Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: rszabolcs85, kiscivis, Tommy

interfan

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.11. 22:43

Csalodott vagyok.
Kezdve azzal, hogy az X semmit nem ert.
De ezt felejtsjuk is most el.
Ez a Napoli egy borzaszto fasult, faradt, dekoncentralt csapat volt.
Egy kis kreativitassal, es okos dontesekkel siman nyerheto meccs lett volna.
Ez megint nem egy szerzett pont, hanem ketto vesztett.
Ki sem ter mar az ember a rossz teljesitmenyekre, mert mar kezd alap lenni ez par emebrnel.
Viszont Skriniar-Miranda elkepeszto tanar volt, legalabb ez pozitivum.

Innentol nagyon nehez lesz, de ezt a mait koszonhetjuk a mesterunknek.
Spalletti miatt bent maradt ebben a mecscben 2 pont ujra...

bodimiki7

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 » 2018.03.11. 22:47

Csalódott vagyok, ez egy nyerhető meccs lett volna. Spalletti a Rafinha - Eder cserével kb esélyt adott a Nápolynak. Egészen elképesztő, hogy igazán nagy helyzetünk Skriniar fejesét leszámítva nem volt, mert a támadó hármassal megint csak a létszám volt meg.

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi » 2018.03.11. 22:51

Régebben azt mondták az Inter játékostemető. Szerintem meg edzőtemető.... minden edző meghülyül itt és agyhalott lesz.....
Ez a Rafinha - Éder csere ez egy vicc volt....Éder is egy vicc...de lehoz egy középpályást és behozza egy támadót...erre a Napolinak sokkal több területe lett a középpályán, sokkal veszélyesebbek lettek...ezt észreveszi kb 15 perc után és behozza Borjat...mondom na meg akartja erősíteni a középpályás védekezést mert az előző csere óta átjáróház..de nem...Borja a szélen támad...mi van? :O
Legyünk őszinték...csoda kéne a BL-hez. Nagyon fog fájni amikor a milan is beelőz és esetleg ők elérik a 4. helyet....az lesz az igazi szégyen...
Voltak jó periódusok és tudom a Napoli-tól messze vagyunk, szóval még akár jó is lehetne az x....csak sokra nem megyünk vele sajnos. :(

Dan-i-nter

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter » 2018.03.11. 22:56

Sziasztok. Elég rég írtam ide, ennek oka, hogy az utóbbi pár meccsünkhöz egyszerűen nem volt kedvem leülni (utólag nem is bánom). Ma sajna csak a 2. fi-t láttam, de ami mindenképp pozitívum számomra, hogy küzdött a csapat.

Ahogy Baggio85 célzott rá pár sorral feljebb, nem várható el az, hogy az Inter egy ilyen brutál mélyrepülés után, amit az utóbbi időkben hoztunk, lefocizza azt a Napolit, amely az 1. helyért pole-ban volt 2 hete. Az akarás látszott a játékosokon (2. fi alapján), pl Brozovic elképesztőt robotolt, jó volt szereléseknél is. Cancelo-ból én eddig nem láttam sokat, mivel kb Roma elleni mecsünk volt az uccsó amit néztem rendesen és addig még eléggé periférián volt, de az látszik, hogy kreativitásban magasan kilóg a csapatból + irányba. Más kérdés, hogy ez védő poszton kicsit rizikósabb, mintha balszélsőként játszana, lévén labdavesztésnél nem nagyon van mögötte aki javítson, de ezt leszámítva biztató a játéka.

Ha ilyen mentalitással hozzuk le a maradék meccseinket, akkor meglehet a BL hely, kiváncsi leszek rá, hogy ez a mai csak egy "derby-n való felbuzdulás" volt, vagy van még a csapatban erő a szezon hátralévő részére

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.11. 23:10

Ertekelesek:

- FcInter1908:

Skriniar 7
Brozovic 7
Cancelo 6,5
Gagliardini 6,5
Miranda 6,5
D'Ambro 6
Handa 6
Rafinha 6
Candreva 6
Icardi 5,5
Eder 5,5
Perisic 5

- Tuttomercato:

Skriniar 7
Brozovic 7
Miranda 6,5
Gagliardini 6,5
Handa 6
Cancelo 6
D'Ambrosio 6
Icardi 6
Eder 6
Rafinha 5,5
Candreva 5,5
Perisic 5

- FcInternews:

Skriniar 7
Gagliardini 7
Brozovic 7
Miranda 6,5
Icardi 6,5
Cancelo 6
D'Ambro 6
Rafinha 6
Candreva 6
Handa 5,5
Perisic 5,5

- Calciomercato:

Skriniar 7
Brozovic 7
Gagliardini 6,5
Miranda 6,5
Handa 6
Cancelo 6
D'Ambro 6
Rafinha 6
Candreva 6
Icardi 6
Eder 6
Perisic 5

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa » 2018.03.11. 23:12

Én nagyjából pont erre számítottam.
Elől rengeteg ideges megmozdulás.Gyakorlatilag helyzetünk sem volt.
Ami érdekes,hogy Handanovicnak szinte védenie sem kellett.
Azért a játék képe alapján örülhetünk az iksznek.
Skriniar és Miranda esze a helyén volt.
Perisicinek viszont alig volt jó megmozdulása.

Rafinha lecserélését még talán meg is lehet érteni,de Karamahot sokkal előbb kellett volna behozni.
Abban a pár percben is megmutatta ,hogy sokkal több lendület van benne mint az egész mezőnyben.

Feladtuk a leckét magunknak.A Milán-Internek és a Lazio-Internek nagyon komoly tétje lesz.

