Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: rszabolcs85, kiscivis, Tommy

brecsinho

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: brecsinho » 2017.10.12. 11:48

tabi.csaba írta:Hát azért Moriero többet tett az Interért ,mint Figo. Nem volt itt sem azért akkora spíler a Lajos.

Nem hiszem,hogy az volt a szempont ki tett többet az Interért,mert akkor Carlos és Baggio se került volna be. Szerintem a játékosok kvalitására is gondolt és azért Figo nem volt egy falábú ;)

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa » 2017.10.31. 14:04

Vicces ez a Ks(képes sport)
Kétszer írtam be nekik,hogy berakhatnának már egy Inter játékost Icardin kívül is erre múltkor Perisicet holnap meg Vecinot rakták be.

Nincs kedvetek nektek is beírni mondjuk egy Skriniar vagy egy Borja Valerot????

Tojgli

Hozzászólás Szerző: Tojgli » 2017.11.04. 22:41

Stadionkérdés:
INTER FC: 'YES' TO PIAZZA D'ARMI
Milan mayor, Giuseppe Sala, agreed with Inter FC: the football team will build its "village" at Piazza d'Armi.
The plan advanced by the Black and Blues is also to refurbish San Siro.

A kuzinokkal kapcsolatban:
The City Authority is discussing about the possibility to construct a sports plant: it was suggested that AC Milan may build its new property stadium at Rogoredo district.

"It was started a phase in which we are illustrating the city's potential areas to build a new stadium, but this check must be done in a short time. We need to understand if AC Milan really wants to build its own stadium, otherwise we will ask them to invest on San Siro" said the mayor.

"Rogoredo is a well-structured area between the exit of Milan Ring Road, the high speed national network and the subway" says the Councilor for Urban Planning Pierfrancesco Maran. "In this district, we are planning to invest a lot with new projects, including Milano Santa Giulia (see)".

In detail, the City Authority has indicated two areas so far:
* Public property > Porto di Mare
* Private property > area close to Medici del Vascello

'Porto di Mare would be the perfect place to build a great project: stadium, hotel, retail/dining areas, services and more.
Just imagine a tourist/fan that could take a train from Roma Termini or Firenze Santa Maria Novella station and reach Milano Rogoredo. Outside the station, he can find the new AC Milan stadium. The place would also be close to Milano Linate airport.'

Forrás: egy IThomas nevű felhasználó a nemzetközi Skyscraper fórumról. Ő erre a 2 forrásra hivatkozik:
http://milano.corriere.it/notizie/crona ... resh_ce-cp
http://www.ilgiornale.it/news/milano/sa ... 59233.html
Az ő eredeti hozzászólásait itt: http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... tcount=816 és itt: http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... count=1196

Az eredeti hozzászólásban térképen is megmutatja hol vannak ezek a területek.
A lényeg, hogy felhúznánk egy új edzőközpontot, orvosi központot, hotelt, stb-t nem messze a San Sirotól 45 hektáron és emellett még a stadion fel is újítanánk.
A Milannal kapcsolatban pedig az a helyzet, hogy a város vázolt nekik területeket ahová az új saját stadionjukat építhetik, máskülönben megkérik őket arra, hogy fektessenek be a San Siroba.
A továbbiakban a területekről írnak, de én nem ismerem Milánót, úgyhogy ezt a részt most nem írnám le. :D

Én személy szerint örülnék ezeknek a terveknek, mindkét csapat visszakerülhetne a méltó helyére és jó látni, hogy a város is támogatást ad ebben, nem úgy, mint Romában, ahol akadályozzák a Stadio della Roma felépítését. 5-10 év múlva már jó lenne ha a nagy csapatok(Inter, Napoli, Roma, Milan, Lazio, Fiorentina) mind megfelelő infrastrukturálisan háttérrel és új/felújított saját stadionnal rendelkeznének. A Serie A nekem mindig is kedvesebb volt, mint a Premier League, de megfelelő fejlődésre csak így van lehetősége a ligának.
Törekvések mindegyik felsorolt csapat részéről vannak úgyhogy hajrá!

