2019.06.24

A 2016/17-es szezonban az Internazionale az Európa Liga 48-as főtáblájára került!

EUROPA LEAGUE 2016/17

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

2016.09.15.
Inter-H.BeerSheva
0 - 2

2016.11.03.
Southampton-Inter
2 - 1

2016.09.29.
Sparta Praha-Inter
2 - 0

2016.11.24.
H.Beer Sheva-Inter
3 - 2

2016.10.20
Inter-Southampton
1 - 0

2016.12.08.
Inter-Sparta Praha
2 - 1

K-csoport

AC SPARTA PRAHA (CZE) 12p (8:6)

HAPOEL BEER-SHEVA FC (ISR) 8p (6:6)

SOUTHAMPTON FC (ENG) 8p (6:4)

FC INTERNAZIONALE (ITA) 6p (7:11)

 

* * *

Matchday 6 results
Anderlecht 2-3 St-Étienne
APOEL 2-0 Olympiacos
Astra 0-0 Roma
AZ 3-2 Zenit
Braga 2-4 Shakhtar Donetsk
Feyenoord 0-1 Fenerbahçe
Inter 2-1 Sparta Praha
Konyaspor 0-1 Gent

Maccabi Tel-Aviv 2-1 Dundalk
Mainz 2-0 Gabala
Nice 2-1 Krasnodar

Osmanlıspor 2-0 Zürich

Panathinaikos 0-2 Celta

PAOK 2-0 Liberec

Plzeň 3-2 Austria Wien
Qarabağ 1-2 Fiorentina
Rapid Wien 1-1 Athletic
Sassuolo p-p Genk
Salzburg 2-0 Schalke

Southampton 1-1 Hapoel Beer-Sheva

Standard Liège 1-1 Ajax

Villarreal 2-1 Steaua

Young Boys 3-0 Astana
Zorya 0-2 Manchester United

Matchday 5 results
Ajax 2-0 Panathinaikos
Astana 2-1 APOEL
Athletic 3-2 Sassuolo

Austria Wien 1-2 Astra

Celta 1-1 Standard Liège

Dundalk 0-1 AZ

Fenerbahçe 2-0 Zorya

Fiorentina 2-3 PAOK
Gabala 1-3 Anderlecht
Genk 1-0 Rapid Wien

Gent 2-2 Braga

Hapoel Beer-Sheva 3-2 Inter Milan

Krasnodar 1-1 Salzburg
Liberec 3-0 Qarabağ
Manchester United 4-0 Feyenoord

Olympiacos 1-1 Young Boys

Roma 4-1 Plzeň

Schalke 2-0 Nice

Shakhtar Donetsk 4-0 Konyaspor
Sparta Praha 1-0 Southampton
St-Étienne 0-0 Mainz

Steaua 2-1 Osmanlıspor

Zenit 2-0 Maccabi Tel-Aviv
Zürich 1-1 Villarreal

*

Matchday 4 results
Ajax 3-2 Celta Vigo
Anderlecht 6-1 Mainz
APOEL 1-0 Young Boys
Astana 1-1 Olympiacos
Astra Giurgiu 1-1 Viktoria Plzeň
Athletic Club 5-3 Genk
Austria Wien 2-4 Roma
Braga 3-1 Konyaspor
Fenerbahçe 2-1 Manchester United
Fiorentina 3-0 Slovan Liberec
Gabala 1-2 St-Étienne
Gent 3-5 Shakhtar Donetsk
Maccabi Tel-Aviv 0-0 AZ Alkmaar
Nice 0-2 Salzburg
PAOK 0-1 Qarabağ
Panathinaikos 0-3 Standard Liège
Sassuolo 2-2 Rapid Wien
Schalke 2-0 Krasnodar
Sparta Praha 2-0 Hapoel Beer-Sheva
Southampton 2-1 Internazionale Milano
Villarreal 1-2 Osmanlıspor
Zenit 2-1 Dundalk
Zorya Luhansk 1-1 Feyenoord
Zürich 0-0 Steaua Bucureşti

*

Matchday 3 results
AZ 1-2 Maccabi Tel-Aviv
Celta Vigo 2-2 Ajax

Dundalk 1-2 Zenit

Feyenoord 1-0 Zorya

Genk 2-0 Athletic
Hapoel Beer-Sheva 0-1 Sparta Praha

Inter Milan 1-0 Southampton
Konyaspor 1-1 Braga
Krasnodar 0-1 Schalke
Liberec 1-3 Fiorentina
Mainz 1-1 Anderlecht

