Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: kiscivis, rszabolcs85, Tommy, internaZIOnaLe

vaskalap

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

De Pault nézte valaki az Udinesében?Sokat nem nyújthatott,simán kikaptak.

lucky0

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

vaskalap írta:
2019.01.26. 21:27
Néztem a mai meccset és engem nem győzött meg sőt! A jelenlegi szélsőinknél nem hogy jobb de talán még a szintjüket sem üti meg! Korábban is figyeltem már nem csak a mai meccs alapján gondolom így!

internaZIOnaLe

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

lucky0 írta:
2019.01.26. 22:24
vaskalap írta:
Néztem a mai meccset és engem nem győzött meg sőt! A jelenlegi szélsőinknél nem hogy jobb de talán még a szintjüket sem üti meg! Korábban is figyeltem már nem csak a mai meccs alapján gondolom így!
Dettó így gondolom

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi »

De Paul egy kozepszer....fogalmam sincs mit akarunk vele

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

gondolom annyit hogy az ujsagot irjak le 200x a De Paul es Inter szokapcsolatot, igy amig a media ezen csamcsog, nyugodtan lehet targyalni a valodi celpontjainkkal (lasd Soares v Carrasco neve)

Ezert is vagyok ugy Interfan hireivel, hogy leirja hogy X mar nagyon kozel meg hogy Y-nal kesz minden, mikozben ezek nagyon nagy tobbsege csak eltereleskent van a hirekben, meg hogy lehessen Ausilioekat szidni, hogy milyen kretenek hogy X es Y a celpontunk ;)

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tovabbra is Perisictol hangos a sajto.
Tavozni akar mindenaron, azonnal, az ugynoke mar megegeyzett az Arsenalal, es jeleztek az Inter fele engedjek el.
Edzesmunkaja borzaszto volt a heten, es a csapatarsaival szemben is tiszteletnul viselkedett.
Nem profi modjara viselkedik, es egyaltalan nem foglalkozik mar az Interrel.
Mind a tavozo szandekat, mind a nem profi viselkedeset megerositette Spalletti.
Aki elmondta, az ajto nyitva van, de fizetni kell erte.

Itt kezdodnek a bajok.
Mert Perisic balhezik, ugynoke mar mindenben megegyezett, de az Arsenal nem akar fizetni erte.
Csak kolcson + sima opcio.

Ujsagriok es csapathoz kozel allo forrasok szerint, a hirek, es Spalletti szavai utan, nehez elkepzelni hogy marad Perisic.
De mivel senki nem akar erte fizetni, ezert akarmit is akar, nem valoszinu hogy tavozik.
Min 25m-s kotelezo opciot akarunk.
De az Arsenal meg ennyit nem akar erte fizetni, sot semmenyit, mert csak sima opcioval akarjak.
Tul kockazatos igazolas lenne szamukra 25m-ert.

Ha ezek utan, es a Spalletti sajat nyilatkozata utan, a kezdobe teszi ma, az mindennek a legalja lesz.
Sajat magat is szembekopi azzal, valamint ami meg fontosabb a csapat szurkoloit.
De ahogy ismerem ezt a zsenit, Perisic biztos a kezdoben lesz, mert hazikedvenc...

interfan

vaskalap írta:
Lehet Perisicnel meg Candrevanal tobb, de toluk meg Dzsuzsi baratunk is tobb lenne, vagy egy tujafa is.
Egy kiegeszito ember szint.
Lehet az Udineben lott par golt, de latjuk ez Politano eseteben sem er semmit.
Kiegeszito embert, meg ilyen szintu jatekost venni 20-30m-ert, meg vicc ahogy van.
Arra ott van total ingyen Karamoh.
( Utolag is koszi erte es a Cancelo-Rafinha parosert Sabatininek)
Ide kezdoszintu, es kiemeledko szelsok kellenenek, mert ami evek ota ott van, az gyalazat.
Felesleges penzkiszoras lenne mar megint, kiegeszito embert venni 20-30m-ert.
Evek ota ezt csinaljuk, es mindig belesetalunk ujra.
Hatha most Marottaval vegre lesz egy kis esz a csapatnal.

interfan

Vrsaljko kapcsan az Inter, valamint egy fuggetlen orvoscsapat velemenye is az, hogy nem alkalmas az elsportra, ezert muteni kell.
Minimum 6-8 honap kihagyas, es ezzel az azonnali bucsut elerjuk amit regota szeretnenk.
Innentol az Atleticon a sor, akiknek az orvosi hetfon vizsgaljak meg.
Ahogy Spalletti elmondta, o az Atletico jatekosa, nekik kell donteni felole.

