Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: rszabolcs85, Tommy, kiscivis, internaZIOnaLe

alwin91

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 » 2018.08.29. 07:00

Festa írta:
2018.08.22. 14:20
matyinter írta:
2018.08.22. 14:00
interfan írta:
2018.08.22. 12:56
Rafinha 1,5m kolcson + 23,5m-s sima opcioval lesz a Betis jatekosa.

....
Érdekes, nekünk még csak azonnal fizetve, legalább 35 millióért adták volna.
Ez így nem túl kerek...
Nagyképű klub ez a Barca is mint a Reál.
Remélem az Atlético idén mindegyiket odaveri.
Rafinha és Cancelo személyében a tavaszi szezon 2legjobb játékosát vesztettük el.
Nálam ez a mercato csak 7-es.A középpálya ertelmesmrészén hatalmas lyuk tátong.
Valahol igazuk van sajnos. Megegyeztünk velük egy árban a kölcsön után, teljesen bevált a játékos, de nekiálltunk kuncsorogni. Iszonyatosan bánom amúgy, tegyük hozzá, dönthetett volna úgy a klub, hogy nem a Ninját hozza...De majd meglátjuk, kivel jártunk volna jobban.

zesha

Hozzászólás Szerző: zesha » 2018.08.29. 12:53

Állítólag Mourinho egy esetleges hétvégi vereséggel fel is állhat a kispadról.
Nagyon remélem, hogy nem hozzák vissza. Volt egy nagyon sikeres múlt vele, lényegében a klub egyik legnagyobb edzője lett, kár lenne lerombolni az itteni szobrát, ahogy tette ezt a Chelseanél.
Hihetetlen mennyire mélyen van az ember. Szinte minden játékosával rossz a viszonya, képtelen megújulni és nálam már bőven nem top 10 edző.
Biztos, hogy horror áron jönne ide és szinte abban is biztos vagyok, hogy belebukna jelenleg ebbe is. (talán 1-2 év kihagyás jót tenni neki)

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa » 2018.08.29. 13:19

zesha írta:
2018.08.29. 12:53
Állítólag Mourinho egy esetleges hétvégi vereséggel fel is állhat a kispadról.
Nagyon remélem, hogy nem hozzák vissza. Volt egy nagyon sikeres múlt vele, lényegében a klub egyik legnagyobb edzője lett, kár lenne lerombolni az itteni szobrát, ahogy tette ezt a Chelseanél.
Hihetetlen mennyire mélyen van az ember. Szinte minden játékosával rossz a viszonya, képtelen megújulni és nálam már bőven nem top 10 edző.
Biztos, hogy horror áron jönne ide és szinte abban is biztos vagyok, hogy belebukna jelenleg ebbe is. (talán 1-2 év kihagyás jót tenni neki)
Ez a Mourinho már nem az a Mourinho aki tőlünk elment.
Simeone vagy Klopnak tágra nyitnák az ajtót,de JM-nek inkább pihenni kéne.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.08.29. 17:21

Azert Mourinhot igy leirni tobb mint vicc...
A vilag egyik legjobb edzojerol beszelunk.
Mi is anno majdnem kiestunk oktoberbe a BL 32 kozt, majd majusba BL gyozelmet unnepeltunk.

Na meg az hogy nem kene ide...
Mert aztan Spalletti, vagy barki mas jelenleg a Seria A-ban jobb.
Fenyevekre van tole kb Spalletti.

Ket kezem osszetennem, ha Mourinho vagy Conte lenne az edzonk.
Top 5 edzo mindketto a vilagon.

RenciDavid

Hozzászólás Szerző: RenciDavid » 2018.08.29. 18:52

Az angol lapok egyértelműen azt írják, hogy Mou számára sorsdöntő a következő meccs, ha nem nyer a MU, akkor kirúgják.
Én imádom Mourinhot, de szerintem kiégett és egy évig nem kellene csapatot vállalnia, hanem pihennie kéne és kiértékelni a dolgokat.
Ha most váltanánk, akkor inkább Conte.

R9.

Hozzászólás Szerző: R9. » 2018.08.29. 19:07

en azonnal visszahoznam bar penz nincs ra szoval mind1 :D

zesha

Hozzászólás Szerző: zesha » 2018.08.29. 19:17

interfan írta:
2018.08.29. 17:21
Volt! Real óta eltört nála valami. Totál ki van égve szerencsétlen. Jelenleg több kárt, mint hasznot hozna a csapatnak, főként a horvát magot és Icardit ismerve.
Én elhiszem Interfan, hogy szereted Joset, de a jelenben ő már nemhogy nem top5, de még top10 közé sem igazán fér be.
Nem véletlen, hogy mindenki fellélegzett a Realnál, Chelseanél amikor elment és most az MU-nál is hasonló a helyzet, pedig a Chelnél is félistenként tekintettek rá...

