Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: rszabolcs85, Tommy, kiscivis, internaZIOnaLe

Kenji

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Kenji » 2019.02.15. 20:02

Inter Hungary facebook oldal: Marotta és Spalletti megbeszélést tartott Icardival, negyedórányi eszmecsere után Icardi a kocsijába ült és elviharzott.
Egyre messzebb egymástól a klub és Icardi.
(forrás: La Gazzetta, CdS)

ibrahimovics

Hozzászólás Szerző: ibrahimovics » 2019.02.15. 20:39

Hát sziasztok szép estét, reggelt kinek mi van. Rég írtam, de van egy gondolatom. Nem szeretek sokat írni, így meg próbálom tömören .
- Icardi remek góllövő és megérdemel 10 milliót ez nem is lehet kérdés.
- Icardi semmi mást nem tud csinálni, csak gólt lőni és valójában mínusz egy ember a pályán, amennyiben nem szerez gólt.
- Hogy ne legyünk Icardi miatt ember hátrányban, ezért mindenkinek meg kell teremtenie, hogy hozzá kerüljön a labda.
- Ha van olyan játékos aki Icardit meg tudja játszani és szükség van rá, akkor ő egy olyan játékos akire szintén szükség van, hogy ne legyünk egyel kevesebben. Szóval neki is ugyan annyit, vagy még többet is kellene fizetni, mert többet dolgozik és, ha ő nincs, akkor gól sincsen és Icardi aki sem járna annyi zsozso.
- Ugyanez érvényes Handara is. Mondhatja, gyerekek, ha üres a kapu és nem állok itt kikaptok. Szóval ide a 10 Miklóst. Megszólalnak a védők: ugyan hagyjad már mi mindenkit szerelünk még lőni se tudnak rád mi is 10-et akarunk, de az a szemét Icardi sose jön hátra.
- A vezetők úgy gondolják ember mi csinálunk neked hirnevet . Milyen pénzt akarsz? Minden labdát neked adnak pedig nem csinálsz semmit.
- spagetti is mondja neki : Maaauro ecco miattad dire egy taktikás vagyok.

Szóval mauro menjen. Vele vagy miatta egyel kevesebben vagyunk a pályán és egy kapta fa minden meccs. Nem lehet bele nyúlni a meccsbe sem.
-Nyugodtan menjen a zebrákhoz. A szerződésben legyen benne, hogy nem játszhat ellenünk .
- Adják oda dybalat. Egy álom lenne számomra egy dybala-lautato duo elől.
- lehetne az üzlet része sandro is. Elfogadnám

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2019.02.15. 20:53

ibrahimovics írta:
2019.02.15. 20:39

- Icardi semmi mást nem tud csinálni, csak gólt lőni és valójában mínusz egy ember a pályán, amennyiben nem szerez golt.
Ezt annyira birom, hogy ez igy rajta maradt. Pedig ez a csatarok 99%-ra ugyanugy igaz:)
Higuain, Lukaku vagy barmilyen center milyen mas melot vallal a gollovesen kivul?
Oket is ugyanugy ki kell szolgalni, es helyettuk is melozni.
Szalai Adamon kivul minden csatart azert tartanak mert golkepes, az a dolga.

A tobbi dologban egyetertek, mennie kell.
A melo pedig az hogy a leheto legtobb penzt tudjuk bezsebelni erte.

lucky0

Hozzászólás Szerző: lucky0 » 2019.02.15. 21:09

ibrahimovics írta:
Hát sziasztok szép estét, reggelt kinek mi van. Rég írtam, de van egy gondolatom. Nem szeretek sokat írni, így meg próbálom tömören .
- Icardi remek góllövő és megérdemel 10 milliót ez nem is lehet kérdés.
- Icardi semmi mást nem tud csinálni, csak gólt lőni és valójában mínusz egy ember a pályán, amennyiben nem szerez gólt.
- Hogy ne legyünk Icardi miatt ember hátrányban, ezért mindenkinek meg kell teremtenie, hogy hozzá kerüljön a labda.
- Ha van olyan játékos aki Icardit meg tudja játszani és szükség van rá, akkor ő egy olyan játékos akire szintén szükség van, hogy ne legyünk egyel kevesebben. Szóval neki is ugyan annyit, vagy még többet is kellene fizetni, mert többet dolgozik és, ha ő nincs, akkor gól sincsen és Icardi aki sem járna annyi zsozso.
- Ugyanez érvényes Handara is. Mondhatja, gyerekek, ha üres a kapu és nem állok itt kikaptok. Szóval ide a 10 Miklóst. Megszólalnak a védők: ugyan hagyjad már mi mindenkit szerelünk még lőni se tudnak rád mi is 10-et akarunk, de az a szemét Icardi sose jön hátra.
- A vezetők úgy gondolják ember mi csinálunk neked hirnevet . Milyen pénzt akarsz? Minden labdát neked adnak pedig nem csinálsz semmit.
- spagetti is mondja neki : Maaauro ecco miattad dire egy taktikás vagyok.