Ha az Atletico orvoscsapata is ezt mondja, akkor azonnal tavozik, amit ugye akartuk, es maradek fizeteset nem kell kifizetni, mivel alkalmatlan a szerzodese teljesitesere, igy megsporolunk 1,5m eurot.

Hirek szerint ezen eredmenyek kapcsan, Vrsaljko mar el is koszont a csapattol Appianoban, es holnap visszater Madridba.
Papiron az Inter jatekosa marad juni 30-ig, de a gyakorlatban mar Appianoba sem jon tobbet.
Csufos veget er az o igazolasa is.

Abel15

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Cupi írta:
2019.01.26. 22:34
Igazad van kolléga nem a mi szintűnk,úgy ahogy Barella se! :roll: Egy nudli mindkettő!!! :lol:
De a sassuoloba az a srác B betűs szélső nem jut eszembe a neve,akit meg akartunk venni háááát az is csak középszer!!! :|

lucky0

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Abel15 írta:
2019.01.27. 09:18
Cupi írta:
2019.01.26. 22:34
Igazad van kolléga nem a mi szintűnk,úgy ahogy Barella se! :roll: Egy nudli mindkettő!!! :lol:
De a sassuoloba az a srác B betűs eszélső nem jut eszembe a neve,akit meg akartunk venni háááát az is csak középszer!!! :|
Berardira gondolsz szerintem! Hát ami azt illeti nagyon jól indult a srác de megtorpant a fejlődésben, szerintem neki váltani kellett volna mert azért volt benne kakaó, nagyon jó statjai voltak!

mike

Hozzászólás Szerző: mike »

De Paul sztem sem jelentene minosegi elorelepest.
Hagynunk kellene ezt a szelsos jatekot.
Politanot birom, de BL szinten nem megoldas, Perisic, Candreva szinten, Keita meg eselyt sem kapott eddig.

Kb 3-4 szelsot kellene venni
(Politanot es Keitat is ki kell fizetni).

Vagy hozunk egy edzot aki atallna vegre 2 csatarra. Es a 3-4 szelso helyett veszunk neki egy igazi minosegi tamado kp-t, egy belso kp-t es egy csatart.

En ezt a masodik verziot valasztanam.

Abel15

Igen, Berardira gondoltam!!!
Köszi!!! ;)

Inter101

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Lehet hogy Vrsalko és Perisic ügye között van összefüggés??
Amúgy így utólag Perisic nem tette oda magát ebben a szezonban egyáltalán, mondjuk magunk között de ugyanezt érzem Naingolannal is, pályán van de a Rómában felszantotta a gyepet itt meg lodorog!! Érdemes volt őt hozni Rafinha helyett!!
Visszaterve Perisicre úgy tudom hogy az Arsenalnal ugyanaz a gond mint nálunk, nincs pénz vagy ha úgy tetszik nem akarnak/tudnak költeni!
Forza INTER!!!

Abel15

A Milán hogy fizethetett ki 30 mill. a lengyelért???Pjontek vagy ki? :roll:

interfan

mike írta:
2019.01.27. 10:40
Politanot birom, de BL szinten nem megoldas, Perisic, Candreva szinten, Keita meg eselyt sem kapott eddig.

Vagy hozunk egy edzot aki atallna vegre 2 csatarra. Es a 3-4 szelso helyett veszunk neki egy igazi minosegi tamado kp-t, egy belso kp-t es egy csatart.

Az a helyzet, hogy teljesen igazad van.
Jelenlegi szelsoink nem tenyezok semmilyen szinten.
Ha Scudetto, es BL-ben barmilyen eredmeny lenne a cel, ahhoz min 3 minosegi szelso kellene.
Ez meg kb 120m lenne min...
Karamoh visszajon, ingyen, ok.
De ennyi...
Jelenlegi szelsoinkkel eredmeny nem lesz, ezt mar a vezetoink is eszrevettek.
3 minosegi szelso meg finoman szolva sem lenne olcso...

