Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: kiscivis, rszabolcs85, Tommy, internaZIOnaLe

matyinter

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Lukaku nagyon megy, mindenhol ott van. Nyerni kell ezt ma.
Egrikét meg lehet, hogy az alkesz apja verte, ezert ilyen nyomorek, de en is utnem, a mentoben is.
Sensi es Barella majd jonnek, lesz itt meg foci.

PellerG

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Cupi írta:
2020.01.06. 20:24
Festa írta:
2020.01.06. 19:53
Lucifer írta:
2020.01.06. 19:51
Miért Vecino van Sensi helyett a kezdőben??? :shock:
Conte lehet,hogy fél még a kondija miatt a kezdőbe rakni.
Ezt nem vágom....csereként karácsony előtt már játszott, azóta eltelt 2 hét és edzettek is...komolyan még mindig nem kezdhetne? :shock:
Szombaton Inter-Atalanta, jó lesz ő ott kezdőként.

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Hát ha ezt kihúzzuk kapott gól nélkül....

Lucifer

Hozzászólás Szerző: Lucifer »

Martinez végre :D

PellerG

vaskalap írta:
2020.01.06. 22:05
Hát ha ezt kihúzzuk kapott gól nélkül....
Így már jöhet az az egy kapott gól.
Meg kell tartani az előnyt!

R9.

Hozzászólás Szerző: R9. »

barella ki is lotte magat atalanta ellen :D johet ujra vecino v gag

PellerG

Skriniar megint igazolja hogy a jobb oldalon jobban érzi a 3 védőst, Bastoni meg nagy öröm a bal oldalon.
Nem bánom Godin kihagyását.

alwin91

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

R9. írta:
2020.01.06. 22:09
barella ki is lotte magat atalanta ellen :D johet ujra vecino v gag
Borzasztóan szállt be, simán ki lehetett volna állítani.

matyinter

Hozzászólás Szerző: matyinter »

A napolyos gyerek kirugja direkt az Inter padnak a labdat, Conte sargat kap, Egri termeszetesen eszre sem veszi, hogy mi volt a reklamalas :D

Lucifer

Így kemény lesz az atalanta ellen.... skrikinar is kuka

Lucifer

Lukaku helyett borja???? Ez mán milyen csere??

Lucifer

23 év átka megtörve :D

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

wow, ez a Napoli tenyleg szetesett csapat, de azert 3-1-gyel hazamenni, ez kemeny, nem tudom meddig tart, de nyomni csak így tovabb

👏👏👏👏👏

alwin91

Lucifer írta:
2020.01.06. 22:33
Lukaku helyett borja???? Ez mán milyen csere??
Valahogy mindenkinél beeszi magát 😂😂
Örülök a győzelemnek, viszont a játéknak van hova fejlődnie.
Atalanta ellen nagyon nehéz lesz, remélem Sensi kezdeni fog.

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Szép győzelem de a védelmet kicsit össze kell kapni mert az Atalanta támadói nagyon brutálok. 10-0-ás gólkülönbség az utolsó 2 meccsen. :shock:
Végre nyertünk Nápolyban. :) Lukaku visszaelőzte Roncikát és visszavettük az első helyet. ;)
Barella és Skriniar hiánya kemény lesz.

ricsinter

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Napoli rossz formája ide vagy oda, ez egy óriási győzelem, nagyon kellett :)

Viszont a védelmet ráncba kell majd kapni, mert voltak nagyon hajmeresztő dolgok.