Szóval mauro menjen. Vele vagy miatta egyel kevesebben vagyunk a pályán és egy kapta fa minden meccs. Nem lehet bele nyúlni a meccsbe sem.
-Nyugodtan menjen a zebrákhoz. A szerződésben legyen benne, hogy nem játszhat ellenünk .
- Adják oda dybalat. Egy álom lenne számomra egy dybala-lautato duo elől.
- lehetne az üzlet része sandro is. Elfogadnám
Szépen összefoglaltad és maximálisan egyet is értek veled mindenben! Nem is értem Mauro mit gondolt? Kapitánnyá tettük és mindenki alá dolgozott a csapatban ráadásul a fizetése is évről évre emelkedett! Cserébe rúgott pár gólt ami a DOLGA, mást mondjuk nem is tud nagyon!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lucky0 2019.02.15. 21:27-kor.

lucky0

Hozzászólás Szerző: lucky0 » 2019.02.15. 21:16

mike írta:
2019.02.15. 20:53
ibrahimovics írta:

- Icardi semmi mást nem tud csinálni, csak gólt lőni és valójában mínusz egy ember a pályán, amennyiben nem szerez golt.
Ezt annyira birom, hogy ez igy rajta maradt. Pedig ez a csatarok 99%-ra ugyanugy igaz:)
Higuain, Lukaku vagy barmilyen center milyen mas melot vallal a gollovesen kivul?

Mondjuk néha megtarthatná a labdát elöl amíg a többiek felérnek, kényszerítőzhetne, megcsinálhatna egy cselt vagy lőhetne egy-két bombát a tizenhatoson kívülről, esetleg szabadrúgásból is betalálhatna! Soroljam még?

Higuain már leszállóágban van de azt seosem fogja tudni Mauro amit a honfitársa fénykorában még megközelítőleg sem! Lukaku meg tipikus erőcsatár őt nem is nagyon szeretném itt látni ő az Angol bajnokságba való!

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2019.02.15. 21:18

Icardi távozásával remélhetőleg ez a beívelős fos játék is megszünik.Ugyanis ez miatta lett kitalálva.

Baggio85

Hozzászólás Szerző: Baggio85 » 2019.02.15. 21:29

vaskalap írta:
2019.02.15. 21:18
Icardi távozásával remélhetőleg ez a beívelős fos játék is megszünik.Ugyanis ez miatta lett kitalálva.
Szerintem ez nem így van. Senki nem mondta az éppen aktuális edzőnek, hogy tilos pl. 4-4-2-t játszatnia a csapattal. Én pont fordítva látom: Icardi pont azért lett ilyen, mert a korábbi edzői ilyennek nevelték.

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2019.02.15. 21:50

Baggio85 írta:
2019.02.15. 21:29
vaskalap írta:
Szerintem ez nem így van. Senki nem mondta az éppen aktuális edzőnek, hogy tilos pl. 4-4-2-t játszatnia a csapattal. Én pont fordítva látom: Icardi pont azért lett ilyen, mert a korábbi edzői ilyennek nevelték.
Szerintem Icardi alkalmatlan a kétcsatáros játékra.Ahhoz sokkal komplexebb emberek kellenek.Az ő stílusa a belőtt labdák értékesítése.

matrix23

Hozzászólás Szerző: matrix23 » 2019.02.15. 21:51

Baggio85 írta:
vaskalap írta:
Csak Icardi nem tűrt meg maga mellett más támadót. Kicsinálta Osvaldot és kicsinálta Joveticet is. Azóta meg szinte nem is volt második center a csapatban. Kész csoda, hogy most itt van Lautaro.

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2019.02.15. 22:01

Nekem is megvan a velemenyem a mostani dolgaikrol, de itt ugy latszik hirtelen mindenrol Icardi tehet.

Nem tud labdat kezelni, passzolni, o allitja ossze a csapatot stb.
Sztem finoman szolva is atestunk a lo tuloldalara.
Persze egyszerubb mindent, meg a rossz taktikat is az o nyakaba varrni;))

cuchu11

Hozzászólás Szerző: cuchu11 » 2019.02.15. 22:06

mike írta:
2019.02.15. 22:01
Nekem is megvan a velemenyem a mostani dolgaikrol, de itt ugy latszik hirtelen mindenrol Icardi tehet.