Lehet emiatt is minden adott a Conte fele 3-5-2-re?

mike

interfan írta:
2019.01.27. 11:17

Igen, ilyesmire akartam en is celozgatni.
De 2 csatarnal sem muszaj 3 vedovel jatszani. Rombusz kp is lehet, vagy akarmi, csak felejtsuk mar el hogy a szelrol beadasokon kivul semmi mas nem letezik......

Mar 20 eve lejart az a futball, amit mi 3-4 eve eroltetunk. Raadasul ez olaszorszagban mindig is stilus idegen volt.

interfan

mike írta:
2019.01.27. 11:24
interfan írta:
2019.01.27. 11:17

Igen, ilyesmire akartam en is celozgatni.
De 2 csatarnal sem muszaj 3 vedovel jatszani. Rombusz kp is lehet, vagy akarmi, csak felejtsuk mar el hogy a szelrol beadasokon kivul semmi mas nem letezik......

Mar 20 eve lejart az a futball, amit mi 3-4 eve eroltetunk. Raadasul ez olaszorszagban mindig is stilus idegen volt.
En megmondom oszinten nem szeretem a 3 vedot, sosem szerettem, es sosem fogom.
De a keretet sokkal egyszerubb ahhoz igazitani, mint a szelsos taktikahoz.
Amihez 3 klasszis kellene, min 120m.

Meg nekem nagyon ugy tunik, keszulunk is a 3 vedore.
De Vrij alapok alapja.
Skriniar hosszabbit.
Godin meg 6m-s fizuval nem a padra fog jonni.
Valamint Bastoni akit 30m-ert vettunk, es kiemelkedot hoz a Parmaban, jon vissza.
4 nem rossz KH, tok ingyen.
Ez eleg beszedes.
Szoval ez nalam nagyon a 3 vedot vetiti elore.

vaskalap

Abel15 írta:
2019.01.27. 10:57
Plusz a brazilért is kipengettek 35-öt.Akkor a szigorítás,hogy is van velük,mert tudtommal 2020 ig nem igazolhatnak csak annyit amennyit eladnak.

interfan

vaskalap írta:
2019.01.27. 11:47
Abel15 írta:
2019.01.27. 10:57
Plusz a brazilért is kipengettek 35-öt.Akkor a szigorítás,hogy is van velük,mert tudtommal 2020 ig nem igazolhatnak csak annyit amennyit eladnak.
Amennyiben nem nevezik az Europai Kupakra, abban az esetben az UEFA-nak semmi koze hozza.
A SA csak az Europai kupakra vonatkozik.

Mi is leigazolhattuk volna Mbappet is, ha nem nevezzuk a BL-re.

interfan

Az Arsenal letett Perisic megszerzeserol, mivel nem akarnak erte fizetni, tul kockaztosank itelik meg ot 25-30m-ert.
Malcom az uj celpontjuk.

Igy Perisic akarmekkora balhet is csinal, es roppant ideges, nincs ajanlat, nincs tavozas.
Nyaron folyt kov...

ricsinter

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

mike írta:

Ezzel az a baj, hogy még mindig annyira hiànyos a keretünk, hogy akármilyen formàcióhoz mélyen a zsebbe kéne nyúlni.

Oké, hogy 3 szélső kéne a jelenlegi taktikába, viszont egy 3-5-2-höz meg kp-ből kéne bevásàrolni, minimum 3-at... Brozovicon kívül mindenki használhatatlan, szóval akkor meg oda kéne elkölteni egy rakat pènzt, plusz ehhez a taktikához még egy komolyabb minőségű, kicsit technikásabb, visszavont ék sem árt, ami megint nem egy olcsó mulatság. És akkor a wingback posztról nem is esett szó, amihez megint kellene némi változtatás.

Sajnos az ilyen latolgatásoknál jön elő, hogy mennyire pocsékul költöttük el, az utóbbi évek pénzét :(

R9.

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta:
2019.01.27. 11:55
Az Arsenal letett Perisic megszerzeserol, mivel nem akarnak erte fizetni, tul kockaztosank itelik meg ot 25-30m-ert.
Malcom az uj celpontjuk.