INTER-1908

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Cupi írta:
2020.01.06. 22:42
Szép győzelem de a védelmet kicsit össze kell kapni mert az Atalanta támadói nagyon brutálok. 10-0-ás gólkülönbség az utolsó 2 meccsen. :shock:
Végre nyertünk Nápolyban. :) Lukaku visszaelőzte Roncikát és visszavettük az első helyet. ;)
Szerintem a kpályát kellene összekapni a védelemmel nem volt gond csupán annyi h rengetegszer vitték rájuk lendületből + emberfölénnyel a labdát... Candreva és Brozo se ma játszotta élete meccsét... rengeteg hibával játszottak... mindenféleképpen szükség van +1 kp-ra
Ettől függetlenül nyertünk és szerintem Conte is jól meccselt amikor kellett betömte a lyukakat.
Még annyi h Martinezzel szemben egyértelmű 11-es elmaradt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára INTER-1908 2020.01.06. 22:57-kor.

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Az eredmény tökéletes,de a védekezés elég gyengén ment+a Gag,Vecino kp egyszerűen semmi ,az egyetlen lehetőség a támadásra a védők által felívelt labda volt ami érthető is.Lassításról szó sem lehet jön az Atalanta,kemény lesz az is.

Cupi

INTER-1908 írta:
2020.01.06. 22:54

Szerintem a kpályát kellene összekapni a védelemmel nem volt gond csupán annyi h rengetegszer vitték rájuk lendületből + emberfölénnyel a labdát... Candreva és Brozo se ma játszotta élete meccsét... rengeteg hibával játszottak... mindenféleképpen szükség van +1 kp-ra
Ettől függetlenül nyertünk és szerintem Conte is jól meccselt amikor kellett betömte a lyukakat.
Igen én is így gondoltam csak védekezést kellett volna írnom. Sajnos átjáróház volt a középpálya. Mondjuk Vecino ha a pályán van ez benne van. :D
Conte nem véletlen akarja Vidalt...vele nem kicsit lenne stabilabb a középpálya és még támadásokat is tudja segíteni.

lucky0

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

INTER-1908 írta:
Cupi írta:
Így van sztem sem volt gond a védelemmel egy két helyezkedési hibán kívül! A Napoli abból alakított ki helyzeteket hogy fent eladtuk aztán gyorsan megkontráztak minket! Martinez esete nem volt tizi sztem, mert én úgy láttam a védő egy picit hozzáért a labdához is! Amúgy le a kalappal a csapat előtt nagy győzelem volt! Bastoni nagyon ott van, ha így fejlődik tovább óriási védő lesz belőle! A csatárkettősünk meg egészen hihetetlen! Conte nagyon összerakta a gárdát egy igazi profi! Már el is felejtettem hogy zebra volt! Néha már sziszeg! 😁😁 Forza Inter!

drtie

Hozzászólás Szerző: drtie »

Az első 25-30 perc nekem tetszett. Utána viszont szétesett a középpálya és a széle. Vecino láthatatlan volt, mint ahogy Candreva és Biraghi védekezésben. A védő hármas szerintem erőn felül teljesített. Volt pl. egy 4:3-rá kijátszott Napoli támadás, ahol de Vrij 2 támadó között fülelte le a labdát, mert a két szélső “elfelejtett” visszamenni...

Nekem a közepe Sensi és Barella felépülésével még csak-csak vállalható. (Bár ma Ők se úgy szálltak be, hogy belerenegett volna a pálya) Viszont a szélek... ez így kicsit orosz rulett feeling.

A lényeg most a győzelem. A többi pedig Conte dolga. :)

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa »

Lucifer írta:
2020.01.06. 22:40
23 év átka megtörve :D
Ez a legfontosabb.Sok hiba volt,de nincs még egy ilyen stadion ahol ilyen régen nem nyertünk.
A középpályán lenne a legfontosabb ,hogy igazoljunk után pedig rögtön Wingback posztra.
Sokan szeretik szidni Veciont vagy Gagliardini,de ez a Biraghi mindig kilòg a csapatból.
Lefelé.
Barella és Skriniar hiányozni fog.Ok mi az Atalantaval játszunk,de lesz egy
Roma-Juventus és egy Lazio-Napoli meccs is.