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.08.29. 19:28

zesha írta:
2018.08.29. 19:17
interfan írta:
2018.08.29. 17:21
Volt! Real óta eltört nála valami. Totál ki van égve szerencsétlen. Jelenleg több kárt, mint hasznot hozna a csapatnak, főként a horvát magot és Icardit ismerve.
Én elhiszem Interfan, hogy szereted Joset, de a jelenben ő már nemhogy nem top5, de még top10 közé sem igazán fér be.
Nem véletlen, hogy mindenki fellélegzett a Realnál, Chelseanél amikor elment és most az MU-nál is hasonló a helyzet, pedig a Chelnél is félistenként tekintettek rá...
Csak egy kerdes, Spalletti jobb tole szerinted?

Mert ha igen, akkor nincs tobb kerdesem...

Tavaly 2.hely, egy PL-ben, a vilag legerosebb bajnoksagaban.
Ahol 6 olyan csapat van, hogy ne is reszletezzuk.
2014-15 PL bajnoki gyozelem.
2016-17 EL gyozelem.
2017-18, 2.hely a PL-ben.
Es ez egy kiegett edzo....

Es ismetlem, lehet szarul allnak most, de mi is hogy alltuk 2009 oktobereben a BL csoportkorben.
Ha nincs az utolso perces forditas, kiesunk a BL-bol a 32 kozott.
Vegererdmenyt meg tudjuk, triplazas, es BL gyozelem.
Szoval ne irjuk le a MU-t es Mout meg...

zesha

Hozzászólás Szerző: zesha » 2018.08.29. 19:58

interfan írta:
2018.08.29. 19:28

Csak egy kerdes, Spalletti jobb tole szerinted?

Mert ha igen, akkor nincs tobb kerdesem...

Tavaly 2.hely, egy PL-ben, a vilag legerosebb bajnoksagaban.
Ahol 6 olyan csapat van, hogy ne is reszletezzuk.
2014-15 PL bajnoki gyozelem.
2016-17 EL gyozelem.
2017-18, 2.hely a PL-ben.
Es ez egy kiegett edzo....

Es ismetlem, lehet szarul allnak most, de mi is hogy alltuk 2009 oktobereben a BL csoportkorben.
Ha nincs az utolso perces forditas, kiesunk a BL-bol a 32 kozott.
Vegererdmenyt meg tudjuk, triplazas, es BL gyozelem.
Szoval ne irjuk le a MU-t es Mout meg...

Na ha már előjött a lekezelő stílus, akkor légyszíves írrd már meg, hogy hol írtam vagy utaltam ré, hogy Spal jobb?
Egyszerűen kiégett Mourinho es ezt nem csak én állítom! Realt romokban hagyta ott, Chelseanal a játékosok szó szerint kirúgatták. Jelenleg MU-nál nem tudni mi történik! Hiába a tavalyi 2. hely Mou elköltött több százmillió fontot és mindezért összehozta ezt a sort!
Nyilatkozataiból és rá lehet jönni, hogy valami nagyon nem kerek nála. Egyszerűen képtelen elviselni, hogy ez az álljunk be a busszal taktika 2018-ban már nem működik, vagy szerinted ilyen költekezés után és olyan játékosállományok után amit kapott a BL nélküliség neki oké? Zidane egy olyan Reallal triplazott a BLben, ami állítom, hogy papíron gyengébb volt, mint ami Jose kezei alatt volt, de erősebb biztos, hogy nem.
Tetszik vagy sem, neki tényleg egy kis pihenő tenne a legjobbat

bodimiki7

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 » 2018.08.29. 20:00

Nem jobb Spalletti, de Mourinho meg már régen nem olyan jó, hogy megérje rá minden feltétel nélkül cserélni. A statisztikák után nézz bele egy-két United meccsbe, egyből nem lesz nézhetetlen szar az Inter játéka, vagy kérdezd meg azon csapatok szurkolóit, ahol a 3. évét megkezdte José, hogy mi a véleményük róla. Nekik beírhatod ezeket a statisztikákat, ki is fognak röhögni.

Teljes off:

3. évére egészen visszafejlődött alatta a csapat, persze lehet a körülményeket és az United igencsak középszerű erőkből álló keretét hibáztatni, de az ilyenekért is bizony a menedzser a hibás. Bármennyire is nem érint közvetlenül minket, attól még ugyanúgy igaz.

Szerinted egy top5 edzőnek az évek óta a jollyjoker, hogy Fellainit felküldi irányítóba/támadóba, hogy fejelje le a labdákat? Egy Evertonban lehet, hogy ez belefér, egy United-nél nem annyira hiszem, pláne nem azért mert ez nem tűzoltó jelleggel csinálja, hanem már hosszú ideje.

Meddő vita, te így látod, mi többen máshogy.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.08.29. 20:03

bodimiki7 írta:
2018.08.29. 20:00
Nem jobb Spalletti, de Mourinho meg már régen nem olyan jó, hogy megérje rá minden feltétel nélkül cserélni. A statisztikák után nézz bele egy-két United meccsbe, egyből nem lesz nézhetetlen szar az Inter játéka, vagy kérdezd meg azon csapatok szurkolóit, ahol a 3. évét megkezdte José, hogy mi a véleményük róla. Nekik beírhatod ezeket a statisztikákat, ki is fognak röhögni.