Igazad van. Én már szinte patás ördögként látom őt a fenti vélemények alapján. Azért megjegyezném, hogy a másik odalon a glóriával a feje felett brillirozó Perisic áll...

Baggio85

Hozzászólás Szerző: Baggio85 » 2019.02.15. 22:08

matrix23 írta:
2019.02.15. 21:51
Baggio85 írta:
vaskalap írta:
Csak Icardi nem tűrt meg maga mellett más támadót. Kicsinálta Osvaldot és kicsinálta Joveticet is. Azóta meg szinte nem is volt második center a csapatban. Kész csoda, hogy most itt van Lautaro.
Mi az, hogy Icardi nem tűrt meg maga mellett más támadót? Mancini, Pioli vagy Spalletti megkérdezte tőle, hogy játszhat e valaki vele együtt csatárt, ő meg mondta, hogy az kizárt dolog?! :) Azért ennyire ne tulajdonítsunk nagy hatalmat neki. Az igazság az, hogy minden edzőnek könnyebb volt, hogy van egy ilyen képességű befejező csatára, akit szerintük csak tömni kell labdával. Ami addig általában jól is működött, amíg azok, akikre rá volt utalva ez a játék (szélsők) el nem kezdtek betlizni, illetve amíg ki nem ismerték az ellenfelek. És általában az edzőknek (köztük Spallettinek is) itt fogyott el a tudománya, hogy akkor most mi legyen, ha 6an fogják az egyetlen csatárunkat az ellenfél 16osán belül.

matrix23

Hozzászólás Szerző: matrix23 » 2019.02.15. 22:27

Baggio85 írta:
2019.02.15. 22:08
matrix23 írta:
Baggio85 írta:

Mi az, hogy Icardi nem tűrt meg maga mellett más támadót? Mancini, Pioli vagy Spalletti megkérdezte tőle, hogy játszhat e valaki vele együtt csatárt, ő meg mondta, hogy az kizárt dolog?! :) Azért ennyire ne tulajdonítsunk nagy hatalmat neki. Az igazság az, hogy minden edzőnek könnyebb volt, hogy van egy ilyen képességű befejező csatára, akit szerintük csak tömni kell labdával. Ami addig általában jól is működött, amíg azok, akikre rá volt utalva ez a játék (szélsők) el nem kezdtek betlizni, illetve amíg ki nem ismerték az ellenfelek. És általában az edzőknek (köztük Spallettinek is) itt fogyott el a tudománya, hogy akkor most mi legyen, ha 6an fogják az egyetlen csatárunkat az ellenfél 16osán belül.
Szerinted véletlen, hogy kikoptak mellőle? Konkrétan mióta nincs Osvaldo és Jovetic azóta nem volt senki akivel játszhatott volna együtt. Palacio és Éder is inkább szélsőt játszott, előre meg maradt Puscas, Bonazzoli, Manaj meg Pinamonti. Nem volt olyan konkurencia akivel harcolhatott volna, vagy játszhatott volna együtt.

Baggio85

Hozzászólás Szerző: Baggio85 » 2019.02.15. 22:32

matrix23 írta:
2019.02.15. 22:27
Baggio85 írta:
2019.02.15. 22:08
matrix23 írta:

Szerinted véletlen, hogy kikoptak mellőle? Konkrétan mióta nincs Osvaldo és Jovetic azóta nem volt senki akivel játszhatott volna együtt. Palacio és Éder is inkább szélsőt játszott, előre meg maradt Puscas, Bonazzoli, Manaj meg Pinamonti. Nem volt olyan konkurencia akivel harcolhatott volna, vagy játszhatott volna együtt.
Szerintem egy edző mondja meg, hogy egy csapat milyen felállásban játszik, és hogy egy csapatban ki, milyen poszton játszik. Kivéve, ha nincs (elég) saját gondolata és egyénisége...

Inter101

Hozzászólás Szerző: Inter101 » 2019.02.15. 22:50

Icardi még otthon sem mondja a feleségének aki tönkre menne nélküle hogy ne dumaljon egy talk show-ban!! Akkor majd az öltözőben éli ki az otthon elfolytott indulatait??
Icardi egy nagyon jó befejező csatár a világ egyik legjobbja akit sajnos nagyon komolyan befolyásol a felesége!
Ne lássunk bele többet!!
Szükség lenne rá hogy esélyünk legyen a BLre! Nem hiszem hogy a jelenlegi Inter megengedheti magának hogy a legjobbja hónapokig ne játszon! Természetesen a klub nem hagyhatja figyelmen kívül amit csinál de legyünk túl a következő pár hónapon amennyire lehetséges békében!
Forza INTER!