Stankov

Hozzászólás Szerző: Stankov » 2017.11.05. 11:31

Dárdai NSO-s interjújából a fia becserélése kapcsán:
"A nagyapa és az unoka megy a szamárral, ráülnek mindketten. Micsoda állatkínzás, mondják a falubeliek. Erre leszáll a gyerek, úgy mennek tovább: szívtelen az öreg, mondják nekik, ő utazik, a gyerek gyalogoljon? Erre cserélnek, megint beszólnak: mit képzel a kölyök, a nagyapja már öreg, mégis a gyerek utazik kényelmesen? Na, erre a hátukra veszik a szamarat, úgy mennek tovább – nézd már, megbolondultak, mondják rájuk"

H az embereknek semmi nem jó :D ,én nagyon bírom (a) Palit

Stankov

Hozzászólás Szerző: Stankov » 2017.11.14. 08:50

Kíváncsi vagyok h a tegnapi kiesés jár e majd valami komolyabb változtatással a klub csapatok részére.
Sosem szurkoltam az olasz válogatottnak,ha volt játékosunk akkor max nekik megh meg ne sérüljenek de ez azért durva.

Venturát meg nem is értem,itt egy csapat ami zsigerből tudja a 3 védőst erre kitalál valami egészen működés képtelen
valamit.

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2017.11.14. 17:15

Én sem tudtam drukkolni az olaszoknak, mindig tele volt bilanos meg gyuvés patkánnnyal, a gauchók mindig közelebb álltak hozzám : )

Ventura már a kinevezésekor is érdekes volt, semmi extrát nem csinált, középszerű olasz edző.
Ennek ellenére hanyatlóban van az olasz foci, már a 2012-es EB döntő is mázli volt, azóta meg lejtmenet.
Most hogy Chielliniék elhúznak, még gyengébb lesz a válogatott, nincsenek már világszinvonalú fiatal olasz futballisták.

Fan Gusto

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto » 2017.11.14. 18:44

Stankov írta:Kíváncsi vagyok h a tegnapi kiesés jár e majd valami komolyabb változtatással a klub csapatok részére.
Sosem szurkoltam az olasz válogatottnak,ha volt játékosunk akkor max nekik megh meg ne sérüljenek de ez azért durva.

Venturát meg nem is értem,itt egy csapat ami zsigerből tudja a 3 védőst erre kitalál valami egészen működés képtelen
valamit.

Igazad van, Ventura szerintem sem való olasz szövetségi kapitánynak, pláne, amikor "minden sarkon" Conte-k Allegri-k, Ancelotti-k, Marco Rossi-k (:D) szaladgálnak.
Viszont az is igaz, hogy Olaszországnak nem volt még sohasem ilyen gyenge csapata. Hol vannak már a Totti-k, Baggio-k, Del Piero-k, Pirlo-k és a hasonló fazonszabászok. A védelem stabil, középpályájuk alig van, pláne De Rossi nélkül. Immobile és Belotti pedig nem rosszak, de azért nem hasonlíthatóak Paolo Rossihoz, Vierihez vagy akár Filippo Inzaghihoz.

Nagyon kár azért, ami most történik az olasz focival, ahogy írtátok, tényleg lejtmenetben vannak és nagyon nehéz lesz ez megállítani, mert azok a tehetségek, akiket eddig megmentőnek kiáltottak ki nem igazán váltak be. Elég ha arra gondolunk, hogy a Berardi-Bernardeschi párost néhányan a Del Piero-Totti duóhoz hasonlították. Érdemes megnézni hogy hol tartott a két már visszavonult géniusz hasonló korban, mint a B-s kettős.

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2017.11.15. 20:29

Stankov írta:Kíváncsi vagyok h a tegnapi kiesés jár e majd valami komolyabb változtatással a klub csapatok részére.

valamit.
Végig néztem a meccset,és az volt az érzésem,hogy rossz felállásban játszik ez a csapat.Tény az is,hogy ma már nincsenek Totti,Vieri stb kaliberek,de ez az olasz csapat azért jobb a svédnél.Szerintem más szakemberrel tovább mentek volna.

lucky0

Hozzászólás Szerző: lucky0 » 2017.11.15. 22:10

vaskalap írta:

valamit.
Végig néztem a meccset,és az volt az érzésem,hogy rossz felállásban játszik ez a csapat.Tény az is,hogy ma már nincsenek Totti,Vieri stb kaliberek,de ez az olasz csapat azért jobb a svédnél.Szerintem más szakemberrel tovább mentek volna.

