68.VIAREGGIO CUP

 

WORLD FOOTBALL TOURNAMENT 68.COPPA CARNEVALE

2016. március 14.-30.

 

Nyolcadd.

03/23

Negyedd.

03/25

Elődöntő

03/28

Döntő

03/30

Elődöntő

03/28

Negyedd.

03/25

Nyolcadd.

03/23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spezia
1 – 0
Livorno

 

 

 

 

 

Genoa
1 – 2
Palermo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spezia

 

 

 

Palermo

 

 

2 – 1

 

 

 

1 – 0

 

 

Torino

 

 

 

Virtus Entella

 

Torino
2 – 2, B:5-3
Empoli

 

 

 

 

 

Virtus Entella
4 – 1
D.Camioneros

 

 

 

 

 

 

Spezia

 

Palermo

 

 

 

 

Juventus

 

 

 

 

 

2 – 2, B:2-3

3 – 2

3 – 2

 

 

 

 

 

Palermo

 

 

 

Juventus
4 – 0
Milan

 

Juventus

 

Inter

 

Atalanta
0 – 1
Fiorentina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juventus

 

 

 

Fiorentina

 

 

3 – 1

 

 

 

0 – 2

 

 

Bologna

 

 

 

Inter

 

Sassuolo
1 – 1, B:3-4
Bologna

 

 

 

 

 

Ujana
0 – 5
Inter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nyolcadd.

Negyedd.

Elődöntő

Döntő

Elődöntő

Negyedd.

Nyolcadd.

 

 

DÖNTŐ 2016.március 30.

JUVENTUS – PALERMO.......................3 – 2

Gól: 14’Kastanos(J), 28’ és 37’r La Gumina(P), 34’r Vadalá(J); 80’r Di Massimo(J).

JUVENTUS (4-3-3): Del Favero; Lirola, Blanco Moreno, Severin, Coccolo; Macek (71' Di Massimo), Bove (71' Didiba), Cassata; Kastanos, Vadalà, Morselli (61' Toure). (Vitali, Consol, Eleuteri, Zappa, Pozzebon, Beruatto, Dieye, Parodi, Tamba M'Pinda). Edző: Grosso.
PALERMO (3-5-2): Marson; Punzi (71' Toscano), Tafa, Maddaloni; Dalia (46' Bonfiglio), Costantino (81' Grillo), Ferchichi, Santoro, Giuliano; La Gumina, Lo Faso. (Di Cara, Di Franco, Palmisano, Plescia, Pirrello, Pane, Gattabria, Tramonte, Maniscalchi, Tramonte, Formisano). Edző: Bosi.
vezette: Valeri (Roma).
jegyzet: Viareggio 2.500 néző, 34.000 euro bevétel. Sárga lap: Macek, Cassata (Juventus), La Gumina, Bonfiglio (Palermo). Szöglet: 6-6. Hosszabbítás: 0' ill 3'.

 

 

ELŐDÖNTŐK 2016.március 28.

SPEZIA – JUVENTUS........................2 – 2, B:2-3

Gól: 40’Filipovic(S); 58’Lirola(J), 63’a Schiattarella(J), 90’Maggiore(S).

Büntetők: Okereke(S) kapufa 0-0; Bove(J) hárítva 0-0; Candela(S) hárítva 0-0; Morselli(J) hárítva 0-0; Schiattarella(S) gól 1-0; Blanco Moreno(J) hárítva 1-0; Faiola(S) felsőléc 1-0; Kastanos(J) gól 1-1; Demofonti(S) gól 2-1; Lirola(J) gól 2-2; Badiali(S) hárítva 2-2; Severin(J) gól 2-3.

PALERMO – INTERNAZIONALE.................3 – 2

Gól: 3’Maddaloni(P), 5’ és 17’La Gumina(P), 36’Gyamfi(I); 49’Correia(I).

 

 

NEGYEDDÖNTŐK 2016.március 25.

SPEZIA – TORINO..........................2 – 1

Gól: 5’Maggiore(S), 36’Carissoni(T); 56’Okereke(S).

JUVENTUS – BOLOGNA.......................3 – 1

Gól: 4’ és 43’Didiba(J); 51’Souare(B), 61’Di Massimo(J).

PALERMO – VIRTUS ENTELLA.................1 – 0

Gól: 85’La Gumina.