bodimiki7

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 » 2019.02.15. 23:04

mike írta:

Ugyanígy gondolom, hogy mi az igaz az valószínűleg sohasem fog kiderülni. Ami nekem visszás ebben az egészben, - persze ezek is csak találgatások, meg félinformációkból álló cikkek alapján- az az, hogy úgy jön le ezzel a keretből kimaradással, meg közösségi médiában megnyilvánulásokkal, hogy itt az Inter érezze magát megtisztelve, hogy Icardi volt a kapitánya, nyilván nem egy agysebész a srác, nyilván a vezetés is hibás, hogy a segge alá tolta a karszalagot, mert nekünk csak argentin lehet A kapitány. El kellene feledni az egészet, Zanetti egy volt, aki azért az évek alatt nyújtott teljesítményével kiérdemelte a "lecserélhetetlen" státuszt, de ilyen nem lesz még egy, bármennyire is szeretnénk. Icardi, meg mindezt megörökölte, de nem csak ő, hanem előtte Ranocchia is.

Az hogy nem tud passzolni, vagy inkább nem lehet bevonni összjátékba, támadásépítésbe, az már elég régóta tudott, most ezek az események hatására túlzóan felerősödtek. Lassan oda jutunk, hogy egy nagy középszer és csak jókor volt jó helyen... Idén még voltak olyan meccsek, mikor egészen azt érezhette az ember, hogy fejlődött, mert lekészített, indított, ha nagy ritkán volt rá lehetőség. Az, hogy az ilyenekre 8-10 meccseket kell várni, szerintem inkább a korlátozott minőségű keret és edző felelőssége. Sokkal kombinatívabb a srác, mint amit látunk belőle, ezt ezen megmozdulásaira lehet alapozni. Ki lehetne próbálni egy másik stílusú játékban, ez azt is jelenthetné, hogy ő kevesebb gólt lő, de a csapat kiszámíthatatlanabb. Valószínűleg majd idővel kiderül.

matrix23

Hozzászólás Szerző: matrix23 » 2019.02.16. 08:02

bodimiki7 írta:
2019.02.15. 23:04
mike írta:

Ugyanígy gondolom, hogy mi az igaz az valószínűleg sohasem fog kiderülni. Ami nekem visszás ebben az egészben, - persze ezek is csak találgatások, meg félinformációkból álló cikkek alapján- az az, hogy úgy jön le ezzel a keretből kimaradással, meg közösségi médiában megnyilvánulásokkal, hogy itt az Inter érezze magát megtisztelve, hogy Icardi volt a kapitánya, nyilván nem egy agysebész a srác, nyilván a vezetés is hibás, hogy a segge alá tolta a karszalagot, mert nekünk csak argentin lehet A kapitány. El kellene feledni az egészet, Zanetti egy volt, aki azért az évek alatt nyújtott teljesítményével kiérdemelte a "lecserélhetetlen" státuszt, de ilyen nem lesz még egy, bármennyire is szeretnénk. Icardi, meg mindezt megörökölte, de nem csak ő, hanem előtte Ranocchia is.

Az hogy nem tud passzolni, vagy inkább nem lehet bevonni összjátékba, támadásépítésbe, az már elég régóta tudott, most ezek az események hatására túlzóan felerősödtek. Lassan oda jutunk, hogy egy nagy középszer és csak jókor volt jó helyen... Idén még voltak olyan meccsek, mikor egészen azt érezhette az ember, hogy fejlődött, mert lekészített, indított, ha nagy ritkán volt rá lehetőség. Az, hogy az ilyenekre 8-10 meccseket kell várni, szerintem inkább a korlátozott minőségű keret és edző felelőssége. Sokkal kombinatívabb a srác, mint amit látunk belőle, ezt ezen megmozdulásaira lehet alapozni. Ki lehetne próbálni egy másik stílusú játékban, ez azt is jelenthetné, hogy ő kevesebb gólt lő, de a csapat kiszámíthatatlanabb. Valószínűleg majd idővel kiderül.
Lehet hogy rosszul gondolom, de nekem Icardi tipikusan az a játékos, aki inkább lesz gólkirály, minthogy nyerjen a csapat valamit.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2019.02.16. 08:42

Nyaron mindent ott kell kezdeni, hogy az Intet mezre nem melto, itt jatszani nem akaro, minosithetelen viselkedesu jatekosokat ki kell tenni.
Perisic, Nainggolan, Icardi.
Ezekbol be kell szedni 150m-t, es maris van nem keves plusz penz.

