Pontos idő: 2017.08.22. 15:56

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28616 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 ... 573  Következő
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)
HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 15:07 

A CDS szerint keddig aláír hozzánk Schick, Garay és Cancelo, hát majd meglátjuk mi igaz ebből.

Egyébként állítólag Spa fontos szerepet szán a cseh srácnak, és nem vice-Icardinak hozza, GDS szerint vagy a jobb szélre, vagy irányítónak a kezdőbe jönne.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 15:52 

drrossgeller írta:
A CDS szerint keddig aláír hozzánk Schick, Garay és Cancelo, hát majd meglátjuk mi igaz ebből.

Egyébként állítólag Spa fontos szerepet szán a cseh srácnak, és nem vice-Icardinak hozza, GDS szerint vagy a jobb szélre, vagy irányítónak a kezdőbe jönne.

Shick center egyértelmű.Ez olyan mintha Icardi játszana szélen vagy irányítana

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 16:41 

tabi.csaba írta:
drrossgeller írta:

Shick center egyértelmű.Ez olyan mintha Icardi játszana szélen vagy irányítana

Nem vagyok biztos benne, hogy ördögtől való gondolat lenne:
https://www.youtube.com/watch?v=0Q9VVIy03-4

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 16:43 

drrossgeller írta:

Úgy legyen, azzal szerintem készen lennénk, és már csak eladni kellene.
Cancelo nagy fogás lehet, magas, gyors, és az egész jobb oldalt képes bejátszani. Garay meg harmadik bekknek tökéletes választás, kérdés mennyiért tudjuk Kondogot beszámoltatni.

Schick sokszor kérte a labdát jobbra kihúzódva, és amolyan tükörszélsőként játszott onnan befelé.
Viszont akkor Candreva helye inogna meg, mert nem hiszem hogy a Candreva-Icardi-Perisic hármas mellé Spal még betenné Schicket is, maximum ha ég a ház.

Várjuk azt a keddet 8-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 16:50 

Candreva helye nyugodtan meginoghat. :mrgreen: :twisted:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 17:14 

Tavaly a fórum az alábbi személyeket nem tartotta kezdőszintűnek: Ansaldi, Kondog, Murillo, Candreva, D'Ambro.

Na már most úgy tűnik a jelenlegi hírek alapján, hogy jövőre egyáltalán nem biztos, hogy ezek öten kezdők lesznek.

Egyébként valaki tud olyan honalpot, ahol látható meliyk focistának van EU-s útelevele? pl. Garay

Sajnos az újságírói túlakpások miatt más nevek forogtak tavasszal, de ettől eltekintünk én jelenleg azt látom, hogy Sabatiniék kihozzák ebből a mercatoból, ami benne van. Sanchez, James, Mbappe szintű nevekre BL nélkül nem volt komoly esélyünk. Monchinak volt múltkor egy nyilatkozata, hogy Radjáért tényleg mentünk, de kijelentette, hogy ha a Róma eladja nekünk, akkor azonnali hatállyal felmond. Látható is, hogy a Róma riválst nem akar erősíteni, de perzse még van bőven idő az átigazolásból (Manolast sem adták még el a juventusnak sem). Lehet írni Manét meg Dembelét meg Carrascot, de egyik csapa sincs rászorulva az eladásukra, fiezethetnénk is érte 70-100 milliókat, és még a fizetésekről nem is beszéltünk. Sabatinit azért hoztuk, hogy igen találjunk olyan tehetségeket, akiket be tudunk építeni, és a Rómával ellentétben nekünk nem kell majd őket eladni (legalábbis remélem).

Sajnos a zebrák messze, bár a védelmük még nincs kész... Róma eddig mondhatjuk, hogy gyengült elment Salah és Rüdiger, jött a török srác, Kolarov és Pellegrini, még van idő, de eddig ezt én gyengülésnek gondolom. Napoli gyakorlatilag változatlan maradt. Milán erősödött, de Biglia már kidőlt egy hónapra, Bonuccinak már volt egy balhéja, és a támadósoruk még nekik sincs kész. Többi csapatot nem érzem dobogóesélyesnek. Izgalmas lesz, de szerintem most van a legnagyobb esélyünk az éremre.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 17:27 

Spanyol utlevele is van,transfermakt jelölni szokta

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 17:31 

Stankov írta:
Spanyol utlevele is van,transfermakt jelölni szokta

:O Tényleg, eddig észre sem vettem. Nagyon szépen köszönöm! :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 18:09 

