Pontos idő: 2017.11.24. 12:22

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1026 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)
HozzászólásElküldve: 2014.07.09. 13:02 

így van ez 100%-ban Scolari hibája, idióta majom

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.09. 19:35 

Stankov írta:
Nagy pofont kaptak a brazilok,de hát ez van ha Scolari nem csapatot épít hanem csinál egy "egyszemélyes" válogatottat.
Ramires,Paulinho,Luis Gustavo,Hernanaes top10 box to box játékosok,erre lehetett volna alapozni az egész játékát a selecaonak.
Hulk egy vicc és Lucas Moura tv-ről nézi a vb-t de az is érdekes h a braziloknak nincs egy épkézláb befejező csatáruk.Cou is simán befért volna de nem Bernard az kell.Marcelo & DaniAlves meg pfffff.
Egyedül Julionét sajnáltam de őt nagyon.

Ja és az Atléticoval kiváló idényt futó Mirandát meg Luis Filipét simán kihagyta a keretből.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.10. 13:13 

Érdekes volt nézni tegnap a holland-argentin meccsen, hogy hiába van Messin a csk szalag, az igazi kapitány mégis Mascherano. Elképesztő, ahogy tüzelte a társait a hosszabbításban és a büntetők előtt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.10. 17:10 

Messi-t nem nagyon pörgette fel egy elődöntő, és igazából az argentinoknak egy jó meccse nem volt.

Ilyen szar meccsen VB döntőbe kerülni szégyen, a kieséses szakasz alatt már 10-szer (!!) volt hosszabbítás!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.11. 08:10 

Süti írta:
Messi-t nem nagyon pörgette fel egy elődöntő, és igazából az argentinoknak egy jó meccse nem volt.

Ilyen szar meccsen VB döntőbe kerülni szégyen, a kieséses szakasz alatt már 10-szer (!!) volt hosszabbítás!!!

Amíg a csoport meccsek szinte az összes jó volt (max 2 volt gyenge),addig a kieséses szakaszba borzasztóan óvatosak voltak a csapatok.Számomra nagy csalódás a kieséses szakasz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.12. 23:35 

Nálam a VB csapata:

-----------------------K.Navas
Höwedes-------Garay--------Hummels----Blind
------Sneijder------Mascherano------Kroos
James Rodriguez------Müller--------Robben

Cseresor:

---------------------Neuer/Ochoa
Cuadrado---Varane------------De Vrij----Lahm
-------Valbuena-------Khedira------Di María
Alexis Sanchez-----Van Persie/Messi------Neymar

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.13. 08:44 

Hát én De Bruyné-nek szorítottam volna helyet,de az általam sokat szidott Zuniga sztem a vb legjobb jobb bekkje volt.A b csapatba azért Origi,Edder Valencia,Tim Cahill inkább mint a kifacsart sztárok
szerk. Sanchez tényleg jó volt és még talán Benzema a nagyobb nevek közül.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.13. 23:29 

Németország világbajnok, megérdemelten!

a különdíjazottak érdekesek. Neuer még csak-csak védhető, bár én Navas-nak adtam volna, de Messi? a VB legjobbja? ezt ugye csak viccnek szánta a FIFA? Mascherano, Müller, James R., Robben, stb.

Palacio-t sajnáltam, eldönthette volna, nem jött ki jól a lépés. a kevés játéklehetőség sem segítette, hogy formába lendüljön.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.14. 10:16 

DSanton39 írta:
Németország világbajnok, megérdemelten!

a különdíjazottak érdekesek. Neuer még csak-csak védhető, bár én Navas-nak adtam volna, de Messi? a VB legjobbja? ezt ugye csak viccnek szánta a FIFA? Mascherano, Müller, James R., Robben, stb.

Palacio-t sajnáltam, eldönthette volna, nem jött ki jól a lépés. a kevés játéklehetőség sem segítette, hogy formába lendüljön.

Itt jön ki, hogy Pala csak egy jó játékos, nem klasszis. Tud rontani kiélezett helyzetben.

