 47'r Capogna(S), 44'Uliano(S), 83'Baido(L)
Olginatese-Ciserano Maderno........2-1 15'Robecchi(O), 20'Recino(O), 82'Giangaspero(C)
Ponte S.Pietro Isola-Darfo Boario..2-0 25'Remuzzi, 39'Ruggeri
Pro Patria-Monza...................1-2 38'Palazzo(M), 49'Mauri(P), 69'D'Errico(M)
Scanzorosciate-Ciliverghe Mazzano..0-1 34'Bertazzoli
Virtus Bergamo-Caravaggio..........1-0 92'Germani
Virtus Bolzano-Lecco...............1-0 93'Zentil

5^ giornata - 1* e 2 Ottobre 2016
Caravaggio-Ciliverghe Mazzano......3-2 34'Comotti(CM), 61' 77'Crotti(C), 68'Pesce(C), 91'Galuppini(CM) *
Cavenago Fanfulla-Lecco............3-1 7'Antwi(C), 32'Crocetti(L), 65'r Artaria(C), 84'Capelli(C)
Grumellese-Monza...................0-3 51'r Ferrario, 61'Palazzo, 77'Gasparri
Levico Terme-Darfo Boario..........1-2 11' 47'Pià(D), 64'Calì(L)
Olginatese-Dro.....................3-2 43'r Amassoka(D), 48'Rossi(O), 55'Paoli(D), 88'Mara(O), 90'Recino(O)
Ponte S.Pietro Isola-V. Bolzano....4-0 37'Boffelli, 61'Joelson, 68'Ferreira Pinto, 77'Romanini
Pro Patria-Ciserano Maderno........3-1 24' 70'Bortoluz(P), 30'r Giangaspero(C), 43'Mauri(P)
Scanzorosciate-Pergolettese........2-3 14'Gotti(S), 45' 50'r Bodini(P), 48'Carletti(P), 80'Pellegris(S)
Virtus Bergamo-Seregno.............5-1 6' 12'Germani(V), 70'r 90'Amodeo(V), 83'Marchini(S), 84'Morosini(V)

GIRONE C
1^ giornata - 3* e 4 Settembre 2016
Abano-Montebelluna.................0-0
AltoVicentino-Vigontina S.Paolo....3-1
Belluno-Cordenons..................3-0 7'Corbanese, 37'Marta, 85'Quarzago *
Calvi Noale-Union Feltre...........1-1 64'Podvorika(U), 84'r Fortin(C)
Mestre-Virtus Vecomp Verona........2-1 40'Beccaro(M), 80'Sciancalepore(V), 90'Zecchin(M)
Tamai-Legnago Salus................3-0 31'Corvaglia, 57' 73'Paladin
Triestina-Eclisse Carenipievigina..1-0 59'Franca
Union ArzignanoChiampo-Este........0-0
Vigario-Campodarsego...............1-2 13'Guccione(V), 22'Lauria(C), 51'Severgnini(C)

2^ giornata - 11 Settembre 2016
Campodarsego-Belluno...............1-0 14'Lauria
Carenipievigina-Tamai..............0-0
Cordenons-Triestina................1-3 11'Maccan(C), 20'Franca(T), 23' 73'Dos Santos(T)
Este-Altovicentino.................3-2 15'r Munarini(E), 23'Dovico(E), 43'Longato(E), 48'Andretto(A), 77'Trinchieri(A)
Legnago Salus-Calvi Noale..........2-0 26'Barone, 72'Formuso
Montebelluna-Mestre................2-5 7'Fasan(Mo), 19' 44' 47'Sottovia(M), 65'Savi(Mo), 75'Zecchin(M), 90'Pettarin(M)
Union Ripa La Fenadora-Arzignano...1-0 73'Gjoshi
Vigontina-Abano....................1-1 34'Ferrante(A), 44'Scarpa(V)
Virtus Vecomp Verona-Vigasio.......2-0 29'Alba, 80'Armani

3^ giornata - 18 Settembre 2016
Abano-Campodarsego.................4-1 27'Tessaro(A), 40'Fracaro(A), 66'Serena(A), 67'r Lauria(C), 90'Rampin(A)
Belluno-Legnago Salus..............1-1 6'Duravia(B), 63'Bigolin(L)
Calvi Noale-Altovicentino..........1-2 9'Carbonaro(A), 72'Coraini(C), 87'Pandolfi(A)
Mestre-Cordenons...................1-0 65'Sottovia
Montebelluna-Virtus Vecomp Verona..1-2 29'Speri(V), 50'Mensah(V), 69'De Martin(M)
Tamai-Este.........................0-3 12' 47'Munarini, 82'r Ferrara
Triestina-Union Ripa la Fenadora...0-0
Union ArzignanoChiampo-Vigontina...3-0 7'Bernasconi, 78'Carlotto, 80'Marchetti
Vigasio-Carenipievigina............2-1 10'Lucenti(V), 30'Zambini(V), 31'De Martin(C)