FIORENTINA – INTERNAZIONALE..............0 – 2

Gól: 67’Zonta, 76’Correia.

 

 

NYOLCADDÖNTŐK 2016.március 23.

SPEZIA – LIVORNO.........................1 – 0

Gól: 7’r Filipovic.

TORINO – EMPOLI..........................2 – 2, B:5:3

Gól: 26’Compagno(T); 59’Candellone(T), 78’Olivieri(E), 86’Manicone(E).

Büntetők: Mantovani(T) gól 1-0; Carradori(E) gól 1-1; Piccoli(T) gól 2-1; Meroni(E) gól 2-2; Stanghellini(T) gól 3-2; Zini(E) hárítva 3-2; Compagno(T) gól 4-2; Mosti(E) gól 4-3; Traore(T) gól 5-3.

JUVENTUS – MILAN.........................4 – 0

Gól: 21’Pozzebon, 31’Bove; 74’Di Massimo, 87’Morselli.

SASSUOLO – BOLOGNA.......................1 – 1, B:3-4

Gól: 29’Adjapong(S), 40’Saporetti(B).

Büntetők: Caputo(S) gól 1-0; Tabacchi(B) gól 1-1; Pierini(S) gól 2-1; Souare(B) gól 2-2; Bruschi(S) hárítva 2-2; Menarini(B) gól 2-3; Broh(S) gól 3-3; Tazza(B) gól 3-4; Masetti(S) hárítva 3-4.

 

GENOA – PALERMO..........................1 – 2

Gól: 6’r La Gumina(P); 55’Gomes(G), 57’Giuliano(P).

VIRTUS ENTELLA – DEPORTIVO CAMIONEROS....4 – 1

Gól: 42’Mota Carvalho(V); 49’Castagna(V), 53’Sene(V), 63’a Casagrande(D), 87’Semprini(V).

ATALANTA – FIORENTINA....................0 – 1

Gól: 64’Mlakar.

UJANA – INTERNAZIONALE...................0 – 5

Gól: 20’Bonetto; 52’r Correia, 69’Appiah, 73’r Pinamonti, 77’Bakayoko.

 

 

 

 

Csoportmérkőzések

A-főcsoport (március 14.,16.,19.)

1.csoport

SPEZIA – APIA LEICHHARDT.................5 – 0

Gól: 19’Maggiore, 34’Antezza; 56’r és 87’Okereke, 81’Filipovic.

INTERNAZIONALE – AKADEMIJA PANDEV........4 – 0

Gól: 25’Baldini; 54’Correia, 67’r Rapaic, 73’Appiah.

 

INTERNAZIONALE – SPEZIA..................1 – 3

Gól: 37’, 54’ és 70’Filipovic(S); 48’Gyamfi(I).

AKADEMIJA PANDEV – APIA LEICHHARDT.......3 – 0

Gól: 10’Milovanovich, 16’Mishov; 50’Radojcich.

 

INTERNAZIONALE – APIA LEICHHARDT.........5 – 0

Gól: 9’ és 13’Kouame, 17’Correia; 53’Chiarion, 75’Appiah.

AKADEMIJA PANDEV – SPEZIA................2 – 4

Gól: 11’Maggiore(S), 12’ és 15’Milovanovich(A), 30’ és 54’Okereke(S); 87’Paccagnini (S).

 

A csoport végeredménye

1.Spezia

9p

2.Internazionale

6p

3.Akademija Pandev (MAC)

      3p

4.APIA Leichhardt (AUS)

0p

 

2.csoport

PALERMO – MOUNANA........................4 – 0

Gól: 8’ és 88’La Gumina; 55’Costantino, 78’Lo Faso.

ATALANTA – FEYENOORD.....................5 – 0

Gól: 8’r Lunetta, 22’Di Rocco, 24’Napoli; 56’Demba, 82’Ghidini.

 

ATALANTA – PALERMO.......................2 – 0

Gól: 59’Kresic, 78’Tulissi.

FEYENOORD – MOUNANA......................0 – 1

Gól: 7’Boupendza.

 

ATALANTA – MOUNANA.......................2 – 1

Gól: 24’Lunetta(A); 50’Di Rocco(A), 78’r Boupendza(M).

FEYENOORD – PALERMO......................1 – 1

Gól: 41’Hamer(F); 59’r La Gumina(P).