PellerG

Érdekes Marotta meccs előtti nyilatkozata:

- Aktívak vagyunk a háttérben de nevekről nem beszél...
- De Paul mai góljára úgy reagált, hogy őt inkább az újságírók szeretnék az Interben látni már
- Vidalra reagálva elmondta, több vasat is tűzben tartanak, több játékos ügynökével is meg van a kapcsolat a háttérben
- Elmondta, januárban 1 középpályást és 1 szélső védőt keresünk konkrétan, valamint ha valaki távozni szeretne másik posztról, nyilván őt pótolni kéne (Godin??)
- Godin padra kerüléséről elmondta, nagy verseny van a 3 védő posztjáért, el kell fogadni, hogy van, aki csereként kerül számításba egy-egy meccsen
- Eriksennel kapcsolatban: nem tárgyalunk a Tottenhammel, nyáron lejár a szerződése, ott lehetne számunkra is izgalmas ő. De nagy verseny megy érte a háttérben...

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... tti-327214

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

- FcInter1908:

Lukaku 9
DeVrij 7,5
Bastoni 7
Martinez 7
Handanovic 6,5
Brozovic 6,5
Skriniar 6
Candreva 6
Gagliardini 6
Vecino 6
Biraghi 6
Sensi 6
Barella 5,5

Conte 9

- FcInternews:

Lukaku 8
Bastoni 7
DeVrij 7
Martinez 7
Skriniar 6,5
Candreva 6,5
Gagliardini 6,5
Handanovic 6
Sensi 6
Vecino 6
Biraghi 6
Barella 5,5

Conte 8

alwin91

PellerG írta:
2020.01.06. 23:22
Érdekes Marotta meccs előtti nyilatkozata:

- Aktívak vagyunk a háttérben de nevekről nem beszél...
- De Paul mai góljára úgy reagált, hogy őt inkább az újságírók szeretnék az Interben látni már
- Vidalra reagálva elmondta, több vasat is tűzben tartanak, több játékos ügynökével is meg van a kapcsolat a háttérben
- Elmondta, januárban 1 középpályást és 1 szélső védőt keresünk konkrétan, valamint ha valaki távozni szeretne másik posztról, nyilván őt pótolni kéne (Godin??)
- Godin padra kerüléséről elmondta, nagy verseny van a 3 védő posztjáért, el kell fogadni, hogy van, aki csereként kerül számításba egy-egy meccsen
- Eriksennel kapcsolatban: nem tárgyalunk a Tottenhammel, nyáron lejár a szerződése, ott lehetne számunkra is izgalmas ő. De nagy verseny megy érte a háttérben...

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... tti-327214
Nem kell meglepődni a Kobrán, hogy jól megmondta a nagy semmit. Előző szezonban a 35. forduló környékén nyilatkozta, hogy nem érti miért is kellene kirúgni Spallettit...😂

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nyertunk Napolyba, ez valami dobbenet.
23 eves sorozatnak vetettunk veget.
Mondani sem kell hogy 18 meccs = 14GY 3X 1V, abszolult mindent felulmulo rekord.
Zsenialis amit Conte muvel, egy igazi zseni.
Lukaku is dobbenet, tegnap is megmutatta mennyire nem tud labdaaatvenni es cselezni.
Egymaga kepes helyzeteket megoldani, ilyen csatarunk Milito-Eto-Ibra ota nem
volt.
23 meccs = 16 gol 3 golpassz, igazi vilagklasszis.

Csak igy tovabb, az alom folytatodik.