4^ giornata - 24* e 25 Settembre 2016
Altovicentino-U. ArzignanoChiampo..1-2 27'Bertoldi(A), 38'Trinchieri(A), 69'Marchetti(U)
Campodarsego-Mestre................2-1 26'Lauria(C), 68'r Radrezza(C), 82'r Beccaro(M)
Carenipievigina-Belluno............2-0 61'Zanardo, 93'Frezza *
Cordenons-Vigasio..................0-0
Este-Calvi Noale...................0-1 13'Ndoj
Legnago Salus-Triestina............2-4 3' 18' 43'Franca(T), 4'Barone(L), 76'Bajc(T), 87'Taylor(L)
Union Feltre-Tamai.................1-1 18'Madiotto(F), 22'Kryezu(T)
Vigontina-Montebelluna.............2-1 4'a Dal Compare(V), 53'Casagrande(V), 67'Pangrazi(M)
Virtus Vecomp Verona-Abano.........0-0

5^ giornata - 2 Ottobre 2016
Abano-Carenipievigina..............1-0 89'r Fracaro
Belluno-Este.......................1-1 51'Volpato(E), 72'Corbanese(B)
Calvi Noale-Vigontina..............3-3 22'Bandiera(C), 33'Casagrande(V), 42'Michelotto(V), 49'Barichello(C), 59'r Fantinato(C), 70'Episcopo(V)
Mestre-Legnago Salus...............3-2 46'Sottovia(M), 59'Formuso(L), 68'Pinton(M), 80'Beccaro(M), 83'Barone(L)
Montebelluna-Cordenons.............4-3 7'Zubin(C), 27' 45'r Baggio(M), 33' 80'Fasan(M), 59'Craviari(C), 73'Giacomazzi(C)
Tamai-Union ArzignanoChiampo.......2-0 27'Sellan, 54'Paladin
Triestina-Altovicentino............3-2 34'Trinchieri(A), 55'Serafini(T), 67' 89'Franca(T), 73'Pandolfi(A)
Vigasio-Union Ripa la Fenadora.....1-1 37'Nchama(V), 46'pt Rondon(U)
Virtus Vecomp Verona-Campodarsego..3-0 42'Alba, 47' 91'Manarin

GIRONE D
1^ giornata - 4 Settembre 2016
Adriese-Ribelle....................1-3 30' 43'Bernacci(R), 48'Adriano(A), 73'Rizzitelli(R)
Colligiana-Castelvetro.............0-2 56'Cozzolino, 59'Greco
Correggese-Pianese.................2-1 36'r Sciamanna(C), 81'Mammetti(P), 93'r Pasi(C)
Imolese-Sangiovannese..............1-0 76'r Ferretti
Lentigione-Delta Rovigo............2-1 32' 53'Miftah(L), 83'Alessandro(D)
Poggibonsi-Fiorenzuola.............0-0
Ravenna-Rignanese..................2-0 42'r Ballardini, 50'Graziani
Scandicci-Mezzolara................1-2 51'Vangi(S), 67'Rossetti(M), 88'Costantini(M)
Virtus Castelfranco-S.Donato Tav...0-0

2^ giornata - 11 Settembre 2016
Castelvetro-Lentigione.............0-1 75'r Miftah
Delta Rovigo-Imolese...............3-1 22'Gattoni(D), 24'Miotto(D), 57'Ambrosini(I), 79'Crescenzi(D)
Fiorenzuola-Ravenna................0-0
Mezzolara-Virtus Castelfranco......1-0 33'Raspadori
Pianese-Colligiana.................3-2 8'Mammetti(P), 35'Del Colle(P), 42'Arapi(C), 47'Masini(C), 67'Daddario(P)
Ribelle-Poggibonsi.................4-0 5'Rizzitelli, 51'Mancini, 61'Colonnello, 64'Antoniacci
Rignanese-Scandicci................0-1 50'Gianotti
San Donato Tavernelle-Correggese...1-1 44'Cicino(S), 56'Sciamanna(C)
Sangiovannese-Adriese..............0-2 70' 73'Bernardes