Igy Perisic akarmekkora balhet is csinal, es roppant ideges, nincs ajanlat, nincs tavozas.
Nyaron folyt kov...
ha ezek utan ma kezdeni fog akkor a mesternel tenyleg nincsenek rendben a dolgok :D

mike

ricsinter írta:
2019.01.27. 12:02

Sajnos az ilyen latolgatásoknál jön elő, hogy mennyire pocsékul költöttük el, az utóbbi évek pénzét :(
Sajnos ez igy van, minden formaciohoz lyukas a csapat. Kozben elment 3 ev alatt vagy 200 millio olyanokra akik nem javitottak a helyzeten.

Spalletti szavara en mar nem koltenek penzt, nyaron jojjon vmi alkotokepes edzo es akkor nyuljunk igazan zsebbe.
Kotsog juves de ha Conte lesz, az is oke, csak haladjunk mar vegre.

sly89

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Szerintem a Perisic és Naingollan ügy is jól mutatja, hogy milyen hozzáállás van itt sokaknál és mentálisan mennyire felkészültek az Inter játékosok, és miért vagyunk sikertelenek évek óta.

Akinek ilyen hozzáállása van, annak az ifi csapatban kellene edzenie, ott talán lenne idejuk gondolkodni, semmi keresnivalójuk az első csapat közelében. Ha Spallettinek lenne esze, nem nevezné őket a meccsekre, nem hogy pályára küldeni alapemberként ha ennyit jelent nekik az, hogy az Interben játszhatnak. Inkább játszon helyettuk egy ifi játékos csereként aki sokat hibázhat ugyan, de hajt.

Szerintem az, hogy ez a két ember ennyi meccset játszik, rossz üzenetet mutat a többi játékos felé, hiszen ők bármit megtehetnek, mégis lehetőséget kapnak. Nem tudom, miért kell ennyire ragaszkodni hozzájuk.

interfan

Total OFF itt, de erdemes elolvasni.

http://www.origo.hu/sport/futball/20190 ... nited.html

interfan

sly89 írta:
2019.01.27. 12:43
Szerintem a Perisic és Naingollan ügy is jól mutatja, hogy milyen hozzáállás van itt sokaknál és mentálisan mennyire felkészültek az Inter játékosok, és miért vagyunk sikertelenek évek óta.

Akinek ilyen hozzáállása van, annak az ifi csapatban kellene edzenie, ott talán lenne idejuk gondolkodni, semmi keresnivalójuk az első csapat közelében. Ha Spallettinek lenne esze, nem nevezné őket a meccsekre, nem hogy pályára küldeni alapemberként ha ennyit jelent nekik az, hogy az Interben játszhatnak. Inkább játszon helyettuk egy ifi játékos csereként aki sokat hibázhat ugyan, de hajt.

Szerintem az, hogy ez a két ember ennyi meccset játszik, rossz üzenetet mutat a többi játékos felé, hiszen ők bármit megtehetnek, mégis lehetőséget kapnak. Nem tudom, miért kell ennyire ragaszkodni hozzájuk.
Tokeletesen osszefoglatad.
Minden szavaddal egyetertek.
Amig ilyen jatekosok lesznek itt, addig ne varjunk semmi elorelepest.

vaskalap

interfan írta:
2019.01.27. 12:47
Total OFF itt, de erdemes elolvasni.

http://www.origo.hu/sport/futball/20190 ... nited.html
A lényeg,hogy miért is nem ért el kiemelkedő eredményt,szerintem ebben a mondatban van:"A játékosokat is gyakran buzdítja taktikai gondolkodásra, de közelebbi kapcsolatot nem hajlandó kialakítani velük, mivel csak katonaként tekint rájuk".Hiába a foci 100%-os ismerete,aki nem tud a játékosokkal bánni,az el van veszve.Legalább ugyan olyan fontos hatni a játékosokra pszichésen(ha nem fontosabb!),mint a focit érteni.

alwin91

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta:
2019.01.27. 11:55
Malcom az uj celpontjuk.

Nyaron folyt kov...
Tekintve, hogy nem robbantottunk bankot érte (18 misi ha jól emlékszem), lehet egy szerződésbontással sem járnánk rosszabbul, mert a fizetése roppant magas. Annál rosszabb nincs, mint hogy itt maradjon és a szar játéka ellenére a Kopasz a kezdőbe tegye.

alwin91

mike írta:

Szerintem az összes támadónkra igaz - így Politanora is, hogy sokkal többet tud, mint amennyit most látunk tőle, Spalletti szar taktikája miatt.
Nem véletlen, hogy az utóbbi időben egy játékos sem forrott ki nálunk Icardin kívül a sok szar edző alatt.

interfan

Tobb szakerto szerint is, ha ezek utan marad Perisic, az mindenki szamara katasztrofalis lesz.
Az Internek is, neki is, a csapattarsaknak is.
Mindenki az eladasat akarja.