Egyetértek vaskalap kollégával...még én is jobban összeraktam volna ezt a olasz keretet illetve a kezdőt. Valóban nincsenek olyan fazonszabász, világklasszis olasz játékosok, de taktikában és csapatjátékban erősek mint mindig. Ami számomra érthetetlen volt, hogy Insigne abszolút nem kapott lehetőséget Venturától, holott sztem jelenleg az egyik ha nem a legjobb olasz játékos előrefelé. Marchisio is bőven elfért volna és De Rossinak is kezdenie kellett volna egy ilyen fontos mérkőzésen a rutin sokat jelent. Jorginho, Parolo, és Florenzi nem rossz játékosok de kb. ugyan azt tudják, nem tud egyik sem váratlant húzni, kulcspasszt adni. Annak örülök, hogy ezt a Darmiant nem igazoltuk le, mert kb. a japónk szintjén van, ha nem rosszabb. Folyamatosan rá jöttek ki a támadások, de csórikám nem tud beadni, cselezni meg végképp. Ha csak azon a poszton Insigne játszik, 2-0-ra nyernek az olaszok.

Süti

Hozzászólás Szerző: Süti » 2017.11.16. 22:00

Valaki tud abban segíteni, hogy hogyan lehet az inter.it oldalról a shopon keresztül a rendelést véglegesíteni?

Nem tudom elküldeni a rendelést, nem lehet Mo-ról rendelni?

R9.

Hozzászólás Szerző: R9. » 2017.11.17. 15:18

Süti írta:Valaki tud abban segíteni, hogy hogyan lehet az inter.it oldalról a shopon keresztül a rendelést véglegesíteni?

Nem tudom elküldeni a rendelést, nem lehet Mo-ról rendelni?

store.inter.it-re gondolsz?

Süti

Hozzászólás Szerző: Süti » 2017.11.17. 16:01

Igen, nem tudok utalni, valamiért blokkolja, mindent be tudok írni, nem tudom hogy miért?

Pinci

Hozzászólás Szerző: Pinci » 2017.11.17. 21:33

Süti írta:Igen, nem tudok utalni, valamiért blokkolja, mindent be tudok írni, nem tudom hogy miért?

Ha Chrome-ot használsz és automatikus a fordítás, kapcsold ki és eredeti nyelven véglegesítsd a fizetést.

Mazzola

Hozzászólás Szerző: Mazzola » 2017.11.18. 11:08

Számunkra az lenne az ideális ha ma mindkét rangadón ( Roma-Lazio és Napoli-Milan) döntetlen eredmény születne, nekünk pedig mindenképpen győzni, kell holnap az Atalanta ellen .

Süti

Hozzászólás Szerző: Süti » 2017.11.19. 16:09

Pinci írta:
Süti írta:Igen, nem tudok utalni, valamiért blokkolja, mindent be tudok írni, nem tudom hogy miért?

Ha Chrome-ot használsz és automatikus a fordítás, kapcsold ki és eredeti nyelven véglegesítsd a fizetést.

Köszönöm, megoldódott. :)

Akiloz88

Hozzászólás Szerző: Akiloz88 » 2017.11.19. 17:43

Valaki magyarázza már meg nekem: Kondogbia miért nem használta a góllövőcipőjét míg itt volt nálunk?

Süti

Hozzászólás Szerző: Süti » 2017.11.20. 08:43

Akiloz88 írta:Valaki magyarázza már meg nekem: Kondogbia miért nem használta a góllövőcipőjét míg itt volt nálunk?

Még pár volt játékosunk esetében felmerülhetne ugyanez a kérdés. :)

Én nem haragszom rá, itt látványosan szenvedett, nagy volt rá a kabát, nem nagyon értette a játékot.