3^ giornata - 18 e 20* Settembre 2016
Adriese-Rignanese..................1-2 13'Maucci(R), 44'Bettino(R), 46'Marangon(A)
Castelvetro-Delta Rovigo...........*
Colligiana-Sangiovannese...........0-2 1'Lischi, 78'Camillucci
Imolese-Fiorenzuola................4-0 37'r 45'r 50' 95'Ferretti
Lentigione-Ribelle.................1-1 58'Bernacci(R), 71'r Miftah(L)
Poggibonsi-Mezzolara...............0-0
Ravenna-San Donato Tavernelle......0-1 30'Cicino
Scandicci-Correggese...............1-5 2'Bertozzini(C), 6' 32' 53'Sciamanna(C), 27'Gianotti(S), 87'Zuccolini(C)
Virtus Castelfranco-Pianese........1-0 32'Alagia

4^ giornata - 24* e 25 Settembre 2016
Correggese-Virtus Castelfranco.....1-0 82'Pittarello
Delta Rovigo-Colligiana............2-2 22'Islamaj(C), 44'Alessandro(D), 71'Ferrari(D), 84'Venuto(C)
Fiorenzuola-Adriese................1-0 78'Barbieri *
Mezzolara-Ravenna..................0-0
Pianese-Castelvetro................2-1 25'Spezzani(C), 46'Ancione(P), 70'Mammetti(P)
Ribelle-Imolese....................1-1 7'Ambrosini(I), 13'Colonnello(R)
Rignanese-Poggibonsi...............0-1 79'Masini
San Donato Tavernelle-Scandicci....1-2 17'Mugelli(S), 76'Gianotti(S), 92'a Visibelli(T)
Sangiovannese-Lentigione...........2-4 9' 27'r Miftah(L), 19'Bignotti(L), 25' 59'Morbidelli(S), 40'Berto(L)

5^ giornata - 1* e 2 Ottobre 2016
Adriese-San Donato Tavernelle......0-2 25'Cicino, 52'Mitra
Castelvetro-Ribelle................4-1 10'Rizzitelli(R), 54'Cavili(C), 58' 62' 90'Cozzolino(C)
Colligiana-Fiorenzuola.............0-2 15'Pezzi, 47'Bouhali *
Delta Rovigo-Sangiovannese.........1-0 85'r Sentinelli
Imolese-Mezzolara..................2-0 61'Ferretti, 64'Saporetti
Lentigione-Rignanese...............3-2 25'r 43' 85'Miftah(L), 75' 77'Baccini(R)
Poggibonsi-Correggese..............1-2 7' 69'Sciamanna(C), 81'Ansalone(P)
Ravenna-Virtus Castelfranco........0-0
Scandicci-Pianese..................3-2 45'Gianotti(S), 46'Mella(P), 61'Del Colle(P), 77' 86'Vangi(S)

GIRONE E
1^ giornata - 4 Settembre 2016
Argentina-Valdinievole Montecatini.0-1 51'Piscopo
Ghivizzano Borgoamozzano-Sestri L..3-1 11' 40' 67'Paccagnini(G), 25'Dell'Osso(S)
Grosseto-Fezzanese.................2-2 20'Falconieri(G), 71'Veratti(F), 78'Pondaco(F), 90'Marianeschi(G)
Jolly Montemurlo-Unione Sanremo....0-0
Lavagnese-Sporting Recco...........0-0
Ligorna-Real Forte Querceta........1-0 67'Chiarabini
Massese-Finale.....................1-2 16' 25'Coccurullo(F), 17'Remorini(M)
Ponsacco-Savona....................0-2 39'Damiani, 76'Murano
Viareggio-Gavorrano................1-0 91'Bruzzi

2^ giornata - 10* e 11 Settembre 2016
Fezzanese-Ligorna..................2-1 8'Veratti(F), 28'Neri(F), 44'r Chiarabini(L)
Finale-Lavagnese...................1-4 9'Caorsi(L), 56'Tognoni(L), 59'Anselmo(F), 62'Currarino(L), 92'Ghiglia(L) *
Gavorrano-Ponsacco.................1-0 70'Cretella
Real Forte Querceta-Argentina......1-2 13'Geraci(R), 43'Balla(A), 47'Lo Bosco(A)
Savona-Jolly Montemurlo............0-2 83' 95'Pinzauti
Sestri Levante-Grosseto............2-0 7'Oneto, 57'Mobilio
Sporting Recco-Ghivizzano..........0-0
Unione Sanremo-Viareggio...........1-0 48'Sirigu
Valdinevole Montecatini-Massese....2-2 15'Menichetti(P), 30'Gomes(P), 75' 91'r Bigoni