Martial látványosan nem örült a góljának ill Pogba nagyon vigasztatalón futott oda hozzá mind kettőjük góljánál.
Lehet csak belemagyarázás.Főleg h nagyon elhalkultak a tárgyalások köztünk és a MU között.
Inkább csak érdekes mintsem bármi "gyanús"

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 18:22 

Stankov írta:
Martial látványosan nem örült a góljának ill Pogba nagyon vigasztatalón futott oda hozzá mind kettőjük góljánál.
Lehet csak belemagyarázás.Főleg h nagyon elhalkultak a tárgyalások köztünk és a MU között.
Inkább csak érdekes mintsem bármi "gyanús"

Tottenham megy Martialért éppen. De elvileg elutasították őket is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 19:29 

drrossgeller írta:

Eddig nagy kérdés volt számomra a srác, hogy kell-e. Megnéztem a videót és mostmár nincs kérdőjel. Hozni kell! Tudom, hogy még akár rólam is össze lehetne vágni olyan videót, amivel el lehetne adni (azon azért kellene dolgozni :D ), de ez a srác beszabehu, hogy milyen ügyes. Annak ellenére, hogy elég magas, nagyon jól fordul és a mozgáskoordinációja is nagyon rendben van.
Csak azt nem értem, hogy tavaly, amikor a Samptól elballagtak Prágába és leperkáltak 4(!) millió eurót, akkor pl. a mi játékos megfigyelőink hol voltak??? Nem akarom megint ekézni Gabikétpercrebecserélnek-et, de ez a két spíler ég és föld. Most lenne egy jó 30 millás csatárunk 4 millióért, most meg van egy 4 milliós 30-ért. :?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 20:02 

gianluca írta:
drrossgeller írta:

Eddig nagy kérdés volt számomra a srác, hogy kell-e. Megnéztem a videót és mostmár nincs kérdőjel. Hozni kell! Tudom, hogy még akár rólam is össze lehetne vágni olyan videót, amivel el lehetne adni (azon azért kellene dolgozni :D ), de ez a srác beszabehu, hogy milyen ügyes. Annak ellenére, hogy elég magas, nagyon jól fordul és a mozgáskoordinációja is nagyon rendben van.
Csak azt nem értem, hogy tavaly, amikor a Samptól elballagtak Prágába és leperkáltak 4(!) millió eurót, akkor pl. a mi játékos megfigyelőink hol voltak??? Nem akarom megint ekézni Gabikétpercrebecserélnek-et, de ez a két spíler ég és föld. Most lenne egy jó 30 millás csatárunk 4 millióért, most meg van egy 4 milliós 30-ért. :?

Rólam nem lehetne összevágni ilyen videot.Valóban jól kezeli a labdát.Ügyes a srác.
Viszont ha a kezdőben szán neki szerepet Spa akkor Candreva helyén játszana?

Garay 3 kh-nak rendben lenne.Gondolom ő is szívesebben jönne ide mind oroszba.
A Cancelo gyerek is ügyes így youtube alapján,dehát Quaresma is az volt.
https://www.youtube.com/watch?v=RjC83Hum5LM

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 20:14 

Festa írta:
gianluca írta:
drrossgeller írta:

Rólam nem lehetne összevágni ilyen videot.Valóban jól kezeli a labdát.Ügyes a srác.
Viszont ha a kezdőben szán neki szerepet Spa akkor Candreva helyén játszana?

Vagy végre játszanánk 2 csatárral és nem buziskodnánk ezzel a 4-2-3-1-gyel ahol annyi ötlet van a játékra, hogy valahogy szélről belerúgja a labdát Icardiba Perisic/Candreva és bepattan? :D Lehet, hogy most ez a divat mindenhol, meg erre esküszik mindenki de én még mindig sokkal szívesebben látnék egy 4-3-1-2-t egy klasszikus 10-essel.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 20:22 

alwin91 írta:

Vagy végre játszanánk 2 csatárral és nem buziskodnánk ezzel a 4-2-3-1-gyel ahol annyi ötlet van a játékra, hogy valahogy szélről belerúgja a labdát Icardiba Perisic/Candreva és bepattan? :D Lehet, hogy most ez a divat mindenhol, meg erre esküszik mindenki de én még mindig sokkal szívesebben látnék egy 4-3-1-2-t egy klasszikus 10-essel.[/quote]