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi » 2018.03.11. 23:13

interfan írta:
2018.03.11. 23:10
Ertekelesek:

- FcInter1908:

Skriniar 7
Brozovic 7
Cancelo 6,5
Gagliardini 6,5
Miranda 6,5
D'Ambro 6
Handa 6
Rafinha 6
Candreva 6
Icardi 5,5
Eder 5,5
Perisic 5

- Tuttomercato:

Skriniar 7
Brozovic 7
Miranda 6,5
Gagliardini 6,5
Handa 6
Cancelo 6
D'Ambrosio 6
Icardi 6
Eder 6
Rafinha 5,5
Candreva 5,5
Perisic 5

- FcInternews:

Skriniar 7
Gagliardini 7
Brozovic 7
Miranda 6,5
Icardi 6,5
Cancelo 6
D'Ambro 6
Rafinha 6
Candreva 6
Handa 5,5
Perisic 5,5

- Calciomercato:

Skriniar 7
Brozovic 7
Gagliardini 6,5
Miranda 6,5
Handa 6
Cancelo 6
D'Ambro 6
Rafinha 6
Candreva 6
Icardi 6
Eder 6
Perisic 5
Brozovic mindenhol 7-es. Ezért írtam, hogy őt most ne szidjuk. ;)

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.11. 23:19

Brozovic es Gagliardini mindenkepp a szezonban talan legjobb meccsuket hoztak.
Skriniar extra klasszisan mar meg meg sem lepodik az ember.
Mint ahogy Cancelo es Miranda kiemelkedo jateka is megszokott mar.

Viszont Perisicre mar nincsenek szavak...
Ez megy harom, azaz 3 honapja folyamatosan. Folyamatos higfos.
Es foleg arra nincsenek szavak, hogy 86 percet palyan lehetett, es egy Karamoh kapott 5 percet.
Ez rohej, es kb ezen ment el 2 pontunk.
Mert ez a Napoli igenis verheto volt ma.
En ezert irtam, ez a mai meccs Spalletti szamlajara irhato.

Süti

Hozzászólás Szerző: Süti » 2018.03.12. 09:20

interfan írta:
2018.03.11. 23:19
En ezert irtam, ez a mai meccs Spalletti szamlajara irhato.
Ha a tegnapi az ő hibája, akkor nem csak egy meccsről beszélhetünk.

Borja-nak az öregfiúk szintjére kellett süllyednie, hogy ne legyen kezdő.

Perisic kezdőbe állítása is érthetetlen.

Cancelo-nak a 2. félidő elején volt 4-5 olyan megmozdulása, ami nálam egyből cserét jelent, csak hát a "fantasztikus" Dalbert és társaikat nem lehet szintén behozni. Most komolyan mennyit akarunk fizetni Cancelo-ért? Épeszű edző/klub nem adna érte semmit sem.

Eder egy vicc, a Sampdoria szintjét nem képes hozni, de hát nem játszik, így mit várunk tőle?

Brozovic nem volt rossz, de márciusig kellett arra várni, hogy Spalletti megtalálja a helyét?

Candreva is egy vicc, és az a röhej, hogy holtversenyben ő adta a legtöbb gólpaszt idén. De rajta is meccsek mennek el, pontosabban ha jól játszana, rajta egy Scudetto múlhatna.

Icardi meg a szokásos, amikor nem tömik labdával. Ő nem váltja meg elől a világot egyedül.

Rafinha biztató volt, de nem bír 60 percnél többet, ami szintén vicc egy Inter-nél március
ban.

Skriniar, Miranda, Handa, Icardi, Rafinha. Nagyjából ennyi, a többi játékos nem üti meg az első négy hely szintjét.

Eddig 21 gólt kapott a csapat, ennél kevesebbet csak a Juve-Napoli. És ez is megtévesztő, mert Miranda-ban max egy szezon van még, de szerintem ő távozni szeretne az idény végén, Handanovic rengeteget fogott, és talált a klub egy Skriniar-t, akiért lesznek érdeklődők nyáron bőven.

Ez van, egy komplett csapatot kellene felépíteni...

Atosz

Hozzászólás Szerző: Atosz » 2018.03.12. 09:44

Szerintem nem para az x, vesztett pontok tekintetében még mindig 4.ek vagyunk. Jó volt tegnap a csapatvédekezés, Spalletti szépen összerakta. Skriniart remélem még sokáig láthatjuk inter mezben. Furcsa ezt leírni bárkiről a mostani csapatban.
Nem akarom megint Perisicet szidni, mert sajnos megtettem már párszor, mindössze annyi, hogy ha ráközelít a kamera a kibaszott fejére - amire valljuk meg elég kevésszer ad okot -, vagy elég, ha csak gurul felé a labda, olyan mérhetetlen dühöt érzek, amit ritkán, Inter játékosnál. Annak apropóján, hogy megint messze a legrosszabb osztályzatot kapta, kíváncsi vagyok nincs -e erről valami statisztika, mert lehet, már rég világrekordot döntött.

Szurkolok, van bizodalmam a BL-hely elérésében.

ricsinter

Hozzászólás Szerző: ricsinter » 2018.03.12. 09:58

Spalletti kritizálása szerintem részben jogos, részben nem. Ez a formációváltása meccs közben nem igazán volt jó huzás, valamint a cserék is bizonyos szempontból érthetetlenek voltak (pl. miért Edert hozta Rafinha helyett, miért nem rögtön Borjat), de én azt nem kérném számon rajta, hogy miért ezeket az embereket hozta be, mert sajnos egyedül ők tudnak "lendíteni" frissen a támadójátékon, hihetetlen vékony a pad. Szerencsétlen Karamoh is úgy be volt szarva, hogy csak na, csetlett botlott a cseleinél, szóval nem véletelen maradt Perisic addig ameddig, akármennyire is nulla volt (akármennyire is már a féidőben lecseréltem volna, ha lenne normális alternatívája), taktikailag még mindig fegyelmezettebb mint Karamoh és sajnos ezt szüli az eredménykényszer.
Amúgy ilyen játékkal nem tudom elképzelni, hogy meglegyen a BL, akármennyire is hiper szuper a Napoli, hazai pályán elfogadhatatan kidolgozott helyzet nélkül, 3 kapuralövéssel lehozni egy meccset.... A védelem előtt viszont tényleg le a kalappal.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.12. 10:06

Atosz írta:
2018.03.12. 09:44
Szerintem nem para az x, vesztett pontok tekintetében még mindig 4.ek vagyunk. Jó volt tegnap a csapatvédekezés, Spalletti szépen összerakta. Skriniart remélem még sokáig láthatjuk inter mezben. Furcsa ezt leírni bárkiről a mostani csapatban.
Nem akarom megint Perisicet szidni, mert sajnos megtettem már párszor, mindössze annyi, hogy ha ráközelít a kamera a kibaszott fejére - amire valljuk meg elég kevésszer ad okot -, vagy elég, ha csak gurul felé a labda, olyan mérhetetlen dühöt érzek, amit ritkán, Inter játékosnál. Annak apropóján, hogy megint messze a legrosszabb osztályzatot kapta, kíváncsi vagyok nincs -e erről valami statisztika, mert lehet, már rég világrekordot döntött.