Teljes off:

3. évére egészen visszafejlődött alatta a csapat, persze lehet a körülményeket és az United igencsak középszerű erőkből álló keretét hibáztatni, de az ilyenekért is bizony a menedzser a hibás. Bármennyire is nem érint közvetlenül minket, attól még ugyanúgy igaz.

Szerinted egy top5 edzőnek az évek óta a jollyjoker, hogy Fellainit felküldi irányítóba/támadóba, hogy fejelje le a labdákat? Egy Evertonban lehet, hogy ez belefér, egy United-nél nem annyira hiszem, pláne nem azért mert ez nem tűzoltó jelleggel csinálja, hanem már hosszú ideje.

Meddő vita, te így látod, mi többen máshogy.
Egyik legjobb baratom 15 eve MU szurkolo.
Napi rendszereseggel meg az edzeseket is koveti, MU klubokkba jar, helyi szurkoloi kozosseg resze.
Szoval eleg jol ismerem a MU szurkolok velemenyet.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.08.29. 20:04

Persze ebben total igazad van Zesha, valami nem stimmel Mou korul.
Ehhez ketseg nem ferhet.
Azzal is egyetertek, hogy raferne a pihenno.
Viszont en belole siman kinezem, hogy valami elindul, es vegul iden is eler valamit.

Ettol fuggetlenul, jobb lenne ha kirugnak most.
Mi erjuk el a 2-3.helyet.
Nyaron pedig eldonthetjuk, Conte vagy Mourinho jojjon a padra. ;)
Szep kis alom, remeljuk igy is lesz. :)

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.08.29. 20:18

Azzal meg neked van igazad Miki kollega, hogy ez egy meddo vita.
Ugyanugy mint pl az, kinek kik a vilag legjobb edzoi.

Nekem pl a vilag 3 legjobb edzoje:
Simeone, Pochettino, Conte.

De biztos vagyok benne, hogy sokaknal a Guardiola, Klopp, Zidane harmas a legjobb.
Szinten biztos sokaknal Allegri, Ancelotti, Heynckes, Mourinho, Deschamp, Low, sor is benne lenne.

Szoval ez total izlesek es pofonok.
Jo lenne jovore elerni oda, hogy ilyen top-top, azaz a vilag elit edzoire legyen eselyunk.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.08.30. 13:25

Holnap zarulnak a kulfoldi mercatok is.
Hirek szerint Mario marad, mivel Spalletti megprobalja felepiteni.

Viszont Karamoh valoszinu tavozik.

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa » 2018.08.30. 14:00

Nagyon remélem,hogy Karamoh csak kölcsönbe megy.
Tehetséges ,de most túl sokan vannak elől.

Mariot meg annyira kéne felépíteni,hogy januárban eladható legyen.
Szerintem az olasz bajnokságról tett nyilatkozatai után neki nincs visszaút.
Majd egy Empoli ellen bejön csereként.

internaZIOnaLe

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe » 2018.08.30. 14:43

Remélem marad Karamoh. Inkább Candreva menjen valamerre és a kis francia kapja meg azokat a játékperceket.

Amugy ha pl Keita lesérül Politano lesz az egy szem szélsönk és Candreva maradna cserének mindkét szélre....hagyjuk már. Maradnia kell. Én nagYon csípem😉

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.08.30. 14:58

internaZIOnaLe írta:
2018.08.30. 14:43
Remélem marad Karamoh. Inkább Candreva menjen valamerre és a kis francia kapja meg azokat a játékperceket.

Amugy ha pl Keita lesérül Politano lesz az egy szem szélsönk és Candreva maradna cserének mindkét szélre....hagyjuk már. Maradnia kell. Én nagYon csípem😉
Total egyetertek.
En nagyon nem fogok orulni, ha tenyleg tavozik.
Keita-Perisic kezdo, ez ok, sot minoseg.
De a padon Politano-Candreva, hat erre mit lehet mondani.
Sokkal-sokkal nyugodtabb lennek, ha Karamoh lenne ott.
Candrevabol elegem van, de sajnos maradni fog.

Csak egy dolgot tudok remelni, Karamoh jovore meg inkabb kesz jatekoskent ter vissza.

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa » 2018.08.30. 23:04

Részlet a mai Modric interjúból:

A pénteki átigazolási határidőig elmegy a Real Madridból, vagy most már inkább marad?
– Mindig is maradni akartam, boldog vagyok, hogy a világ legjobb csapatában játszhatok, folytatni akarom Real-játékosként, és újabb címeket nyerni.

No komment.. :cry:

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2018.08.31. 09:07

Kit erdekel egy margit jatekos nyilatkozata:DD
Egeszsegere:)

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.08.31. 09:16

Festa írta:
2018.08.30. 23:04

A pénteki átigazolási határidőig elmegy a Real Madridból, vagy most már inkább marad?
– Mindig is maradni akartam, boldog vagyok, hogy a világ legjobb csapatában játszhatok, folytatni akarom Real-játékosként, és újabb címeket nyerni.