OTT A PONT!!!! :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 20:35 

Ugyan itt teljesen OFF téma, de azt már észrevettem, hogy sokan kb csak 3 topicot olvasnak(Átigazolások, Játékosok, Meccsek), úgyhogy ide teszem be ezt a linket, hogy többen lássák.
Nem tudom kinek segítek ezzel, de biztos vannak akik szeretnék jó minőségben visszanézni a meccseket, illetve rövid összefoglalókat megnézni.
https://www.reddit.com/r/footballhighlights/

Én az angol bajnokság miatt kezdtem el nézni, mert annak nincs egyedül hivatalos YouTube csatornája, ahova feltöltenék az összefoglaló videókat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 20:51 

alwin91 írta:
Vagy végre játszanánk 2 csatárral és nem buziskodnánk ezzel a 4-2-3-1-gyel ahol annyi ötlet van a játékra, hogy valahogy szélről belerúgja a labdát Icardiba Perisic/Candreva és bepattan? :D Lehet, hogy most ez a divat mindenhol, meg erre esküszik mindenki de én még mindig sokkal szívesebben látnék egy 4-3-1-2-t egy klasszikus 10-essel.

Igen BL-t is azzal nyertünk. Nekem is jobban tetszene. Én ezért is hoztam volna egy klasszikus 10-est. Mindig gond volt hogy nincs majd mikor lett Sneijder személyébe egyből tripláztunk. ;)
Egyébként valahol olvastam egy cikket, hogy nálunk a 2 csatáros játékkal az lenne a gáz Icardi nem "szereti". Ő játékstílusának az fekszik ha középen egyedül jön a beadásokra és így a leghatékonyabb.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.13. 21:18 

Cupi írta:
alwin91 írta:

Igen BL-t is azzal nyertünk. Nekem is jobban tetszene. Én ezért is hoztam volna egy klasszikus 10-est. Mindig gond volt hogy nincs majd mikor lett Sneijder személyébe egyből tripláztunk. ;)
Egyébként valahol olvastam egy cikket, hogy nálunk a 2 csatáros játékkal az lenne a gáz Icardi nem "szereti". Ő játékstílusának az fekszik ha középen egyedül jön a beadásokra és így a leghatékonyabb.

Igazából nem is tudnék most egy igazán jó klasszikus 10-est mondani. Valahogy a mostanában divatos 3-4-3 meg 4-2-3-1-ben ezek a klasszikus 10-esek eltűntek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 05:32 

gianluca írta:
Eddig nagy kérdés volt számomra a srác, hogy kell-e. Megnéztem a videót és mostmár nincs kérdőjel. Hozni kell!

Számomra régóta nem kérdés, 21 évesen ilyen tudással itt a helye, annak ellenére is hogy elöl megvagyunk, hihetetlen jó csatár a srác, szinte hibátlan center lehet. Bernardeschi vagy Keita skilljei ehhez sehol sincsenek.

alwin91 írta:

Az a baj hogy abba a rendszerbe az egyik legjobbunk Perisic nem férne bele, 4-3-1-2-ben nem tudnánk hova rakni. Egyébként én is a 2 csatáros játékot szeretem, és írtam is hogy mindig híresek voltunk a brutál csatárpárosainkról.

Cupi írta:

A BL-t 4-2-3-1 rendszerben nyertünk, de az tény hogy az Sneijder nélkül nem ment volna, és az egyébként mindenhol center Eto'o jobbszélső játéka nélkül sem, hihetetlen hogy Mou rá tudta venni hogy szélsőt játsszon, mert nem volt könnyű figura Eto'o sem 8-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 06:26 

mike írta:

A BL-t 4-2-3-1 rendszerben nyertünk, de az tény hogy az Sneijder nélkül nem ment volna, és az egyébként mindenhol center Eto'o jobbszélső játéka nélkül sem, hihetetlen hogy Mou rá tudta venni hogy szélsőt játsszon, mert nem volt könnyű figura Eto'o sem 8-)

Papiron igen, de Eto'o azért gyakran volt Milito mellett, szóval a meccs nagy részében simán 2 csatáros játék volt. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 06:31 

Én is nagyon szeretem a kétcsatáros hadrendet, de ahogy írjátok is most más játékfilozófia él, és egész nyáron a szélős támadójátékot gyakoroltuk a meccseken, meglepne, ha a szezonban nem azzal játszanánk.