Gazzetta szerint a targyalasok folyamatban vannak.
A SkySport szerint pedig az Arsenal emelt az osszegen.
5m euro a kolcsonert azonnal, es 40m-s sima opcio.
Mi tovabbra is kotelezo opciot akarunk, es min 25m-t.
Ahogy az olaszok irjak, "forro a palya" ez ugyben is, es targyalnak a felek.

Perisicnek az Arsenal evi 7m-s fizetes ajanlatot tett, amit orommel el is fogadott.
Ugynoke folyamatosan probal hatni az Inter vezetesre, engedjek el.
(MU-Perisic ugy 2.0)

Kozben Di Marzio szerint Carrasco kapcsan, felajanlottuk Candreva teljes jatekjogat.
Kolcson + sima opcio + Candreva = Carrasco az ajanlatunk.
Carrasco felesege pedig elmondta, erkezetek ajanlatok, de meg nem irtak ala semmit.
Kina egy mas kultura, es nagyon nehez nekik tavol a csaladtol, es a baratoktol.
Elmondta, meglatjuk mi tortenik, lehet visszaternek Europaba.

Perisic a kozossegi mediaban is folytatja az Inter ellenes viselkedeset.
Szinte az osszes Interes kepet letorolte az Instagramrol, valamint letiltotta a kommenteket a kepei alatt.

vaskalap

Az 5 mill-es kölcsön+sima 40 m opciót én már elfogadnám,így legalább fél évig biztos nem látjuk.

alwin91

vaskalap írta:
2019.01.27. 16:40
Az 5 mill-es kölcsön+sima 40 m opciót én már elfogadnám,így legalább fél évig biztos nem látjuk.
Na jó, de ez kb olyan kölcsön+opció, mint amiket mi kötünk. "adják ide olcsón idén, aztán a szezon végén úgy sem vesszük meg, mert találunk majd jobbat..."

RenciDavid

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Én úgy látom, hogy a szakmai stáb nincs tisztában vele, hogy mikor kell venni és eladni. Több probléma is abból adódik, hogy rosszkor vettünk meg egy játékost (Nainggolan) és rosszkor adtunk el (Perisic). Utóbbit a VB után simán el lehetett volna passzolni, lehetett volna venni az árából akár egy jobb játékost is és most nem lennénk ekkora szarban.
Marotta érkezésével remélhetőleg ezek a problémák megoldódnak.

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa »

RenciDavid írta:
2019.01.27. 17:04
Én úgy látom, hogy a szakmai stáb nincs tisztában vele, hogy mikor kell venni és eladni. Több probléma is abból adódik, hogy rosszkor vettünk meg egy játékost (Nainggolan) és rosszkor adtunk el (Perisic). Utóbbit a VB után simán el lehetett volna passzolni, lehetett volna venni az árából akár egy jobb játékost is és most nem lennénk ekkora szarban.
Marotta érkezésével remélhetőleg ezek a problémák megoldódnak.
Ebben igazat adok neked.Sajnos túlságosan emocinális döntések születnek és nem racionálisak.
4 nagyon izgalmas nap következik.
Mondjuk egy profi játékostó ez a nem játszom mert nincs kedvem teljesen érhetetlen.
Persze ilyen máshol is lehet mint annak idején Tevez nem akar beállni a Citybe Mancini kérésére.

Audipower

Hozzászólás Szerző: Audipower »

interfan írta:
2019.01.27. 15:50
Tobb szakerto szerint is, ha ezek utan marad Perisic, az mindenki szamara katasztrofalis lesz.
Az Internek is, neki is, a csapattarsaknak is.
Mindenki az eladasat akarja.

Gazzetta szerint a targyalasok folyamatban vannak.
A SkySport szerint pedig az Arsenal emelt az osszegen.
5m euro a kolcsonert azonnal, es 40m-s sima opcio.
Mi tovabbra is kotelezo opciot akarunk, es min 25m-t.
Ahogy az olaszok irjak, "forro a palya" ez ugyben is, es targyalnak a felek.