Szurkolok, van bizodalmam a BL-hely elérésében.
Hat szerintem Perisic statjaira ne nagyon legyunk kivancsiak. :D :D

Meg ez a meccs elott volt ez december eleje ota:

12 meccs 0 gol 0 golpassz 1064 lejtszott perc

5
5,5
4,5
5
4,5
4,5
5
5,5
4
4
5
4,5

Atlag: 4,75

Most ez megfejelte ujabb lejatszott 86 percel, es egy igen komoly 5 osztalyzattal.
Szoval most igy all:

13 meccs 0 gol 0 golpassz 1150 lejatszott perc

Atlag: Egy nagy budos 4,76 :D :D

Kimagasloan a legrosszabb mutato az egesz keret nezve.
Es nem epphogy a legrosszabb, hanem valami boduletes folennyel.
Mindezt ugy, hogy az egyik legtobb percet jatszotta.
Sok mindent ehhez nem lehet hozzafuzni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2018.03.12. 10:34-kor.

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi » 2018.03.12. 10:08

Atosz írta:
2018.03.12. 09:44

Este ezen agyaltam, hogy mi a tököm lehet vele? :shock: Ennél sokkal jobb. Nem is értem. Ok azt tudtuk képes hullámzó teljesítményre, korábban is volt, hogy pár jó meccs után eltünk teljesen 2-3 meccsre. Ez ok, ez benne van. Na de, hogy 3!!! hónapja ennyire ne találja meg magát? Még az sincs, hogy nem kap bizalmat mert atom kezdő.
Valami nagyon tuti lehet a háttérben mert olyan nincs, hogy egy ilyen szintú játékos nem tud alap labdaátvételeket, 3 méterre társhoz passzolni, stb. Perkó amilyen hibákat vét mi az amatőr focinkon kb leüvöltjük egymás fejét mert annyira alapok. :(

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.12. 10:23

Akarmennyire is fasult, faradt, tompa, es gyenge volt a Napoli, meg igy is ok alltak joval kozelebb a gyozelmehez.
Ha Insigne kicsit pontosabb, o maga eldonhettr volna a meccset.
Es akkor Skriniar meg Miranda oriasi menteseit ne is emlitsuk...

De tegnap is, mint ahogy evek ota latszik, elol van a baj, nem kicsi, hanem
oriasi.
Lehet itt arra fogni, hogy azert szarok, mert a KP szar.
Ez eleve nem igaz, es csak egy kifogas.
Ez tegnap is latszott...
Brozovic kb elete meccset hozta, es ugy jatszott mint akinek mozgatni kell a csapatot.
Gagliardini szinten.
Persze egy meccs, szoval nem szabad ebbol sokat levonni, de tegnap joval jobb volt a Brozovic-Gagliardini paros, mint a Napoli 100m feletti Jorginho-Allam-Hamsik harmas.
Most igenis volt KP, volt aki mozgatta a csapatot.

Ehhez kepest elol semmi nem valtozott a szelen.
Candreva probalkozott, most volt benne lgslabb lehetoseg.
De 45 perc utan kifujt, egyszeruen ennyi van mar csak benne testileg.
Viszont Perisic ujra hozta a higfost, a tripla nullat, a legalaja jatekot.
Es itt megint ugyanarra lehet visszaterni, amit mar regota emlgetunk, fejben es mentalisan vannak nagyon nagy nulla jatekosaink.
Az hogy egy legalapabb dolog, egy labdaatvetel, vagy egy sima passz nem megy, akkor ott mar nagyon nagy gondok vannak.
Es hat nem az elso ilyen idoszak ez tole...
Egyszeruen ez a mentalis kepesegekre vezetheto vissza, arra hogy egy jatekos mennyire keptelen fejben ott lenni.
Arrol meg megint ne beszeljunk, hogy kuzdeni akaras is mennyi van benne.
Ahogy Atosz kollega is irta, amikor rakozelit a kamera, hat lathstjuk mennyire akar o.
Allva varni a labdakat ezen a szinten...
Nem veletlenul nem volt, es soha nem is lesz igazi klasszis. Eleg ehhez az egesz karrirejrt vegig nezni.
Ha valaki fejben nem eleg, abbol sosem lesz klasszis.
Alazat, kuzdeni akaras, megfelelo mentalitas, es fejben agyilag megfeleo kepesseg, ezek mind-mind hianyoznak.

ricsinter

Hozzászólás Szerző: ricsinter » 2018.03.12. 11:41

Igaz önmagukhoz képest jók voltak a kp-ink, de ez még mindig nem az a szint, ami miatt komolyabban meg lehetne dícsérni őket.
Szerintem az nem a szélsők hibája, ha egész meccsen nincs egy felépített támadásunk, nem tudjuk megtartani a labdát, vagy éppen Candreva egy magában ott van a szélen és az egy szem Icardi várja a kapu előterében a labdát, esetleg Cancelo érkezik hátulról. Vagy ott volt Rafinha több szituban, amikor nem volt kinek passzolnia Candrevan kívül. Perisic az más tészta mert tényleg botrány az ember, de egy játékos szar formája nem zárja ki hogy legyen helyzetünk a meccsen. És ezzel nem a szélsőinket akarom védeni, mert nekem sem a szívem csücske a két aranyemberünk, de hiba csak rájuk kiélezni az egészet.
És akkor a védekezés részéről még nem is beszéltünk, hogy hányszor kellett egy az egyben szembetalálnia magát a védőinknek a Napoli játékosaival, ha Brozovicon vagy Gagliardinin múlott volna nem ússzuk meg gól nélkül.