Dirtylt

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

lucky0 írta:
2020.01.06. 23:13
INTER-1908 írta:
Cupi írta:
Így van sztem sem volt gond a védelemmel egy két helyezkedési hibán kívül! A Napoli abból alakított ki helyzeteket hogy fent eladtuk aztán gyorsan megkontráztak minket! Martinez esete nem volt tizi sztem, mert én úgy láttam a védő egy picit hozzáért a labdához is! Amúgy le a kalappal a csapat előtt nagy győzelem volt! Bastoni nagyon ott van, ha így fejlődik tovább óriási védő lesz belőle! A csatárkettősünk meg egészen hihetetlen! Conte nagyon összerakta a gárdát egy igazi profi! Már el is felejtettem hogy zebra volt! Néha már sziszeg! 😁😁 Forza Inter!
Szerintem azért is rohanják át a középpályánkat, mert ha megnézitek támadásnál nem 3-5-2-őre áll fel a csapat, hanem 3-4-3-ra vagy 3-3-4-re. Ha nem kontrából indulunk, akkor hátul három védő, oldalt a két wb, középen max 2 középpályás, és elől majdnem egyvonalban 3-4 játékos. És így ha középpályán vesztünk labdát, akkor ott nagyon kevesen vagyunk. Természetesen ez a taktikánk, ezért kell hátra a 3 beton védő. Amennyire elleneztem, annyira bejön Conténak ez a taktikája. Egyedüli kérdés bennem, hogy ha Lukaku megsérülne, akkor milyen lenne a játékunk. Most rengeteg labdát kap, amit nem "Szalaisan" meg is tud tartani, közben a két oldalán már megy 1-1 ember, így van két oldalra passzlehetősége + ő maga is elindulhat, ha van helye. Kíváncsi lennék, hogy mit játszanánk akkor, ha ő nem lenne a pályán.

Cupi

Dirtylt írta:
2020.01.07. 08:25
Egyedüli kérdés bennem, hogy ha Lukaku megsérülne, akkor milyen lenne a játékunk. Most rengeteg labdát kap, amit nem "Szalaisan" meg is tud tartani, közben a két oldalán már megy 1-1 ember, így van két oldalra passzlehetősége + ő maga is elindulhat, ha van helye. Kíváncsi lennék, hogy mit játszanánk akkor, ha ő nem lenne a pályán.
Szerintem hamarosan megtudjuk. Kupába jövőhéten szerintem nem fog játszani. ;)

Cupi

Wanda Nara most azon agyal mit mondjon Lukaku-ról. :D Jó jó de az a Napoli idén nem nagy csapat és csak kiesőknek meg szar formában lévőknek tud gólt lőni. :D Vagy jó jó de a 2. gólját, hogy bevédte már a kapus, MI9 becsavarta volna a felsőbe. :D :D :D

Festa

interfan írta:
2020.01.07. 08:16
Nyertunk Napolyba, ez valami dobbenet.
23 eves sorozatnak vetettunk veget.
Mondani sem kell hogy 18 meccs = 14GY 3X 1V, abszolult mindent felulmulo rekord.
Zsenialis amit Conte muvel, egy igazi zseni.
Lukaku is dobbenet, tegnap is megmutatta mennyire nem tud labdaaatvenni es cselezni.
Egymaga kepes helyzeteket megoldani, ilyen csatarunk Milito-Eto-Ibra ota nem
volt.
23 meccs = 16 gol 3 golpassz, igazi vilagklasszis.

Csak igy tovabb, az alom folytatodik.
Lukaku élete formájában van.
Utolsó 3 meccsén 5 gól.
Lautaro pedig a tavalyi epizódszereplőből igazi társ lett mellette.Ez a 2-őstörténet nem szabad elengedni és melléjük kell még valaki a középpalyáról aki szintén gólveszélyes tud lenni.
Sensi lehetne az ha újra formába kerülne.
Ahogy írtad ez történelmi győzelem volt.Itt meg Mourinho sem tudott nyerni.
Tv-ben szinte még nem is lehetett Inter mecccset nézni amikor itt nyertünk.