Perisicnek az Arsenal evi 7m-s fizetes ajanlatot tett, amit orommel el is fogadott.
Ugynoke folyamatosan probal hatni az Inter vezetesre, engedjek el.
(MU-Perisic ugy 2.0)

Kozben Di Marzio szerint Carrasco kapcsan, felajanlottuk Candreva teljes jatekjogat.
Kolcson + sima opcio + Candreva = Carrasco az ajanlatunk.
Carrasco felesege pedig elmondta, erkezetek ajanlatok, de meg nem irtak ala semmit.
Kina egy mas kultura, es nagyon nehez nekik tavol a csaladtol, es a baratoktol.
Elmondta, meglatjuk mi tortenik, lehet visszaternek Europaba.

Perisic a kozossegi mediaban is folytatja az Inter ellenes viselkedeset.
Szinte az osszes Interes kepet letorolte az Instagramrol, valamint letiltotta a kommenteket a kepei alatt.
Adná az Isten, hogy ezt a nyomorék horvátot elboltoljuk. Egy ifista is többet nyújtana tőle. Igazán "profi" módon áll hozzá a dolgokhoz. :? . Csak lezülleszti az egész csapatot a viselkedésével.
5M € kölcsön + 40 M € sima opció, azonnal el kell fogadni.

Ha Carrasco-ért tényleg ez az ajánlatunk, akkor sajnos a kínaiak kb. kinevetik az Inter-t és visszadobják az ajánlatot.
Egy pénzes kínai csapatnak nem létszükséglet a pénz. Azért örülnék tőle, ha a másik nagy "kedvencemtől" Candreva-tól is megszabadulnánk.

interfan

Marotta elmondta, Perisic kozolte a vezetoseggel, tavozni akar.
Ha egy jatekos lelkileg mar nem a csapat tagja, akkor ertekelni kell az utodlas kerdeset.
Tiszteletben tartjuk Perisic donteset, es azon leszunk hogy olyan megoldas szulessen, ami mindenki szamara jo.
Kovetkezo napokban lesz fejlemeny.

Carrasco erdekel minket, es targyalunk erte, megtortentek a kapcsolat felvetelek.
De amig nincsenek konkret dolgok, addig nem beszel tobbet az ugyrol.

segogabor

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Perisic távozása után pezsgőt lehetne bontani az biztos.Egy undorító patkány. Hihetetlenül gyenge teljesítmény amit nyújtott idén is. Másodszor játssza el a hisztit,mert valaki érdeklődik felőle. Sajnos ez az évünk eddig csak a botrányokról szól és még csoda ,hogy itt tartunk. Nindzsa után a Icardi saga, most meg ez a Perisic botrány . Vasajtó opció katasztrófa stb.Rafinha és Cancelo meg nem tartása ...
Zaniolo közben szárnyal Romában. Egy dolgot már most elkezdhetnénk. Bízni a fiataljainkban. Mert az Inter szív nagyon ritka a csapatunkban. Ide Zanettik,Materazzik,Recobák,Julio Cezarak,Cambiassok kellenek. Olyan játékosok akik élnek-halnak az Interért. Mert pár játékos van ilyen jelenleg a keretben.

Fan Gusto

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta:
2019.01.27. 18:03
Ha egy jatekos lelkileg mar nem a csapat tagja, akkor ertekelni kell az utodlas kerdeset.
Tiszteletben tartjuk Perisic donteset, es azon leszunk hogy olyan megoldas szulessen, ami mindenki szamara jo.

Carrasco erdekel minket, es targyalunk erte, megtortentek a kapcsolat felvetelek.
Akkor lennénk bajban, ha nem érkezne senki Perkó helyére... akkor a szélén még vékonyabbak lennénk.

Süti

Hozzászólás Szerző: Süti »

Fan Gusto írta:
2019.01.27. 18:54
Akkor lennénk bajban, ha nem érkezne senki Perkó helyére... akkor a szélén még vékonyabbak lennénk.
Attól tartok ez az idei szezon esetében már nem oszt és nem szoroz.

Félek jön a szokásos összeomlás.

Nagy nulla ez a csapat.

interfan

Fan Gusto írta:
interfan írta:

Carrasco ugynoke Milanoban van, es folyamatos a targyalas az Interrel.
Valamint probalnank megoldast talalni a Kinaiak fele, hogy elengdjek ot az Interbe.