Semmi szukseg 100 eves jatekosra, nem kell nyugdijas jatekos 200m-ert.
Aldom az eget hogy nem jott.

Emberileg meg milyen, az a masik resze.
No komment az ember...

Jo helyen van ott, a kozelunkbe ne jojjon.
Tegyuk felre azt a 200m-t, es jovore mi is robbanthatunk egy jo korban levo, es nem a csucson tullevo, vilagklasszisszal.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.08.31. 09:31

BL lista kapcsan tovabbra is ugy allunk mint eddig.
20 jatekost nevezetunk + 2 sajat neveltet.
Berni, Di Gennaro, es par ifista kozul kerul majd ki a 2 sajat nevelt.

Biztosan nem lesz nevezve Dalbert es Mario, valamint a ma tavozo Karamoh.
Valamint vagy Gagliardini, vagy Vecino is kimarad.
Valamint kerdeses Politano nevezese is.

Ezaltal igy nezhet ki:

- Bevetel: 99m

- Kiadas:
Skriniar 20m
Vrsaljko 6,5m
Gag/Vecino 22-24m
Borja 5,5m
Nainggolan 38m
Keita 5m
Martinez 16m

Ez kb 15m-s minusz lenne, amit ha minden igaz enged az UEFA.
Megprobaljuk elerni, hogy 20m-s minuszt is engedjenek, ezaltal juni 30-ig eladasokkal visszadolgoznank ezt.

Igy nezhet ki a lista:

Handa, Padelli, Berni, Di Gennaro

D'Ambro, Vrsaljko, Asamoah, Zappa

DeVrij, Skriniar, Miranda, Ranocchia

Brozovic, Nainggolan, Borja, Vecino/Gag

Keita, Perisic, Candreva

Icardi, Martinez

ibrahimovics

Hozzászólás Szerző: ibrahimovics » 2018.08.31. 12:01

ooo Elfelejtettem mit akartam írni........ :lol:
Ja igen. Minden idők legnagyobb edzőjéről a véleményem.
- Mielőtt Madridba ment, nem volt rajta nyomás, vagy elvárás. Nem primadonnákkal dolgozott és soha senki nem mondta meg neki mit csináljon. Akkor is úgy beszélt, mint most. A játékosai mindenhol szerették, hallgattak rá, mindenki beállt a sorba és hittek benne. Ő vitte fel a klubokat a csúcsra.
- Mikor elment Madridba nyomás és elvárás volt rajta, primadonnákkal dolgozott és aki tudott keresztbe tett neki.
Mindenki elvárta, hogy triplázást csináljon ott is, ám senki sem hallgatott rá. Gondolom cr7 is kis király volt akár messzi meg az a sok sztárocska is. Ha Cr7-nek azt mondta nem vagy elég jó szerintem csak motiválni akarta ám nem működött ott semmi igazán.
A sajtó is szétszedte, játékosai elárulták stb.
- A Második Chelsea időszakban mikor "hazament" Ne feledjük el bajnokságot nyert velük (ismét).
Ő ugyanaz volt továbbra is.
Aztán a következő évben mindenki elkezdte bojkottálni és szerintem ennek az ápolócsajnak van hozzá valami köze akivel televolt a média. Abramoviccsal is megromlott a viszonya valamiért plusz szerintem mindenki érezte, hogy a Unitedbe vágyik.
- Hát a Unitedre vágyott, a United pedig rá meg is kapta. Tudjuk mi történik most ott. Van ott két jó játékos meg egy viszonylag jó kapus. Az összes többi középszer örökölt játékos méregdrága áron vásárolva akiket nem ő kért. Mégis sokkal jobb eredményt ért el, mint az elődjei a korábbi Ferguson utódok. Mourinho nélkül ez a keret kb 10-helyre hivatott. Sokkal erősebbek a riválisok náluk és a keretük is mélyebb mégis ezzel a cserepad csapattal Trófeát szerzett.

Véleményem szerint Mourinho jöjjön, mert nem változott meg. De csak úgy, ha most elküldik és kipiheni magát és mondjuk csak tavasszal jönne.