Inkább menjenek akik ennyire nem váltak be, mint hogy itt bomlasszanak.

RenciDavid

Hozzászólás Szerző: RenciDavid » 2017.11.20. 09:40

Akiloz88 írta:Valaki magyarázza már meg nekem: Kondogbia miért nem használta a góllövőcipőjét míg itt volt nálunk?

Úgy tűnik a spanyol bajnokság fekszik neki. Reméljük lesz annyira jó, hogy lehívja az opciót a Valencia.

camest

Hozzászólás Szerző: camest » 2017.11.23. 22:16

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa » 2017.11.26. 22:45

Azért a mi idén a Milánnál történt az több mint pofáraesés.
Augusztusban meg még sokan bajnokesélyesnek tartották.
16 pont van köztünk és a kuzinok között ez igen meredek.

Nso nem egy kérhetetlen szaklap,de a következőt írták:

“Jogos volt a végén a füttyszó a lelátókról, sorozatban negyedszer sem talált be odahaza a Milan a bajnokságban, erre csak 1984-ben és 2007-ben volt példa.” :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Festa 2017.11.26. 23:04-kor.

matyinter

Hozzászólás Szerző: matyinter » 2017.11.26. 23:02

Pedig mennyi irigykedés volt, akár itt is rájuk, hogy milyen jól igazolnak. :)
Egyelőre nagyon nincs rendben valami Milánó rondábbik felén. ;)

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2017.11.27. 08:26

matyinter írta:Pedig mennyi irigykedés volt, akár itt is rájuk, hogy milyen jól igazolnak. :)

Nyáron én is többször felhoztam őket példaként, és nem azért mert hirtelen BL erősségű csapatuk lett, hanem mert látszott az akarat, hogy fejlődni akarnak, és hogy a kínaiak ha kell igenis talicskázzák befelé a lóvét :D
Nálunk most jönnek az eredmények, de ez inkább a remekül dolgozó Spalletti érdeme, az igazolások közül Skriniar, Vecino, és Borja alaptag, az első kettő nagyon bevált, a spanyol nekem olyan semmilyen, de Spall rendszerébe beleillik, ez a lényeg.

Most várom azt hogy a hiányposztokra igazi minőség érkezzen, ha kell akkor drága pénzért is 8-)

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2017.12.02. 20:10

A sokat emlegetett Mustafi szépen elintézte az Arsenált a mu ellen.Le is cserélték.

BlueSky

Hozzászólás Szerző: BlueSky » 2017.12.04. 10:25

Egy haverom szerint Kondogbiat 50-60 m körül el fogja vinni egy psg,city,barca.
Tényleg ennyire jó lett?

gianluca

Hozzászólás Szerző: gianluca » 2017.12.04. 11:17

BlueSky írta:Egy haverom szerint Kondogbiat 50-60 m körül el fogja vinni egy psg,city,barca.
Tényleg ennyire jó lett?
Mino Raiolával pajtáskodsz? :D
A viccet félretéve, az a kérdés, hogy mi adjuk-e el ennyiért, vagy a Valencia. Másként megfogalmazva, kötelező az opciójuk rá? Emlékeim szerint nem. Akkor viszont hatalmas nagy biznisz lenne.

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi » 2017.12.04. 11:24

BlueSky írta:Egy haverom szerint Kondogbiat 50-60 m körül el fogja vinni egy psg,city,barca.
Tényleg ennyire jó lett?
Jó játékos csak nincs agya a taktikusabb olasz focihoz. Nem ide való. Még mindig ha meglátom azt a buta fejét a pályán kiráz a hideg :D

Mazzola

Hozzászólás Szerző: Mazzola » 2017.12.04. 11:29

Cupi írta:
Tényleg ennyire jó lett?
Jó játékos csak nincs agya a taktikusabb olasz focihoz. Nem ide való. Még mindig ha meglátom azt a buta fejét a pályán kiráz a hideg :D
Én mostanság ugyanezt érzem Joao Marioval kapcsolatban.
:cry:

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa » 2017.12.04. 12:21

Mazzola írta:
Cupi írta:
Tényleg ennyire jó lett?
Én mostanság ugyanezt érzem Joao Marioval kapcsolatban.
:cry:
Tavaly volt olyan időszak amikor a csapat legjobbja volt.
Most nagyon keveset játszik és ez meglátszott a tegnapi döntésein is.
Én még nem írnám le végleg és hosszú lesz az idény.