Fàjdalom lesz látni, hogy a német futball minden szinten ellép a világtól. EB-t gyakorlatilag nekik rendezik a franciák. VB címvédésre reális esély van.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.14. 11:14 

Én is sajnáltam Palaciot és Argentinát.
Persze lehet több gólt rúgott volna ha nem csak fix csereként számít rá Sabella.
A Németek a vb-n jobbak voltak,de a döntőben nem!
Több éles helyzetük volt Messiéknek,de mind kimaradt.
Nálam a Vb felfedzettjei Origi és Keylor Navas.Persze az Interbe egyiket sem fogjuk látni.

A Németek azért nem fogják lemásolni a Spanyolok menetését.
2002 óta minden világversenyen érmet nyertek,de csak most nyertek aranyat.
Ugyanezt megcsinálta a Bayern is.Bl döntő 2010,2012 és 2013-ban és csak az utolsót nyerték meg.Nem a németeknél volt a legtöbb klasszis,de legegyenletesebb teljesítmény ők nyújtották ezt el kel ismerni.

A Vb amúgy nem volt rossz.Volt dráma és izgalom és a kieséses szakaszig sok gól.Kellemes meglepetés volt egy pár emlékezetes negatívummal(Spanyolok,Olaszok,Suárez,Brazilok lemészárolása az elödöntőben és James Rodriguez)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.14. 16:23 

Nevetséges volt mikor Messit hozta ki a FIFA MVP-nek :)
Tényleg csak pislogtam.
Persze nem meglepő, kellett már a kompenzálás CR7 januári aranylabdája után.
De amilyen gusztustalanul viselkedett az egész érem átadás alatt Messi, na ettől nem lett szimpatikusabb...
Kézfogásnál a tipikus "hagyjatok már", szemekbe sem nézett kézfogáskor, sütött róla hogy unja az egészet, és hogy kb az a véleménye "hogy a csapattársaim miatt elbuktam a VB döntőt."
Németektől lett volna 3-4 játékos akiknek előbb járt volna ez a cím, és akkor még nem beszéltünk Robbenről vagy James Rodriguezről.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.14. 17:38 

PellerG írta:
Nevetséges volt mikor Messit hozta ki a FIFA MVP-nek :)
...
Németektől lett volna 3-4 játékos akiknek előbb járt volna ez a cím, és akkor még nem beszéltünk Robbenről vagy James Rodriguezről.
Ha pedig mindenképpen az argentinoktól akarták odaadni valakinek, akkor Mascheranonak kellett volna.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.14. 19:45 

Komax írta:
Fàjdalom lesz látni, hogy a német futball minden szinten ellép a világtól. EB-t gyakorlatilag nekik rendezik a franciák. VB címvédésre reális esély van.

őszintén szólva nekem nem fáj, szerintem jó játékuk van élvezhető, viszont az EB címmel várjunk azért, Hollandia sem gyenge, pechük volt Argentína ellen, simán a VB második legjobb csapata voltak nálam. és akkor még ott van Belgium, baromi jó, fiatal keretük van, De Bruyne vezetésével top 4-ben lesznek szvsz az EB-n.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.14. 20:44 

Németeket a köv. EB-re és VB-re vártam volna befutónak. Szemtelenül fiatalok. Götze 22, Özil 25, Kroos 24, Müller 24, Hummels 25, Reus 25, Khedira 27, Höwedes 26 etc. és a Mertesacker, Podolski, Schweinsteiger vonal sem töltötte be még a 30-at.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.15. 13:14 

ne menjunk azert elore ennyivel :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.07.16. 10:31 

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-a-vb-egyik-legjobb-kapusat-szerzodtettek-sajtohir-2350325

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.17. 08:18 

néztem tegnap a Kova vs Brekit.Hát nagyon ki voltam éhezve egy jó meccsre,de hát elég élvezhetetlen volt.Olaszok hozták a szokásos bunker focit bár sok náluk a hiányzó (ki az a Soriano?),Horvátoknál ez a labdatartásos nehogy kapura lőjünk stílus nagyon nem tetszett.Kb 75.be félbeszakadt 10 percre aztán hátralévő 15 perc már egész jó volt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.17. 19:35 

Stankov írta:
néztem tegnap a Kova vs Brekit.Hát nagyon ki voltam éhezve egy jó meccsre,de hát elég élvezhetetlen volt.Olaszok hozták a szokásos bunker focit bár sok náluk a hiányzó (ki az a Soriano?),Horvátoknál ez a labdatartásos nehogy kapura lőjünk stílus nagyon nem tetszett.Kb 75.be félbeszakadt 10 percre aztán hátralévő 15 perc már egész jó volt.