bali06

Hozzászólás Szerző: bali06 » 2018.08.31. 12:19

ibrahimovics írta:
2018.08.31. 12:01
ooo Elfelejtettem mit akartam írni........ :lol:
Ja igen. Minden idők legnagyobb edzőjéről a véleményem.
- Mielőtt Madridba ment, nem volt rajta nyomás, vagy elvárás. Nem primadonnákkal dolgozott és soha senki nem mondta meg neki mit csináljon. Akkor is úgy beszélt, mint most. A játékosai mindenhol szerették, hallgattak rá, mindenki beállt a sorba és hittek benne. Ő vitte fel a klubokat a csúcsra.
- Mikor elment Madridba nyomás és elvárás volt rajta, primadonnákkal dolgozott és aki tudott keresztbe tett neki.
Mindenki elvárta, hogy triplázást csináljon ott is, ám senki sem hallgatott rá. Gondolom cr7 is kis király volt akár messzi meg az a sok sztárocska is. Ha Cr7-nek azt mondta nem vagy elég jó szerintem csak motiválni akarta ám nem működött ott semmi igazán.
A sajtó is szétszedte, játékosai elárulták stb.
- A Második Chelsea időszakban mikor "hazament" Ne feledjük el bajnokságot nyert velük (ismét).
Ő ugyanaz volt továbbra is.
Aztán a következő évben mindenki elkezdte bojkottálni és szerintem ennek az ápolócsajnak van hozzá valami köze akivel televolt a média. Abramoviccsal is megromlott a viszonya valamiért plusz szerintem mindenki érezte, hogy a Unitedbe vágyik.
- Hát a Unitedre vágyott, a United pedig rá meg is kapta. Tudjuk mi történik most ott. Van ott két jó játékos meg egy viszonylag jó kapus. Az összes többi középszer örökölt játékos méregdrága áron vásárolva akiket nem ő kért. Mégis sokkal jobb eredményt ért el, mint az elődjei a korábbi Ferguson utódok. Mourinho nélkül ez a keret kb 10-helyre hivatott. Sokkal erősebbek a riválisok náluk és a keretük is mélyebb mégis ezzel a cserepad csapattal Trófeát szerzett.

Véleményem szerint Mourinho jöjjön, mert nem változott meg. De csak úgy, ha most elküldik és kipiheni magát és mondjuk csak tavasszal jönne.
Örökölt játékosok 380 millió fontért? 😃 Pogba, Sanchez, Bailly, Lindelöf, Fred, Matic. Ezek már mind az ő emberei és nem tudja őket használni. Eljárt felette az idő. Köszönjük, a triplázást de ide már ne jöjjön lerombolni az emlékét.

R9.

Hozzászólás Szerző: R9. » 2018.08.31. 12:57

osszetehetnenk a kezunket ha jonne

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2018.08.31. 14:20

Josét istenitem, teny a legutobbi kalandjai nem sikerultek, de en tuti lefosnam a bokam ha visszahoznank :)

Rola el tudom hinni hogy térdig zebravérben gázolna, visszaadná végre azt az Inter eleterzest ami mar olyan regota hianyzik.
Remelem egyszer osszejon a dolog.
Simeone es Mourinho, ok ketten AZ Inter edzok nalam:)
Fura de meglehetosen azonos a futballgondolkodasuk is.

alwin91

Hozzászólás Szerző: alwin91 » 2018.08.31. 17:27

Perez eléggé berágott ránk:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ot-2655617

Jó lenne véget érne ez a bűvészkedés az igazolások terén, mert senki sem lesz hajlandó bizniszelni velünk...

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2018.08.31. 21:21

Festa írta:

Ahogy korábban már írtam,az Inter csak egy eszköz volt fizetési igényei kielégítésére.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.08.31. 21:31

Megvan az utolso tavozonk, ezaltal vegleg lezarult a mercatonk.
Karamoh a Bordeaux kolcson jatekosa lett.

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem » 2018.08.31. 22:14

vaskalap írta:
2018.08.31. 21:21
Festa írta:

Ahogy korábban már írtam,az Inter csak egy eszköz volt fizetési igényei kielégítésére.
vagy csak miután nem igazolt el, eleg ertelmetlen lenne duzzogni kezdenie; azert a Realban játszani nem olyan hudeszar helyzet, se igy, se ugy..

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.09.01. 08:06

A mercato vegleges merlege igy zaras utan:

Erkezett:

- Nainggolan 38m
- Martinez 16m
- Vrsaljko 6,5m (+ 17,5m-s opcio)
- Keita 5m (+5m bonusz, es 35m-s opcio)
- Politano 5m (+20m-s opcio)
- Asamoah ingyen
- De Vrij ingyen
- Mario kolcsonbol vissza

Tavozott:

- Kondogbia 25m
- Santon 9,5m
- Vailetti 7,5m
- Radu 7,5m
- Bettela 7m
- Eder 5,7m
- Carraro 5m
- Odgaard 5m
- Zaniolo 4,5m
- Puscas 3,3m
- Nagatomo 2,5m
- Manaj 2m
- Biabiany 1,5m
- Bardi 1m
- Forte, Ze Turbo, Longo, Belloni, Bonetto 2m
- Dimarco, Pinamonti kolcson + sima opcio
- Karamoh, Emmers, Bakayoko, Rivas, Bastoni, Di Gregorio sima kolcson
- Rafinha, Cancelo, Lopez kolcsonbol vissza
- Gnokouri, Camara, Gaiola szerzodesbontas

- Kiadas: 70,5m
- Bevetel: 89m

Dirtylt

Hozzászólás Szerző: Dirtylt » 2018.09.01. 08:49

vaskalap írta:
2018.08.31. 21:21
Festa írta:

Részesedést akart CR felszabadult fizetéséből.