BlueSky

Hozzászólás Szerző: BlueSky » 2017.12.04. 13:04

gianluca írta:
Tényleg ennyire jó lett?
Mino Raiolával pajtáskodsz? :D
A viccet félretéve, az a kérdés, hogy mi adjuk-e el ennyiért, vagy a Valencia. Másként megfogalmazva, kötelező az opciójuk rá? Emlékeim szerint nem. Akkor viszont hatalmas nagy biznisz lenne.
Nem :) valencia fan (igen,ilyen is van)
Játszani nem láttam csak olvasom,hogy gólokat lő meg csapat egyik legjobbja.
Viszont érdekes,h még Spalletti is lemondott róla aki azért kihozta a gyengébbekből a maximimot.

Tojgli

Hozzászólás Szerző: Tojgli » 2017.12.04. 15:09

BlueSky írta: Nem :) valencia fan (igen,ilyen is van)
Játszani nem láttam csak olvasom,hogy gólokat lő meg csapat egyik legjobbja.
Viszont érdekes,h még Spalletti is lemondott róla aki azért kihozta a gyengébbekből a maximimot.
Én úgy tudom, hogy Spal pont számolt vele, de a francia mindenképp le akart lépni, ami meg is lepte Spallettit, mert valószínűleg nála kezdő lett volna.
Viszont lehet Kondog nem akart még egyszer olyan szezont, mint az előző 2 és inkább lelépett. Az öngólja után kezdett összeesni, ha jól emlékszem az edzést is megtagadta. Ezzel keresztülhúzva a Kopasz számításait. Végül lehet mindkét fél jól járt azzal, hogy lelépett, bár én kíváncsi lettem volna rá Spalletti kezei alatt, de hát nem így alakult.

Mazzola

Hozzászólás Szerző: Mazzola » 2017.12.08. 10:14

A csapat önfeledt Karácsonyi nótázása a szombat esti Derby előtt :

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ja-2607289

Zanetti Capitano a korábbi kórista szólista szerepét erre az alkalomra Nagatomora ruházta át . :D

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2017.12.08. 15:56

Óriási :P

Nagatomo itt is főszerepben :D

drtie

Hozzászólás Szerző: drtie » 2017.12.08. 16:44

:-)
Mondjuk átjön az is, hogy "saját indíttatásból" vettek fel csokornyakkendőt és énekeltek. De ennek így van igazi sármja. :D

matyinter

Hozzászólás Szerző: matyinter » 2017.12.08. 23:32

Nekem nagyon tetszik, ez egy igazi összekovácsoló erő, persze az igazi, az ez: https://www.youtube.com/watch?v=-s87qYUy6MU , amit sűrűn felemlegetek újra, és újra :D

JJ5

Hozzászólás Szerző: JJ5 » 2017.12.10. 19:30

Azt hiszem a múltkor elkezdett rovat: "Az fiktív igazolásaink, akik végül mégsem nálunk kötöttek ki, de utólag nem bánjuk(ritka)" :D újabb névvel bővült Lindelöf személyében. ;) Aki ugye 35 milláért ment a MU-ba, de alig-alig játszik pedig nem egy Ferdinandot kell kiszorítania.. :lol:

JJ5

Hozzászólás Szerző: JJ5 » 2017.12.10. 19:30

Azt hiszem a múltkor elkezdett rovat: "Az fiktív igazolásaink, akik végül mégsem nálunk kötöttek ki, de utólag nem bánjuk(ritka)" :D újabb névvel bővült Lindelöf személyében. ;) Aki ugye 35 milláért ment a MU-ba, de alig-alig játszik pedig nem egy Ferdinandot kell kiszorítania.. :lol:

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2017.12.10. 19:36

Mangala ma nem volt rossz a Cityben,bár igaz észmunkát nem kellett végeznie.

