www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Szabályok, kérdések, válaszok, moderáció

Moderátorok: rszabolcs85, kiscivis, Tommy

Válasz küldése
internaZIOnaLe

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe » 2018.11.29. 21:29

realevil írta:
2018.11.29. 20:04
Irtam en is mailt 3-4 napja, de valasz eddig nem erkezett. :roll:
Jó a cim amire irtál? Esetleg küld el újra.. lehet a sok levél között Zoltán (így hívják youme édesapját) nem vette észre az üzeneted!

realevil

Hozzászólás Szerző: realevil » 2018.11.29. 21:52

internaZIOnaLe írta:
2018.11.29. 21:29
realevil írta:
2018.11.29. 20:04
Irtam en is mailt 3-4 napja, de valasz eddig nem erkezett. :roll:
Jó a cim amire irtál? Esetleg küld el újra.. lehet a sok levél között Zoltán (így hívják youme édesapját) nem vette észre az üzeneted!
megneztem es biztos jo cimre ment el a mail. gondolom elobb vagy utobb csak valaszol, hogy menjek a picsaba vagy valami :DDD

PetR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: PetR » 2018.11.30. 16:08

Megkapta a jelentkezést, nekem tovább is küldte! Csak két zárthelyim is volt a minap, mellette meg meló, és most jutottam el oda hogy reagálni tudok. :) Youme apukája nem tudom hogy válaszol-e.

Nagyon örülünk a jelentkezésednek, ha minden jól megy lesz még 2-3 ember rajtad kívül. Hétvégén megpróbálom kicsit rendbe szedni a hírfolyamot, mert most ahelyett hogy minden cikkhez default fel lehetne tölteni képet ami mindig ugyan ott, és ugyan akkorában jelenik meg, külön kell beszúrogatni a szövegbe... Frusztráló. :D Az utána következő lépés meg a többhasábos megjelenés lenne, de először ez legyen meg, hogy tudjatok publikálni.

Lényeg a lényeg: minden jelentkezővel felveszem a kapcsolatot, és valahogy rendszerezzük hogy ki mit csinálna. Aztán adok rangokat is, amivel tudtok cikkeket létrehozni. :)

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem » 2018.12.04. 11:41

wow, szep lett a hirfolyam :)

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2018.12.04. 18:18

Csatlakozom.Gratuláció, és elismerésem annak aki foglalkozik a dologgal,én jó magam rég nem olvastam az oldalt,és ha versenyszellem kollega nem ír ide,most se tettem volna.Eztán másként lesz. ;)

PetR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: PetR » 2018.12.14. 13:05

Köszi srácok, folyamatosan próbáljuk foltozgatni az oldalt, most próbálok összehozni egy ilyet tabella generátort is a bajnokságra, illetve vissza állítottam a régi szép időkben működő következő meccsek modult. Viszont bízom benne hogy előbb utóbb egy komplett megújulást is tudunk csinálni! :)

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2018.12.15. 15:01

Nagy kedvencem volt régen a tippjáték,ha a köv.szezonra az is elindulna,az maga lenne a kánaán :D

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem » 2018.12.19. 18:41

ooo, biztos szukseges a fooldali hirekhez irt kommentekhez a moderacio altali jovahagyas?
ugyertem persze fogalmam sincs hogy mukodik most es hogyan mukodne kesobb.
de mondjuk az felmerult bennem, hogy lehetne meccsbeharangozo es akkor ott targyalni a meccset a forum helyett, de ugy nehez lenne ha minden kommentre vkinek, aki ki tudja epp hol van es mit csinal, egyesevel kell ranyomni egy oket :)

:?

PetR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: PetR » 2018.12.20. 19:44

versenyszellem írta:
2018.12.19. 18:41
ooo, biztos szukseges a fooldali hirekhez irt kommentekhez a moderacio altali jovahagyas?
de mondjuk az felmerult bennem, hogy lehetne meccsbeharangozo es akkor ott targyalni a meccset a forum helyett, de ugy nehez lenne ha minden kommentre vkinek, aki ki tudja epp hol van es mit csinal, egyesevel kell ranyomni egy oket :)

Nem is vettem észre hogy jóváhagyásos, utána nézek hogy ki lehet-e ezt kapcsolni.:)

Egyébként ezeket a híreket nem én írom, Youme édesapja szokta beküldeni, csak engedélyezem a megjelenését. De a hibákra majd felhívom a figyelmét. :)

EDIT: Ha minden igaz, átraktam "approved by default"-ra a dolgot.

PetR
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: PetR » 2018.12.21. 10:06

vaskalap írta:
2018.12.15. 15:01
Nagy kedvencem volt régen a tippjáték,ha a köv.szezonra az is elindulna,az maga lenne a kánaán :D
Ez is egy remek ötlet amúgy, ha egyszer sikerül az egész megújulás, mindenképp jó lenne valami hasonló.

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem » 2018.12.21. 11:45

PetR írta:
2018.12.20. 19:44
versenyszellem írta:
2018.12.19. 18:41

Nem is vettem észre hogy jóváhagyásos, utána nézek hogy ki lehet-e ezt kapcsolni.:)

Egyébként ezeket a híreket nem én írom, Youme édesapja szokta beküldeni, csak engedélyezem a megjelenését. De a hibákra majd felhívom a figyelmét. :)

EDIT: Ha minden igaz, átraktam "approved by default"-ra a dolgot.
koszi, a kovetkezo cikknel kirpobalom 😅

Válasz küldése