Icardival kapcsolatban pedig azokkal ertek egyet, akik szerint az o tavozasa kell ahhoz, hogy elinduljunk felfele.
O sosem lesz egy jol cselezo, sok oldalu, komplex tamado.
O egy tipikus 9-es, ugymond bojacenter.
Ezeknek a centernek a kora lejart, a mai modern fociban mar nincs helyuk.
A mai modern tamadok olyanok mint CR, Mbappe, Messi, Neymar, Aguero, Salah, Firmino, Dybala, Griezman, Aubameyang, vagy kicsit regebrol Tevez, Sanchez, stb.
Icardi egy teljesen egysiku, egydimenzios center, akiknek a kora lejart.
Mint ahogy ugyanugy lejart az egydimenzios vonalszelsok kora is.
Ezert szenvedunk hosszu evek ota a Perisic-Candreva parossal.
Felre ertes ne essek, Icardi egy Realban, MU-ban, egy PSG-ben biztosan szarnyalna.
De ahhoz hogy o ra lehessen epiteni centerkent, ahhoz Mbappe, CR, Salah, stb szelsok kellenek akik kiszolgaljak, es akik szinten viszik a hatukon a csapatot.
Mi pedig ilyen szinteket biztosan nem fogunk tudni venni sajnos meg egy jo darabig.
Nekunk komplex, tobbdimenzios, kreativ, agilis tamadok kellenek vegre.
Mind a szelre, mind kozepre.

El kell kezdeni a nagytakaritast, a forradalmat.
Handa, DeVrij, Skriniar, Brozovic, Martinez.
Erre a sorra kell epiteni.
Kiegeszitonek nyugodtan maradhat Asamoah, D'Ambro, Mario, Padelli,
Berni.
Valamint ha megmutatjak megeri oket megvenni, akkor a Soares, Keita, Politano sor.
Jon vissza Bastoni, Gravillon, Karamoh, es ugye Godin.

Tobbiekre semmi szukseg, vegre hosszu hosszu evek utan, itt egy teljes forradalom, egy teljes megujulas kell ahhoz, hogy elinduljon valami.
Valamint vegre a modern focihoz kellene jatekosokat venni, es elfelejteni a multbeli, koramult vonalszelsoket es bojacentereket.

Kenji

Hozzászólás Szerző: Kenji » 2019.02.16. 09:29

Azért az nettó agyrém,hogy minden év februárjában teljes forradalmat 15 játékos lecserélést akarjuk. Úgy, hogy a nyári mercato-t az olasz szakírók többsége tizesre értékelte..(mondjuk szerintem közel sem volt az mert csípőből azt a 3 embert engedtünk el akiknek az egész BL-be jutást köszönhettük és újra rajongani lehetett a csapatért, mert végre focira emlékeztető dolgokat csináltak..(Rafi,Karamoh,Cancelo) Viszont szerintem az, hogy Icardi nem lép be a játékba egyáltalán nem az Ő hibája és nem azért teszi mert nem alkalmas rá. Mikor vissza vissza lép néha látszik rajta, hogy a játékhoz több esze van és képzettebb is mint a keret 90%-a kb. csak Spalletti szerintem nem ismeri fel, hogy vele (illetve bárki mással) mást is lehet játszatni. Annó Brozoról is azt nyilatkozta, hogy az életében nem gondolta volna, hogy azon a poszton ahol most van tud játszani... Icardi nem egy agysebész, nem kapitánynak való de, egyrészt kurva sok gólt rúgott (még ha a idén kevésbé megy is neki) ami egy csatár feladata, másrészt nem Ő az edző ,azt csinálja amit kérnek tőle. Ebben a lassú fos labdabirtoklós majd ha besül kiteszem a szélre aztán bekúrom középre fociban esélye sincs a kombinatív játékra.. Lautaroval is ezt játszuk, ha egyedül van elől... ui.Tudom, hogy Marotta a megváltó meg minden, de remélem nem azt a tervét valósítja meg épp, hogy az egyik legjobbunkat a Juvéhoz terelje :) (vicc)

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2019.02.16. 09:34

Sajnos igy visszagondolva, a nyari szerzemenyek kozul egy valt be igazan.
(DeVrij)
Asamoah meg szo-szo, ot is nevezhetjuk bevaltnak.
Keita-Martinez is biztato, de lehetoseget nem sokat kapnak.
Vrsaljko-Nainggolan viszont dobbenet nagy bukok.
Mint ahogy elkepeszto buko volt a Rafi-Cancelo-Zaniolo sort elengedni.
Ettol nagyobb hibat nehez talani...
Es talan a legnagyobb buko volt, ilyen Perisic, Candreva, Borja, Vecino sort megtartasa.