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi » 2018.03.12. 12:22

ricsinter írta:
2018.03.12. 11:41

És akkor a védekezés részéről még nem is beszéltünk, hogy hányszor kellett egy az egyben szembetalálnia magát a védőinknek a Napoli játékosaival, ha Brozovicon vagy Gagliardinin múlott volna nem ússzuk meg gól nélkül.
Ez főleg a 60. perc után jött elő amikor a kopasz meglépte a fantasztikus Rafinha - Éder cserét. Szóval ez az ő sara. Utána a középpálya stabilitása megdölt.
Oké, hogy vékony a keret de arról igenis Spalletti tehet, hogy december óta kb 2 meccset leszámítva ugyanazt erőltreti, ugyanzt a kezdőt küldi ki....tökmindegy mennyire 0-ák egyesek, kezdenek. Tök mindegy menniyre nem megy attól még nyomjuk ugyanazt a taktikát. Szóval ő is benne van vastagon.
Tényleg nem értem miért hülyül meg nálunk minden ezdő....:(

Ám kiakadt az öreg: https://www.football-italia.net/118404/ ... rove-inter

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem » 2018.03.12. 12:41

Valo igaz, hogy a kozeppalyank felvette a versenyt a Napolieval, legalabbis szervezettseg es vedekezes teren, amit viszont nagyon rossz volt nezni, hogy senkinek a lababan sem volt benne az a passz, amivel Icardi elmehetett volna, amivel a szelsoink megindulhattak volna es az alapvonalrol tiszta helyzetben tudtak volna ziccerbe adni a labdat.

Canceloban volt ez meg leginkabb, de mivel o hatved, ezert kicsit mecces volt neha ez a szabadabb felfogasa.
A tobbieknel sajna altalaban csak korbe korbe oldalpasszok, Brozo probalta mozgatni a jatekot, de vagy a tarsak nem ertettek meg vagy csak nincs osszecsiszolva meg kellokeppen ez a jatekunk. Nem elfeledkezve ket fontos tenyezorol:
- a Napoli sem az a nagyon rosszul vedekezo csapat
- mentalisan total lent vagyunk/voltunk, es hiaba harapunk egy Napoli ellen, azert ez nem azt jelenti hogy a jatekosoknak meg is van az onbizalmuk a jatek kreativ elemeihez.

a 0-0 teljesen benne volt a meccs elott is es a meccs alatt is a parharcban, kicsit sajnaltam azert amikor az utolso szogletnel ahelyett hogy mindegy minden alapon mindenki felment volna hatha talalunk egy golt, 4 emberunk volt a tizenhatoson belul.
de az eredmenykenyszer nagy ur es egy pont is nagyon nagyon fontos lehet a vegelszamolasnal

kovetkezo meccsre talan ez lehetne egy megoldas:

Handa,
Dambro, Skriniar, Miranda, Cancelo
Gagliardini, Brozo
Karamoh, Candreva, Rafinha
Icardi

Perisicnek muszaj padoznia, a kozeppalyanak viszont erdemes adni meg egy eselyt ebben a formaban
Talan a baloldali vedekezesben lenne kis hiany, Canceloval es Brozoval egy oldalon, de ha nem valik be, meg mindig van 3 cserenk a meccs alatt...

R9.

Hozzászólás Szerző: R9. » 2018.03.12. 12:46

Spalletti megmondta a frankot
Spalletti: “A good game, but my team does not have the same quality as Napoli”

“Cancelo is a player that if he plays badly on the right, he tells you that he should play 10 meters up in the pitch and if you play him on the left he tells you he should play at the right. Most players are like that, he in particular is like that. I wanted to give D’Ambrosio the opportunity to mark Insigne. He knows how to play with both his feet, he and he knows how to get out of difficult situations, typical for a trequartista. Therefore I changed.”
“The game is all about knowing where to place Inter. We have had a tough period with a lot of poor games, but we have never played a great football because we do not have all the qualities that people claims. You have to be careful because if you want to play at the opponents half you need to know what you have behind. If you want to keep the play on their half with the opponents putting pressure on us, you must have the qualities needed in order to go beyond their defensive line with two touches. Napoli has that quality, we on the other hand…”

versenyszellem

Hozzászólás Szerző: versenyszellem » 2018.03.12. 13:14

R9. írta:
2018.03.12. 12:46
Spalletti megmondta a frankot
Spalletti: “A good game, but my team does not have the same quality as Napoli”

“Cancelo is a player that if he plays badly on the right, he tells you that he should play 10 meters up in the pitch and if you play him on the left he tells you he should play at the right. Most players are like that, he in particular is like that. I wanted to give D’Ambrosio the opportunity to mark Insigne. He knows how to play with both his feet, he and he knows how to get out of difficult situations, typical for a trequartista. Therefore I changed.”
“The game is all about knowing where to place Inter. We have had a tough period with a lot of poor games, but we have never played a great football because we do not have all the qualities that people claims. You have to be careful because if you want to play at the opponents half you need to know what you have behind. If you want to keep the play on their half with the opponents putting pressure on us, you must have the qualities needed in order to go beyond their defensive line with two touches. Napoli has that quality, we on the other hand…”
a folytatas

Candreva interju:
What do you have to say about Spalletti’s words after the game? “He says that to encourage us. Until a few months ago we were up there with the big teams. We know we have the quality, but the coach gives us a punch in order to make us do better during practices and games.” :lol: :lol:
http://sempreinter.com/2018/03/11/candr ... terest-us/

Spalletti interju:
Candreva says that your words are meant to wake the players up? “This is what he thinks, I have already had my say. If the header from Skriniar enters, maybe we would have won, but without showing any quality. You would have won but the quality would have been on their part. Candreva can say whatever he wants.
http://sempreinter.com/2018/03/12/spall ... y-tonight/

Hat nem biztos hogy ez a legjobb amit egy komoly meccsen valo helytallas utan olvasni akar a szurkolo...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára versenyszellem 2018.03.12. 13:19-kor.

realevil

Hozzászólás Szerző: realevil » 2018.03.12. 13:18

Szerintem meglesz igy is a BL hely. Verni kell a milant aprilis/majusban aztan kesz. 4 meccsunk lesz szerintem amin nagyon kell izgulni jovoheten a Samp ellen otthon, Toro ellen idegenben, plusz a juve es az utolso forduloban szerintem egy helyoszto lesz a Lazioval idegenben. Lazio viszont meg versenyben van az ELben is es az o sorsolasuk boven nehezebbnek tunik a mienknel. Udinese Samp Toro Fior Atalanta Roma es az Inter ezek csak a nagyobb falatok... boven lesz itt meg meglepetes.