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2018.09.01. 10:17

interfan írta:
2018.09.01. 08:06
A mercato vegleges merlege igy zaras utan:

Erkezett:

- Nainggolan 38m
- Martinez 16m
- Vrsaljko 6,5m (+ 17,5m-s opcio)
- Keita 5m (+5m bonusz, es 35m-s opcio)
- Politano 5m (+20m-s opcio)
- Asamoah ingyen
- De Vrij ingyen
- Mario kolcsonbol vissza

Tavozott:

- Kondogbia 25m
- Santon 9,5m
- Vailetti 7,5m
- Radu 7,5m
- Bettela 7m
- Eder 5,7m
- Carraro 5m
- Odgaard 5m
- Zaniolo 4,5m
- Puscas 3,3m
- Nagatomo 2,5m
- Manaj 2m
- Biabiany 1,5m
- Bardi 1m
- Forte, Ze Turbo, Longo, Belloni, Bonetto 2m
- Dimarco, Pinamonti kolcson + sima opcio
- Karamoh, Emmers, Bakayoko, Rivas, Bastoni, Di Gregorio sima kolcson
- Rafinha, Cancelo, Lopez kolcsonbol vissza
- Gnokouri, Camara, Gaiola szerzodesbontas

- Kiadas: 70,5m
- Bevetel: 89m
A középpályát jobban meg kellett volna erősíteni, de ezt leszámítva ez a nyár egy nagyon komoly bűvész mutatvány volt. Le a kalappal Pieróék előtt 8-)

Audipower

Hozzászólás Szerző: Audipower » 2018.09.01. 18:54

Ha jól olvastam Rafinha maradt a Barca-ban, végül nem ment kölcsönbe a Betis-be.
Állítólag télen megpróbáljuk visszahozni. Tud valaki erről valamit?

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... aio-286306

https://www.fcinternews.it/ex-nerazzurr ... lso-286208

https://www.fcinternews.it/copertina/cm ... ter-286289

Nagyon elférne nálunk. Nainggolan-t én nem tartom képesnek arra, hogy úgy összefogja a csapatot és forintos labdákat osztogasson, mint a kis brazil. Miután nagyban neki volt köszönhető a Bl-be jutás, nem ezt érdemelte volna.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.09.01. 19:35

Audipower írta:
2018.09.01. 18:54
Ha jól olvastam Rafinha maradt a Barca-ban, végül nem ment kölcsönbe a Betis-be.

Nagyon elférne nálunk. Nainggolan-t én nem tartom képesnek arra, hogy úgy összefogja a csapatot és forintos labdákat osztogasson, mint a kis brazil. Miután nagyban neki volt köszönhető a Bl-be jutás, nem ezt érdemelte volna.
Modriccal es Lavezzivel egyutt jonnek majd. :D :D

Süti

Hozzászólás Szerző: Süti » 2018.09.01. 21:02

Audipower írta:
Nainggolan-t én nem tartom képesnek arra, hogy úgy összefogja a csapatot és forintos labdákat osztogasson, mint a kis brazil. Miután nagyban neki volt köszönhető a Bl-be jutás, nem ezt érdemelte volna.
Ez nem túlzás egy kicsit?

Értem én, hogy szimpatikus Rafinha, szerintem is kár, hogy nem vásároltuk meg, de úgy beszélnek páran itt róla, mint egy Inter legendáról.

Az az igazság, hogy az érkezését követően komoly fizikai-állóképesség problémái voltak, nagyon érződött rajta a meccshiány, aztán szépen feljavult a teljesítménye, na de azért annyira nálam nem, hogy többre tartsam a játékát, mint Nainggolanét. :shock:

Aki ma az első meccsén be is köszönt. :)

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem » 2018.09.01. 21:10

interfan írta:
2018.09.01. 19:35
Audipower írta:

Modriccal es Lavezzivel egyutt jonnek majd. :D :D
szerezni fogok neked egy virtualis perselyt, es minden olyan megis bekovetkezo esemeny utan, amit ennyire gunyosan titulalsz lehetetlennek, "bedobhatsz" valamennyit..
nem lenne rossz pialas belole a vegen
:D

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.09.01. 21:42

Inkabb az olasz median "gyunyolodok.
Mert ok tenyleg kepesek ezt jatszani evekig.
Le sem irtam, es ossze sem szamoltam inkabb, hany "Modric jon telen" cikk volt aug 17 ota. :D :D

Amugy jo otlet kollega, mindenki jol jarna azzal amit irtal. :)

Inter101

Hozzászólás Szerző: Inter101 » 2018.09.02. 00:21

Süti írta:
2018.09.01. 21:02
Audipower írta:
Nainggolan-t én nem tartom képesnek arra, hogy úgy összefogja a csapatot és forintos labdákat osztogasson, mint a kis brazil. Miután nagyban neki volt köszönhető a Bl-be jutás, nem ezt érdemelte volna.
Ez nem túlzás egy kicsit?

Értem én, hogy szimpatikus Rafinha, szerintem is kár, hogy nem vásároltuk meg, de úgy beszélnek páran itt róla, mint egy Inter legendáról.