Utolag okos az ember, de ez a nyari mercato nagyon-nagyon messze van a 10-estol.

Kenji

Hozzászólás Szerző: Kenji » 2019.02.16. 09:52

Az, hogy bizonyos játékosok a csapat fölé nőnek, nem akarnak edzeni nyíltan el akarnak igazolni, vagy bulizgatnak morált rombolnak azért az az edző felelőssége is (nem kicsit), csakúgy mint egy fiatal tehetség elengedése aki az első perctől kezdve kezdő Romaban, tehát még csak nem is lutrni, sanszos, hogy egyből látszott, hogy hihetetlen tehetség. Nem hiszem, hogy ha Spalletti azt mondja h ácsi Piero találj ki valami más megoldást Naingollanra, mert ez a gyerek kurva jó akkor eladjuk. Abba bele se merek gondolni milyen játékunk és lehetőségeink lehettek volna ha idén úgy megyünk a szezonnak, hogy van egy Icardi,Zaniolo,Rafinha,Lautaro,Politano,Keita valahogy Naingollan sorunk (de nem is biztos, hogy kell) és elengedjük Perisicet akkor amikor kb. egyedül értelmes pénzt kaphattunk volna érte egy VB ezüst után... Szóval amit ki akarok belőle hozni az az, hogy most itt tartunk balhékról beszélgetünk nézhetetlenek a meccseink el akar menni a legjobbunk és az ügyvezetőnknek kell minden nap rendet tenni azt én nagyon nagy %-ban a gyűrött homlokú kopasz számlájára írom.

R9.

Hozzászólás Szerző: R9. » 2019.02.16. 10:58

Wanda kocsijat kovel dobtak meg mikozben vezetett

internaZIOnaLe

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe » 2019.02.16. 11:15

R9. írta:
2019.02.16. 10:58
Kezdődik 😂😂

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa » 2019.02.16. 11:32

R9. írta:
Irány Kína.
Nem tudnánk Karamoht már most visszarendelni.
Nem tudom elképzelni,hogy WIcardi még pályára lépjen Inter mezben.

drtie

Hozzászólás Szerző: drtie » 2019.02.16. 11:37

Festa írta:
2019.02.16. 11:32
R9. írta:
Irány Kína.
Egyébként milyen egyszerű lenne a megoldás még innen is. Amennyiben icardi menedzsert váltana, minden ismét sínre kerülne. Valószínűleg Icardi fizujából is simán "eléldegélne" a család. :)

alwin91

Hozzászólás Szerző: alwin91 » 2019.02.16. 11:55

Festa írta:
R9. írta:
Irány Kína.
Én is ettől félek. Csak legyünk egészen őszinték, egyetlen egy csatárral nem lehet végigjátszani a szezon hátralevő részét. Mert jelen pillanatban nincs működőképes cseréje, akkor meg főleg mi van, ha lesérül vagy csak szimplán lesz egy rosszabb hulláma? Szólunk Carew-nak? :D

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2019.02.16. 11:56

Festa írta:
R9. írta:
Irány Kína.
Karamoh szinten agyatlan pali.....meg posztban is teljesen mas.
En amugy sem gondolom hogy elorelepnenk vele.

Ha Icardi vegkepp off, akkor Lautarot es Keitat kene tolni.

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2019.02.17. 12:11

sorger=giallo

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo » 2019.02.17. 12:52

Ha ez igaz, az Icardi családot a lábuknál fogva húzzák, toloncolják ki a városból a vehemensebb drukkerek.

FORZA INTER!!!

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2019.02.17. 13:36

WN ma este újra szerepel a médiában,már alig várom az értelmes megnyílvánulásait :D

Baggio85

Hozzászólás Szerző: Baggio85 » 2019.02.17. 14:45

sorger=giallo írta:
2019.02.17. 12:52
Ha ez igaz, az Icardi családot a lábuknál fogva húzzák, toloncolják ki a városból a vehemensebb drukkerek.

FORZA INTER!!!
Mondjuk, ha úgy adódik, egy DeVrij-Skriniar-Godin darálóba szívesen beengedném! :D

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi » 2019.02.18. 10:01

Hosszabb Wanda nyilatkozat.

https://www.football-italia.net/134811/ ... ht-armband

ez jó :)

“If I had to choose between a new contract and the arrival of someone who will give Icardi five decent passes per game, I’d prefer the latter.”