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi » 2018.03.12. 13:25

realevil írta:
2018.03.12. 13:18
Szerintem meglesz igy is a BL hely. Verni kell a milant aprilis/majusban aztan kesz. 4 meccsunk lesz szerintem amin nagyon kell izgulni jovoheten a Samp ellen otthon, Toro ellen idegenben, plusz a juve es az utolso forduloban szerintem egy helyoszto lesz a Lazioval idegenben. Lazio viszont meg versenyben van az ELben is es az o sorsolasuk boven nehezebbnek tunik a mienknel. Udinese Samp Toro Fior Atalanta Roma es az Inter ezek csak a nagyobb falatok... boven lesz itt meg meglepetes.
Én a milantól is tartok. Ha hétvégén idegenben nem nyerünk a Samp ellen (ami benne van a jelenlegi formánk alapján) a milan meg hazai pályán legyőzi a Chievo-t (ami sanszos) akkor 2 pontra lesznek túlünk...
Nagyon össze kéne kapni magunkat.

Baggio85

Hozzászólás Szerző: Baggio85 » 2018.03.12. 13:57

Igazából nehéz új dolgokat elmondani. Jó kérdés, hogy Spallettinek ez a nyilatkozata, kinek/minek szól, bár én azt gondolom, hogy nagyjából megfelelően látja a helyzetet. Skriniar és Miranda egész évben klasszist hoz, talán vegyük, még ide Handa-t, bár messze nincs annyi dolga, mint a korábbi években, pont a két belső védő miatt. És itt le is zárhatjuk, azok névsorát, akik ebben a csapatban ma BL (EL!) szintet ütnek meg.
Az a baj, hogy tényleg nehéz értelmezni a helyzetet. Papíron nincsenek rosszabb játékosok a keretben, mint a 3-20. csapatéban, de ez mégsem mutatkozik meg a pályán egyáltalán. Jelenleg már azt sem játszuk, amit legalább év elején játszottunk. 90%-ban olyan játékosokat látok, akik várják a csodát, hogy majd valaki megoldja helyettük a helyzetet. Nem tudom, milyen kiút van ebből...

Süti

Hozzászólás Szerző: Süti » 2018.03.12. 15:57

Baggio85 írta:
2018.03.12. 13:57
Nem tudom, milyen kiút van ebből...
Kellene már végre valamilyen koncepció, és jó lenne, ha végre csapat épülne.

Itt szerintem az nem elég, hogy egy-két helyre igazolunk és meg is vagyunk.

Évek alatt lehetne valamit összehozni, de a klub gazdasági helyzete most úgy tűnik fontosabb.

Perisic szerintem már nagyon nem akar itt játszani, és még jó páran lépnének, mert nincs egy értelmes elképzelés a klubról.

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap » 2018.03.12. 19:40

A legnagyobb gond,hogy az elmúlt 12 bajnoki meccsen(dzsuva óta),9 gólt lőttünk.Ezek között olyan verhetetlen ellenfelek is voltak,mint a Spal,Crotone,Benevento.Akiknek összesen kellett volna 9 gólt lőni.Lehet,hogy most a gazdasági helyzet a legfontosabb,de közben a csapatunk szép lassan lezüllik a középmezőnybe.Onnan meg még nehezebb visszajutni.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.12. 21:09

vaskalap írta:
2018.03.12. 19:40
A legnagyobb gond,hogy az elmúlt 12 bajnoki meccsen(dzsuva óta),9 gólt lőttünk.Ezek között olyan verhetetlen ellenfelek is voltak,mint a Spal,Crotone,Benevento.Akiknek összesen kellett volna 9 gólt lőni.Lehet,hogy most a gazdasági helyzet a legfontosabb,de közben a csapatunk szép lassan lezüllik a középmezőnybe.Onnan meg még nehezebb visszajutni.
Szerintem nyugodtan idevehetjuk a ket Kupa meccset is.
Igy nezve:
14 meccs = 9 rugott gol.
Pordenone, Udine, Sass, Spal, Crotone, Bologna, Benevento sor...

JJ5

Hozzászólás Szerző: JJ5 » 2018.03.12. 21:38

Jó volt a tegnapi meccs, élveztem. Spalletti szavai viszont nagyon fájnak és azért, mert igaza van.. Talán a 2. félidőben volt egy jelenet, mikor Rafi kiapasszolta a szélre Candrevának, majd mutatta neki, hogy kéri vissza, de az olasz agyatlanul megindult előre, Rafinha a végén már a fejét fogta kb.
Hihetetlen, hogy alig van olyan a csapatban, aki egy necces szitut meg tud oldani egy előre passzal/valami kreatív megoldással. Vagy amire szintén utalt Spall, hogy gyönyörűen megszerezzük a labdát agresszív letámadással, majd nem tudunk belőle SEMMIT kihozni és haza kerül a labda Handához a támadó harmadunkból és ebből volt legalább 5-6.