Az az igazság, hogy az érkezését követően komoly fizikai-állóképesség problémái voltak, nagyon érződött rajta a meccshiány, aztán szépen feljavult a teljesítménye, na de azért annyira nálam nem, hogy többre tartsam a játékát, mint Nainggolanét. :shock:

Aki ma az első meccsén be is köszönt. :)
AZ igazsag az hogy vele vagy inkabb miatta lett a tavalyi sablonos arc es jatek nelkuli Interbol egy egesz pofasan es markansan jatszo Inter. Nem Inter legenda hanem egy olyan jatekos akire a jovo Intere Icardival, SKriniarral es a tobbiekkel kiegeszitve epulhetett volna!
Ezzel szemben Naingolan bar egyertelmuen jo jatekos, megsem a jovo embere raadasul iranyitokent szerepeltetve kozel sem kepes ugy osszefogni es iranyitani egy csapatot ahogy azt egy iranyitotol elvarhato lenne, nem az o hibaja egyszeruen o nem ott a legjobb. Egyszoval a tavalyi mar osszeallt nem is rossz csapat lett ezaltal szet rombolva mindez azert hogy egy Naingolan hatha tud ugy jatszani mint egy mar bevalt jatekos.
Nekem egy iranyito ne rugdossa a golokat tomegevel mert nem feltetlen ez a dolga(persze nem baj ha golt lo!!) hanem adjon golpasszokat helyzeteket teremtsen de azt jo sokat, elkerje a labdat hatulrol, rengeteget mozogjon legyen szinte allandoan mozgasban lehetoleg a labda iranyaba, na most Naingolan tud messzirol golt loni ezt azt hiszem senki nem vitatja mint ahogy azt sem hogy jo jatekos, szerintem o viszont nem fogja ugy potolni Rafinhat vagy ha ugy jobban tetszik egy jo iranyitot mint ahogy azt tavaly lathattuk hogy szuksege van ennek a csapatnak. Brozovic nem jatszik rosszul, pont ugy jatszik mint tavaly a jobbak felen csak eppen nincs aki elkerje a labdat es teruletet nyitna neki, ezert tunik ugy mintha szarul jatszana pedig nem, egyszeruen a csapat nem ugy mukodik mint Rafinhaval. Na most ha Brozovic jo tavasza nem ismetlodik meg, mert pl Naingolan nem tudja ugy segiteni mint pl Rafinha tette akkor Rafinha elvesztese bizony sokkal nagyobb jelentosegu lesz hiszen 1.5 embert vesztettunk el. Na ezert volt nagyon nem jo otlet egy mar meglevo csapat jatekot szet bombazni egy edzo kedvenc jatekosaert!! Emlekszem Mourinho hozta volna a portugal kulonitmenyet(Carvalho,Moutinho meg meg valakit ha jol emlekszem) aztan kapta a Milito, Snijder, Lucio harmast tudjuk milyen eredmennyel!!
Kivanom hogy Spaletti huzasa es taktikaja jojjon be es toltse ki a szerzodeset, vezesse Naingolannal egyutt gyozelemre az Intert!!
Nem feltetlen Rafinha hianyzik hanem az a csapat amelyik vele egyutt tavasszal jatszott!!!
Forza INTER!!!

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.09.02. 20:30

Mindenfele rossz indulat nelkul, de jo lett volna ha tavaly a vezetoseg olvassa a mi forumunkat, es Benassit hazahozzak Vecino helyett.
Latva az idei elso 2 Fior meccset, hatalmas lehetoseg a srac, 2 m 2 gol.
De akar a tavalyi teljes szezonrol is beszelhetnek, a ket jatekos kapcsan.
Nem is csoda hogy Mancini bevalogatta.

Vecino - Inter = 24m
Benassi - Fior = 10m

Hat igen...

matyinter

Hozzászólás Szerző: matyinter » 2018.09.02. 21:39

Benassit én is szívesen vártam volna vissza, de szezon után értékeljünk. Előző szezonban nagyon hullámzó volt.
Zaniolo viszont érdekes a válogatott keretben. Ő játszott már a Rómában?

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.09.02. 22:22

matyinter írta:
2018.09.02. 21:39
Benassit én is szívesen vártam volna vissza, de szezon után értékeljünk. Előző szezonban nagyon hullámzó volt.
Meg nem jatszott a Romaban, ezert is erdekes Mancs meghivoja.
Miatta, de Benassi es Biraghi miatt is erdemes lehet figyelni.
Valamint a talan legnagyobb olasz tehetseg volt/majdnem Inter jatekos, Pietro Pellegrit is.

alwin91

Hozzászólás Szerző: alwin91 » 2018.09.02. 23:00

interfan írta:
2018.09.02. 22:22
matyinter írta:
2018.09.02. 21:39
Meg nem jatszott a Romaban, ezert is erdekes Mancs meghivoja.
Miatta, de Benassi es Biraghi miatt is erdemes lehet figyelni.
Valamint a talan legnagyobb olasz tehetseg volt/majdnem Inter jatekos, Pietro Pellegrit is.
Idevehetjük akkor már Biraghit is, aki nem világsztár, dehogy Dalbertnél nem rosszabb az fix... mennyi is volt 20m?