 

A csoport végeredménye

1.Atalanta

9p

2.Palermo

4p

3.Mounana (GAB)

3p

4.Feyenoord (NED)

0p

 

3.csoport

JUVENTUS – DEPORTIVO CAMIONEROS..........2 – 0

Gól: 48’ és 56’r Vadalá.

CROTONE – L.I.A.C. NEW YORK..............0 – 0

 

JUVENTUS – CROTONE.......................1 – 0

Gól: 6’Kastanos.

DEPORTIVO CAMIONEROS – L.I.A.C. NEW YORK.7 – 1

Gól: 30’Singer(D), 34’Chamorro(D); 50’Zalazar(D), 76’r Vongiebel(N), 79’Gutierrez(D), 82’Tunaz(D), 84’ és 85’Maldonado(D).

 

JUVENTUS – L.I.A.C. NEW YORK.............6 – 0

Gól: 7’r és 37’Clemenza, 33’Pozzebon; 57’Morselli, 69’r Vadalá, 79’Tamba M’Pinda.

DEPORTIVO CAMIONEROS – CROTONE...........3 – 1

Gól: 48’Borches(D), 50’Chamorro(D), 63’Zalazar(D), 87’M’Baye(C).

 

A csoport végeredménye

1.Juventus

9p

2.Deportivo Camioneros (ARG)

6p

3.Crotone         

1p

4.New York (USA)

1p

 

4.csoport

SASSUOLO – PERUGIA.......................0 – 2

Gól: 9’ és 76’Mirval.

EMPOLI – PUMAS UNAM......................1 – 0

Gól: 17’Mestre.

 

EMPOLI – SASSUOLO........................0 – 1

Gól: 54’r Pierini.

PUMAN UNAM – PERUGIA.....................1 – 0

Gól: 25’Barron.

 

EMPOLI – PERUGIA.........................1 – 0

Gól: 21’Mosti.

PUMAS UNAM – SASSUOLO....................1 – 3

Gól: 60’Erlic(S), 67’Bruschi(S), 71’Pierini(S), 74’Barron(P).

 

A csoport végeredménye

1.Sassuolo

6p

2.Empoli

6p

3.Perugia

3p

4.Pumas UNAM (MEX)

3p

 

 

B-főcsoport (március 15.,17., 20.)

5.csoport

MILAN – ASCOLI...........................4 – 1

Gól: 32’Orsolini(A), 38’r Gamarra(M); 48’La Ferrara(M), 72’Crociata(M), 80’Casiraghi(M).

CAGLIARI – UJANA.........................1 – 2

Gól: 11’Likuta Luezi(U); 65’r Muzungu Lukombe(U), 85’Cortesi(C).

 

MILAN – CAGLIARI.........................0 – 2

Gól: 12’Murgia, 35’Arras.

ASCOLI – UJANA...........................2 – 2

Gól: 19’r és 61’Muzumbu Lukombe(U), 25’ és 40’Manari(A).

 

MILAN – UJANA............................2 – 2

Gól: 39’Casiraghi(M); 57’Mastalli(M), 63’Kubaleka(U), 86’r Muzungu Lukombe(U).

ASCOLI – CAGLIARI........................3 – 0

gól: 8’ és 41’Orsolini; 46’Giannantonio.

 

A csoport végeredménye

1.Ujana (CON)

5p (6-5)

2.Milan

4p (6-5)

3.Ascoli

4p (6-6)

4.Cagliari

3p (3-5)

 

6.csoport

FIORENTINA – BELGRANO....................1 – 1

Gól: 12’Caseres(B); 49’Castrovilli(F).

VIRTUS ENTELLA – ABUJA...................2 – 1

Gól: 51’r Suleiman(A), 64’Moreo(V), 77’Mitta(V).

 

FIORENTINA – VIRTUS ENTELLA..............3 – 0*

BELGRANO – ABUJA.........................1 – 0

Gól: 40’Albornoz.

 

FIORENTINA – ABUJA.......................1 – 1

Gól: 3’Sani(A); 87’Caso(F).

BELGRANO – VIRTUS ENTELLA................2 – 3

Gól: 16’r és 39’Moreo(V); 60’Caseres(B), 62’Mota Carvalho(V), 79’Albornoz(B).