3^ giornata - 18 Settembre 2016
Argentina-Unione Sanremo...........1-1 57'Caboni(U), 85'El Khayari(A)
Ghivizzano-Real Forte Querceta.....1-3 7'Biagini(R), 38'Falchini(R), 44'Geraci(R), 87'Regis(G)
Grosseto-Valdinievole Montecatini..1-3 27'Demartis(G), 37' 79'Gambadori(V), 61'Milianti(V)
Jolly Montemurlo-Finale............1-0 82'Pinzauti
Ligorna-Savona.....................2-2 43'Rebecca(L), 44' 60'Murano(S), 85'Panepinto(L)
Massese-Sporting Recco.............2-1 46'pt Zagaglioni(M), 50'Esposito(S), 94'Biasci(M)
Ponsacco-Gavorrano.................1-2 5'Brega(G), 32'Papi(P), 62'Salvadori(G)
Sestri Levante-Fezzanese...........1-1 25'Baudi(F), 44'Ianniello(S)
Viareggio-Lavagnese................3-2 3' 7'Troiano(L), 50' 70'Pagano(V), 55'Bacigalupo(V)

4^ giornata - 25 Settembre 2016
Fezzanese-Ghivizzano...............0-0
Finale-Viareggio...................0-0
Gavorrano-Jolly Montemurlo.........2-2 32'Motti(J), 34'Brega(G), 47'Cretella(G), 83'Pinzauti(J)
Lavagnese-Massese..................1-2 31'a Gavallotti(M), 39'Fonjock(L), 70'Biasci(M)
Real Forte Querceta-Grosseto.......1-0 82'r Ferretti
Savona-Argentina...................0-1 8'El Khayari
Sporting Recco-Sestri Levante......0-3 46'Oneto, 79'r Boisfer, 92'Bondi
Unione Sanremo-Ponsacco............1-1 79'Castellani(S), 90'r Papi(P)
Valdinievole Montecatini-Ligorna...0-0

5^ giornata - 2 Ottobre 2016
Argentina-Finale...................1-2 33' 72'Figone(F), 40'Costantini(A)
Fezzanese-Real Forte Querceta......1-1 21'Baudi(F), 80'r Ferretti(R)
Ghivizzano-Savona..................0-2 1'Murano, 90'Damiani
Grosseto-Unione Sanremo............1-1 19'r Cabeccia(S), 36'Demartis(G)
Jolly Montemurlo-Massese...........1-1 17'Romorini(M), 57'r Pinzauti(J)
Ligorna-Gavorrano..................1-1 30'Lombardi(G), 69'Chiarabini(L)
Ponsacco-Lavagnese.................0-1 63'Croci
Sestri Levante-Val. Montecatini....1-3 28'Dotto(S), 37'Taddeucci(M), 45'Piscopo(M), 81'Bigoni(M)
Viareggio-Sporting Recco...........0-1 7'Del Nero

GIRONE F
1^ giornata - 4 Settembre 2016
Alfonsine-Matelica.................2-3 16'Tosi(A), 40'Salomone(A), 60' 63'Pera(M), 76'Galli(M)
Castelfidardo-Monticelli...........0-0
Civitanovese-San Marino............2-1 22'Negro(C), 65'r Olcese(S), 91'Barbosa(C)
Jesina-Recanatese..................2-0 61'Cameruccio, 80'Shiba
Pineto-Campobasso..................2-0 20' 63'Stacchiotti
Romagna Centro-Olympia Agnonese....0-0
San Nicolò Teramo-Fermana..........0-0
Sammaurese-Vis Pesaro..............3-0 7'Lombardi, 66'Santoni, 73'Errico
Vastese-Chieti.....................4-0 52'r Prisco, 57'Fiore, 61'Cosenza, 75'Manzo

2^ giornata - 11 Settembre 2016
Campobasso-Romagna Centro..........2-2 49'Soudant(C), 69'Maioli(R), 80'Indelicato(R), 92'Germano(C)
Chieti-San Nicolò Teramo...........2-4 12'Faella(C), 25'Trozzo(C), 46'r 58'r Napolano(S), 74'Traini(S), 92'Stivaletta(S)
Fermana-Castelfidardo..............1-0 63'Comotto
Matelica-Jesina....................3-2 40'Shiba(J), 49'Trudo(J), 65' 73'Pera(M), 70'Lunardini(M)
Monticelli-Alfonsine...............1-2 9'Ciabuschi(M), 21'Salomone(A), 87'Innocenti(A)
Olympia Agnonese-Civitanovese......1-1 33'Gragnoli(O), 48'Gregora(C)
Recanatese-Sammaurese..............1-0 72'Lauria
San Marino-Vastese.................4-4 1'Felici(V), 27' 63'Olcese(S), 30'Cosenza(V), 42'Fiore(V), 53'Buonocunto(S), 69'Galizia(V), 90'Baldazzi(S)
Vis Pesaro-Pineto..................2-2 18' 92'Costantino(V), 46'Esposito(P), 82'Ciarcelluti(P)