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem » 2018.09.03. 00:44

Es azt tudjuk, hogy ők mennyire akartak volna visszajonni?

Marmint azt leszamitva, hogy nyilvan mindenki az Interbe akar jonni, csak sosem azt a jatekost valasztjuk aki mas csapatban jol jatszik

Marmint hogy ugy ertve, hogy jatszhat barki barhol barmilyen jol, az egyetlen kriterium mindig az (kene hogy legyen), hogy nalunk mennyire jo, mit tud hozzatenni a csapathoz, mire kepes a Meazzaban, stb, ezt pedig se egy Benassi, se Biraghi eseten nem tudjuk.

Dalbert eseten tudjuk, es nem is örülünk..

Csak szerintem baromi felesleges allandoan ez a szomszed nője mindig zoldebb hozzaallas, mert azzal nekunk egy arva ponttal/gollal/euroval stb sem lesz tobb, mert valaki aki nem jatszik nalunk, (de persze jatszhatna, csakepp...) valahol mashol valamit csinalt.
Ugyes, mindegyik szuper ugyes, van ra topik: "Labdarúgás - Minden labdarúgás az Interen kívül"

bocs hogy tul kemeny voltam, csak uncsi az allando siras

;)

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.09.03. 07:18

Hirek szerint eldolt a BL lista.
Gagliardini lesz az aldozat, Vecinot pedig benevezuk.
Termeszetesen kimarad meg Dalbert es Mario.

Handa, Padelli

D'Ambrosio, Vrsaljko, Asamoah

DeVrij, Miranda, Skriniar, Ranocchia

Vecino, Brozovic, Borja, Nainggolan

Keita, Perisic, Politano, Candreva

Icardi, Martinez

+ 2-3 ifista.
Ma ez hivatalos is lesz.

alwin91

Hozzászólás Szerző: alwin91 » 2018.09.03. 07:29

interfan írta:
2018.09.03. 07:18
Hirek szerint eldolt a BL lista.
Gagliardini lesz az aldozat, Vecinot pedig benevezuk.
Termeszetesen kimarad meg Dalbert es Mario.

Handa, Padelli

D'Ambrosio, Vrsaljko, Asamoah

DeVrij, Miranda, Skriniar, Ranocchia

Vecino, Brozovic, Borja, Nainggolan

Keita, Perisic, Politano, Candreva

Icardi, Martinez

+ 2-3 ifista.
Ma ez hivatalos is lesz.
Ilyen kp-val nem lehet nekimenni a BL-nek. Vecino... de most komolyan...

matyinter

Hozzászólás Szerző: matyinter » 2018.09.03. 07:42

Előre látom, ahogy Borja bejön csereként. Nagyon vékony a kp.

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem » 2018.09.03. 08:21

majd ha hivatalos lesz...
jelenleg a "hirek szerint" forras pontossagi aranya 20% korul lehet, szoval ezt alapul veve nagyjabol 4.5 embert talaltak el a 22bol

😂

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.09.03. 08:27

versenyszellem írta:
2018.09.03. 08:21
jelenleg a "hirek szerint" forras pontossagi aranya 20% korul lehet, szoval ezt alapul veve nagyjabol 4.5 embert talaltak el a 22bol

😂
Ez oke, varhatunk a hivatalosra, aztan majd meglepodunk hogy "huhh tenyleg ez lett".
Honapok ota vilagos, hogy lesz 3-4 jatekos akiket nem tudunk nevezni, ezt maga Spalletti is elmondta.
Mi tobb, az is vilagos, hogy Gag-Vecino paros kozul csak egy lesz nevezve.
De megis hogy mashogy tudnank megoldani?
Sehogy...

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi » 2018.09.03. 08:30

interfan írta:
2018.09.03. 08:27
versenyszellem írta:
2018.09.03. 08:21

😂
Ez oke, varhatunk a hivatalosra, aztan majd meglepodunk hogy "huhh tenyleg ez lett".
De megis hogy mashogy tudnank megoldani?
Sehogy...
Én nem tudom elhinni, hogy ez igaz legyen.

Vecino, Brozovic, Borja, Nainggolan - ebből 3 a pályán van....1 csere a padon a középpályára? Így neki menni a BL-nek? És az a csere is Borja? Na ne már. :shock:

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.09.03. 08:34

En ertem Cupi kollega, hogy nem tudjuk ezt elhinni.
De egyszeruen ez a valosag, nem lehet mit tenni.
Ha nincs penzem, es nem tudok venni egy Ferrarit, akar elhiszem, akar nem, a helyzeten nem tudok valtozatni.

- 99m a bevetelunk.
- Az UEFA max 20m-s minuszt enged

Ez alapjan:
Skriniar 20m
Vrsaljko 6,5m
Borja 5,5m
Nainggolan 38m
Vecino 24m
Keita 5m
Politano 5m
Martinez 16m

Ha fejen is allunk sem lehet ebbe benevezni meg egy 20m-s KP-t...

Válasz küldése