Az Atalanta kemény lesz ,de közben bízom benne,hogy a Roma sem engedi 3 ponthoz a juvét.

alwin91

Cupi írta:
2020.01.07. 09:06
Wanda Nara most azon agyal mit mondjon Lukaku-ról. :D Jó jó de az a Napoli idén nem nagy csapat és csak kiesőknek meg szar formában lévőknek tud gólt lőni. :D Vagy jó jó de a 2. gólját, hogy bevédte már a kapus, MI9 becsavarta volna a felsőbe. :D :D :D
Való igaz, hogy Mauro sokkal hatékonyabb, ha csak a helyzetkihasználást tekintjük, de Lukakuhoz képest egy totál egy dimenziós csatár. Az emberi tényezőről nem is beszélve, ott semmilyen szinten nem lehet egy lapon említeni a kettőt.

internaZIOnaLe

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Gyerekek.

Kovezzetek meg, de en Skriniart elengednem nyáron egy 80 millas ajánlatert. Mar tavaly ev vegen is kezdett visszaesni a korábbi jatekahoz képest. Iden meg ebben a 3 védős felallasban egy erős atlagra kepes csupán. Ha Bastoni ilyen ütemben fejlődik ill. tényleg hozzuk Vertongent nyaron..en nem szomorkodnek.

Meltatlanul keves szo esij Devrij-rol aki a vedelem alfaja es omegaja egy szemelyben. Mozgatja a tarsait.. Ott van mindenhol... Agilis... Jol szerel... Fejben es fizikumban is eros. Reszemrol iden egyertelnuen o az első számú védő a csapatban.

A tegnapi meccs meg nagy volt.
Barella tenyleg nem volt valami penge.. De kihagyott vagy 3 hetet.. SENSI se csillogott még.. De szintén sérüléséből jon.

Én az Atalanta ellen megprobalnam ezt a felallast.

Handa
Godin-Devrij-Bastoni
Sanchez-Gag-Sensi-Brozo-Biraghi
Martinez-Lukaku

Sanchez fellephetne segiteni a tamadast.

Festa

alwin91 írta:
2020.01.07. 09:26
Cupi írta:
2020.01.07. 09:06
Való igaz, hogy Mauro sokkal hatékonyabb, ha csak a helyzetkihasználást tekintjük, de Lukakuhoz képest egy totál egy dimenziós csatár. Az emberi tényezőről nem is beszélve, ott semmilyen szinten nem lehet egy lapon említeni a kettőt.
Icardinak csak egy gondolata volt,hogy gólt szerezzen.Ezt persze nagyon hatékonyan csinálta.
Lukaku viszont mérlegel és ha Lautaro jobb helyzetben van akkor inkább passzol.
Az persze segítené a csapat hatékonyságát ha lenne egy olyan középpályás aki második vonalból érkezne.Lehet ha a kp védkezés ilyen lenne akkor Sensi lehetne ilyen.
A Januárnak még nincs vége.Amit sejtünk a nyilatkozatokból,hogy 2 vagy 3 ember érkezhet akikkel sokat javulhatunk és lesz esélyünk a scudettora.

Festa

alwin91 írta:
2020.01.06. 21:27
vaskalap írta:
2020.01.06. 21:25
Eddig álom az eredmény,de azt hozzá teszem,hogy két egyéni hiba kellett a gólhoz.Közben 1-2
Hát ezt is bőven lehet Biraghi egyéni hibájának betudni. Hol a picsába volt, de mégis?
Hetek óta Biraghi a csapat leggyengébb játékosa.
Az ő lecserélésével sokat nyerhetnénk.
Alonso hozzá képest egy élő legenda.

Cupi

Festa írta:
2020.01.07. 10:07
alwin91 írta:
2020.01.06. 21:27
vaskalap írta:
2020.01.06. 21:25
Eddig álom az eredmény,de azt hozzá teszem,hogy két egyéni hiba kellett a gólhoz.Közben 1-2
Hát ezt is bőven lehet Biraghi egyéni hibájának betudni. Hol a picsába volt, de mégis?
Hetek óta Biraghi a csapat leggyengébb játékosa.
Az ő lecserélésével sokat nyerhetnénk.
Alonso hozzá képest egy élő legenda.
Biraghitól nem tudom mit vártunk. :) Egy az egyben cseréltük Dalbertel aki a másik középszer. :D Nem mentek volna bele az 1-1 cserében ha olyan jó lett volna. Sajna bizonyítja is ezt.

bodimiki7

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Én azt, hogy nem fog ennyi meccset játszani, hanem beugróként hoz egy-egy jó átlagot.