Ha nem is jon senki Perisic helyere, akkor is csak nyertunk, mert elhuzott ez a vilagi kreten.
Keita pedig vegre bizonyithatna.

Dirtylt

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

Néha fájdalmas, amit a stáb csinál, ha ez igaz!

https://index.hu/sport/futball/2019/01/ ... i_dominik/

Festa

Fan Gusto írta:
interfan írta:

Ha mindenki egészséges akkor Keita ,Icardi és Politano hármas kezdjen.
Carrasco ha jön oké,de egy kicsit fegyelmezetlen.Ilyen emberből meg már van itt ilyen elég.
Amennyiben mégis jön szurkolok neki,hogy a szebbik arcát mutassa. ;)

interfan

Tovabbra is gozerovel targyalunk az Arsenallal, valamint az uj szelso jeloltunkkel.

Mint tudjuk Perisic tavozni akar, ezt megerositette Marotta es Spalletti is.
Perisic nem edz sehogy, nem akar itt lenni, nem akar jatszani, nem akar mar semmit az Intertol.
Ezt szinten megerositettek vezetoink.

Arsenal 5m kolcson + 35m-s sima opciot hivatalos ajanlatot tett.
Perisic mar reg megallapodott veluk, evi 7m-s fizuban, ezert csinalja a hisztit megint, hogy engedjuk el.

Viszont akarunk egy uj szelsot, aki Carrasco, ezt szinten megerositette Marotta.
De Carrascoert fizetni kell, ezert nem eleg szamunkra az Arsenal ajanlata.

Harom opcio van jelen pillantban, amik kapcsan jelenleg is targyalunk az Arsenalal:

- A verzio:
Az Arsenal kifizeti az altalunk kert 25m-t azonnal.
Mi pedig ebbol a penzbol, elhozzuk Carrascot.

- B verzio:
Az Arsenal emeli a sima kolcsonert eddig ajanlott 5m-t, az altalunk kert 15m-ra.
Ennek ertelmeben 15m kolcson + 15m-s sima opcioval menne Perisic.
Mi pedig ugyanezzel az ajanlattal allnank elo Carrascoert.

- C verzio:
Egy az egyben kolcsoncsere Perisic-Ozil.
Melynek ertelmben mindket csapatnak opcios joga lenne.
Perisicert 35m, Ozil 30m-s sima opcioval.
De Ozil 10m-s fizetesenek a felelt az Arsenal kellje allja nyarig.
Magyarul felevre 5m lenne Ozil fizetse, mi ebbol 2,5m-t fizetnenk, tobbit az Arsenal.

Mindharom lehetosben az Arsenal terfelen a labda, nekik kell donteni.

Festa

Carrasco és a kínai kapcsolat.
Volt kint balhéja is valemylik csapattársával.Szerintem megbánta már ő,hogy kiszerződött.
Szerintem óriási esély van,hogy ő jön a héten.

Öziltól is szabadulni akarnak.
Meglátjuk.Egyik játékos se a fegyelmezetségérol híres.

Nem védem Spalletit,mert megvannak a korlátai,de ha nem jön azonnal valaki a helyére akkor
kár kirúgni.Nem kell megint egy 10meccsre Piloli vagy Ranieri..
Ha Conte most jön akkor Ok.Olyan kell akinek tekintélye van ez világos.

interfan

Festa írta:
2019.01.28. 12:40
Carrasco és a kínai kapcsolat.
Volt kint balhéja is valemylik csapattársával.Szerintem megbánta már ő,hogy kiszerződött.
Szerintem óriási esély van,hogy ő jön a héten.

Öziltól is szabadulni akarnak.
Meglátjuk.Egyik játékos se a fegyelmezetségérol híres.

Nem védem Spalletit,mert megvannak a korlátai,de ha nem jön azonnal valaki a helyére akkor
kár kirúgni.Nem kell megint egy 10meccsre Piloli vagy Ranieri..
Ha Conte most jön akkor Ok.Olyan kell akinek tekintélye van ez világos.
De szep is lenne Carrasco.
Talan tul szep hogy igaz legyen.

Ami meg szebb lenne, sot mar alom kategoria, ha ettol a kreten horvattol megszabadulnank vegre.
Pezsgobontos szitu lenne.