 

* A mérkőzést 2-0 arányban a V.Entella nyerte (Mitta 39’ és Semprini 78’ találataival), de a Fiorentina Oneto jogosulatlan játéka miatt óvott, melyet a versenybizottság helyben hagyott, így a mérkőzést a firenzeiek kaptán 3-0-s gólkülönbséggel.

A csoport végeredménye

1.Virtus Entella

6p

2.Fiorentina

5p

3.Belgrano (ARG)

4p

4.Abuja (NIG)

1p

 

7.csoport

GENOA – RIJEKA...........................3 – 0

Gól: 4’Gomes, 34’Ierardi; 81’r Raul.

BOLOGNA – WHITE PLAINS...................6 – 1

Gól: 21’ és 50’Saporetti(B), 31’Inverardi(W), 38’Trovade(B); 46’Calabrese(B), 54’Tabacchi(B), 78’Colli(B).

 

RIJEKA – WHITE PLAINS....................5 – 1

Gól: 3’Inverardi(W), 8’, 73’ és 83’Vizinger(R), 11’ és 54’Budan(R).

GENOA – BOLOGNA..........................3 – 1

Gól: 26’Raul(G), 36’Saporetti(B), 37’Corsinelli(G); 75’Fassone(G).

 

GENOA – WHITE PLAINS.....................4 – 1

Gól: 22’ és 61’Benedetti(G), 25’Scannapieco(G), 33’Bonetti(W); 66’Matarese(G).

RIJEKA – BOLOGNA.........................0 – 1

Gól: 9’Saporetti.

 

A csoport végeredménye

1.Genoa

9p

2.Bologna

6p

3.Rijeka (CRO)

3p

4.White Plains (USA)

0p

 

8.csoport

TORINO – HELSINGÖR.......................1 – 0

Gól: 66’Berardi.

LIVORNO – RAPPRESENTATIVA SERIE D........0 – 0

 

FC HELSINÖR – RAPPRESENTATIVA SERIE D....1 – 0

Gól: 82’Svendsen.

TORINO – LIVORNO.........................1 – 0

Gól: 88’Gjuci.

 

TORINO – RAPPRESENTATIVA SERIE D.........2 – 0

Gól: 27’Traore, 41’Ianniello.

HELSINGÖR – LIVORNO......................0 – 2

Gól: 12’Testa; 47’Sagnini.

 

A csoport végeredménye

1.Torino

9p

2.Livorno

4p

3.Helsingör (DEN)

3p

4.Rappresentativa Serie D

1p

 

 

 

Az eddigi győztesek

2016

Juventus FC

2015

FC Internazionale

2014

AC Milan

2013

RSC Anderlecht (BEL)

2012

Juventus FC

2011

FC Internazionale

2010

Juventus FC

2009

Juventus FC

2008

FC Internazionale

2007

Genoa FC

2006

Juventud (URG)

2005

Juventus FC

2004

Juventus FC

2003

Juventus FC

2002

FC Internazionale

2001

AC Milan

2000

Empoli FC

1999

AC Milan

1998

Torino Calcio

1997

AS Bari

1996

Brescia Calcio

1995

Torino Calcio

1994

Juventus FC

1993

Atalanta BC

1992

AC Fiorentina

1991

AS Roma

1990

Cesena

1989

Torino Calcio

1988

AC Fiorentina

1987

Torino Calcio

1986

FC Internazionale

1985

Torino Calcio

1984

Torino Calcio

1983

AS Roma

1982

AC Fiorentina

1981

AS Roma

1980

Dukla Praha (CZE)

1979

AC Fiorentina

1978

AC Fiorentina

1977

Sampdoria

1976

Dukla Praha (CZE)

1975

SSC Napoli

1974

AC Fiorentina

1973

AC Fiorentina

1972

Dukla Praha (CZE)

1971

FC Internazionale

1970

Dukla Praha (CZE)

1969

Atalanta BC

1968

Dukla Praha (CZE)

1967

Bologna FC

1966

AC Fiorentina

1965

Genoa

1964

Dukla Praha (CZE)

1963

Sampdoria

1962

FC Internazionale

1961

Juventus FC

1960

AC Milan

1959

AC Milan

1958

Sampdoria

1957

AC Milan

1956

Sparta Praha (CZE)

1955

Lanerossi Vicenza

1954

Lanerossi Vicenza

1953

AC Milan

1952

AC Milan

1951

Partizan Beograd (YUG)

1950

Sampdoria

1949

AC Milan