3^ giornata - 18 Settembre 2016
Alfonsine-Vis Pesaro...............2-2 63'Costantino(V), 66'Manuzzi(A), 67'r Falomi(V), 71'Bertoni(A)
Castelfidardo-Recanatese...........RINVIATA
Civitanovese-Fermana...............2-4 16'Molinari(F), 24'Wade(C), 52' 95'Petrucci(F), 74'Margarita(F), 85'Enow(C)
Jesina-Campobasso..................1-3 4'Cardinali(J), 17' 28'Fioretti(C), 57'Grazioso(C)
Pineto-Olympia Agnonese............1-2 35'Stacchiotti(P), 57'Gragnoli(O), 70'Di Federico(O)
Sammaurese-Romagna Centro..........3-0
San Marino-Chieti..................3-1 44'Olcese(S), 55'Caprioni(S), 57'Zaetti(C), 86'Baldazzi(S)
San Nicolò Teramo-Matelica.........1-2 4'Pera(M), 64'Esposito(M), 70'a Cacioli(S)
Vastese-Monticelli.................2-2 27'Prisco(V), 39'Donatangelo(M), 75'r Iotti(M), 84'r Galizia(V)

4^ giornata - 25 Settembre 2016
Campobasso-Sammaurese..............0-0
Chieti-Civitanovese................0-2 14'Pereira, 80'Giovannini
Fermana-Vastese....................0-2 35'Prisco, 50'Fiore
Matelica-Castelfidardo.............0-0
Monticelli-San Nicolò Teramo.......2-2 27'Bisegna(S), 69'r 73'Pedalino(M), 72'Traini(S)
Olympia Agnonese-San Marino........2-1 22'Di Federico(O), 41'Vitelli(O), 91'Bova(S)
Recanatese-Alfonsine...............1-1 38'r Salomone(A), 61'Senigagliesi(R)
Romagna Centro-Pineto..............1-0 72'Ferri
Vis Pesaro-Jesina..................1-0 75'Costantino

5^ giornata - 2 Ottobre 2016
Alfonsine-Romagna Centro...........3-0 40'Innocenti, 59' 75'Battiloro
Castelfidardo-Campobasso...........1-0 49'Siletti
Chieti-Fermana.....................1-5 2'a Zaetti(F), 49'Genovese(C), 65'Petrucci(F), 69' 75'Marolda(F), 90'Russo(F)
Civitanovese-Matelica..............1-1 32'Pera(M), 95'Negro(C)
Jesina-Pineto......................2-0 21'Shiba, 42'Trudò
Sammaurese-Olympia Agnonese........0-2 30'Cassese, 65'Vitelli
San Marino-Monticelli..............1-1 12'Buonocunto(S), 85'Bracciatelli(M)
San Nicolò Teramo-Vis Pesaro.......0-0
Vastese-Recanatese.................3-0 6' 62' 75'Prisco

GIRONE G

1^ giornata - 4 Settembre 2016
Arzachena-Muravera.................3-0 25'Guaita, 60'Alfano, 74'Sanna
Città di Castello-Albalonga........0-4 44'Corsetti, 65'Maciocchi, 66' 80'Cruz
L'Aquila-Nuova Monterosi...........1-1 9'Fanasca(M), 31'r Minincleri(L)
Lanusei-San Teodoro................1-2 2'Cecco(L), 80'Malesa(S), 90'Spano(S)
Ostia Mare-Latte Dolce.............1-0 23'Vano
Rieti-Sporting Trestina............5-0 17' 47'Masala, 19' 87'r Marcheggiani, 52'Biondi
Torres-Nuorese.....................0-2 23'Goh, 50'r Molino
Virtus Flaminia-Foligno............3-1 13'Fondi(F), 32'Macrì(V), 68'Funari(V), 76'Rodriguez(V)
Viv.Alt. Sansepolcro-Avezzano......0-2 4'Aquino, 85'r Leto

2^ giornata - 11 Settembre 2016
Albalonga-Viv.Alt. Sansepolcro.....3-1 19'Gorini(S), 30'Cruz(A), 32'Traditi(A), 85'Corsetti(A)
Avezzano-Virtus Flaminia...........1-0 40'Leto
Foligno-L'Aquila...................1-2 74'Merkaj(F), 83'r 93'Minincleri(L)
Latte Dolce-Lanusei................2-0 10'Pala, 26'r Usai
Monterosi-Rieti....................0-1 46'Masala
Muravera-Torres....................0-0
Nuorese-Città di Castello..........2-0 24'r Molino, 36'Scintu
San Teodoro-Arzachena..............0-2 24'La Rosa, 68'Sanna
Sporting Trestina-Ostia Mare.......0-3 44'Vano, 75'Piroli, 85'r Magrassi