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2019.02.18. 21:40

Wandacska rakta ki:

https://twitter.com/cmdotcom/status/1097584130202714114

Icardival kozos fotokat eget ?
:roll: :?:

bali06

Hozzászólás Szerző: bali06 » 2019.02.18. 22:55

mike írta:
2019.02.18. 21:40
Wandacska rakta ki:

https://twitter.com/cmdotcom/status/1097584130202714114

Icardival kozos fotokat eget ?
:roll: :?:
Twitteren azt irjak hogy argentin szokas a parod szuletesnapja elotti napon elegetni egy kepet. Holnap lesz 26 Icardi.

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi » 2019.02.19. 09:23

Nord kiadott egy közleményt.

https://sempreinter.com/2019/02/19/curv ... rom-inter/

Röviden összefoglalva: élősködő zsoldosok húzzanak el jó messze a klubtól :)

Abel15

Hozzászólás Szerző: Abel15 » 2019.02.19. 18:10

Nagyon jó lenne,ha béke lenne az "olajfák" alatt!!! :cry:

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2019.02.19. 18:55

Wanda szegyenletesnek nevezte a Gazzettat, es az mondta, a Gazzetta az Inter partnere.
Az igazsagot o tudja, es csak egy van.
Veszelyes mondani barmit, ezert nem mond.

Holnap orvosi, ahogy mar volt rola hir.
Itt kiderul, valoban van e serulese Icardinak, vagy csak kitalalta.

A csapat es Spalletti is nagyon merges, es csalodott Icardiban, hogy nem ment be az oltozobe a Samp meccs utan.

Baggio85

Hozzászólás Szerző: Baggio85 » 2019.02.19. 19:07

interfan írta:
2019.02.19. 18:55

Mindenki nagyon jól tudja, hogy csak kamu...

cuchu11

Hozzászólás Szerző: cuchu11 » 2019.02.19. 19:51

interfan írta:
2019.02.19. 18:55
Wanda szegyenletesnek nevezte a Gazzettat, es az mondta, a Gazzetta az Inter partnere.
Az igazsagot o tudja, es csak egy van.
Veszelyes mondani barmit, ezert nem mond.

A csapat es Spalletti is nagyon merges, es csalodott Icardiban, hogy nem ment be az oltozobe a Samp meccs utan.
Wanda cáfolta a Gazzetta korábbi híreit, miszerint férje a visszatérését a csk.karszalaghoz és az Inter bocsánatkéréséhez kötötte. Szégyenletesnek nevezte a Gazzettát.

Az orvosi vizsgálat természetes dolog. Semmi egetrengető nem fog kiderülni.

Spalletti örült, hogy Icardi kiment a meccsre vasárnap. Mégjobban örült volna, ha az öltözőbe is bemegy ünnepelni.

Így is lehet értelmezni ezeket a híreket.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2019.02.19. 19:56

Orvosi ebben a helyzetben eleg komoly dolog.
Foleg ismerve az elozmenyeket...

Eleg sok minden kiderul majd ezzel.
Nem mindegy, hogy Icardinak valoban van serulese, vagy egy egy kamu volt a reszerol mert nem akar jatszani sem a csapattal edzeni.

cuchu11

Hozzászólás Szerző: cuchu11 » 2019.02.19. 20:05

interfan írta:
2019.02.19. 19:56

Nem mindegy, hogy Icardinak valoban van serulese, vagy egy egy kamu volt a reszerol mert nem akar jatszani sem a csapattal edzeni.
Megjósolom neked:
Ki fog derülni, hogy kisebb gyulladás van a jobb térdében. Hamarosan pályára léphet. A játékos is nyilatkozni fog. Ennek lényege az lesz, hogy Forza Inter!

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2019.02.19. 20:08

cuchu11 írta:
2019.02.19. 20:05
interfan írta:

Megjósolom neked:
Ki fog derülni, hogy kisebb gyulladás van a jobb térdében. Hamarosan pályára léphet. A játékos is nyilatkozni fog. Ennek lényege az lesz, hogy Forza Inter!
Mindenki ennek orulne a legjobban.
Terjen vissza, alljon be a sorba, lojjon meg jopar golt.
Nyaron pedig ha menni akar, menjen, de min 110-120m-ert.

cuchu11

Hozzászólás Szerző: cuchu11 » 2019.02.19. 20:11

interfan írta:
2019.02.19. 20:08
cuchu11 írta:
2019.02.19. 20:05
interfan írta:

Megjósolom neked:
Mindenki ennek orulne a legjobban.
Terjen vissza, alljon be a sorba, lojjon meg jopar golt.
Nyaron pedig ha menni akar, menjen, de min 110-120m-ert.
Na végre! Jobban szeretem, ha pozitív vagy! ;)

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2019.02.19. 20:30

interfan írta:

Profi focistak, minimum heti rendszeresseggel igy is ott van az orvosi kontroll rajtuk.
Nem kell ennek nagy feneket keriteni.