Interissimo

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

internaZIOnaLe írta:
2020.01.07. 09:28

Kovezzetek meg, de en Skriniart elengednem nyáron egy 80 millas ajánlatert. Mar tavaly ev vegen is kezdett visszaesni a korábbi jatekahoz képest. Iden meg ebben a 3 védős felallasban egy erős atlagra kepes csupán. Ha Bastoni ilyen ütemben fejlődik ill. tényleg hozzuk Vertongent nyaron..en nem szomorkodnek.

Meltatlanul keves szo esij Devrij-rol aki a vedelem alfaja es omegaja egy szemelyben. Mozgatja a tarsait.. Ott van mindenhol... Agilis... Jol szerel... Fejben es fizikumban is eros. Reszemrol iden egyertelnuen o az első számú védő a csapatban.
A középső középhátvédi poszt hasonlít leginkább a 4 védős rendszer középső védőfeladataihoz, ezért is emelkedik ki De Vrij és marad el Skriniar. Látható, hogy még olyan tapaszt játékosoknak is szoknia kell a rendszert, mint Godin.

Nem sok csapatra jellemző a három védős felállás nagyobbak közül a Tottenham, Lazio és Atalanta rémlik így, kisebb olasz csapatoknál a Fio, Torino, Udinese.
Ezért is merült fel a rendszert jobban ismerő Vertonghen (ballábas, vagyis a balon tud igazán jól teljesíteni), Alderweireld (ő is középen van a rendszerben), Darmian, Izzo, Tolói, Milenkovic, de mint látható én most nem sok nevet tudnék, akiknek ismerjük ebben a rendszerben a teljesítményét.

Inkább azt mondom, hogy jó lenne, ha Conte végre szintet tudna lépni és tudná variálni a taktikákat és átállni 4-4-2-re vagy 4-3-3, ha arról van szó. Nem beszélve arról, hogy én továbbra sem tartom életbiztosításnak Antoniot. Bármikor bedurcizhat a személyiségéből fakadóan, vagy ha ennyire jó évet és vinné egy gigászibb csapat csupán a hűség biztos nem tartaná itt.

Röviden nálam maradna, láthatólag jobb oldalon jobb teljesítményt tud nyújtani, jobbat oda nem igazán tudnék nagy magabiztossággal mondani. Godin már jobb kérdés, hogy mi legyen vele, mert ideje már nem igazán van megszokni az új rendszert a kora miatt. Skriniar jobb is szerintem ott, és nem is tetszik neki a sok padozás. Nem hiába van behűtve Darmian, ha arról van szó, hogy kell hátra egy ember a padra.

De Vrij előtt le a kalappal, de az érdekes, hogy Skriniar vagy Godin miért nem kap lehetőséget ott, ha már kisebb-nagyobb mértékben a másik kettő még küzd a poszttal. Gondolom De Vrij is hasonlót hozna ott, azt állapították meg, és mivel középen gyakorlatilag meccsről-meccsre hibátlan teljesítményt nyújt, ő maradjon csak ott.

matrix23

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Interissimo írta:
2020.01.07. 11:00
De Vrij előtt le a kalappal, de az érdekes, hogy Skriniar vagy Godin miért nem kap lehetőséget ott, ha már kisebb-nagyobb mértékben a másik kettő még küzd a poszttal. Gondolom De Vrij is hasonlót hozna ott, azt állapították meg, és mivel középen gyakorlatilag meccsről-meccsre hibátlan teljesítményt nyújt, ő maradjon csak ott.
Ha jól rémlik Godin játszott egyszer középen, nem is lett jó vége (Inter-Parma). Szerintem a középső poszt más tulajdonságokat követel meg. Oda inkább olyan való aki jól helyezkedik, és jól tudja olvasni a játékot. Arról nem is beszélve, hogy évekig játszotta ezt DeVrij a Lazio-ban. Legalább ő játsszon azon a poszton amit ismer, ha már a többiek nem tudnak.