Valamiért nem játszuk a focit, hanem erőből akarunk mindent megoldani, pedig a játékot élvezni kell elsősorban. Az is igaz, hogy van egy jó kezdőnk, de kevés, aki a padról érdemben hozzá tud tenni, ilyen kerete egyedül a Juventusnak van valóban, ahogy a Digi stúdiójában elhangzott.
Brozot mindnki szidja, hogy agyban kevés, de neki van meg egyedül a középpályán a játékintelligenciája és a merészsége ahhoz, hogy valamit csináljon is, ne csak hátra adja Mirandának.. Éder egy doboz gyufát nem ér, hiányzik tényleg egy vérbeli csatár Icardi mellől, aki olyat tud, amit az argentín nem: helyzetet kialakítani/váratlant húzni, talán jövőre Lautaro ;) Nem tudom ki néz/nézett itt One-Punch Man-t, de a sorozat analógiájára Icardi meg a One-Touch man :lol: Mert abban tényleg a világ egyik legjobbja!

Még Vecinot ki lehetne próbálni Icardi mögött, de már lassan tényleg mindenki volt mindenhol. Viszont bárki bármit mondhat Perisic nélkül nem lesz meg a BL hely.. Egyszerűen szükség van rá, mert ő húzóember ebben a csapatban. Amin még gondolkoztam, hogy Cancelot tenni be jobb oldali támadónak, mint szezon elején, D'Ambro mehet vissza jobb hátra a helyére és Dalbert meg menne bal hátra, mert mindenkire szükség lenne, aki bármilyen pluszt hozzá tud adni a csapat játékához.

Őszintén szólva, most érzem azt előszőr a szezonban, hogy nem lesz meg a top4, pedig én aztán mindig optimista vagyok. :) Sok van még a szezonból, de most kell elkezdeni 3 pontokat gyűjteni, kezdve a Samppal különben végünk. Bár most azt érzem a vasárnapi meccs meglesz! :D

JJ5

Hozzászólás Szerző: JJ5 » 2018.03.12. 21:48

Valami ilyesmi lehetne:

Handa
D'Ambro-Skriniar-Miranda-Dalbert
Brozo-Gag
Cancelo-Rafi-Karamoh
Icardi

Padon meg ott lenne: Vecino, Perisic, akik tudnának még lendületet hozni rögtön.

A védelem beton, főleg azzal a szervezett középpályás védekezéssel, amit tegnap láttunk, a támadó 3-as Icardi mögött meg nagyon izgatja a fantáziámat! :)

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.13. 07:55

Pár statisztikai adat következik, az elmúlt több mint 3 hónapról, és 14 meccsről.

14 meccs 2 győzelem 8 döntetlen 4 veresség.
9 rúgott gól 12 kapott gól.

8 gólt rúgtunk mi, (volt egy öngól) ennek a megoszlása következik:

Icardi 2 gól 0 gólpassz
Eder 2 gól 0 gólpassz
Vecino 1 gól 1 gólpassz
Karamoh 1 gól 0 gólpassz
Skriniar 1 gól 0 gólpassz
Ranocchia 1 gól 0 gólpassz
Brozovic 0 gól 3 gólpassz
Cancelo 0 gól 2 gólpassz
Candreva 0 gól 1 gólpassz

Itt érdemes felhívni a figyelmet Perisicre, aki kimagaslóan a legtöbb játékpercet játszotta a támadók között, mégis konkrétan 0 gól 0 gólpassz sikeredet neki 13 meccsen és 1150 perc alatt.

Na de majd ezekről a követkető statisztikai irásban.

Cupi

Hozzászólás Szerző: Cupi » 2018.03.13. 08:06

JJ5 írta:
2018.03.12. 21:48
Valami ilyesmi lehetne:

Handa
Brozo-Gag
Cancelo-Rafi-Karamoh
Icardi

Ezen én is gondolkodtam, megnézném :) Mondjuk a kopasz ilyet nem merne....
Jelenlegi Perisic helyett kb a primaveraból is játszhatna valaki, az is hasznosabb lenne. :?

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.13. 08:12

Értékelések az elmúlt 3 hónap, és 14 meccs után:
(Gyakorlatilag 18 játékosunk játszott értékelhető perceket)

- Handa:
6.5, 6, 6, 6, 6.5, 7, 5.5, 5.5, 6, 6, 4.5, 6, 6
- Cancelo:
5.5, 6, 6, 6, 7, 6, 6.5, 6, 6.5, 7, 6.5, 6.5
- D'Ambrosio:
5.5, 5, 5, 5.5, 5.5, 6, 5.5, 5.5, 6
- Santon:
5, 4, 6.5, 5, 4.5
- Dalbert:
5.5, 5, 5, 4.5
- Skriniar:
6.5, 6, 5.5, 5.5, 5.5, 5, 7, 6.5, 6, 6, 6, 5, 7, 7
- Miranda:
7, 6, 5.5, 6.5, 6, 5.5, 4.5, 6.5
- Ranocchia:
6.5, 5.5, 6.5, 7, 5, 7
- Vecino:
6, 6, 5.5, 5.5, 5, 5.5, 6, 6, 5.5, 5.5, 5, 5
- Gagliardini:
6, 6, 5.5, 5.5, 6, 5.5, 6, 5.5, 5, 6, 5.5, 5, 6.5
- Borja:
6.5, 5.5, 4.5, 5.5, 6, 5.5, 6, 4.5, 5, 5.5, 5
- Brozovic:
5.5, 5.5, 5, 5, 6.5, 5.5, 5, 4.5, 7
- Rafinha:
6.5, 7, 6, 5, 6
- Candreva:
5, 6, 6, 5, 5, 5, 5, 5, 4.5, 5, 6
- Perisic:
5, 5.5, 4.5, 5, 4.5, 4.5, 5, 5.5, 4, 4, 5, 4.5, 5
- Karamoh:
5.5, 6, 7.5, 6, 6.5
- Eder:
5, 4.5, 5, 5.5, 5.5, 5, 7.5, 5.5, 5, 6
- Icardi:
5, 5.5, 6, 4, 5, 5, 6.5, 5.5, 4, 6

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.13. 08:27

Folytatva az előzőt, így állunk:

1. Karamoh: 6.30 (294perc)
2. Cancelo 6.29 (1051perc)
3. Ranocchia 6. 25 (585perc)
4. Rafinha 6.10 (216perc)
5. Skriniar 6.03 (1320perc)
6. Handa 5.96 (1200perc)
7. Miranda 5.94 (665perc)
8. Gagliardini 5.68 (857perc)
9. Vecino 5.54 (1100perc)
10. D'Ambro 5.50 (797perc)
10. Brozovic 5.50 (692perc)
10. Eder 5.50 (652perc)
13. Borja 5.41 (945perc)
14. Icardi 5.25 (875perc)
15. Candreva 5.23 (856perc)
16. Santon 5.00 (388perc)
16. Dalbert 5.00 (240perc)
18. Perisic 4.76 (1150perc)

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.13. 08:41

Lejátszott percek alapján meg így áll ez a stat:

1. Skriniar 1320 perc (6.03)
2. Handa 1200perc (5.96)
3. Perisic 1150perc (4.76)
4. Vecino 1100perc (5.54)
5. Cancelo 1051perc (6.29)
6. Borja 945perc (5.41)
7. Icardi 875perc (5.25)
8. Gagliardini 857perc (5.68)
9. Candreva 856perc (5.23)
10. D'Ambro 797perc (5.50)
11. Brozovic 692perc (5.50)
12. Miranda 665perc (5.94)
13. Eder 652perc (5.50)
14. Ranocchia 585perc (6.25)
15. Santon 388perc (5.00)
16. Karamoh 294perc (6.30)
17. Dalbert 240perc (5.00)
18. Rafinha 216perc (6.10)

Akiloz88

Hozzászólás Szerző: Akiloz88 » 2018.03.13. 08:42

Cupi írta:
2018.03.13. 08:06
JJ5 írta:
2018.03.12. 21:48
Valami ilyesmi lehetne:

Handa
Brozo-Gag
Cancelo-Rafi-Karamoh
Icardi

Ezen én is gondolkodtam, megnézném :) Mondjuk a kopasz ilyet nem merne....
Jelenlegi Perisic helyett kb a primaveraból is játszhatna valaki, az is hasznosabb lenne. :?
Húznék egy merészebbet és ezzel a csapattal állnék ki:
———-—-Handanovic
—-Skriniar - Miranda - L. Lopez
Cancelo ————————— Dalbert
Rafinha - Gagliardini - Vecino
————- Icardi - Karamoh

matrix23

Hozzászólás Szerző: matrix23 » 2018.03.13. 08:51

Szerintem felesleges Icardi-t kétcsatáros rendszerben még csak említeni is. Soha nem tudott, és soha nem is fog tudni kétcsatáros rendszerben játszani. Emlékezhetünk mi volt a helyzet Osvaldo-val vagy Jovetic-el.

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.13. 10:32

interfan írta:
2018.03.13. 08:27
Folytatva az előzőt, így állunk:

1. Karamoh: 6.30 (294perc)
2. Cancelo 6.29 (1051perc)
3. Ranocchia 6. 25 (585perc)
4. Rafinha 6.10 (216perc)
5. Skriniar 6.03 (1320perc)
6. Handa 5.96 (1200perc)
7. Miranda 5.94 (665perc)
8. Gagliardini 5.68 (857perc)
9. Vecino 5.54 (1100perc)
10. D'Ambro 5.50 (797perc)
10. Brozovic 5.50 (692perc)
10. Eder 5.50 (652perc)
13. Borja 5.41 (945perc)
14. Icardi 5.25 (875perc)
15. Candreva 5.23 (856perc)
16. Santon 5.00 (388perc)
16. Dalbert 5.00 (240perc)
18. Perisic 4.76 (1150perc)
Ebbol az adatokbol pontosan kiderul az, amit latunk 3 honapja.
Meg hat amit eleve tudunk.
Van par klasszisunk, es ennyi.
De elol nem hogy tripla 0, hanem meg attol is lejebb vagyunk.

Nagyon nagy valtozasok kellenek a nyaron, kulonben meg harcolhatunk ujra 5-6 evig a BL helyert.
Latjuk a csapat 90%-a arra sem eleg, hogy a 4.hely meglegyen, es ezaltal a BL.
Handa, Cancelo, Skriniar, Miranda, Icardi, ennyi BL szintu jatekosunk van.
Biztato meg Karamoh es Rafinha, de ezzel ki is fujt az egesz.

Akiloz88

Hozzászólás Szerző: Akiloz88 » 2018.03.13. 12:51

matrix23 írta:
2018.03.13. 08:51
Szerintem felesleges Icardi-t kétcsatáros rendszerben még csak említeni is. Soha nem tudott, és soha nem is fog tudni kétcsatáros rendszerben játszani. Emlékezhetünk mi volt a helyzet Osvaldo-val vagy Jovetic-el.
Ezzel nem értek egyet. Karamoh pont egy olyan játékos aki szélről indulva megy kapu felé. Másik oldalon Rafinha lehetne mint szélső támadó középpályás. Konkrétan a szélén a beadásért a két védő felelős. Icardi maradna legelől, csak több támogatással.

matrix23

Hozzászólás Szerző: matrix23 » 2018.03.13. 12:54

Akiloz88 írta:
2018.03.13. 12:51
matrix23 írta:
Ezzel nem értek egyet. Karamoh pont egy olyan játékos aki szélről indulva megy kapu felé. Másik oldalon Rafinha lehetne mint szélső támadó középpályás. Konkrétan a szélén a beadásért a két védő felelős. Icardi maradna legelől, csak több támogatással.
Csak az én nézetemben a kétcsatáros játék arról szól, hogy az egyik helyzetbe hozza a másikat, és fordítva. Ez Icardi-val kivitelezhetetlen.

Akiloz88

Hozzászólás Szerző: Akiloz88 » 2018.03.14. 03:39

matrix23 írta:
2018.03.13. 12:54
Akiloz88 írta:
2018.03.13. 12:51
matrix23 írta:
Csak az én nézetemben a kétcsatáros játék arról szól, hogy az egyik helyzetbe hozza a másikat, és fordítva. Ez Icardi-val kivitelezhetetlen.
Tavalyi szezonban 34 meccsen 7 gólpasszt osztott ki.
Idén egynél tart, de mivel a játékunk az, hogy találd el Icardit és majd lesz valami ezért nem is csoda, hogy nincs több a neve mellett.

JJ5

Hozzászólás Szerző: JJ5 » 2018.03.15. 16:46

Van esetleg valami hír, milyen csapatot akarunk pályára küldeni a Samp ellen? Tökös lenne, ha mind Perisic, mind Candreva a padon kezdene, illetve szívesen nézném megint a Napoli elleni középpályát plusz Dalbert is megérdemelne megint egy esélyt!

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.15. 18:59

JJ5 írta:
2018.03.15. 16:46
Van esetleg valami hír, milyen csapatot akarunk pályára küldeni a Samp ellen? Tökös lenne, ha mind Perisic, mind Candreva a padon kezdene, illetve szívesen nézném megint a Napoli elleni középpályát plusz Dalbert is megérdemelne megint egy esélyt!
Visszater Vecino, aki Brozovic helyet kezdhet.
Tobbi a hirek szerint marad minden.

Handa
Cancelo-Skriniar-Miranda-D'Ambro
Vecino-Gagliardini
Candreva-Rafinha-Perisic
Icardi

Egyebbkent total egyetertek.
Mindket szelsonknek nagyon kijarna a pad, de foleg Perisicnek.
Szavak nincsenek arra amit muvel...
Rafinhat kitennem szelre, o ott nagyon elt.
Candreva meg iranyithatna.
Mint ahogy azzal is egyetertek, hogy Dalbert is megerdemelne egy eselyt.

Persze Perisic utan, a 2.leggyengebb atlag az ove.
De...

Dalbert 5.00 (240perc)
Perisic 4.76 (1150perc)

Valami dobbenet kulonbseg van jatekperceket tekintve.
Gyakorlatilag konkretan 10meccs...

En igy kezdenek:

Handa
Cancelo-Skriniar-Miranda-Dalbert
Vecino-Gag/Brozovic
Rafinha-Candreva-Karamoh
Icardi

PellerG

Hozzászólás Szerző: PellerG » 2018.03.15. 20:05

Gondolom mivel Karamoh fiatal és CSAK játszatni kéne, hogy fejlődjön, így ő most megint kikerült a kezdőből egy időre, jó Interesen.
Rafinha amúgy is max 60 perces Spallettinél, és a múlt heti után gondolom inkább Brozovicra fog szavazni a kezdőben...
Dalbertet szerintem max sérülés/eltiltás esetén látjuk innentől, nyáron meg a szoksásos sima kölcsön valahova.
Perisicet az életben nem fogja kihagyni, egyik kedvence, ahogy Candrevát sem hiszem, hogy irányítóként kezdetné (max meccs közben átállítja).

Szerintem ez lesz:

Handanovic
Cancelo-Skriniar-Miranda-D'Ambrosio
Vecino-Gagliardini
Candreva-Brozovic-Perisic
Icardi

Nálam:

Handanovic
Cancelo-Skriniar-Miranda-Dalbert
Vecino-Gagliardini
Karamoh-Rafinha-Perisic
Icardi

cuchu11

Hozzászólás Szerző: cuchu11 » 2018.03.16. 19:17

Ránéztem a sorsolásunkra. 11 meccs van hátra. Ebből 3 rangadó (Milan, Juve, Lazio), 4 könnyen nyerhető meccs (2xVerona, Cagliari, Sass), 4 nehéz idegenbeli (Samp, Toro, Atalanta, Udinese). Valószínű, ez utóbbiak lesznek a kulcsmeccsek. Ha ezeken betlizünk, akkor annyi... Szóval itt az ideje, hogy a srácok begyújtsák a rakétákat...

cuchu11

Hozzászólás Szerző: cuchu11 » 2018.03.16. 19:28

Kezdő Gazzetta szerint:
Handa
Cancelo Miranda Skrini Dambro
Vec Gag
Candreva Borja Perkó
Icardi

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.16. 19:30

cuchu11 írta:
2018.03.16. 19:28
Kezdő Gazzetta szerint:
Handa
Cancelo Miranda Skrini Dambro
Vec Gag
Candreva Borja Perkó
Icardi
Ijeszto...
Ha ez lesz, akkor meg is erdemeljuk a sorsunkat.

cuchu11

Hozzászólás Szerző: cuchu11 » 2018.03.16. 19:45

Hát az biztos, hogy nálam Borja helyett Rafi és Perkó helyett Karamoh (mint balszélső) kezdene. De persze, ez a mester dolga. De egy tuti, ha nem nyerünk, akkor meleg lesz a pite...

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan » 2018.03.16. 21:00

Van egy nagyon jo hir is.
A Milan EL kiesese miatt, a Derby is a tobbi meccsel le lesz jatszva aprilis 4-en.
Hivatalos bejelentes meg nincs, de hamarosan lehet.

Akiloz88

Hozzászólás Szerző: Akiloz88 » 2018.03.17. 19:04

Hivatalos: Milan - Inter 2018.04.04 18:30

mike

Hozzászólás Szerző: mike » 2018.03.18. 12:30

Változatlan kezdővel állunk fel a Samp ellen.

---------------Handa------------------
Cancelo,Skriniar,Miranda,D'Ambro
------------Gag----Brozo--------------
Candreva-----Rafinha-------Perisic
-----------------Icardi-----------------

Sajnos nem túl bő a választék, max Karamoh akit hiányolok, de ott van apadon, ahogy Borja, Éder, Vecino, Dalbert is.

Nyerni kell.

Dirtylt

Hozzászólás Szerző: Dirtylt » 2018.03.18. 12:35

Nem értem miért nem lenne jó, ha Candreva irányítana, Rafi és Karamoh két szél, simán mennek befelé, nem csak beadnak, Perisic meg kipihenhetné a sok 5ös osztályzatát. Félek megint a szélről vaktában beadogatós meccsnek nézünk elébe.

R9.

Hozzászólás Szerző: R9. » 2018.03.18. 12:48

legalabb most jobban jatszunk mint szoktunk mintha vmi tortent volna

Válasz küldése