Semmi hir nem volt a hetvege ota amire felkapnam a fejem, ezek csak ujsagiroi kavarasok.

Tippem: a hetvegen mar jatszani fog:)

drtie

Hozzászólás Szerző: drtie » 2019.02.19. 20:41

mike írta:
2019.02.19. 20:30
interfan írta:

Profi focistak, sztem kb hetente tuti van orvosi kontroll rajtuk.

Semmi hir nem volt a hetvege ota amire felkapnam a fejem, ezek csak ujsagiroi kavarasok.

Sztem a hetvegen mar jatszani fog:)
Nekem elég fura az a folyamat, hogy egy játékos "csak úgy" beteget jelent és azt egy profi klub mindenféle vizsgálat nélkül csak úgy elfogadja. Ez nem is bizalom kérdése, hanem az, hogy egy játékos nem tudja/nem tudhatja eldönteni egy sérülés súlyosságát, illetve a gyógyulás folyamatát. Szóval nekem ez a "behívják kivizsgálni" kicsit se kerek.

Az viszont nagyon tetszik, hogy ebben az évben érzem először azt a következetes eljárást, mely szerint a játékosok nem nézhetik hülyének se a klubot, se annak a vezetését. Ezt Ninja, Perko és Icardi esetében is megmutatták és az első kettő esetében látszik, hogy megmozdult vmi. Amennyiben Icardi esetében sikerül megmutatni, hogy ki az úr a háznál, a jövőben több kérdés nem lesz. Viszont ezt okosan kell csinálni, márpedig Wanda kicsapongásai mellett ezt elég nehéz profin véghez vinni. :)

cuchu11

Hozzászólás Szerző: cuchu11 » 2019.02.19. 23:57

drtie írta:
2019.02.19. 20:41
mike írta:
2019.02.19. 20:30
interfan írta:

Profi focistak, sztem kb hetente tuti van orvosi kontroll rajtuk.

Sztem a hetvegen mar jatszani fog:)
Nekem elég fura az a folyamat, hogy egy játékos "csak úgy" beteget jelent és azt egy profi klub mindenféle vizsgálat nélkül csak úgy elfogadja. Ez nem is bizalom kérdése, hanem az, hogy egy játékos nem tudja/nem tudhatja eldönteni egy sérülés súlyosságát, illetve a gyógyulás folyamatát. Szóval nekem ez a "behívják kivizsgálni" kicsit se kerek.

Az viszont nagyon tetszik, hogy ebben az évben érzem először azt a következetes eljárást, mely szerint a játékosok nem nézhetik hülyének se a klubot, se annak a vezetését. Ezt Ninja, Perko és Icardi esetében is megmutatták és az első kettő esetében látszik, hogy megmozdult vmi. Amennyiben Icardi esetében sikerül megmutatni, hogy ki az úr a háznál, a jövőben több kérdés nem lesz. Viszont ezt okosan kell csinálni, márpedig Wanda kicsapongásai mellett ezt elég nehéz profin véghez vinni. :)
Jó írás, doki. Wandáról még annyit, hogy ránéztem a twitter oldalára, valami hihetetlen mennyiséget termel,; az MTI kismiska hozzá képest. Mellette még ott a tv-s szereplés is. Hát nem egy szerencsés helyzet, az biztos.

Baggio85

Hozzászólás Szerző: Baggio85 » 2019.02.20. 10:57

"EZ" az Icardi már nem fog küzdeni az Interért, ha nem adják vissza a karszalagot neki, hiába veszik rá, hogy játszon. Az Inter meg nem fogja visszaadni neki. Így ez az egész eldőlt dolog.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2019.02.20. 11:29

Baggio85 írta:
2019.02.20. 10:57
"EZ" az Icardi már nem fog küzdeni az Interért, ha nem adják vissza a karszalagot neki, hiába veszik rá, hogy játszon. Az Inter meg nem fogja visszaadni neki. Így ez az egész eldőlt dolog.
Nagyon regota mondom, az Interert nem kuzdo, itt jatszani nem akaro, balhezo jatekosokat, zsoldosokat ki kell tenni mielobb.

Perisic, Nainggolan, Icardi, ezek kell kezdeni nyaron.
+ Spalletti.

Es onnatol indulhat az epitkezes.
Ahogy Zhang mondta, "egy nagy mercatoval, ami az elmult evek legjobbja lesz a SA nelkul".

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2019.02.20. 18:25

Nagyon nagyon kíváncsi leszek erre a mercatora,mert fogadkozás az van rendesen.

Válasz küldése