3^ giornata - 18 Settembre 2016
Arzachena-Latte Dolce..............2-1 5'r Sanna(A), 11'Scognamillo(L), 60'Novoli(A)
Avezzano-Foligno...................1-0 25'Lo Pinto
Città di Castello-Muravera.........2-0
Lanusei-Sporting Trestina..........1-2
Ostia Mare-Monterosi...............3-2 5'Vano(O), 13'Bellini(O), 64'Attili(O), 77'Pippi(M), 82'Pero Nullo(M)
Rieti-L'Aquila.....................1-1 46'Kucich(L), 80'Marcheggiani(R)
Torres-San Teodoro.................1-1 2'Malesa(S), 31'Mucili(T)
Virtus Flaminia-Albalonga..........3-3
Viv.Alt. Sansepolcro-Nuorese.......RINVIATA

4^ giornata - 24* e 25 Settembre 2016
Albalonga-Avezzano.................1-1 8'Cruz(Al), 28'Byttale(A)
Foligno-Rieti......................1-1 44'Merkaj(F), 84'Dieme(R)
L'Aquila-Ostia Mare................1-1 2'Vano(O), 36'Valenti(L)
Latte Dolce-Torres.................2-2 45' 64'r Usai(L), 60'Muciti(T), 93'a Piga(T)
Monterosi-Lanusei..................2-0 1'Pippi, 26'Fanasca
Muravera-Viv.Alt. Sansepolcro......0-1 36'Bortolussi
Nuorese-Virtus Flaminia............0-1 50'Cardillo
San Teodoro-Città di Castello......2-1 8'Ibba(S), 34'Rizzo(C), 68'Malesa(S)
Sporting Trestina-Arzachena........0-0 *

5^ giornata - 1* e 2 Ottobre 2016
Albalonga-Nuorese..................0-1 26'Mendy
Arzachena-L'Aquila.................2-1 50' 61'Sanna(A), 60'a Brack(L)
Avezzano-Muravera..................1-2 27'Byttaie(A), 29'Pinna(M), 90'Chessa(M)
Città di Castello-Sp. Trestina.....2-1 21'Franzese(C), 54'Morvidoni(T), 76'Marconi(C) *
Lanusei-Rieti......................2-1 21'Papini(L), 29'Floris(L), 39'Scotto(R)
Ostia Mare-Foligno.................1-1 3'Giambi(F), 10'Colantoni(O)
Torres-Monterosi...................1-3 30'Mucili(T), 36' 68'Pippi(M), 64'Salvatori(M)
Virtus Flaminia-San Teodoro........5-1 8' 84'Cardillo(F), 10'r Steri(S), 55' 71'Gori(F), 61'Baiotto(F)
Viv.Alt.Sansepolcro-Latte Dolce....2-0 43'Mortaro, 89'Calderini

GIRONE H
1^ giornata - 4 Settembre 2016
AZ Picerno-Bisceglie...............0-0
Cynthia Genzano-Francavilla Sinni..0-1 80'D'Angelo
FBC Gravina-Hercolaneum............1-1 52'Adamo(H), 86'Palumbo(G)
Gelbison Vallo della Lucania-Anzio.2-2 15'Yeboah(G), 23'De Vivo(A), 34'Giordano(G), 43'Santarelli(A)
Madre Pietra Daunia-Nocerina.......3-1 32'Siclari(N), 40'Cioffi(M), 47'De Luca(M), 94'Cinque(M)
Manfredonia-Potenza................0-1 69'Villa
Nardò-Città di Ciampino............0-2 24'Pralini, 26'r Carnevali
Trastevere-San Severo..............4-1 9'Pagliaroli(T), 24'Lauriola(S), 32'Paolacci(T), 70'Mastromattei(T), 88'Lorusso(T)
Vultur Rionero-Agropoli............0-0

2^ giornata - 11 Settembre 2016
Agropoli-AZ Picarno................1-1 75'Di Senso(P), 85'Cherillo(A)
Anzio-Nardò........................4-1 29'D'Amato(A), 40'Lauri(A), 45'De Vivo(A), 81'Longobardi(A), 92'Oretti(N)
Bisceglie-Madre Pietra Daunia......3-3 22'Cioffi(M), 37' 88'r Lattanzio(B), 47'Ciaramelletti(M), 77'Montaldi(B), 81'Valido(M)
Città di Ciampino-Vultur Rionero...1-1 22'Bosi(C), 29'r Mancini(R)
Francavilla in Sinni-FBC Gravina...0-1 93'Zammuto
Herculaneum-Gelbison ValloLucania..1-0 91'Costantino
Nocerina-Trastevere................1-2 39'Mastromattei(T), 57'Barone(N), 66'Pace(T)
Potenza-Cynthia Genzano............1-0 93'D'Allocco
San Severo-Manfredonia.............1-0 86'Testardi