Egyébként a videók közül azt linkeltem be, ami csak a tavalyi olasz ligás megmozdulásait mutatja. Néha kicsit túlvállalja magát, nem igazán szereti az alibi passzokat, illetve a beadásain lehetne kicsit javítani, de a videó nem hazudik. Nagyon nagy tehetség a srác, ha teljes egészséges, akkor én fényes jövőt jósolok neki és őszintén remélem, hogy mi igazoljuk le.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 06:56 

drrossgeller írta:
Egyébként a videók közül azt linkeltem be, ami csak a tavalyi olasz ligás megmozdulásait mutatja. Néha kicsit túlvállalja magát, nem igazán szereti az alibi passzokat, illetve a beadásain lehetne kicsit javítani, de a videó nem hazudik. Nagyon nagy tehetség a srác, ha teljes egészséges, akkor én fényes jövőt jósolok neki és őszintén remélem, hogy mi igazoljuk le.

Tényleg ügyes gyerek és ha nálunk lesz drukkolok is neki, hogy jó legyen.
Viszont az ilyen összevágott videókról ez a véleményem: https://www.youtube.com/watch?v=DOsIPOn6I0Y
Mi (köztük én is) meg már el is zavartuk és várjuk mikor ad érte valaki végre legalább egy zsák labdát. :D :D ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 07:56 

Cupi írta:
Viszont az ilyen összevágott videókról ez a véleményem: https://www.youtube.com/watch?v=DOsIPOn6I0Y
Mi (köztük én is) meg már el is zavartuk és várjuk mikor ad érte valaki végre legalább egy zsák labdát. :D :D ;)

Mondjuk itt is voltak hajmeresztő passzai, és látszik mennyire darabos, de ezt kell nyomatni a Valencival való tárgyalásokon :D

A hírek kb ma is ugyanazok:
- Cancelót és Garayt akarjuk onnan, Kondogot beszámoltatnánk.
- Aurier is képben, de az első opció Cancelo.
- Otamendi is szóba került, elég drága lenne, és nincs eu-s papírja.
- A kőbuta Mangalát is üldözzük, remélem nem jön ide, Kondoggal hasonló a színe és IQ-ja is :D
- Christensent is szeretnénk, de a cselszkij nehéz ügy.
- A Samp megnyugtató pótlást szeretne Schick helyett, Jojo és Éder is érdekelné őket. Édert Spal nem engedné el.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 08:02 

Cupi írta:
drrossgeller írta:

Tényleg ügyes gyerek és ha nálunk lesz drukkolok is neki, hogy jó legyen.

Én sem vagyok híve a videóknak, többek között azért linkeltem be, hogy itt is látható, hogy a GDS miért is gondolja, hogy szélen vagy irányítónak is akár használható lenne a cseh srác. Illetve nem sok szabadidőm van, kislányom születése óta, de láttam pár Samp meccset tavasszal és még ott figyeltem fel Schickre, ez alapján azt mondom, hogy nem sokat torzít a képen a videó, jelenlegi hiányosságai, amiket le is írtam, pedig fejleszthetők, főleg ilyen fiatal korban.

Egyébként Kondog sem egy elveszettt játékos, csak túl buta az olasz bajnoksághoz. Vélemény szerint, ha visszamegy a spanyolokhoz, ott megint fog tudni brillírozni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 08:17 

drrossgeller írta:

Én sem vagyok híve a videóknak, többek között azért linkeltem be, hogy itt is látható, hogy a GDS miért is gondolja, hogy szélen vagy irányítónak is akár használható lenne a cseh srác. Illetve nem sok szabadidőm van, kislányom születése óta, de láttam pár Samp meccset tavasszal és még ott figyeltem fel Schickre, ez alapján azt mondom, hogy nem sokat torzít a képen a videó, jelenlegi hiányosságai, amiket le is írtam, pedig fejleszthetők, főleg ilyen fiatal korban.

Egyébként Kondog sem egy elveszettt játékos, csak túl buta az olasz bajnoksághoz. Vélemény szerint, ha visszamegy a spanyolokhoz, ott megint fog tudni brillírozni.