DaNi

Hozzászólás Szerző: DaNi » 2017.12.10. 20:11

JJ5 írta:Azt hiszem a múltkor elkezdett rovat: "Az fiktív igazolásaink, akik végül mégsem nálunk kötöttek ki, de utólag nem bánjuk(ritka)" :D újabb névvel bővült Lindelöf személyében. ;) Aki ugye 35 milláért ment a MU-ba, de alig-alig játszik pedig nem egy Ferdinandot kell kiszorítania.. :lol:
Általában a gyengébb bajnokságokból érkező játékosoknak sok idő kell mire felveszi egy erősebb bajnokság ritmusát ha egyáltalán sikerül valaha is, ezért kockázatos az ilyen bajnokságokból játékost venni, a legtöbbnek nagyobb a füstje mint a lángja.

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2018.01.30. 15:48

Erről az Icardi love story-ról tud valaki valami pontosat?

matrix23

Hozzászólás Szerző: matrix23 » 2018.01.31. 08:37

Valakinek van valami infója, hogy Gnoukourival mi a helyzet? Azt tudom, hogy visszakerült Udineből szívproblémák miatt. Lehet róla tudni mikor térhet vissza, és hogy mi a tervünk vele. Azon a pár meccsen amin láttam biztató volt. Kiegészítő embernek bőven elférne.

JJ5

Hozzászólás Szerző: JJ5 » 2018.02.01. 23:56

vaskalap írta:
2018.01.30. 15:48
Erről az Icardi love story-ról tud valaki valami pontosat?
http://sempreinter.com/2018/02/01/diffi ... ls-injury/

Itt van róla pár sor.. Az kimaradt belőle, hogy új sérója is lett az Instája alapján XD

Baggio85

Hozzászólás Szerző: Baggio85 » 2018.02.05. 18:07

Nekem az a problémám, hogy beszélünk a felszínről, a felszínen lévő problémákról, mert nyilván másba nem látunk bele. Évek óta latolgatjuk, hogy ki legyen az edző, ki legyen az új igazolás.
Szerintem a legnagyobb probléma az, hogy egy gyökértelen klub, csapat lett a jelenlegi INTER sajnos. Mióta Moratti eladta a klubot, az aktuális tulajdonosnak sosem volt szívügye a csapat, sosem látott mást a csapatban, mint üzletet és pénzt. Az összes játékos elment, aki valalmi módon kötődött volna a klubhoz és jelenleg csak 1-2 olyan van, akiben legalább a magja megvan, hogy ez kialakuljon benne (Icardi, Miranda, Handanovic...).
Moratti heti 3-4 nap ott volt az edzéseken, tudták, hogy imádja a klubot, nem érdekelte mennyit pénzt tolt már bele, és mennyit kell majd legközelebb.
Egyedüliként Zanetti maradt a csapat közelében, dehát elég bábszerepet tölt be sajnos, de legalább még ő ott van...
Én két lehetőséget látok: hátha Zhang jr. meglátja a szépségét ennek az egész dolognak és benne is kialakul valami kötődés a klub iránt, talán akkor hosszú távon Ő tud majd segíteni. A másik meg, hogy nagyon komolyan el kell kezdeni interista srácokat játszatni a csapatban. Akik ott nőttek fel, akiknek sokat jelent a klub.
Jelenleg sajnos csak a szurkolók azok, akik úgy szeretik a klubot, ahogy régen. Ez az egy nem változott csak az évek során.

Mazzola

Hozzászólás Szerző: Mazzola » 2018.02.05. 20:13

Baggio85 írta:
2018.02.05. 18:07

Szerintem a legnagyobb probléma az, hogy egy gyökértelen klub, csapat lett a jelenlegi INTER sajnos. Mióta Moratti eladta a klubot, az aktuális tulajdonosnak sosem volt szívügye a csapat, sosem látott mást a csapatban, mint üzletet és pénzt.
A fentiekkel teljesen egyetértek, annál is inkább mivel bizonyára nem lehet a véletlen műve,hogy a Serie A -t vezető mindhárom csapatnak köztiszteletben álló OLASZ családok sarja a többségi tulajdonosa és elnöke (Napoli - de Laurentis, Juventus - Agnelli, Lazio - Lotito). Ezek az elnökök kb olyan szintén szerethetik a saját csapatukat ( mint a Moratti család az újkori Intert) ,hogy képesek hosszú távra tervezve sokszor erőn felül is mindent megadni a csapatnak. Na ez az amit a külföldi tulajdonosoktól (legalábbis a jelenlegi olasz közegben), jelenleg nem lehet elvárni. :oops:

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2018.02.05. 23:47

Mazzola írta:
2018.02.05. 20:13
Baggio85 írta:
2018.02.05. 18:07

Szerintem a legnagyobb probléma az, hogy egy gyökértelen klub, csapat lett a jelenlegi INTER sajnos. Mióta Moratti eladta a klubot, az aktuális tulajdonosnak sosem volt szívügye a csapat, sosem látott mást a csapatban, mint üzletet és pénzt.
A fentiekkel teljesen egyetértek, annál is inkább mivel bizonyára nem lehet a véletlen műve,hogy a Serie A -t vezető mindhárom csapatnak köztiszteletben álló OLASZ családok sarja a többségi tulajdonosa és elnöke (Napoli - de Laurentis, Juventus - Agnelli, Lazio - Lotito). Ezek az elnökök kb olyan szintén szerethetik a saját csapatukat ( mint a Moratti család az újkori Intert) ,hogy képesek hosszú távra tervezve sokszor erőn felül is mindent megadni a csapatnak. Na ez az amit a külföldi tulajdonosoktól (legalábbis a jelenlegi olasz közegben), jelenleg nem lehet elvárni. :oops:
Ha jól tudom a rabruhások többségi tulajdonosa egy befektető csoport,melynek tagja az agnelli család is,és a kinevezett elnök AA.De lényegében erős a klubban a családi kötődés,mégha kicsit más is a helyzet,mint a Napoli,Lazio duónál.

Marco

Hozzászólás Szerző: Marco » 2018.02.09. 17:25

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
A NYOLCADDÖNTŐ PÁROSÍTÁSA (ÁGRAJZ SZERINT)
Bayern München–Real Madrid
Chelsea–Feyenoord

Tottenham Hotspur–Monaco
Porto–Salzburg

Manchester City–Internazionale
Liverpool–Manchester United

Paris Saint-Germain–Barcelona
Atlético Madrid–Basel

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2018.02.09. 21:09

Az egyik szemem sír,a másik nevet...

JJ5

Hozzászólás Szerző: JJ5 » 2018.02.25. 21:11

Közben folytatnám egy korábbi topicomat, amit az "Ausilio hűdeszar" ellenpólusaként hoztam létre! :lol: alias "játékosok, akiket végül nem igazoltunk le és végül jól is tettük"
2 új név: Dragovic és Schick. Emlékszem Dragovic körül is mekkora hype volt, aztán semmi extra nem lett belőle. Schick meg most a Roma-Milan kapcsán jutott eszembe: ugye a kínaiak nyáron megvétózták és milyen jól tették szerintem! Egész évben sérülésekkel küszködött, van 400 perce, gólja/gólpassza nincs. A Roma meg ugye közel 40 millióért vette meg.

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa » 2018.02.26. 08:16

A Roma miatt ha érdemtelenül,de még mindig negyedikek vagyunk.
Rafinha és Karamoh beépítésével lehetne esélyünk.
A Milán ellen nem izgulok mert ott biztosan nem lesz gond a motivációval.

Abel15

Hozzászólás Szerző: Abel15 » 2018.02.26. 11:29

Nem avval kéne foglalkozni,hogy a konkurensek betlizzenek,ha nem magunkkal,hogy nyerjünk!!! :evil: :(

Süti

Hozzászólás Szerző: Süti » 2018.02.27. 08:59

Abel15 írta:
2018.02.26. 11:29
Nem avval kéne foglalkozni,hogy a konkurensek betlizzenek,ha nem magunkkal,hogy nyerjünk!!! :evil: :(
Ez így van, teljesen felesleges azzal foglalkozni, amíg ilyen formában van a csapat.

Válasz küldése