3^ giornata - 18 Settembra 2016
AZ Picerno-Nocerina................0-1 80'Girardi
Cynthia Genzano-Anzio..............1-0 38'Artistico
Gelbison Vallo Lucania-Agropoli....1-2 3'Capozzoli(A), 46'pt Yeboah(G), 72'Aliperta(A)
FBC Gravina-Città di Ciampino......2-0 12'r Palumbo, 88'Albano
Manfredonia-Hercolaneum............3-1 19'Malcore(M), 68'Raho(M), 84'Gargiulo(H), 94'Bozzi(M)
Nardò-Bisceglie....................0-3 20'Lattanzio, 43'Agodirin, 70'Montaldi
San Severo-Potenza.................2-1 31'Lauriola(S), 38'Testardi(S), 49'r Villa(P)
Trastevere-Francavilla in Sinni....1-0 55'Paolacci
Vultur Rionero-Madrepietra Daunia..1-0 91'Rabbeni

4^ giornata - 25 Settembre 2016
Agropoli-Nardò.....................2-3 11'Capozzoli(A), 19'Meleleo(N), 22'Gigante(N), 33'r Aliperta(A), 80'Corvino(N)
Anzio-FBC Gravina..................0-4 2'Guadalupi, 59'Fanelli, 93'Palumbo, 94'Fieroni
Bisceglie-Vultur Rionero...........2-1 35'Lattanzio(B), 38'Montaldi(B), 85'r Rabbeni(V)
Città di Ciampino-Gelbison VdL.....3-5 1' 74'Damiani(C), 12'Trani(C), 23'Passaro(G), 62' 90'Maggio(G), 68'Cappiello(G), 86'Yeboah(G)
Francavilla in Sinni-Manfredonia...3-1 14'r La Porta(M), 46'pt r 56'Aleksic(F), 48'Fanelli(F)
Herculaneum-Cynthia Genzano........2-0 7' 76'Gargiulo
Madrepietra Daunia-Az Picerno......2-3 8'De Luca(M), 36'Tedesco(A), 76'Esposito(A), 82'Lolaico(A), 88'Cinque(M)
Nocerina-San Severo................1-0 80'Milani
Potenza-Trastevere.................4-3 18'D'Allocco(P), 30'Ungaro(P), 41'Massella(T), 45' 46'Pepe(P), 63'Tajarol(T), 84'Lorusso(T)

5^ giornata - 2 Ottobre 2016
Cynthia Genzano-Agropoli...........3-3 12' 17'Tiboni(A), 30'Cherillo(A), 31' 54'Bertoldi(C), 92'a Gagliardo(C)
FBC Gravina-Bisceglie..............1-0 58'Guadalupi
Gelbison VdL-Madrepietra Daunia....3-0 55' 63'Cappiello, 66'Passaro
Manfredonia-Città di Ciampino......1-0 9'Malcore
Nardò-Az Picerno...................1-0 40'Kyeremateng
Potenza-Francavilla in Sinni.......1-0 85'Forgione
San Severo-Herculaneum.............1-3 31' 78'Poziello(H), 55'Ianniciello(S), 90'Sorrentino(H)
Trastevere-Anzio...................2-1 13'Massella(T), 46'pt Panico(T), 74'Bernadotto(A)
Vultur Rionero-Nocerina............2-2 2'Fella(N), 25'De Stefano(R), 51'Rabbeni(R), 75'Girardi(N)

GIRONE I
1^ giornata - 3* e 4 Settembre 2016
Castrovillari-Sancataldese.........2-2 70' 84'Bruno(S), 89'Lupacchio(C), 91'Musacco(C)
Cavese-Palmese.....................2-0 52'D'Anna, 91'D'Ancona
Due Torri-Sicula Leonzio...........0-2 13'Gallon, 87'D'Amico
Frattese-Aversa Normanna...........3-0 10' 29'Longo, 64'Ausiello
Gragnano-Turris....................0-2 41'De Rosa, 80'Evacuo
Pomigliano-Gela....................1-1 17'Moracci(P), 84'Campanaro(G)
Roccella-Rende.....................1-2 24'Fiore(R), 63'Boulevardi(Ro), 60'Ferreira(R)
Sarnese-Igea Virtus................1-1 45'Lescano(I), 64'Iommazzo(S)
Sersale-Gladiator..................1-3 47'Rosella(S), 50'Del Sorbo(G), 58'Fontanarosa(G), 80'Marzullo(G) *