Interissimo

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

matrix23 írta:
2020.01.07. 11:16

Ha jól rémlik Godin játszott egyszer középen, nem is lett jó vége (Inter-Parma). Szerintem a középső poszt más tulajdonságokat követel meg. Oda inkább olyan való aki jól helyezkedik, és jól tudja olvasni a játékot. Arról nem is beszélve, hogy évekig játszotta ezt DeVrij a Lazio-ban. Legalább ő játsszon azon a poszton amit ismer, ha már a többiek nem tudnak.
Az több téren is katasztrofális meccs volt, Brozovicnak azon a meccsen volt a legrosszabb a teljesítménye ősszel. Ettől függetlenül tényleg nem játszott jól Godin akkor sem, de az én véleményem szerint ott általánosságban jobb tudna lenni. De abban igazat adok, hogy De Vrij kár lenne azt a posztot elvenni.

Hírek szerint Darmian legkésőbb a nyáron jön, gondolom Godin pedig megy.

Lucifer

Azért nem rossz, hogy a világ 20 legértékesebb játékosa közül kettő nálunk játszik, és az egyik a legértékesebb tízbe is befér... ;)

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... lautaro/6/

R9.

es Sensi is ott lesz ev vegen ha ugy folytatja ahogy osszel tolta

drtie

Hozzászólás Szerző: drtie »

Lucifer írta:
2020.01.07. 16:07
Azért nem rossz, hogy a világ 20 legértékesebb játékosa közül kettő nálunk játszik, és az egyik a legértékesebb tízbe is befér... ;)

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... lautaro/6/
R9. írta:
2020.01.07. 18:55
es Sensi is ott lesz ev vegen ha ugy folytatja ahogy osszel tolta
Ki gondolta volna tavaly, hogy LMartinez meg fogja előzni Gabriel Jesust? Lukaku nem csak Önmagára és a csapatra, de a társaira is jó hatással van. Mégha néha sete-suta is, iszonyat bírom a Srácot. :)

Sensi számomra egy nagy kérdőjel. Viszont ha csak a védőkről készülne egy hasonló lista, akkor de Vrij és Skriniar hol lenne? Érzésre mindkettő top10-es játékos.

R9.

hnap este atalanta ellen jatszunk, nehezebb meccs lesz mint a napoli ellen
utolso 2 meccsukon 10-0 a golarany, de vhogy azt erzem siman behuzzuk

Festa

R9. írta:
2020.01.10. 19:45
hnap este atalanta ellen jatszunk, nehezebb meccs lesz mint a napoli ellen
utolso 2 meccsukon 10-0 a golarany, de vhogy azt erzem siman behuzzuk
Amennyiben Ilicicet és Gomezt kitudjuk kapcsolni a játékból akkor nem lehet gond.
Sensi meg az október Juve meccs óta először lehet kezdő!!!

R9.

remeljuk a formaja is visszajon

cuchu11

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Az előre beharangozott kezdővel állunk fel, azaz Sensi és Godin kezd. Szóljon a rock!

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

megvan a gól, innentől jöhet egy flúgos meccs, egy vesztenivaló nélküli Atalantaval 😃

alwin91

Basszunk nekik megint egy 7est, hogy tudják hol a helyük.

Kenji

Hozzászólás Szerző: Kenji »

Azért Sensi 3 hónap kihagyással is mennyire más mint Gagliardini.. 🧐

alwin91

Kenji írta:
2020.01.11. 21:20
Azért Sensi 3 hónap kihagyással is mennyire más mint Gagliardini.. 🧐
Néhány mozdulatáról nekem Xavi jut eszembe.

Válasz küldése