Persze tudom csak én már párszor csalódtam az ilyen videókba és nem csak Quaresma-ra gondolok :D
Na meg elvileg egy játékos játszik egy szezonban pl. 2000 percet abból egy ilyen videó kb 5 percét fedi le. Az semmi. Játékpercei kb 0,5%-át sem teszi ki. ;)
Kondogbia meg tényleg nem lehetne rossz ha több esze lenne :D De nincs. Olasz bajnoksághoz nagyon buta.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 08:20 

Sztem 4-3-3 lesz.Ha jobbon lesz Schick az könnyedén 2 csatáros lesz,csak kell mögé egy jobb wingback sztem ezért kellhet Cancelo mintsem Aurier.

A kérdés h mi lesz Canderavával?Persze ott a Conte ajánlat de nekem nem tűnik túl komolynak.Az meg luxus lenne ha ilyen fizetésű ember csak a padon lenne(bár Ranoval is így vagyok)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 08:29 

Stankov írta:
Sztem 4-3-3 lesz.Ha jobbon lesz Schick az könnyedén 2 csatáros lesz,csak kell mögé egy jobb wingback sztem ezért kellhet Cancelo mintsem Aurier.

A kérdés h mi lesz Canderavával?Persze ott a Conte ajánlat de nekem nem tűnik túl komolynak.Az meg luxus lenne ha ilyen fizetésű ember csak a padon lenne(bár Ranoval is így vagyok)

Spa mindenek elé rakja a gyorsaságot, szélen csak gyors emberekkel akar operálni, ezáltal ahogy írod is, nem lenne szükség vonalszélsőre, mivel Cancelo, aki szélvész gyors ott van, másikon Dalbert... Perisic illetve ha jön Schick tudna Icardihoz közelebb is lenni, ez így elsőre elég jól hangzik, ha az éppen aktuális szélsővédőnk vissza tud érni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 08:53 

- Garay nem győzte meg Spallettit, és érte nagyon közel van a Spartak, ezért ő a hírek szerint nem kell.
Viszont Spalletti akar egy "minőségi" KH-t, akit akár kezdőbe is tehet.
Mint tudjuk fizetni nem tudunk, ezért csak a kölcsön játszik.
Teljesen favorit most Mangala, akit Spalletti a kezdőbe szánna.
Christensen a Chelsea nem adja.
Valamint megrobaljuk meg Otamendit, de kizart hogy kölcsön + opcióval eladja a City.
- Cancelo továbbra is nagyon nehéz ugy, mivel a Valencia 30m-ra értékeli.
Ezért egy 15m + Kondogbia üzletet szeretnének.
Aurier van mint alternatíva, de őt lehet elviszi a MU vagy a Chelsea.
Ezért most ujra felmerült Darmian is.
- Perisicet 6,5m-s fizetéssel, és 2022-ig tartó szerződéssel sikerült megnyugtatni, igy már nem balhézik hogy engedjék el azonnal a MU-ba.
Ezzel kiemelkedően a csapat legjobban kereső játékosa lesz.
- Shick transzfer vége 35m + 1 játékos lehet.
Edert nem adjuk, Joveticnek nem tudnak olyan fizetést adni amit szeretne.
Ezért most ugy látszik Pinamonti lehet az áldozat, aki végleges eladással kerulne a Sampba.
- Spalletti a kezdőbe már csak 1-2 játékost szán.
A jobbhátvéd poszt az egyetlen biztos, valamint a KH lehet ha eljönne Mangala.
Viszont minőségi cseréket akar, ilyen lenne Skriniar/új KH, D'Ambro, Borja/Vecino/Gagliardini, Eder, Schick.
Egyszóval 1 posztra 2 hasonló képességű játékost akar, ezáltal fentartva a versenyt.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2017.08.14. 09:08-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 09:01 

Ilyen mercato végi "bomba" miatt puhatolozunk a PSG-nél 3 játékos ügyében.
A PSG nagy eséllyel megszerezni Mbappet is több mint 200m-ért, igy jópár játékosra nem lesz szükség elől.
Mi a Lucas, Pastore, Draxler hármasbol hoznánk valakit.
Mivel fizetni már nem tudunk, ezért mindhárom játékosért kölcsön + kötelező opcióval próbálkozunk.
Draxler: kölcsön + 45m-s kötelező opció
Pastore: kölcsön + 25m-s kötelező opció
Lucas: kölcsön + 30m-s kötelező opció
Spalletti nagyon szeretné ha az egyik játékos csatlakozna közülük.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 09:04 

interfan írta:
Ezért most ugy látszik Pinamonti lehet az áldozat, aki végleges eladással kerulne a Sampba.