Samp középpályása, Milan el akarja vinni, talán már télen is.

http://www.transfermarkt.de/roberto-sor ... eler/63186

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016.06.17. 19:32 

Ezt nagyon elcseszték a horvátok..
A nézőtéri balhén 2 pontot buktak. :cry:
Szegény Perisic gólja sem ért 3 pontot.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016.06.18. 17:07 

Hali!
Izland - Magyar meccses streamet valaki tudna dobni? Sajnos a szokásosak nem jönnek be :(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016.10.12. 16:59 

Válogatott szinten jelenleg szerintem Brazíliának és Argentínának van a legerősebb kerete.
A brazilok Titével talán most rendeződnek is, bár azért továbbra is van pár érdekes beválogatás (kínai ligából, stb...).

Viszont az argentinok hihetetlen, hogy semmi számottevőt nem érnek el.
Nem tudom hova tenni, mikor még mindig inkább egy Demichelis kap szerepet a védelemben, vagy otthon játszó noname (akár nem is fiatal) játékosok.

Zabaleta, Peruzzi
Otamendi, Musacchio, Garay, Mascherano, Funes Mori
Rojo, Insua

Banega, Biglia, Gaitan, Augusto Fernandez, Kranevitter

Pastore, Dybala, Di María, Lamela, Perotti, Correa

Messi, Icardi, Higuaín, Agüero

Romero
Otamendi-Garay-Funes Mori-Rojo
Banega-Mascherano-Di María
Messi-Agüero-Dybala

stb-stb-stb...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.26. 19:05 

Gondolom nem egyedül én láttam a tegnapi portugál-magyart. Számomra elképesztő, hogy egy nagyjából velünk hasonlóságú ország(területre és lakosságra), hogyan tud ennyi jó képességű labdarúgót kinevelni. Persze a bajnokság színvonala is jóval, de jóval az NB1 felett van, de nagyon ígéretes csapatuk van. Ugyan nem késztettük őket nagy erőkifejtésre, de a tudásukat megmutatták. Szerintem ez a csapat jóval erősebb, mint az Eb-győztes, pedig nem sok helyen változott.
25 év alatt olyan játékosaik vannak, akikkel meghatározó válogatott lehetnek az elkövetkező tornákon. Cedric(25), Semedo(23), Guerreiro(23), W. Carvalho(24), A. Gomes(23), R. Sanches(19), J. Mario(24), A. Silva(21), B. Silva(22), G. Martins(21), Cancelo(22), Danilo(25).

André Silvát, Bernardo Silvát és Gelson Martinst szó nélkül elfogadnám a csapatba kiegészítésként.

Egyébként Mario az utóbbi időben nem mutatott fenomenális játékot, de ezen a meccsen is látszott, hogy mennyi esze van a játékhoz és milyen technikás. Nagyon finom kis játékos.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.26. 19:19 

Az EB-n nem vettek minket komolyan. Az EB hatására felkészültek/felkészülnek belőlünk. Ez látszott tegnap. Esélyünk sem volt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.26. 20:38 

Komax írta:
Az EB-n nem vettek minket komolyan. Az EB hatására felkészültek/felkészülnek belőlünk. Ez látszott tegnap. Esélyünk sem volt.

Sajnos nem is a mi szintünk. Jóval felettünk állnak. Ahogy a 33 éves Quaresma hülyét csinált a védőkből, azt rossz volt nézni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.27. 18:43 

Komax írta:
Az EB-n nem vettek minket komolyan.

Szerintem meg a portugálok az EB-n ellenünk voltak a mélypontjukon, és onnan kezdtek el egyre jobban játszani, majd a legjobb meccsüket a döntőben játszották.

Most meg csúcsformában van ez a portugál csapat. Ennyi.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.11.14. 08:50 

60 év után nem lesz ott az olasz válogatott a VB-n.

A svédek kibekkelték, olyan "olaszosan".

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1026 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Időzóna: UTC + 1 óra