Manchester United 4-1 Fenerbahçe

Olympiacos 4-1 Astana

Osmanlıspor 2-2 Villarreal

Plzeň 1-2 Astra

Qarabağ 2-0 PAOK

Rapid Wien 1-1 Sassuolo

Roma 3-3 Austria Wien
Salzburg 0-1 Nice

Shakhtar Donetsk 5-0 Gent
St-Étienne 1-0 Gabala
Standard Liège 2-2 Panathinaikos

Steaua 1-1 Zürich
Young Boys 3-1 APOEL

*

Matchday 2 results
Ajax 1-0 Standard Liège
Astana 0-0 Young Boys

Athletic 1-0 Rapid Wien

Austria Wien 0-0 Plzeň

Celta 2-0 Panathinaikos

Dundalk 1-0 Maccabi Tel-Aviv

Fenerbahçe 1-0 Feyenoord

Fiorentina 5-1 Qarabağ

Gabala 2-3 Mainz

Genk 3-1 Sassolo
Gent 2-0 Konyaspor

Hapoel Beer-Sheva 0-0 Southampton

Krasnodar 5-2 Nice

Liberec 1-2 PAOK

Manchester United 1-0 Zorya
Olympiacos 0-1 APOEL
Roma 4-0 Astra
Schalke 3-1 Salzburg

Shakhtar Donetsk 2-0 Braga

Sparta Praha 3-1 Inter Milan

Steaua 1-1 Villarreal

St-Étienne 1-1 Anderlecht
Zenit 5-0 AZ
Zürich 2-1 Osmanlıspor

*

Matchday 1 results
Qarabağ 2-2 Liberec
Feyenoord 1-0 Manchester United
Zorya 1-1 Fenerbahçe
Young Boys 0-1 Olympiacos
APOEL 2-1 Astana
Mainz 1-1 St-Étienne
Anderlecht 3-1 Gabala
AZ 1-1 Dundalk
Maccabi Tel-Aviv 3-4 Zenit
Plzeň 1-1 Roma
Astra 2-3 Austria Wien
Rapid Wien 3-2 Genk
Sassuolo 3-0 Athletic
Standard Liège 1-1 Celta

Panathinaikos 1-2 Ajax

Konyaspor 0-1 Shakhtar Donetsk
Braga 1-1 Gent
Salzburg 0-1 Krasnodar
Nice 0-1 Schalke
PAOK 0-0 Fiorentina
Internazionale 0-2 Hapoel Beer-Sheva
Southampton 3-0 Sparta Praha
Osmanlıspor 2-0 Steaua
Villarreal 2-1 Zürich

* * *

Playoff round second legs
Qarabağ 3-0 Göteborg (agg: 3-1)
Slovan Liberec 3-0 AEK Larnaca (agg: 4-0)

Grasshoppers 0-2 Fenerbahçe (agg: 0-5)

Brøndby 1-1 Panathinaikos (agg: 1-4)

Rosenborg 1-2 Austria Wien (agg: 2-4)

Partizani 0-0 Krasnodar (agg: 0-4)

Anderlecht 3-0 Slavia Praha (agg: 6-0)
Sparta Praha 3-2 SønderjyskE (agg: 3-2)
PAOK 2-0 Dinamo Tbilisi (agg: 5-0)
Shkëndija 0-4 Gent (agg: 1-6)
BATE Borisov 2-2 Astana (agg: 2-4)

AZ Alkmaar 0-0 Vojvodina (agg: 3-0)
Genk 2-0 Lokomotiva Zagreb (agg: 4-2)
Osmanlıspor 2-0 Midtjylland (agg: 3-0)
Maribor 1-0 Qäbälä (agg: 2-3)
Hajduk Split 2-1 Maccabi Tel-Aviv (aet, agg: 3-3, Maccabi win 4-3 on pens)
Crvena zvezda 1-1 Sassuolo (agg: 1-4)
St-Étienne 0-0 Beitar Jerusalem (agg: 2-1)
Olympiacos 2-1 Arouca (aet, agg: 3-1)

West Ham 0-1 Astra (agg: 1-2)
Shakhtar Donetsk 2-0 İstanbul Başakşehir (agg: 4-1)

Rapid Wien 0-2 Trenčín (agg: 4-2)

*

Playoff round first legs
Wednesday game
Beitar Jerusalem 1-2 St-Étienne

Thursday games
Astana 2-0 BATE Borisov

Dinamo Tbilisi 0-3 PAOK
SønderjyskE 0-0 Sparta Praha
Krasnodar 4-0 Partizani
Midtjylland 0-1 Osmanlıspor
AEK Larnaca 0-1 Slovan Liberec
Austria Wien 2-1 Rosenborg
Qäbälä 3-1 Maribor
Slavia Praha 0-3 Anderlecht
Göteborg 1-0 Qarabağ
Maccabi Tel-Aviv 2-1 Hajduk Split
İstanbul Başakşehir 1-2 Shakhtar Donetsk
Fenerbahçe 3-0 Grasshoppers
Panathinaikos 3-0 Brøndby
Vojvodina 0-3 AZ Alkmaar
Lokomotiva Zagreb 2-2 Genk
Astra 1-1 West Ham
Gent 2-1 Shkëndija
Sassuolo 3-0 Crvena zvezda
Arouca 0-1 Olympiacos
Trenčín 0-4 Rapid Wien

***

3rd qualifying round second legs
Wednesday game
Slovan Liberec 2-0 Admira Wacker (agg: 4-1)

Thursday games
HJK Helsinki 0-2 IFK Göteborg (agg: 2-3)
Kalju 0-2 Osmanlıspor (agg: 0-3)
Midtjylland 1-1 Videoton (aet, agg: 2-1)
Spartak Moskva 0-1 AEK Larnaca (agg: 1-2)
Spartak Trnava 0-1 Austria Wien (agg: 1-1, Austria Wien win 5-4 on pens)
Krasnodar 3-1 Birkirkara (agg: 6-1)
PAS Giannina 1-2 AZ Alkmaar (agg: 1-3)
Vorksla Poltava 2-3 Lokomotiva Zagreb (agg: 2-3)
Apollon Limassol 3-3 Grasshoppers (aet, agg: 4-5)
AIK Solna 0-2 Panathinaikos (agg: 0-3)
Beitar Jerusalem 3-0 Jelgava (agg: 4-1)
Arouca 0-0 Heracles (agg: 1-1, Arouca win on away goals)
Qäbälä 1-0 LOSC (agg: 2-1)
Mladá Boleslav 1-0 Shkëndija (agg: 1-2)
SønderjyskE 1-1 Zagłębie Lubin (agg: 3-2)
Maccabi Tel-Aviv 2-1 Pandurii (agg: 5-2)
Dinamo Minsk 0-2 Vojvodina (agg: 1-3)
AEK Athens 0-1 St-Étienne (agg: 0-1)
Maribor 1-0 Aberdeen (agg: 2-1)
Brøndby 3-1 Hertha Berlin (agg: 3-2)
Viitorul 0-0 Gent (agg: 0-5)
Rijeka 2-2 İstanbul Başakşehir (agg: 2-2, İstanbul Başakşehir win on away goals)
Sassuolo 3-0 Luzern (agg: 4-1)
Hajduk Split 3-1 Olexandriya (agg: 6-1)
Cork 1-2 Genk (agg: 1-3)
West Ham 3-0 Domžale (agg: 4-2)
Rio Ave 1-1 Slavia Praha (agg: 1-1, Slavia win on away goals)
Rapid Wien 3-0 Torpedo Zhodino (agg: 3-0)

*

3rd qualifying round first legs
AEK Larnaca 1-1 Spartak Moskva

Olexandriya 0-3 Hajduk Split
Heracles 1-1 Arouca
LOSC Lille 1-1 Qäbälä
Jelgava 1-1 Beitar Jerusalem
Torpedo Zhodino 0-0 Rapid Wien
Zagłębie 1-2 SønderjyskE
Slavia Praha 0-0 Rio Ave
Austria Wien 0-1 Spartak Trnava
Lokomotiva Zagreb 0-0 Vorskla
Göteborg 1-2 HJK Helsinki
Birkirkara 0-3 Krasnodar
İstanbul Başakşehir 0-0 Rijeka
Grasshoppers 2-1 Apollon
Luzern 1-1 Sassuolo
Osmanlıspor 1-0 Kalju
Genk 1-0 Cork City
Pandurii 1-3 Macaabi Tel-Aviv
Panathinaikos 1-0 AIK Solna
Vojvodina 1-1 Dinamo Minsk
Shkëndija 2-0 Mladá Boleslav
Hertha Berlin 1-0 Brøndby
Gent 5-0 Viitorul
Videoton 0-1 Midtjylland
Domžale 2-1 West Ham
AZ Alkmaar 1-0 Giannina
Aberdeen 1-1 Maribor
St-Étienne 0-0 AEK Athens
Admira 1-2 Slovan Liberec

* * *

2nd qualifying round second legs
Wednesday game
Käpäz 0-2 Admira (agg: 0-3)

Thursday games
Ventspils 0-1 Aberdeen (agg: 0-4)
Jelgava
3-0 Slovan Bratislava (agg: 3-0)

Torpedo Zhodino 1-0 Debrecen (agg: 3-1)
Nõmme Kalju 1-1 Maccabi Haifa (agg: 2-2, Kalju win 5-3 on pens)
HJK Helsinki 1-0 Beroe (agg: 2-1)
Lokomotiva Zagreb 3-0 RoPS (agg: 4-1)
Omonia 3-2 Beitar Jerusalem (agg: 3-3, Beitar win on away goals)
Levski 1-1 Maribor (agg: 1-1, Maribor win on away goals)
Göteborg 0-0 Piast Gliwice (agg: 3-0)
Grasshoppers 2-1 KR Reykjavík (agg: 5-4)
Vaduz 2-2 Midtjylland (agg: 2-5)
Odd 3-1 Giannina (aet, agg: 3-4)
AEK Larnaca 2-0 Cliftonville (agg: 5-2)
Europa 0-1 AIK Solna (agg: 0-2)
Slavia Praha 2-0 Levadia Tallinn (agg: 3-3, Slavia win on away goals)
Strømsgodset 2-2 SønderjyskE (aet, agg: 3-4)
Maccabi Tel-Aviv 2-1 Kairat Almaty (agg: 3-2)
Qäbälä 2-0 MTK Budapest (agg: 4-1)
Kukës 1-4 Austria Wien (agg: 1-5)
Connah's Quay 1-2 Vojvodina (agg: 1-3)
Brøndby 0-1 Hibernian (agg: 1-1, Brøndby win 5-3 on pens)
Shkëndija 1-0 Neftçi (agg: 1-0)
Osmanlıspor 5-0 Zimbru (agg: 7-2)
Spartak Trnava 2-0 Shirak (agg: 3-1)
Domžale 2-1 Shakhtyor Soligorsk (agg: 3-2)
Hajduk Split 2-1 CSMS laşi (agg: 4-3)
Čukarički 1-1 Videoton (agg: 1-3)
Cork 1-0 Häcken (agg: 2-1)
Budućnost Podgorica 2-0 Genk (agg: 2-2, Genk win 4-2 on pens)
St Patrick's 0-1 Dinamo Minsk (agg: 1-2)
Hearts 1-2 Birkirkara (agg: 1-2)
Zagłębie 0-0 Partizan (agg: 0-0, Zagłębie win 4-3 on pens)

2nd qualifying round first legs
Shirak 1-1 Spartak Trnava
Kairat Almaty 1-1 Maccabi Tel-Aviv
Dinamo Minsk 1-1 St Patrick's Athletic
Levadia Tallinn 3-1 Slavia Praha

RoPS Rovaniemi 1-1 Lokomotiva Zagreb

Neftçi 0-0 Shkëndija

Debrecen 1-2 Torpedo-Belaz Zhodino

Midtjylland 3-0 Vaduz

Zimbru Chisinau 2-2 Osmanlıspor*
SønderjyskE 2-1 Strømsgodset

Beitar Jerusalem 1-0 Omonia

Admira Wacker Mödling 1-0 Käpäz
Maccabi Haifa 1-1 Nõmme Kalju
AIK Solna 1-0 Europa
Häcken 1-1 Cork City
Beroe Stara Zagora 1-1 HJK Helsinki

Shakhtyor Soligorsk 1-1 Domžale

Vojvodina 1-0 Connah's Quay
laşi 2-2 Hajduk Split
Genk 2-0 Budućnost Podgorica

PAS Giannina 3-0 Odd

Maribor 0-0 Levski Sofia

Partizan 0-0 Zagłebie Lubin

Slovan Bratislava** 0-0 Jelgava
Birkirkara 0-0 Hearts
MTK Budapest 1-2 Qäbälä
Videoton 2-0 Čukarički
Piast Gliwice 0-3 IFK Göteborg
Hibernian 0-1 Brøndby
Cliftonville 2-3 AEK Larnaca
Aberdeen 3-0 Ventspils
Austria Wien 1-0 Kukës
KR Reykjavík 3-3 Grasshoppers

* * *

1st qualifying round second legs
Tuesday's results
Birkirkara 2-0 Široki Brijeg (agg: 3-1)
Chikhura 2-3 Zimbru Chisinau (agg: 3-3, Zimbru win on away goals)
Jeunesse Esch 2-1 St Patrick's Athletic (agg: 2-2, St Patrick's win on away goals)

Wednesday game
FCI Tallinn 2-4 Hearts (agg: 3-6)

Thursday games
Ordabasy Shymken 3-3 Čukarički (agg: 3-6)
Shriak 1-0 Dila Gori (aet, agg: 1-1, Shirak win 4-1 on pens)
Kairat Almaty 5-0 Teuta (agg: 6-0)
Dacia Chisinau 0-1 Käpäz (agg: 0-1)
Pyunik 2-1 Europa (agg: 2-3)
Samtredia 2-1 Qäbälä (agg: 3-6)
Spartak Myjava 2-3 Admira (agg: 3-4)
Rudar Pljevlja 0-1 Kukës (agg: 1-2)
Jelgava 2-2 Breidablik (agg: 5-4)
Neftçi 1-2 Balzan (agg: 3-2)
MTK Budapest 2-0 Aktobe (agg: 3-1)
Mariehamn 1-1 Odd (agg: 1-3)
Spartaks Jūrmala 0-2 Dinamo Minsk (agg: 1-4)
Debrecen 2-0 La Fiorita (agg: 7-0)
HJK Helsinki 1-1 Atlantas (agg: 3-1)
Radnik 0-2 Beroe Stara Zagora (agg: 0-2)
Lokomotiva Zagreb 4-1 UE Santa Coloma (agg: 7-2)
Zagłebie Lubin 3-0 Slavia Sofia (agg: 3-1)
Kalju 4-1 Trakai (agg: 5-3)
RoPS Rovaniemi 1-1 Shamrock Rovers (agg: 3-1)
Brøndby 6-0 Valur Reykjavík (agg: 10-1)
Fola Esch 1-0 Aberdeen (agg: 2-3)
Omonia 4-1 Banants (aet, agg: 5-1)
Gorica 0-1 Maccabi Tel-Aviv (agg: 0-4)
Beitar Jerusalem 1-0 Sloboda Tuzla (agg: 1-0)
HB Tórshavn 0-2 Levadia Tallinn (agg: 1-3)
Stabæk 0-1 Connah's Quay (agg: 0-1)
Budućnost Podgorica 1-0 Rabotnicki (agg: 2-1)
Zaria Bălți 2-0 Videoton (agg: 2-3)
Sūduva 0-1 Midtjylland (agg: 0-2)
Bala Town 0-2 AIK Solna (agg: 0-4)
Sileks 1-2 Vaduz (agg: 2-5)
Shakhytor Soligorsk 5-0 NSÍ Runavík (agg: 7-0)
Víkingur 0-2 Ventspils (agg: 0-4)
Hibernians 0-3 Spartak Trnava (agg: 0-6)
Vojvodina 5-0 Bokelj (agg: 6-1)
Llandudno Town 1-2 IFK Göteborg (agg: 1-7)
Cracovia Kraków 1-2 Shkëndija (agg: 1-4)
Folgore 1-3 AEK Larnaca (agg: 1-6)
Lusitans 1-2 Domžale (agg: 2-5)
Cliftonville 2-0 Differdange (agg: 3-1)
Glenavon 0-6 KR Reykjavík (agg: 1-8)
Cork City 1-1 Linfield (agg: 2-1)

1st qualifying round first legs
Tuesday:
Partizani (ALB) 0-0 Slovan Bratislava (SVK)

Rabotnicki (MKD) 1-1 Budućnost Podgorica (MNE)
Käpäz (AZE) 0-0 Dacia (MDA)
St Patrick's Athletic (IRL) 1-0 Jeunesse Esch (LUX)

Thursday night's first legs
Dila (GEO) 1-0 Shirak (ARM)
Aktobe (KAZ) 1-1 MTK (HUN)
Admira (AUT) 1-1 Spartak Myjava (SVK)
Ventspils (LVA) 2-0 Vikingur (FRO)
UE Santa Coloma (AND) 1-3 Lokomotiva Zagreb (CRO)
Bokelj (MNE) 1-1 Vojvodina (SRB)
Trakai (LTU) 2-1 Kalju (EST)
Videoton (HUN) 3-0 Zara Balti (MDA)
Levadia (EST) 1-1 HB (FRO)
Balzan (MLT) 0-2 Neftçi (AZE)
Atlantas (LTU) 0-2 HJK (FIN)
Dinamo Minsk (BLR) 2-1 Spartaks Jūrmala (LVA)
Sloboda (BIH) 0-0 Beitar Jerusalem (ISR)
Banants (ARM) 0-1 Omonia (CYP)
Slavia Sofia (BUL) 1-0 Zagłębie (POL)
AIK (SWE) 2-0 Bala (WAL)
Europa (GIB) 2-0 Pyunik (ARM)
Göteborg (SWE) 5-0 Llandudno Town (WAL)
Midtjylland (DEN) 1-0 Sūduva (LTU)
Zimbru (MDA) 0-1 Chikhura (GEO)
Differdange (LUX) 1-1 Cliftonville (NIR)
Qäbälä (AZE) 5-1 Samtredia (GEO)
Kukës (ALB) 1-1 Rudar Pljevlja (MNE)
AEK Larnaca (CYP) 3-0 Folgore (SMR)
Vaduz (LIE) 3-1 Sileks (MKD)
Odd (NOR) 2-0 Mariehamn (FIN)
Široki Brijeg (BIH) 1-1 Birkirkara (MLT)
M. Tel-Aviv (ISR) 3-0 Gorica (SVN)
Beroe (BUL) 0-0 Radnik (BIH)
Domžale (SVN) 3-1 Lusitans (AND)
NSI (FRO) 0-2 Shakhtyor (BLR)
Teuta (ALB) 0-1 Kairat (KAZ)
Connah's Quay (WAL) 0-0 Stabæk (NOR)
Spartak Trnava (SVK) 3-0 Hibernians (MLT)
La Fiorita (SMR) 0-5 Debrecen (HUN)
Čukarički (SRB) 3-0 Ordabasy (KAZ)
Linfield (NIR) 0-1 Cork (IRL)
Aberdeen (SCO) 3-1 Fola (LUX)
Hearts (SCO) 2-1 Infonet (EST)
Shkëndija (MKD) 2-0 Cracovia (POL)
Shamrock Rovers (IRL) 0-2 RoPS (FIN)
KR (ISL) 2-1 Glenavon (NIR)
Breidablik (ISL) 2-3 Jelgava (LVA)
Valur (ISL) 1-4 Brøndby (DEN)

Thursday games
Legutóbbi mérkőzés
Következő mérkőzések
vasárnap, 14 július 2019
FC Lugano vs Inter
17:30 | Cornaredo Stadium, Lugano
szombat, 20 július 2019
Manchester United F.C. vs Inter
13:30 | Szingapúri Nemzeti Stadion, Szingapúr
Serie-A tabella
Pos Team Pl Pts
1. Juventus 38 90
2. Napoli 38 79
3. Atalanta 38 69
4. Inter 38 69
5. AC Milan 38 68
6. AS Roma 38 66
7. Torino 38 63
8. Lazio 38 59
9. Sampdoria 38 53
10. Bologna 38 44
11. Sassuolo 38 43
12. Udinese 38 43
13. SPAL 38 42
14. Parma 38 41
15. Fiorentina 38 41
16. Cagliari 38 41
17. Genoa 38 38
18. Empoli 38 38
19. Frosinone 38 25
20. Chievo 38 17
BL csoportkör
Pos Team Pl Pts
1. Barcelona 6 14
2. Tottenham 6 8
3. Inter 6 8
4. PSV 6 2
Ki olvas minket

Oldalainkat 101 vendég és 1 tag böngészi

Hirdetés