35 millat en is olvastam, de van ahol 30,5 millat irnak. A plusz 1 jatekost pedig ugy kell erteni, hogy egy jatekos esetleg parhuzamosan menne a Sampdoriaba, hogy kicsit konnyebb szivvel valjanak meg Schicktol. Viszont ezt kulon uzletkent kezelnenk, szoval nem Schick ertekehez adodna hozza mondjuk Jovetic, hanem erte a Samp utalna penzt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 09:12 

Crespo írta:
interfan írta:

35 millat en is olvastam, de van ahol 30,5 millat irnak. A plusz 1 jatekost pedig ugy kell erteni, hogy egy jatekos esetleg parhuzamosan menne a Sampdoriaba, hogy kicsit konnyebb szivvel valjanak meg Schicktol. Viszont ezt kulon uzletkent kezelnenk, szoval nem Schick ertekehez adodna hozza mondjuk Jovetic, hanem erte a Samp utalna penzt.

Igazából édes mindegy hogy 30,5m vagy 35m.
Igy is ugyis nagy elvárásokkal lehet ezek a játékosok felé állni.
Skriniar 25-30m, Dalbert 20-30m, Vecino 24m, Schick 30-35m.
100-120m, ennyiért azért már lehet várni valamit.
Lesz mit bizonyítani azt hiszem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 09:20 

interfan írta:
Crespo írta:
interfan írta:

Igazából édes mindegy hogy 30,5m vagy 35m.
Igy is ugyis nagy elvárásokkal lehet ezek a játékosok felé állni.
Skriniar 25-30m, Dalbert 20-30m, Vecino 24m, Schick 30-35m.
100-120m, ennyiért azért már lehet várni valamit.
Lesz mit bizonyítani azt hiszem.

Pinamonti elherdálása botrány lenne.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 09:25 

interfan írta:
Ilyen mercato végi "bomba" miatt puhatolozunk a PSG-nél 3 játékos ügyében.
A PSG nagy eséllyel megszerezni Mbappet is több mint 200m-ért, igy jópár játékosra nem lesz szükség elől.
Mi a Lucas, Pastore, Draxler hármasbol hoznánk valakit.
Mivel fizetni már nem tudunk, ezért mindhárom játékosért kölcsön + kötelező opcióval próbálkozunk.
Spalletti nagyon szeretné ha az egyik játékos csatlakozna közülük.

Ugazából nem is kell megvárni az augusztus végét csak megvárni ,hogy leigazolják Mbappet utána már hozhatjuk is akit adnak.
Mondjuk lehet ebből a hármasból Draxlerben lenne legnagyobb potenciál ,mondom ezt annak ellenére,hogy teljesen dél-amerikai párti vagyok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 09:46 

Festa írta:
bappet utána már hozhatjuk is akit adnak.
Mondjuk lehet ebből a hármasból Draxlerben lenne legnagyobb potenciál ,mondom ezt annak ellenére,hogy teljesen dél-amerikai párti vagyok.

Persze, hogy jó lenne, bármeilyik a háromból de az a baj nem csak mi leszünk úgy, hogy jó lenne lerabolni gyorsan őket. :? Bejeletkezik értük egy angol top klub vagy egy juve/roma akik BL-ben is tolják és máris semmi esélyünk sajna. Na meg mi ezekkel a kölcsön + opciókkal megyünk értük tényleg akkor meg főleg esélytelen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 09:47 

Festa írta:

Lucas 30 millóért nagyon jó üzlet, a jobbszélre remek lenne, de akkor Candrevát el kell adni. Az egyértelmű upgrade lenne azon a jobb oldalon.
Draxler irányítóban és balszélsőben is használható, minőségi játékos, a 45 millió nagyjából korrekt, viszont Perisic ott van a bal oldalra és J Márió a 10-es posztra.
Pastore lenne a legelérhetőbb talán, és J Márióval ellentétben ő vérbeli irányító. Játszott már olaszban, de eléggé lefelé ketyegett mostanában a PSG-ben.

Draxler a legjobb játékos közülük, de talán Lucast jobban tudnánk használni, és az a 30 mill nagyon kedvező ár.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 09:57 

Cupi írta:
Festa írta:
bappet utána már hozhatjuk is akit adnak.

Persze, hogy jó lenne, bármeilyik a háromból de az a baj nem csak mi leszünk úgy, hogy jó lenne lerabolni gyorsan őket. :? Bejeletkezik értük egy angol top klub vagy egy juve/roma akik BL-ben is tolják és máris semmi esélyünk sajna. Na meg mi ezekkel a kölcsön + opciókkal megyünk értük tényleg akkor meg főleg esélytelen.