Conte most nem fog leulni.
O nyartol akarja kezdeni az epitkezest, azokkal akikre szamit.
Nem akar egy olyan csapatot atvenni, aminek a fele itt sem lesz mar jovore.

Sajnos ideiglenest megoldas nyarig kb lehetetlen talalni...

zesha

Hozzászólás Szerző: zesha »

interfan írta:
2019.01.28. 12:43
Deja vum van! Ugyanezt írtad Keitara is nyáron, aztán tessék. Ne igyunk előre a medve bőrére. Majd ha letesz valamit itt is, akkor mondhatjuk, hogy tul szép, hogy igaz legyen. Azért Carrasco nem egy epikusan nagy név maradjunk annyiban.

interfan

zesha írta:
2019.01.28. 13:06
interfan írta:
2019.01.28. 12:43
Deja vum van! Ugyanezt írtad Keitara is nyáron, aztán tessék. Ne igyunk előre a medve bőrére. Majd ha letesz valamit itt is, akkor mondhatjuk, hogy tul szép, hogy igaz legyen. Azért Carrasco nem egy epikusan nagy név maradjunk annyiban.
Aztan tessek?
Ezt nem ertem...

Amennyit jatszott Keita, annyi perc utan is a 3. legeredmenyesebb jatekosunk.
767 perc, ami kb 8,5 teljes meccsnek felel meg.
8,5 meccs = 4 gol + 3 golpassz, azert nem olyan rossz mutato.
Boven lenne benne potencial, amint az kiderult, ha jatszott.

mike

interfan írta:
2019.01.28. 12:28
Egy az egyben kolcsoncsere Perisic-Ozil.
Melynek ertelmben mindket csapatnak opcios joga lenne.
Perisicert 35m, Ozil 30m-s sima opcioval.
Én már ebben a cserében is benne lennék.
Özilt egyáltalán nem bírom, de Perisicnek már nem vesszük hasznát, eddig is jobb lett volna ha Keita játszik a bal oldalon.
Özil talán rúgatna pár gólt a támadókkal, aztán ha nem jön be, leléphet a nyáron, Perisic meg hátha megtáltosodna az ágyusoknál, és perkálnának érte (lásd: Kondogbia esete a Valenciánál.).

zesha

Hozzászólás Szerző: zesha »

Az, hogy van benne potenciál és amit a pályán mutat az két különböző dolog. Értem én, hogy véded magad, de nem véletlen, hogy nagy valószínűséggel Keita sem marad a csapatnál.
Én csak arra akartam rávilágítani, hogy Keitara is mint nagy sztárigazolást írogattad, aztán ahhoz képest messze nem az.
Várjuk ki a végét! Ha tényleg jön és jól teljesít, akkor majd lehet írogatni, addig csak legyünk szkeptikusak, mert az utóbbi időben ezek az igazolások, amik így lettel beharangozva szinte mind besültek

interfan

zesha írta:
2019.01.28. 13:41
Az, hogy van benne potenciál és amit a pályán mutat az két különböző dolog. Értem én, hogy véded magad, de nem véletlen, hogy nagy valószínűséggel Keita sem marad a csapatnál.
Én csak arra akartam rávilágítani, hogy Keitara is mint nagy sztárigazolást írogattad, aztán ahhoz képest messze nem az.
Várjuk ki a végét! Ha tényleg jön és jól teljesít, akkor majd lehet írogatni, addig csak legyünk szkeptikusak, mert az utóbbi időben ezek az igazolások, amik így lettel beharangozva szinte mind besültek
En ertem amit mondasz, el is fogadom.
Mert senki nem tudhatja, hogy Carrasconak is nem tett e be ez a 2 ev Kinaban.
Fuggetlenul attol, hogy pl az Atleticoban klasszis volt.

Viszont Keita kapcsan nem ertek egyet.
Pont a palyan mutatott teljesitmenye kapcsan.
Az alapjan pont hogy azt mutatja, hogy jo vetel volt.
Alig jatszott, megis 4 gol 3 golpassz.
Icardin es Martinezen kivul, o az egyetlen jatekos, aki kepes meccseket eldonteni, es akikben megfelelo lehetoseggel boven 10+ gol lenne.

Az mar megint mas kerdes hogy marad e.
Mert szerintem sem fog.
3 vedohoz nem szelsok kellenek.

Válasz küldése