2^ giornata - 11 Settembre 2016
Aversa Normanna-Castrovillari......2-1 10'Marzano(A), 35'Lupacchio(C), 47'Esposito(A)
Gela-Sersale.......................4-0 20'Bonaffini, 29'Montalbano, 36'Campanaro, 46'Kasovan
Gladiator-Sarnese..................2-0 5'Brogna, 44'Fontanarosa
Igea Virtus-Cavese.................2-0 15'Dell'Oglio, 20'Longo
Palmese-Roccella...................1-1 24'Luzzi(R), 33'Crucitti(P)
Rende-Frattese.....................2-1 3'Ausiello(F), 54'Gorretta(R), 65'Ferreira(R)
Sancataldese-Gragnano..............2-1 38'Santaniello(G), 58'Gonzales(S), 92'Gennaro(S)
Sicola Leonzio-Pomigliano..........1-0 11'Ricciardo
Turris-Due Torri...................1-0 24'r Picci

3^ giornata - 18 Settembre 2016
Castrovillaro-Sicula Leonzio.......0-0
Cavese-Aversa Normanna.............1-0 70'Di Deo
Due Torri-Gela.....................0-1 55'Kosovan
Frattase-Turris....................3-0 52'Ficarotta, 61'Longo, 94'Ragosta
Gladiator-Igea Virtus..............1-4 6'Criniti(G), 34'Isrò(I), 46'Cozza(I), 53'Dall'Oglio(I), 75'Lescano(I)
Gragnano-Pomigliano................0-0
Roccella-Sancataldese..............0-0
Sarnese-Rende......................1-1 24'Gorretta(R), 75'Figliolla(S)
Sersale-Palmese....................1-3 13'De Marco(P), 24'r Dorato(P), 55'Crucitti(P), 76'Petrone(S)

4^ giornata - 25 Settembre 2016
Aversa Normanna-Roccella...........1-0 65'Cartone
Gela-Gladiator.....................0-0
Igea Virtus-Sersale................3-0 10' 12'Lescano, 47'pt Isgrò
Palmese-Sarnese....................3-0 25'Corso, 41' 68'Dorato
Pomigliano-Due Torri...............2-0 70'Moracci, 81'Pisani
Rende-Cavese.......................2-0 48'Gorretta, 72'Boscaglia
Sicula Leonzio-Gragnano............0-0
Turris-Castrovillari...............2-1 2' 89'Evacuo(T), 45'Lupacchio(C)
Sancataldese-Frattese..............2-1 58'Da Dalt(F), 62'Fragapane(S), 84'Bruno(S)

5^ giornata - 2 Ottobre 2016
Castrovillari-Due Torri............0-0
Cavese-Turris......................1-0 20'Rossi
Frattese-Pomigliano................2-3 31'r Longo(F), 42'Costanzo(F), 43'Pisani(P), 75'a Costanzo(P), 81'Suriano(P)
Gladiator-Rende....................0-2 29'Gigliotti, 35'Gorretta
Gragnano-Gela......................2-2 10'Kosovan(Ge), 62'Santaniello(G), 78'Franco(G), 94'Nassi(Ge)
Igea Virtus-Palmese................3-0 28' 80'Lascano, 74'Isgrò
Roccella-Sicula Leonzio............0-2 4' 8'Ricciardo
Sarnese-Sancataldese...............1-0 59'r Figliolia
Sersale-Aversa Normanna............1-2 56'r Marzano(A), 70'Felleca(A), 90'Scozzafava(S)

***


Legutóbbi mérkőzés
Következő mérkőzések
szombat, 27 április 2019
Inter vs Juventus
20:30 | Giuseppe Meazza stadion, Milánó
vasárnap, 5 máj. 2019
Udinese vs Inter
20:30 | Dacia Arena, Udine
Serie-A tabella
Pos Team Pl Pts
1. Juventus 33 87
2. Napoli 32 67
3. Inter 33 61
4. AC Milan 33 56
5. AS Roma 33 55
6. Atalanta 32 53
7. Torino 33 53
8. Lazio 33 52
9. Sampdoria 33 48
10. Cagliari 33 40
11. Fiorentina 33 40
12. Sassuolo 33 38
13. SPAL 33 38
14. Parma 33 36
15. Genoa 33 34
16. Bologna 33 34
17. Udinese 33 33
18. Empoli 33 29
19. Frosinone 33 23
20. Chievo 33 14
BL csoportkör
Pos Team Pl Pts
1. Barcelona 6 14
2. Tottenham 6 8
3. Inter 6 8
4. PSV 6 2
Ki olvas minket

Oldalainkat 34 vendég és 0 tag böngészi

Hirdetés