Sajnos ugyanezt gondolom én is.
Kizártnak tartom, hogy ilyen kölcsön + kötelező opciókkal ide adják bármelyiket.
Főleg annak tudatában, hogy más komoly csapatok is lesznek értük.
Pedig legalabb mi is robbantanánk egy igazán nagyot a mercatoba.
Dehát sajnos a realitás nem ez...

Shick egyébként személyre szabott edzéstervet kap, és nem edz majd a csapattal egy jo ideig.
Ha minden teszt és vizsgálat jol alakul addig, akkor legkorábban október végén terhet vissza a pályára.
Viszont ha időközben jön egy rossz labor erdemeny, akkor csúszik 2-3 hónapot a visszatérése.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 10:03 

Az fasza amúgy, hogy a Juventusnak meg 25 millió Euroért adták volna Schick-et.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 10:44 

interfan írta:

Pastore utóbbi két évben elég sérülékeny, Lucas pedig eléggé nagyszájú állítólag, de természetesen mindhárom nagy erősítés lenne. Csak a fizetési igényeik is magasak lennének, attól félek. Mario a válogatottban is szokott a jobbszélen lenni, ez szerintem nem okozna problémát.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 10:53 

Orulok hogy Perisic marad, kozepre johetne Draxler :shock:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 12:33 

Most megint felmerült,hogy ha más nem jön össze akkor rámegyünk Lamelára.
2015 az átigazolási időszak utolsó napján igazoltak Llajicot.
Most ennél nagy bombát várok és 6 pontot augusztus 31-re. ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 13:00 

Festa írta:
Most ennél nagy bombát várok és 6 pontot augusztus 31-re. ;)

Úgy legyen! :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 13:35 

Otamendit meg nem igazán kéne erőltetni,mert tavaly is elég szar volt a citynél!!! :roll: ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 13:37 

- A Sky szerint Murillot nem adjuk el amíg nem jön a helyére valaki.
http://enjoyinternews.com/sky-the-trans ... -defender/
Szerintem simán megtarthatnánk.

- Schick esetében még bekavarhat a Monaco.
http://www.sempreinter.com/2017/08/14/c ... naco-roma/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 19:29 

Előrehaladott tárgyalásokat folytatunk a napokban Mangala és ugynokevel.
Hírek szerint már a héten hivatalos lehet az érkezése.
A City hajlik a kölcsön + kötelező opciós üzletre.
Spalletti nagyon fontos szerepet szán neki, és jelenleg ő az első számú KH cél.

Samppal is folynak a tárgyalások Schick árának kifizetéséről.
Azon dolgozunk hogy 2, de akár 3 év alatt elég legyen kifizetni a 30-35m-s vételárat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 19:56 

interfan írta:

Azon dolgozunk hogy 2, de akár 3 év alatt elég legyen kifizetni a 30-35m-s vételárat.

Mangala elég sokat hibázott korábban a Cityben.
Amennyiben maradt volna Murillo lehet jobban járunk.
Remélem nem Skiniart akarja kitúrni a kezdöből.
Ha 3 embert keresünk akkor erre a szerepre jó lett volna Garay vagy Fazio is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.14. 21:14 

Festa írta:
interfan írta:

Mangala elég sokat hibázott korábban a Cityben.
Amennyiben maradt volna Murillo lehet jobban járunk.
Remélem nem Skiniart akarja kitúrni a kezdöből.
Ha 3 embert keresünk akkor erre a szerepre jó lett volna Garay vagy Fazio is.

Szerintem teljesen tévút ez a sok kh alternatíva. Murillo az összes felmerült névnél jobb.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.15. 08:03 

- Közben Dragovic az új név a kalapban, de Juan Foyth leigazolásáról is egyre több cikk szól.
http://www.football-italia.net/todayspapers/108183
http://enjoyinternews.com/sky-renewal-f ... e-defense/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.15. 09:11 

- Napokban újabb és egyben utolsó tárgyalás volt a MU-val.
Most fordított volt a helyzet, és mi kerestük fel őket.
15m + Perisic = Martial ajánlattal.
Viszont a MU ujra határozottan elutasította az ajánlatot, és elmondtak semmi pénzért nem eladó Martial.
Ezzel lezárult az egész nyarat átívelő szappanopera, a MU-Inter-Perisic-Martial sorral.
- Továbbra is gőzerővel dolgozunk a Cancelo-Kondogbia cserén.
Viszont a Valencia mindenképp 10-15m-t akar Kondogbia mellé.
- Spalletti egyértelműen kijelentette, komoly kezdo szintű KH-akar, ezért jelenleg a low-cost alternatívák háttérbe kerültek.
48 órán belül lezárulhat a Mangala ugy.
Még teszünk egy próbát Otamendiért is, viszont kb kizart a kölcsön + opciós lehetőség.
Alternatívának pedig felmerült Dragovic és Maksimovic neve.
- Továbbra is tartja magát a pletyka, hogy a PSG-bol megpróbáljuk a Draxler, Lucas, Pastore sor egyikét kölcsön + kötelező opcióval.
Gyakorlatilag mind esélytelen, viszont az olaszok szerint esetleg Lucasra lehet esély.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.15. 09:29 

interfan írta:
- Spalletti egyértelműen kijelentette, komoly kezdo szintű KH-akar, ezért jelenleg a low-cost alternatívák háttérbe kerültek.

- Továbbra is tartja magát a pletyka, hogy a PSG-bol megpróbáljuk a Draxler, Lucas, Pastore sor egyikét kölcsön + kötelező opcióval.
Gyakorlatilag mind esélytelen, viszont az olaszok szerint esetleg Lucasra lehet esély.

Cancelóért a Kondog + 10 milla talán még beleférne, nem szabad azt nézni mibe fájt Kondog, hanem azt hogy ki kell szállni belőle és a nagy fizetéséből, és érkezne egy fiatal, gyors jobbhátvéd, ami aranyat érhet nekünk.
Mondjuk ha Murillo megy 13 millióért akkor furán néz ki ez a dupla üzlet a Valenciával:
Cancelo+13 millió for Kondog+ Murillo + 10millió

Mangala a létező legrosszabb név eddig, unszimpi, baki-baki hátán, IQ-ban Kondog teljesen vonulat. Inkább maradjon Murillo. Dragovic viszont nem lenne rossz 3. védőnek.

Lucas Moura állati jó lenne, felfoghatnánk őt Mercato végi nagy névnek, amit eddig hiányoltunk.
Rá csak Perisic távozása esetén számítottunk volna, remek lenne ha Perkó maradása mellett el tudnánk hozni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.15. 09:37 

mike írta:
interfan írta:

Cancelóért a Kondog + 10 milla talán még beleférne, nem szabad azt nézni mibe fájt Kondog, hanem azt hogy ki kell szállni belőle és a nagy fizetéséből, és érkezne egy fiatal, gyors jobbhátvéd, ami aranyat érhet nekünk.

Mangala a létező legrosszabb név eddig, unszimpi, baki-baki hátán, IQ-ban Kondog teljesen vonulat. Inkább maradjon Murillo. Dragovic viszont nem lenne rossz 3. védőnek.

Lucas Moura állati jó lenne, felfoghatnánk őt Mercato végi nagy névnek, amit eddig hiányoltunk.
Rá csak Perisic távozása esetén számítottunk volna, remek lenne ha Perkó maradása mellett el tudnánk hozni.

Mint látjuk nem 3.szamu KH-t keresünk, mivel Spalletti megvétózta a low-cost neveket.
Egyértelműen a kezdőbe keresünk valakit, azért vannak ezek az Otamendi, Kimpembe, Mangala, Dragovic, Foyth, Garay nevek.
Spalletti versenyt akar a két kezdő posztért.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.08.15. 09:50 

Kondogbia nálam ár-értékben az évtized flopja, minél előbb meg kell tőle szabadulni...ez a Cancelo csere kb. az egyetlen esélyünk,hogy normálisan kiszálljunk belőle,adhatnánk mellé Ansaldit is és gyorsan aláírni a papírokat,mielőtt meggondolják magukat.

Mangalat nem igazán ismerem és nem tudom,hogy Murillohoz képest erősödnénk-e vele,de egy kölcsön+opciót talán megér.Negyedik KH simán jó lenne valaki az ifiből, de gondolom Ranot nem viszik el,úgyhogy januárig itt fog padozni megint.

Elől így is sokan vagyunk, de ha már a PSG-ből akarunk valakit én Lucasra szavaznék. Persze előbb Candrevat boltoljuk már el :roll:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28616 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 ... 573  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra